Max Verstappen [#1]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

pa dobro je reko sta nije jasno. ako neko misli da je krivo nek ga demantuju.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la zonelsk »

Kranči je napisao/la: 03 stu 2019, 22:45
Max Verstappen on Ziggo Sport about performance Ferrari in US: 'That's what happens when you stop cheating'
Neodgojeno derište...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Vuksa_KC »

popeye je napisao/la: 03 stu 2019, 22:47 pa dobro je reko sta nije jasno. ako neko misli da je krivo nek ga demantuju.
A Ferrariju je dokazano da vara?
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Vuksa_KC je napisao/la: 03 stu 2019, 23:37
popeye je napisao/la: 03 stu 2019, 22:47 pa dobro je reko sta nije jasno. ako neko misli da je krivo nek ga demantuju.
A Ferrariju je dokazano da vara?
a cemu onda napad na Maxa. svako ima pravo na svoje misljenje pogotovu sto se digla hajka oko ovog a Ferari odjednom spor ko lokomotiva. Lopta je sada u Ferarijevom dvoristu.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Vuksa_KC »

popeye je napisao/la: 03 stu 2019, 23:43
Vuksa_KC je napisao/la: 03 stu 2019, 23:37
popeye je napisao/la: 03 stu 2019, 22:47 pa dobro je reko sta nije jasno. ako neko misli da je krivo nek ga demantuju.
A Ferrariju je dokazano da vara?
a cemu onda napad na Maxa. svako ima pravo na svoje misljenje pogotovu sto se digla hajka oko ovog a Ferari odjednom spor ko lokomotiva. Lopta je sada u Ferarijevom dvoristu.
Njegova mišljenja su, dokazano više puta, na razini djeteta u koje se igra pijesku, ali naravno svatko ima pravo na mišljenje. I naravno da ga se napadne pošto to nisu razmišljanja na razini odrasle osobe.

A lopte su i dalje u dvorištu drugih pošto uzbuna i dalje traje. Neće u RB i Mercu sad odustat od istrage radi jedne loše utrke.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

ja vise volim ovakve osobe koje otvoreno kazu sta misle nego vecina koja se krije. Formuli 1 trebaju ovakvi likovi poput Maxa. ne vidis da svi pricaju o njemu uradio nesto na stazi ili van staze. "za dobrim konjem prasina se dize" ;)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la vidc »

U red bullu su prilično uvjereni da je to to što se tiče ferrarijevog motora. Ne bi max to tek tako rekao, tolko tupav nije
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

evo citam Binota :smijeh:

kao sto rekoh nek ga demantuje na stazi 8) ja cu onda pojesti svoje reci.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

pa demantirali su ga već u subotu kad su opet bili najbrži na pravcima.

Gle ono, zaostanu 12 tisućinki za najbržim vremenom i odmah "to je tako kad se ne vara". A u Meksiku su bili preko 2 desetinke sporiji od Maxa u kvalifikacijama :manijak:


A što se tiče utrke: nije li do sada cijelu sezonu priča bila da Ferrari tu veću snagu može koristiti samo u kvalifikacijama te za startove i restart nakon SC-a? I sad odjednom jedna loša utrka, sa opet odličnim kvalifikacijama, i više to nemaju jer "više ne mogu varati". Gluposti, a novinari ih pumpaju samo da bi se o nečem pisalo i ubiralo klikove.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Coronel also laughed at Verstappen's statements to Ferrari . He even thought it was smart: "It would not surprise me if it were conscious. By saying it you get a counter-reaction, they have to tell something now. Where there is smoke, there is fire."
;)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la vidc »

ma maxi je samo malo željan pažnje. na stazi je nemoćan, kad nije mercedes prvi onda je ferrari, nikako doć red na njegov red bull pa malo laje okolo
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

"Welcome to Ferrari, but he already has a deal with Mercedes for 2021"

Max Verstappen will be hunting for his first world title with Red Bull Racing next season , but then he will leave for Mercedes . The Dutchman already has an agreement with the German formation, sports journalist Flavio Vanetti believes.

Verstappen has been racing for Red Bull Racing for a number of seasons, but the Dutchman has still not received the desired equipment to compete for the prizes. Red Bull promises that this coming season will be different and hopes to convince Verstappen of a longer stay. In vain, that's what people think in Italy. Verstappen is said to have already signed a pre-contract with Mercedes for 2021, according to Vanetti, sports journalist and also Italian.

