Charles Leclerc [#16]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Nitrous Oxide Systems
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1138
Pridružen/a: 28 ruj 2007, 15:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Mostar

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Nitrous Oxide Systems »

Odlican start!
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Samo što gume traju 4 kruga :biggrin:
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Schumy.d »

Vidi se da čovjek poznaje svaki cm ove staze, ali džabe mu kad je auto krama...
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Kranči »

Ovo je sad već definitivno level Alonsa, opet izvukao iz bolida i više nego što je bilo moguće.
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

Kranči je napisao/la: 27 ruj 2020, 15:25 Ovo je sad već definitivno level Alonsa, opet izvukao iz bolida i više nego što je bilo moguće.
Cekam Cukija da ti kaze da to nije moguce ....
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Cuky »

Naravno da je iz nečega nemoguće izvući više nego što je moguće. To što su u Alonsovom slučaju Massa, a sad u Leclercovom slučaju Vettel toliko slabiji samo pokazuje da su njih dvoje sposobniji izvući maksimum (ili blizu maksimuma) iz bolida nego njihovi momčadski kolege. Recimo danas su ispala bar 4 bolida koji su realno brži od njega bili (Stroll, Albon, oba McLarena) odmah na startu. Dvoje su odustali, a ostali dvoje iz raznih razloga nisu mogli taj pad nadoknaditi. Tu sad ulazimo u šbbkbb ali eto, on je izvukao maksimum i uz malo sreće (već spomenuta četvorica), malo pomoći momčadi (Vettela iskoristili da zadrži Ocona) i mirnu vožnju bez grešaka je došao do tog mjesta koje je ugrabio.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

Kranči je napisao/la: 27 ruj 2020, 15:25 Ovo je sad već definitivno level Alonsa, opet izvukao iz bolida i više nego što je bilo moguće.
nekako kad ih gledam mene Leka uopste ne podseca na Alonsa. Max mu je blizi.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Kranči »

Sad sam se sjetio čitajući Cukya.. jedini minus danas mu je što je izbacio Strolla iz utrke. Ima sreće što je bio prvi krug, pa ga nisu kaznili.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

a nema mu druge nego borit se maksimalno, mlad momak u punoj snazi, još uvijek željan dokazivanja,motiviran. ovakve stvari se očekuju od njega i Maxa. pitanje je samo koliko dugo će moć ovako uz ovakav ferrari, valjda ga neće totalno demotivirat
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

Pa jedan od ciljeva je ispunilo.

Sad jos samo da nadje momčad s kojom može biti prvak...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

u zadnje vrijeme zaista vozi na visokom nivou. nadajmo se ako ništa da će se s novim motorom bar približit red bullu dogodine i da ćemo gledat borbe s verstappenom
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Cuky »

slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

ostar ali iskren prema sebi
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

Šteta užasnog starta, siguran sam da je mogao biti u borbi za pobjedu da je bar ostao na istoj poziciji jer jer par vozača ispred se izvrtilo i poslije toga bi se dalo napredobat naprijed. Svejedno, fantastičan povratak i borba za drugu poziciji.
Ima li smisla ponavljat da je očito riječ o vanserijskom talentu...
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

vidc je napisao/la: 15 stu 2020, 20:32
Ima li smisla ponavljat da je očito riječ o vanserijskom talentu...
ne znam nisam siguran :-k

treba se vratiti u proslost pa videti dal je Sumaher u svojim prvim sezonama pravio ovakve greske
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 15 stu 2020, 21:25
vidc je napisao/la: 15 stu 2020, 20:32
Ima li smisla ponavljat da je očito riječ o vanserijskom talentu...
ne znam nisam siguran :-k

treba se vratiti u proslost pa videti dal je Sumaher u svojim prvim sezonama pravio ovakve greske
Max je radio greske, a njega smatras vanserijskim talentom...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Vuksa_KC »

zonelsk je napisao/la: 15 stu 2020, 21:31
popeye je napisao/la: 15 stu 2020, 21:25
vidc je napisao/la: 15 stu 2020, 20:32
Ima li smisla ponavljat da je očito riječ o vanserijskom talentu...
ne znam nisam siguran :-k

