Max Verstappen [#1]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 18:33
pospani gad je napisao/la: 26 svi 2018, 18:22
popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 16:21
U Spaniji se popeo na podijum.
I "lošiji" vozači poput Wehrleina, Frijnsa, Nasra, Rossija i sličnih..... bi napravili puno bolji posao sa bolidom RB14 od projekta Max.
Sto onda nisu izborili svoje mesto u RB ili nekoj top momcadi?
Zato što nemaju boga za ujaka, bogate očeve i slično............ znači, imaju talent..... ali nemaju financijsku zaleđinu. Ili jak lobi kao što ga je stvorio Jos Verstappen..... ulizivač.
Za razliku od Jana Magnussena koji je prije svega vozač i čovjek, i ne treba njegov Kevin svu silu medija, samopromocije i sličnih stvari.....

Ovaj Max je prenapuhan..... i od njega neće biti ništa.....
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Zato što nemaju boga za ujaka, bogate očeve i slično.
Znaci Max je tu jer ga je Jos proguro. Gde si samo to procito da mi je znati. A da li ti znas da osim toga sto je privuko paznju RB da mu je i Mercedes nudio da pristupi njihovom DDP.
znači, imaju talent..... ali nemaju financijsku zaleđinu.
Najvecim talentima ne treba finansijska zaledjina jer ih primete i daju im sansu.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la F1NAC »

popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 20:15
Zato što nemaju boga za ujaka, bogate očeve i slično.
Znaci Max je tu jer ga je Jos proguro. Gde si samo to procito da mi je znati. A da li ti znas da osim toga sto je privuko paznju RB da mu je i Mercedes nudio da pristupi njihovom DDP.
znači, imaju talent..... ali nemaju financijsku zaleđinu.
Najvecim talentima ne treba finansijska zaledjina jer ih primete i daju im sansu.
Max je tu di je jer mu je tata prakticki imao tvornicu na svakoj stazi za vrijeme kartinga. Motora ko u prici. Svacega je bilo. Malo koji klinac ima takav back up

Takoder, stari mu je cak imao i dinamometar/ dyno kako god. Da ne ispadne da pricam prazno

https://youtu.be/22N3cS0h0l4

Mali je prakticki eksperiment Josa :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Ali Jos nije dao pare Red Bulu! Nit je RB takav tim da uzima pay drivere. Molim vas pazite sta pisete. Max je imao uslove da tako se moze reci. Imao ih je i Sena. I tu nije nista lose svaki klinac bi to pozeleo.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 20:15
Zato što nemaju boga za ujaka, bogate očeve i slično.
Znaci Max je tu jer ga je Jos proguro. Gde si samo to procito da mi je znati. A da li ti znas da osim toga sto je privuko paznju RB da mu je i Mercedes nudio da pristupi njihovom DDP.
znači, imaju talent..... ali nemaju financijsku zaleđinu.
Najvecim talentima ne treba finansijska zaledjina jer ih primete i daju im sansu.
https://www.f1puls.com/29412/verstappen ... ve-godine/

Nevjerovatno dobar i opširan opis svih *ranja tvog pulena...... #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Ali tek mu je 20 godina jos nije sazreo. I drugo ne znamo kakav bi bio u pobednickom bolidu. Ovako vozi jer nema sta da izgubi.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

još nije sazreo? Onda je, da oprostite svi na izrazu, retardiran.

Ovo mu je 4. puna sezona u F1. Odvozio je u svojoj F1 karijeri više utrka nego jedan Juan Manuel Fangio koji je do Schumachera bio rekorder po broju naslova... i on nije sazreo? Ako ne može u 4 godine naučiti kako se ponašati na stazi onda neka ode bavit se drugim sportom.

I ne znamo kakav bi bio u pobjedničkom bolidu? Pa ovaj bolid ima samo jednu pobjedu manje nego bolidi Ferrarija i Mercedesa
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la King iCool »

Klinac ima brzine, ali šta mu to znači kad ne uči iz vlastitih pogrešaka.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

on je Kris Meeke formule 1. Opako je brz, ali ne uspjeva to zbog velikog broja grešaka pretočiti u redovno dobre rezultate
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Kad kazem pobednicki bolid mislim na bolid koji se moze boriti za naslov prvaka. Max ga nema i otuda mozda i njegova takva voznja, mozda je isfrustriran ko ce ga znati. Nema veze sto mu je ovo 4 sezona kad ima samo 20 godina ej 20 godina to je malo jos on nije sazreo i stasao. Ako i za 5 godina bude radio ovakve greske onda...
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

Ako nije dovoljno zreo za F1 zašto onda zauzima mjesto nekome tko jest? Ako su 2015. kontra svih kritika da je premlad iz Red Bulla tvrdili da je dovoljno zreo za nastupanje, zašto onda sada kad griješi odjednom treba vremena da sazrije? Ne može imati i ovce i novce, ili je zreo ili nije.

