Max Verstappen [#1]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la speedy56 »

U 2 vikenda je napravio 1 glupost (La Source), ovo jučer u Monzi tipičan 1.krug 1.zavoj incident u Monzi.
Ostatak dana je jucer ok odvozio.
slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la zonelsk »

speedy56 je napisao/la: 09 ruj 2019, 13:01 U 2 vikenda je napravio 1 glupost (La Source), ovo jučer u Monzi tipičan 1.krug 1.zavoj incident u Monzi.
Ostatak dana je jucer ok odvozio.
Za ovo drugo bas i nije tipicno da se zaletis u nekoga pogotovo ako si koju sekundu prije liftao i znao da kaj ce se dog....
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la speedy56 »

Ovi 2 napred (Perez i jedan Toro Rosso su naglo stali, lančana reakcija) i iznenadili ga. Da, malo je čudno, mozda bude neko rekel i smijesno, izgledalo s obzirom na to da je u početku sam Max išao jako polako i oprezno (kao da bas to i ocekuje) , ali eto, shit happens.
Ni prvi ni zadnji takav prvi krug na kraju grida.

Poanta je bila da mislim da se ne moze nakon jedne poštene gluposti (start u Spa) reci da je "poremecen zbog dolaska Albona".
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la: 09 ruj 2019, 08:57 takodje komentar prema Rozbergu mu je neprimeren.
komentar prema Rosbergu je apsolutno primjeren i skoro potpuno istinit.

primjeren iz razloga što je Rosberg prilično jako kritizirao nhega nakon Spa i ovaj mu je odgovorio.

istinit iz razloga što je Rosberg kao kukavica pobjegao čim je osvojio naslov i prestalo ga se puno spominjati pa se sad trudi skretati pažnju na sebe bombastičnim provalama baš kao što to radi i Villeneuve
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la speedy56 »

Cuky je napisao/la: 09 ruj 2019, 13:41 na sebe bombastičnim provalama baš kao što to radi i Villeneuve
+ clickbait youtube videima
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Slash »

najjači je bio komentar lewisa da je vrištao od smijeha kad je pročitao to.
mogu mislit kolko mu je drago bilo :D :D
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 09 ruj 2019, 13:41
popeye je napisao/la: 09 ruj 2019, 08:57 takodje komentar prema Rozbergu mu je neprimeren.
komentar prema Rosbergu je apsolutno primjeren i skoro potpuno istinit.
nije u redu sto mu je onako odbrusio jer Rozberg njega nije vredjao nego je primetio ono sto smo svi primetili i ja bez obzira sto sam njegov verovatno ovde najveci navijac uvek vise volim biti objektivan i iskren pre svega prema sebi. Dakle necu se pretvarati ako sam nesto video kod mog vozaca sto mi se ne svidja reci cu jer niko nije savrsen pa ni on.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

pa nije ni on vrijeđao Rosberga nego ga je usporedio sa Jacquesom. Ili je uvreda svjetskog prvaka uspoređivati sa drugim svjetskim prvakom?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 09 ruj 2019, 14:30 pa nije ni on vrijeđao Rosberga nego ga je usporedio sa Jacquesom. Ili je uvreda svjetskog prvaka uspoređivati sa drugim svjetskim prvakom?
ma nije to sto ga je usporedio sa Zakom... to bi bio najmanji problem.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la zonelsk »

speedy56 je napisao/la: 09 ruj 2019, 13:29 Ovi 2 napred (Perez i jedan Toro Rosso su naglo stali, lančana reakcija) i iznenadili ga. Da, malo je čudno, mozda bude neko rekel i smijesno, izgledalo s obzirom na to da je u početku sam Max išao jako polako i oprezno (kao da bas to i ocekuje) , ali eto, shit happens.
Ni prvi ni zadnji takav prvi krug na kraju grida.

Poanta je bila da mislim da se ne moze nakon jedne poštene gluposti (start u Spa) reci da je "poremecen zbog dolaska Albona".
Pa u tome je i poanta - ocekivao je to. Zato je i inicijalno liftao i napravio distancu. Zbog toga mi i nije jasno kak mu se to dogodilo. Cudna reakcija za takvog vozaca. Cak sam pomislio da ga je netko zvkenuo odiza, no nisam na onbordima nista nasao. Iza njega je bio jedino Kimi - jako daleko zbog starta iz boxa.