treba se vratiti u proslost pa videti dal je Sumaher u svojim prvim sezonama pravio ovakve greske
Max je radio greske, a njega smatras vanserijskim talentom...
Leclerc je već sada svemirski brod za Maxa po managementu guma.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 15 stu 2020, 21:31
popeye je napisao/la: 15 stu 2020, 21:25
vidc je napisao/la: 15 stu 2020, 20:32
Ima li smisla ponavljat da je očito riječ o vanserijskom talentu...
ne znam nisam siguran :-k

treba se vratiti u proslost pa videti dal je Sumaher u svojim prvim sezonama pravio ovakve greske
Max je radio greske, a njega smatras vanserijskim talentom...
da a sa koliko godina je Max debitovo
i Sumi je vec u trecoj punoj sezoni imao auto za naslov i u cetvrtoj. A Max ni u sestoj.


i ne smatram samo ja Maxa izuzetnim evo ti sta misli Volf
Verstappen better than Red Bull car - Wolff


Max Verstappen is the only driver capable of mixing it with Mercedes' dominant cars in 2020.
That is the claim not only of the Dutchman's own bosses at Red Bull, but also main rival Mercedes' team chief Toto Wolff.

"Max is doing fantastically," the Austrian is quoted by the Dutch newspaper De Telegraaf.

"How can I put it? He is driving better than what his car is actually capable of.

"Every weekend we see the three amigos driving at the front," Wolff added, referring to championship leader Lewis Hamilton, his teammate Valtteri Bottas and 23-year-old Verstappen.

"He always knows how to cling on," he said.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 15 stu 2020, 22:01
da a sa koliko godina je Max debitovo
i Sumi je vec u trecoj punoj sezoni imao auto za naslov i u cetvrtoj. A Max ni u sestoj.


i ne smatram samo ja Maxa izuzetnim evo ti sta misli Volf
1. NIGDJE nisi to naveo, da gledas i godine, ko ima kakav auto itd. Naveo si samo
ne znam nisam siguran :-k

treba se vratiti u proslost pa videti dal je Sumaher u svojim prvim sezonama pravio ovakve greske
Ako je bio premlad za F1, zasto je dosao?
2. Niko ne osporava Maxov talent. Procitaj kaj sam napisao.
3. Vidim nisi naucio argumentirano razgovarati.....
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

pa ako udjemo u raspravu onda cu ti sve navesti zonelsk

cak i ovo

slika

i to da je prosle godine u dva izravna duela sa Leklerom Max izasao kao pobednik (u Austriji i Britaniji) Da u VB je odustao jer ga je Fetel izbacio ali pre toga je pobedio Sarla zasta je dobio i nagradu od FIA-e
Ako je bio premlad za F1, zasto je dosao?
a zasto da ne? On je ustvari ispred svojih godina ja ne znam dal ti shvatas da on mora da rizikuje jer sedi u sporijem autu od Hama a zeli do pobede. Njih se moze jedino usporedjivati kad ih se metne u isti tim. Do tada sve ovo je irelevantno
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

Ok stari moj koji je tvoj problem?
Naveo si da Charles Leclerc nije vrhunski talent jer radi greske u ranim sezonama i isao to usporediti sa Schumacherom.

NISI naveo niti jedan argument osim "gresaka u ranim sezonama". Naveo si samo JEDAN, JEDINI argument..

Na sto sam ti ja komentirao da ti argument ne valja - jer je Max radio iste greske u ranim sezonama. Gdje sam ti pokusao skrenuti pozornost da imas dvostruka mjerila. Max smije raditi greske u ranim sezonama i svejedno je vrhunski talent, a Charles nesmije - i on nije. Jel razumiješ sto ti govorim?

E sad, kad si vec naveo sve ove druge stvari.
Hoces reci da Charles Leclerc ima dobar bold (bolid za naslove) i da mora manje pritiskati nego Max i njemu cemo teze oprostiti greske? Ako to ne mislis - zasto o da Charles nema pravo na gresku, a Max ima?
(Ako mislis odgovarati na pitanje onda odgovori na tocno ovo kaj sam te pitao - jer pricamo o greskama u ranim sezonama, zar ne?)


Također, Maxu si iz vedra nema nakon mog posta (nisi to naveo u originalnom posti) dao olakotnu okolnost - sto je mlad usao u F1.
Pa je kao njemu ok raditi greske.
Prvo, TO NiSI naveo u prvom postu, i to nismo komentirali. Niti je bilo spomenuto u kontekstu cinjenice da Charles Leclerc radi greske u ranim sezonama i zato nije talent.