Uostalom, i Horner je izjavio da je vrijeme da prestane griješiti
https://www.formula1.com/en/latest/head ... rrors.html
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la F1NAC »

popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 22:52 Kad kazem pobednicki bolid mislim na bolid koji se moze boriti za naslov prvaka. Max ga nema i otuda mozda i njegova takva voznja, mozda je isfrustriran ko ce ga znati. Nema veze sto mu je ovo 4 sezona kad ima samo 20 godina ej 20 godina to je malo jos on nije sazreo i stasao. Ako i za 5 godina bude radio ovakve greske onda...
I bolje da nema pobjednicki bolid. Tako bi samo brze potonuo. Ovaj vikend je trebao bit najlaksi za njih ove sezone. Sto max napravi? Spiči ga u zid.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la pospani gad »

RB14 nije pobjednički bolid, ali je zato vrlo blizu pobjedničkom bolidu. Daniel Ricciardo je to dokazao...... Max nije.
Max je dovoljno dugo u F1, da ne smije ovako voziti, kao da ne postoji sutra..... stvarno je pitanje, di mu je pamet? Nakon svih grešaka, on i dalje pogriješi..... #-o

Jedna od kvaka, zašto to tako radi je i ova: dozvoljeno mu je..... slabo ga kritiziraju.... ovo sa Hornerovom izjavom je puno prekasno..... pitanje je, hoće li i kada će Helmut Marko zinuti, i reći nešto pametno..... projektu koji ne daje rezultate? Jasno se vidi, da ovaj mladac ne uči iz svojih grešaka. Znači, po meni, sve mu je dozvoljeno ( s tim mu rade medvjeđu uslugu - to bi ga moglo uništiti )..... Svaka sila za vremena....

DODATAK: Baš me zanima, što će sutra napraviti na utrci? :-k
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 26 svi 2018, 22:56 Ako nije dovoljno zreo za F1 zašto onda zauzima mjesto nekome tko jest? Ako su 2015. kontra svih kritika da je premlad iz Red Bulla tvrdili da je dovoljno zreo za nastupanje, zašto onda sada kad griješi odjednom treba vremena da sazrije? Ne može imati i ovce i novce, ili je zreo ili nije.

Uostalom, i Horner je izjavio da je vrijeme da prestane griješiti
https://www.formula1.com/en/latest/head ... rrors.html
Ja ti pricam kako je sada i zbog cega moze to biti tako. Npr. prve godine u F1 u TR ne secam se da je ovoliko gresio. Isto i posle u RB. Ove godine najvise gresi rekao sam ti zbog cega moze biti.
F1NAC je napisao/la: 26 svi 2018, 23:01
popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 22:52 Kad kazem pobednicki bolid mislim na bolid koji se moze boriti za naslov prvaka. Max ga nema i otuda mozda i njegova takva voznja, mozda je isfrustriran ko ce ga znati. Nema veze sto mu je ovo 4 sezona kad ima samo 20 godina ej 20 godina to je malo jos on nije sazreo i stasao. Ako i za 5 godina bude radio ovakve greske onda...
I bolje da nema pobjednicki bolid. Tako bi samo brze potonuo. Ovaj vikend je trebao bit najlaksi za njih ove sezone. Sto max napravi? Spiči ga u zid.
A Fetel kao nikad nije napravio takvu gresku. Sa 30 godina puno iskusniji:



:roll:
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 22:52 Kad kazem pobednicki bolid mislim na bolid koji se moze boriti za naslov prvaka. Max ga nema i otuda mozda i njegova takva voznja, mozda je isfrustriran ko ce ga znati. Nema veze sto mu je ovo 4 sezona kad ima samo 20 godina ej 20 godina to je malo jos on nije sazreo i stasao. Ako i za 5 godina bude radio ovakve greske onda...
Ti mu daješ previše vremenske fore.... 5 godina!? #-o #-o
Znaš kako je Jacques Villeneuve komentirao ulazak Max V. u F1? Prerano u F1..... sa 17 godina...... prerano.... svaka čast njegovom talentu.... Max ima talent.... ali on je sagorio i zapekao.....