Da je Albon poremetio ista kod njega - nije. To je notorna glupost. On je prebahat (ne u negativnom smislu u ovom sucaju) i presamouvjeren da bi si to dozvolio...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la: 09 ruj 2019, 14:33
Cuky je napisao/la: 09 ruj 2019, 14:30 pa nije ni on vrijeđao Rosberga nego ga je usporedio sa Jacquesom. Ili je uvreda svjetskog prvaka uspoređivati sa drugim svjetskim prvakom?
ma nije to sto ga je usporedio sa Zakom... to bi bio najmanji problem.
Realno Rosberga nitko baš ne voli (osim nekoliko njegovih fanova). Od prvog dana u F1 je bio nekakva primadonica, uvijek je davao dugačke i komplicirane odgovore na presicama, komplicirao, smisao za humor mu je bio nula, na stazi mlak osim u zadnjoj sezoni... jedino što mu baš nitko nikada neće moć spočitati je lijenost. Taj čovjek je vjerojatno više od svih radio i trudio se da na taj način pokuša nadoknaditi objektivno manji talent u odnosu na konkurente. I zato je uspio doći do naslova. I baš kada su ljudi pomislili da je to neki novi krvoločni Rosberg on je opet pokazao da je mlakonja i pobjegao nakon osvajanja naslova. S jedne strane ok, postigao je svoj cilj i više nema čemu težiti. Ali onda neka, kada se već povukao i postao opet "nevidljiv" neka ne pokušava clickbait naslovima na videu i "bombastičnim" provalama skretati svjetla reflektora na sebe. Pobjegao si od toga, sad se nemoj provokacijama vraćat u to. Pogotovo kad znamo da to nije pravi Nico Rosberg jer nikada nije bio ni provokator niti je jasno govorio što misli.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 09 ruj 2019, 15:51
popeye je napisao/la: 09 ruj 2019, 14:33
Cuky je napisao/la: 09 ruj 2019, 14:30 pa nije ni on vrijeđao Rosberga nego ga je usporedio sa Jacquesom. Ili je uvreda svjetskog prvaka uspoređivati sa drugim svjetskim prvakom?
ma nije to sto ga je usporedio sa Zakom... to bi bio najmanji problem.
Realno Rosberga nitko baš ne voli (osim nekoliko njegovih fanova). Od prvog dana u F1 je bio nekakva primadonica, uvijek je davao dugačke i komplicirane odgovore na presicama, komplicirao, smisao za humor mu je bio nula, na stazi mlak osim u zadnjoj sezoni... jedino što mu baš nitko nikada neće moć spočitati je lijenost. Taj čovjek je vjerojatno više od svih radio i trudio se da na taj način pokuša nadoknaditi objektivno manji talent u odnosu na konkurente. I zato je uspio doći do naslova. I baš kada su ljudi pomislili da je to neki novi krvoločni Rosberg on je opet pokazao da je mlakonja i pobjegao nakon osvajanja naslova. S jedne strane ok, postigao je svoj cilj i više nema čemu težiti. Ali onda neka, kada se već povukao i postao opet "nevidljiv" neka ne pokušava clickbait naslovima na videu i "bombastičnim" provalama skretati svjetla reflektora na sebe. Pobjegao si od toga, sad se nemoj provokacijama vraćat u to. Pogotovo kad znamo da to nije pravi Nico Rosberg jer nikada nije bio ni provokator niti je jasno govorio što misli.
Ja sam par puta pogledao njegove videe i uopste nemam takav utisak da je klikbait i bombastik. Ono sto je rekao Maxu posle Spa je na mestu jer to sam i ja prvo pomislio i ako cemo dalje i Maxov zemljak Robert Dornbos ga je isto prokomentariso. problem je u tome sto Max ne prihvata kritiku a kritika je na mestu. ali nije ni cudo kad ima samo 21 godinu jos je ajd da kazem klinac. A vozacka karijera Rozberga (koja se meni nije svidela) nema nikakve veze sa novim poslom na jutubu gde je u ulozi po meni odlicnog analiticara jer sam neke nove stvari naucio.