Ako Max nije bio spreman za F1 onda nije trebao tako rano doci. A ako je bio spreman - onda je bio spreman i na činjenicu da ce mu se greske brojati.
Zadnja izmjena: zonelsk, dana/u 16 stu 2020, 10:20, ukupno mijenjano 2 puta.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

Treba malo realnije sagledat situaciju, Max ima auto za podij al opet zna da nema šanse da ugrozi ove ispred i u normalnim situacijama ni njega niko ne može ugroziti.
Leclerc vozi nešto što je vrlo nekonzistentno i radi odličan posao u zgusnutoj sredini poretka.
Jučer je napravio grešku u napadu na drugo mjesto nakon što je u prvom krugu bio dosta nisko... . I to bez nekih SCova i poklona.

Po mojim standardima uradio je odličan posao
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

vidc je napisao/la: 16 stu 2020, 10:07 Treba malo realnije sagledat situaciju, Max ima auto za podij al opet zna da nema šanse da ugrozi ove ispred i u normalnim situacijama ni njega niko ne može ugroziti.
Leclerc vozi nešto što je vrlo nekonzistentno i radi odličan posao u zgusnutoj sredini poretka.
Jučer je napravio grešku u napadu na drugo mjesto nakon što je u prvom krugu bio dosta nisko... . I to bez nekih SCova i poklona.

Po mojim standardima uradio je odličan posao
Po meni radi odlican posao ako se uzme sve u kontekst. Takodjer - misljenja sam da mu je ova sezona jakoo dobro dosla. Ferrari je sam maknuo pritisak sa njega. Sto mu daje da u ovoj covid-sezoni se moze fokusirati na vise stvari a da nema pritiska pobjedjivanja. Bolja komunikacija i upoznavanje sa momcadi, rad na sebi i kak maksimizirati rezultat utrke. Iskustvo voznje auta koji fakat ne valja.

Mislim da ce mu dugorocno ova sezona donijeti vise nego da je borio se za vrh i "naguravao" sa Vettelom cjelu sezonu.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2898
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Vuksa_KC »

zonelsk je napisao/la: 16 stu 2020, 10:34
vidc je napisao/la: 16 stu 2020, 10:07 Treba malo realnije sagledat situaciju, Max ima auto za podij al opet zna da nema šanse da ugrozi ove ispred i u normalnim situacijama ni njega niko ne može ugroziti.
Leclerc vozi nešto što je vrlo nekonzistentno i radi odličan posao u zgusnutoj sredini poretka.
Jučer je napravio grešku u napadu na drugo mjesto nakon što je u prvom krugu bio dosta nisko... . I to bez nekih SCova i poklona.

Po mojim standardima uradio je odličan posao
Po meni radi odlican posao ako se uzme sve u kontekst. Takodjer - misljenja sam da mu je ova sezona jakoo dobro dosla. Ferrari je sam maknuo pritisak sa njega. Sto mu daje da u ovoj covid-sezoni se moze fokusirati na vise stvari a da nema pritiska pobjedjivanja. Bolja komunikacija i upoznavanje sa momcadi, rad na sebi i kak maksimizirati rezultat utrke. Iskustvo voznje auta koji fakat ne valja.

Mislim da ce mu dugorocno ova sezona donijeti vise nego da je borio se za vrh i "naguravao" sa Vettelom cjelu sezonu.
Točno slično, pa i isto čak, ima i Hamilton.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 16 stu 2020, 09:26
Hoces reci da Charles Leclerc ima dobar bold (bolid za naslove) i da mora manje pritiskati nego Max i njemu cemo teze oprostiti greske? Ako to ne mislis - zasto o da Charles nema pravo na gresku, a Max ima?
(Ako mislis odgovarati na pitanje onda odgovori na tocno ovo kaj sam te pitao - jer pricamo o greskama u ranim sezonama, zar ne?)
Nema ni Carli auto za naslov

Slusaj ja samo mislim da je Max bolji od Carlija. Razgovaro sam o ovim sa mnogo vecom ribom od tebe koji je pravi fan Leklera i na kraju mi je prizno da je Max trenutno bolji jer ima vise iskustva u f1. Tako da eto ja nemam nikakav problem mozda ga ti imas :)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Odgovori