Max Verstappen [#1]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Max Verstappen

Post Postao/la Slash »

Ma dobar je mali, super je utrku odvezo, al brate nemreš preticat ljude izvan staze kad staza nije dovoljno široka. Ne znam čem se čudi i on i ona budala Horner...

To je kao da u Monzi nema onih prepreka u 1. šikani i fino samo produžiš ravno full speed dok drugi voze šikanu...
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Max Verstappen

Post Postao/la vidc »

tu i tamo malo izać sa staze se tolerira već dugo vremena, ali samo kad je u pitanju vremenski dobitak, i na kraju krajeva svi to rade na manje-više istim mjestima (primjer predzadnji zavoj jučer).
al baš uzet poziciju tako izvan staze, to se kažnjava, nema tu rasprave.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen

Post Postao/la Vuksa_KC »

Slash je napisao/la:Ma dobar je mali, super je utrku odvezo, al brate nemreš preticat ljude izvan staze kad staza nije dovoljno široka. Ne znam čem se čudi i on i ona budala Horner...

To je kao da u Monzi nema onih prepreka u 1. šikani i fino samo produžiš ravno full speed dok drugi voze šikanu...
Baš i meni je fascinantno kak se tak neko pravi glup. Ja bi Hornera postavio pred onaj sky pad sa Di Restom, freeze snimku ili super slowmo i neka onda komentira pred svima, sekundu po sekundu ako je njemu to nije za kaznu.
A ne uz nebitnog Laudu i losera Webbera lako biti glasan i da kakva je to kao nepravda.
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Max Verstappen

Post Postao/la Kranči »

marcus je napisao/la:Odlična strategija, vrlo dobra utrka. A ovo na kraju je fakat malo pretjerao. Publika voli show, ali neke stvari se ipak ne mogu tolerirati. Red Bull prednjači u "forsanju". Pa Ricciardo je skoro pa prešao Bottasa kada je 1. zavoj prošao daleko sa vanjske strane.
Trebao se Max baciti na glavu na kraju ravnice pa kud puklo, puklo.
Monza ove godine - ista stvar. Neki uživaju u tome, meni je to bilo - riskantan potez i ima sreće da se nisu sudarili.
Znam da se neće dogoditi, ali baš bih volio vidjeti da ga jednom netko zatvori (pa makar i da se razbiju) ili da ga netko pokuša tako pretjeći.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Max Verstappen

Post Postao/la vidc »

Al mali poziva ljude da zbog njegove kazne bojkotuju utrku u austinu sljedece godine :D
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen

Post Postao/la F1NAC »

Kranči je napisao/la: Znam da se neće dogoditi, ali baš bih volio vidjeti da ga jednom netko zatvori (pa makar i da se razbiju) ili da ga netko pokuša tako pretjeći.
zatvorio ga je bio Vettel u Meksiku pa je flatspotao gume i oštetio bolid, a Vettel dobio kaznu zbog tada Verstappen pravila

Verstappen je proučavao pretjecanja s krive serije

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... rz1GBR6YTQ
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Max Verstappen

Post Postao/la Kranči »

Trkaća putanja, šta je to?
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen

Post Postao/la Cuky »

Mali ne samo da i dalje kuka kako je kazna bila glupost i nepotrebna nego sad tvrdi i da nikakvu prednost nije stekao presijecanjem zavoja nego da je čak i izgubio vremena jer, kako on kaže, da se time dobivala prednost to bi radio svaki krug #-o #-o #-o

Doslovno preteć nekog tako da presiječeš zavoj po njemu nije stjecanje prednosti #-o #-o #-o

https://www.f1fanatic.co.uk/2017/10/26/verstappen-2/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Max Verstappen

Post Postao/la vidc »

Ovo je vec smijesno. Nevjerojatno je da toliki talent prica ovakve gluposti. Nadajmo se da ce s godinama malo se uozbiljit i prestat s glupostima, bilo na stazi ili van staze ( "van" u oba konteksta ;) ). Vozacki talent se ne moze osporit
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Max Verstappen

Post Postao/la Cuky »

nije dosta da je mali Max Verstappen okružen blentavim ljudima po kojima je on uvijek u pravu u momčadi i menadžmentu nego su se sad i neki od njegovih fanova pokazali bolesnima...FIA-in vozač-sudac u SAD-u je bio Mika Salo koji je nakon VN SAD-a primio nekoliko prijetnji smrću zbog kazne Verstappenu...