Ne razumijem tvoju ideju da ima pobjednički bolid? Kada bi imao pobjednički bolid, i uz sav svoj talent.... kružio bi na prvom mjestu i pobjeđivao tako nezreo i balav? Pa to je baš sinonim za F1...... zar ne bi prvak trebao posjedovati osim talenta i određenu dozu zrelosti i inteligencije, intelekta? Također svaki prvak treba zaslužiti svoju titulu.... a ne uzeti ( dobiti ) pobjednički bolid i pobjeđivati..... to je put prema dnu za F1.....

Baš se vidi da je Max sav umjetan.... baš što je netko napisao: Josov experiment / proizvod / uradak.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

pospani gad je napisao/la: 26 svi 2018, 23:11 RB14 nije pobjednički bolid, ali je zato vrlo blizu pobjedničkom bolidu. Daniel Ricciardo je to dokazao...... Max nije.
Gde je vrlo blizu, samo na ovoj stazi. U Kini su pobedili zbog guma. Na ostalim trkama su bili vidno sporiji.
projektu koji ne daje rezultate?
Ja bi rekao da RB odnosno Reno ne daje rezultate.
DODATAK: Baš me zanima, što će sutra napraviti na utrci? :-k
Mora ici u prvom krugu u box i onda cekati da ovi ispred njega kad im dodje vreme odu u box tako jedino moze nesto napraviti.
pospani gad je napisao/la: 26 svi 2018, 23:29
popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 22:52 Kad kazem pobednicki bolid mislim na bolid koji se moze boriti za naslov prvaka. Max ga nema i otuda mozda i njegova takva voznja, mozda je isfrustriran ko ce ga znati. Nema veze sto mu je ovo 4 sezona kad ima samo 20 godina ej 20 godina to je malo jos on nije sazreo i stasao. Ako i za 5 godina bude radio ovakve greske onda...
Ti mu daješ previše vremenske fore.... 5 godina!? #-o #-o
Znaš kako je Jacques Villeneuve komentirao ulazak Max V. u F1? Prerano u F1..... sa 17 godina...... prerano.... svaka čast njegovom talentu.... Max ima talent.... ali on je sagorio i zapekao.....

Ne razumijem tvoju ideju da ima pobjednički bolid? Kada bi imao pobjednički bolid, i uz sav svoj talent.... kružio bi na prvom mjestu i pobjeđivao tako nezreo i balav? Pa to je baš sinonim za F1...... zar ne bi prvak trebao posjedovati osim talenta i određenu dozu zrelosti i inteligencije, intelekta? Također svaki prvak treba zaslužiti svoju titulu.... a ne uzeti ( dobiti ) pobjednički bolid i pobjeđivati..... to je put prema dnu za F1.....

Baš se vidi da je Max sav umjetan.... baš što je netko napisao: Josov experiment / proizvod / uradak.
Da li ti znas da Max drzi neke rekorde koji nikad nece biti oboreni. Najmladji ucesnik trke, najmadji vozac koji je vodio krug u trci, najmladji vozac koji je postavio najbrzi krug u trci, najmladji osvajac bodova, najmladji vozac na podijumu, najmladji pobednik. Kad bi imo pobednicki bolid onaj sa kojim se moze boriti za naslov verujem da bi bio bolji ne bi radio neke nepromisljene greske bio bi pazljiviji jer bi se borio za naslov ovako se ne bori ni za sta pa mu je svejedno ide na sve ili nista jel razumes ti to?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la gjoko-mkd »

:k.o:
Australia - He damaged his car.

Bahrain - He crashed into Hamilton and destroyed his own race.

China - He crashed into Vettel and destroyed his and Vettel's race.

Baku - He was part of a disastrous team-intern crash which put out both cars.

Barcelona - Not a heavy one, but still: He crashed again.