Samo jos da dodam Max je brzo zaboravio kad ga je Rozberg hvalio i reko da je sada bolji od Hama (to je bilo posle VN Nemacke) i prvom prilikom kad mu je ovaj uputio opravdanu kritiku (koju mu je i njegov zemljak Dornbos rekao) tako se poneo. ja to nikad ne bi uradio. Ne sa ovim mojim godinama koje imam.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Max sa druge planete? :biggrin:
Rosberg again full of praise for Verstappen: "He comes from another planet"

Nico Rosberg is mostly positive about Max Verstappen this year , but after the race in Belgium that positivity disappeared like snow in the sun. Now the German is again enthusiastic about Verstappen, who, according to him, has shown what he is worth in Singapore.

Unfortunately it wasn't the weekend Max Verstappen had hoped for in Singapore, but the 21-year-old managed to get a nice podium place despite his clearly inadequate car. An achievement that already earned him the necessary praise in the foreign press and former Mercedes driver Nico Rosberg is also enthusiastic. Of all the Red Bull drivers, Verstappen is the only one who knows how to push the boundaries of what seems to be possible with the car. "We see that Albon, Gasly and Kvyat are all good drivers. Put Gasly in the Toro Rosso and it is going well again, but I see that Verstappen comes from another planet, if you look at what he does with his car," concludes Rosberg in his vlog.

Although Rosberg was recently critical of Verstappen, who, according to him, showed in Belgium that he was 'the old Verstappen' again with his 'too aggressive approach at the start', has now completely changed. He adds a big compliment to the Dutchman: "I am not surprised, because that guy is incredibly talented. It is one of those that you see only once every ten years," said the 2016 world champion.
zanimljivo da Rozberg nije odgovorio na ona 'pljuvanja' nego ga kreno hvaliti :D =D>
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la F1NAC »

Sto jos neko slusa tog cirkusanta?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Najava za VN Japana :biggrin:
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Button: "Max Verstappen is the fastest F1 driver of all time" :biggrin:

Max Verstappen has already shown several times what he can do in a Formula 1 car. The Dutchman already has some records behind his name, such as youngest rookie (17) and youngest racing winner (18). Also this season Verstappen managed to win two more victories and it is therefore not surprising that he is seen by many as a future world champion. That is how former world champion Jenson Button thinks.

"I think he's the fastest driver ever to drive an F1 car, I really think so," Button said in an interview with talkSPORT radio . "He's really unbelievably fast." Verstappen is currently fourth in the championship, but at least this season doesn't seem to have the car to take a shot at the championship. Yet the Dutchman has shown enough to convince Button of his special talents. "He made some mistakes in the past, but you can expect that from such a young driver. Now he is doing really great and I really think he has something special, "says Button.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

a Eddie Irvine kaže kako je Leclerc puno bolji do Maxa... svaki ima svoje preferencije, baš kao i mi
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

to da je puno bolji... #-o ni jedan ni drugi nije puno bolji, izmedju top vozaca u pitanju su nijanse znaci do desetinka najvise 2 razlike. uglavnom pobedice ko bude imao bolji auto.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

kaže Max kako vjeruje da Red Bull neće pobjediti više ove sezone jer su Mercedes i Ferrari prejaki
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

mozda u Meksiku... ali Red Bul kao da je stao sa razvojem bolida posle VN Madjarske ono kad je Max dozvolio da ga Ham pobedi i tu je prakticki izgubio prikljucak za sam vrh.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Max ce u Americi voziti 100-tu trku bilo bi lepo da je pobedom obelezi :biggrin:
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Vuksa_KC »

I nije u biti priznal da je pogriješil, nego se pravda senna spikama

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

A samo da je jučer bio pametan danas je mogao startati sa polea i biti izvan svih ovih problema. Neka mu je.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

a sta mene briga ionako se ne bori za titulu. cak sam se i vise radovo sto startuje 4 nego prvi jer sam se nado nekim lepim preticanjima a onda mu valjda Botas probusio gumu i sve otislo u onu stvar. Inace Brandl sa Skaja je prokomentariso kod tog preticanja Maxa nad Botasom da nikad nije video da je tamo neko nekog obisao u slicnim vozilima. Na kraju Max vozac dana jer je prikazao najvise od svih.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Kranči »


Max Verstappen on Ziggo Sport about performance Ferrari in US: 'That's what happens when you stop cheating'
Odgovori