I sad ti očekuj da mali okružen takvim ljudima gdje god pogleda ne bude arogantan i "uvijek u pravu"

https://wtf1.com/post/mika-salo-receive ... p-penalty/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ćaća je tamo non stop, ali očito jabuka nije pala daleko.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la F1NAC »

Uređena prva stranica
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Scuderia »

Nije lose, nije lose, uz cistu glavu sutra sve je moguce. 8)
slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Max nema q mod a izjednacen je sa Ferarijima. :klanjanje:
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Scuderia »

MaxPower: Bit ce tesko obici oba Ferrarija, ali dat cu sve od sebe.
Pa ajmo onda. 8)
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la vidc »

Fino ga pocastio
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la pospani gad »

Max je prerano skrenuo u zavoj..... trebao je nastaviti još ravno, usporavati i sebe, i Lewisa..... tako da Lewis izleti sa staze.
Ovako je skrenuo u zavoj i na nesretan način, Lewis mu je probušio zadnju lijevu gumu.

Max je platio danak neiskustvu...... a i Fernando Alonso mu je malo zasmetao kod prolaženja Lewisa.

Ako se Max posloži u glavi do kraja ove sezone..... imamo budućeg F1 prvaka. Ako ne,.... izgorit' će.... biti će spaljen kao Jacques Villeneuve i Juan Pablo Montoya zajedno ( ;) ).
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la F1NAC »

Q: "If the way you were driving was fine, why was Lewis moved to have a go at you?" Max: "Because it is simple and easy to blame the younger driver. That's the only way I can see it. Those things happen, it is no reason for me to change anything."
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Slash »

Mislim, to je istina, što opet ne znači da je u pravu. Ali, istina je, i Senna, i Schumacher i Hamilton su to prošli...
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Slash »

slika
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la popeye »

Kako ga je lepo preteko.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Kenny »

pospani gad je napisao/la: 09 tra 2018, 17:46 Max je prerano skrenuo u zavoj..... trebao je nastaviti još ravno, usporavati i sebe, i Lewisa..... tako da Lewis izleti sa staze.
Ovako je skrenuo u zavoj i na nesretan način, Lewis mu je probušio zadnju lijevu gumu.


Max je platio danak neiskustvu...... a i Fernando Alonso mu je malo zasmetao kod prolaženja Lewisa.

Ako se Max posloži u glavi do kraja ove sezone..... imamo budućeg F1 prvaka. Ako ne,.... izgorit' će.... biti će spaljen kao Jacques Villeneuve i Juan Pablo Montoya zajedno ( ;) ).
Jel je cilj u toj današnjoj F1 izgurat, ili prestić vozača?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la pospani gad »

Kenny je napisao/la: 12 tra 2018, 17:27
pospani gad je napisao/la: 09 tra 2018, 17:46 Max je prerano skrenuo u zavoj..... trebao je nastaviti još ravno, usporavati i sebe, i Lewisa..... tako da Lewis izleti sa staze.
Ovako je skrenuo u zavoj i na nesretan način, Lewis mu je probušio zadnju lijevu gumu.


Max je platio danak neiskustvu...... a i Fernando Alonso mu je malo zasmetao kod prolaženja Lewisa.

Ako se Max posloži u glavi do kraja ove sezone..... imamo budućeg F1 prvaka. Ako ne,.... izgorit' će.... biti će spaljen kao Jacques Villeneuve i Juan Pablo Montoya zajedno ( ;) ).
Jel je cilj u toj današnjoj F1 izgurat, ili prestić vozača?
Budimo realni. Cilj je prestići vozača.
Ali, Lewis je sa svojim iskustvom počeo skretati i Max je reagirao i izgubio u tom svom praćenju Lewisa sav potencijal svog riskantnog poteza.
Po meni, Max je trebao postupiti kao Nico Rosberg na VN Austrije 2016. i ići zatvarati Lewisa.... ali Lewis je bio mudriji.... a i Fernando je dodatno zakuhao poparu, žgance, što već...... Maxu. :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Kenny »

pospani gad je napisao/la: 12 tra 2018, 17:50
Budimo realni. Cilj je prestići vozača.
Ali, Lewis je sa svojim iskustvom počeo skretati i Max je reagirao i izgubio u tom svom praćenju Lewisa sav potencijal svog riskantnog poteza.
Po meni, Max je trebao postupiti kao Nico Rosberg na VN Austrije 2016. i ići zatvarati Lewisa.... ali Lewis je bio mudriji.... a i Fernando je dodatno zakuhao poparu, žgance, što već...... Maxu. :driver:
To današnje izguravanje je po meni totalno šupački, ali eto, danas je cilj izgurat vozača, a ne prestić

Kakve bi samo bile reakcije ovdje da je Schumacher Kimija izguro, ili Raikkonen Schumachera
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Odgovori