Monaco - He crashed and destroyed a really good opportunity to win or at least be on podium.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 23:25A Fetel kao nikad nije napravio takvu gresku. Sa 30 godina puno iskusniji:



:roll:
Napravio je grešku... napravi grešku i Hamilton... i Bottas... i Schumacher je griješio... i Senna

Razlika između njih i Maxa je u tome što oni naprave 2-3 greške, možda 5, u cijeloj sezoni. Max je u još nepotpunih 6 GP vikenda ove sezone u svih 6 oštetio ili totalno slupao svoj bolid.

Maldonadu smo se svi smijali kako se stalno razbija, a čak ni on nije toliko često slupavao bolid koliko Max
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la F1NAC »

popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 23:25
Cuky je napisao/la: 26 svi 2018, 22:56 Ako nije dovoljno zreo za F1 zašto onda zauzima mjesto nekome tko jest? Ako su 2015. kontra svih kritika da je premlad iz Red Bulla tvrdili da je dovoljno zreo za nastupanje, zašto onda sada kad griješi odjednom treba vremena da sazrije? Ne može imati i ovce i novce, ili je zreo ili nije.

Uostalom, i Horner je izjavio da je vrijeme da prestane griješiti
https://www.formula1.com/en/latest/head ... rrors.html
Ja ti pricam kako je sada i zbog cega moze to biti tako. Npr. prve godine u F1 u TR ne secam se da je ovoliko gresio. Isto i posle u RB. Ove godine najvise gresi rekao sam ti zbog cega moze biti.
F1NAC je napisao/la: 26 svi 2018, 23:01
popeye je napisao/la: 26 svi 2018, 22:52 Kad kazem pobednicki bolid mislim na bolid koji se moze boriti za naslov prvaka. Max ga nema i otuda mozda i njegova takva voznja, mozda je isfrustriran ko ce ga znati. Nema veze sto mu je ovo 4 sezona kad ima samo 20 godina ej 20 godina to je malo jos on nije sazreo i stasao. Ako i za 5 godina bude radio ovakve greske onda...
I bolje da nema pobjednicki bolid. Tako bi samo brze potonuo. Ovaj vikend je trebao bit najlaksi za njih ove sezone. Sto max napravi? Spiči ga u zid.
A Fetel kao nikad nije napravio takvu gresku. Sa 30 godina puno iskusniji:



:roll:
kakav si ti lik... Je razbio bolid? Nije. Bolid je u voznom stanju i nikakve značajnije štete nije bilo osim raspadnute rolexove table. U raspravu se uključilo još 4,5 ljudi i svi konvergiraju prema istom, jedino ti sam kontra svih. još daješ neke glupe protuargumente. I nije Fetel nego Vettel.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Scuderia »

Kontrola stete u M-C
slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

gjoko-mkd je napisao/la: 27 svi 2018, 00:12 :k.o:
Australia - He damaged his car.

Bahrain - He crashed into Hamilton and destroyed his own race.

China - He crashed into Vettel and destroyed his and Vettel's race.

Baku - He was part of a disastrous team-intern crash which put out both cars.

Barcelona - Not a heavy one, but still: He crashed again.

Monaco - He crashed and destroyed a really good opportunity to win or at least be on podium.
Sve tacno ali sta je tvoja poenta, treba ga izbaciti iz RB?
Cuky je napisao/la: 27 svi 2018, 08:29

Napravio je grešku... napravi grešku i Hamilton... i Bottas... i Schumacher je griješio... i Senna

Razlika između njih i Maxa je u tome što oni naprave 2-3 greške, možda 5, u cijeloj sezoni. Max je u još nepotpunih 6 GP vikenda ove sezone u svih 6 oštetio ili totalno slupao svoj bolid.

Maldonadu smo se svi smijali kako se stalno razbija, a čak ni on nije toliko često slupavao bolid koliko Max
Jedna bitna stvar, Max se ne bori za titulu a Fetel se bori. I zato su one 3 greske Fetela prosle godine vece od svih ovogodisnjih Maxa.
F1NAC je napisao/la: 27 svi 2018, 14:17 I nije Fetel nego Vettel.
Ja pisem kako se izgovara jel to zabranjeno?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la F1NAC »

Kakav lik....

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Tip si brije da je bahat a la true champion mentalitet, ali očito ne kuži da su mu izjave obični cringe.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Scuderia »

Dobre kvalifikacije
slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Sutra je na meksim gumama mozda povede.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Odgovori