In conversation with F1Maximaal , Vanetti first of all commented on the statements by Verstappen in the United States, when he accused Ferrari of cheating. "We know that Max is a personality within the sport, but with this statement he went too far. We have absolutely no grudge towards him, but he must first think carefully before he says something," says Vanetti. "We think Christian Horner is using him to say what he really thinks about it."

In Italy, people are not happy with the statements made by Verstappen, but that does not mean that the 22-year-old driver would no longer be welcome at Ferrari. "I think that if he went to Ferrari, he would be welcomed with open arms," ​​says the sports journalist. However, that will not happen in the short term, because according to Vanetti, Verstappen has already left with Mercedes. "We think Verstappen already has a deal with Mercedes before 2021."
wow jel ovo moze biti istina???!!!

to mi se ne slaze sa onim sto je Volf skoro izjavljivao.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Vuksa_KC »

popeye je napisao/la: 07 stu 2019, 16:05
wow jel ovo moze biti istina???!!!

to mi se ne slaze sa onim sto je Volf skoro izjavljivao.
Pa Wolff se nedavno u izjavama praktički pomirio odlaskom Hamoja u Ferrari. Prema tome se ovo donekle poklapa.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

zamisli sreće... on ode u Mercedes, a Ferrari i RB budu sami u dvoboju za prvenstvo :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

Sa Chandokom na SkyPadu bili Norris i Verstappen. Pokazali ovi sa Sky-a snimku kada je Ocon izbio Verstappena prošle godine u utrci i kaže Verstappen da se sada godinu dana nakon može smijati tome i da se to eto dogodilo. I da je vjerojatno karma za kad je Jos izbacio Montoyu 2001. kada ga je ovaj pretekao za cijeli krug :biggrin:
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

:lol2: =D>

lik sali se na svoj racun takve volim

da uzme trece mesto pa da idemo 6 decembra u Pariz proslaviti :festa2:

ovako ce izgledati Maxova domaca staza

slika

slika

al ce tu biti krcato narandzastih :D

upisujem vec sada pobedu :biggrin:
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

I Kralj dolazi da gleda Maxa :klanjanje: :biggrin:
Formula 1 first visitor in Zandvoort announced: King Willem-Alexander

Of the 105,000 spectators who will be attending the return of Formula 1 at Zandvoort next year, one is known: none other than King Willem-Alexander. The king will see the roaring F1 engines from the stands on 3 May, sources confirm against RTL News. His cousin Prince Bernhard is co-owner of the circuit.

Since the announcement that the roaring F1 engines of Max Verstappen, Lewis Hamilton and all those others will compete at the circuit in Zandvoort next year, racing fans are tumbling over one another to get a ticket.

Request millions of tickets
The enthusiasm is huge: more than a million tickets have been requested, but only 105,000 spectators can go. The king is one of the lucky ones.

It is not known whether he has paid the ticket from his own bank account (the prices vary from 35 euros to 585 euros) or has received a ticket from his cousin Prince Bernhard.

Cheering king
One thing is clear: if Max Verstappen wins, the king will no doubt be cheering in the stands. King Willem-Alexander, also known as 'cheering king', is a big sports fan.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

slika

6 decembra se gledamo FIA Gala


BUMP

3 - Wins
2 - Poles
9 - Podiums
278 - Points

This has been the best season of Max33Verstappen's F1 career, earning him P3 in the championship

slika

=D>
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

Verstappen je produžio sa Red Bullom do kraja 2023.
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... RYeQz.html
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la zonelsk »

Ajde to ce barem smanjiti pricanja je ce on tamo ili vamo...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la mrd »

To znači da onda i Honda ostaje?
slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la zonelsk »

mrd je napisao/la: 07 sij 2020, 20:00 To znači da onda i Honda ostaje?
Pa mislim da ce 2021 i 2022 ostaiti, ako ne krenu pobjeđivati. Onda ce valjda biti gotovo.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Drago mi za njega, ovako razočaran da pomalo ništa od nikakvog velikog transfera nekog nekamo
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky »

Pa realno nije ni imao nekog velikog izbora osim ostati u RB-u i nadati se da neće biti svađe sa Hondom. Za Mercedes se opet šuška da nije baš 100% da će još dugo ostati u F1, a Ferrari ima Leclerca. McLaren ima Norrisa i Sainza, a i nekako je preveliki upitnik kako će oni odreagirati na nova pravila tako da je ostanak u poznatom okruženju jedina logična opcija.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

kupio ovog Ferarija za 1.6 m evra

slika
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Odgovori