Arhiva pitanja i odgovora - 19.4 - 30.6.2007.

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
LuDi_AnalBoy
Početnik
Početnik
Postovi: 234
Pridružen/a: 07 ruj 2006, 13:44
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabreg grad

Post Postao/la LuDi_AnalBoy »

Oduvijek me zanimalo kakav je život vozača,mehaničara,menadžera i šefova momčadi van staze?
Kakve su plaće mehaničara i pomočnog osoblja?
Dali su istinite priče o neviđeno raskošnim tulumima s vrhunskim ljepoticama,potocima šampanjca,prežderavanjima,orgijama itd.

Daj malo i takvih pričica i anegdota,Mladene,da i sirotinja čuje nešto lijepo! Pun mi je k.... šljakanja u tvornici....daj da i običan puk čuje malo o veselicama bogataša!
Znaš ono...ko je koga,ko je s kime...ko šmrče,ko loče...bla bla bla....
Jesi li osobno poznavao Edie Ervina...jeli istina da je čovjek bio uništavač ženskih srdaca i da je radio opake fešte? Ima li još koji takav freak poznat ko veseljak i lupež u F1?

Ipak se u F1 radi o enormnim zaradama i profitima....tu lovu treba negdje i potrošiti,kaj ne?

I još pitanje za kraj....dali se Mladene u svom tom cirkusu i tebi zalomio pokoji maldi komad piletine,čašica šampanjca i pokoji đakuzi s mladom pohotnom zečicom?? Jer ak je....zavidim ti!!!
_________________
Gnjida
Gnjida
Avatar
M. Schumacher
Postovi: 31
Pridružen/a: 02 svi 2007, 13:45

Post Postao/la M. Schumacher »

Pozdrav!!
Mladene, kako biste prokomentirali današnje kvalifikacije budući da su ferrarijevi vozači bili skoro 8 desetinki brži od trećeplasiranog Alonsa,dali mislite da se ferrari vratio i nadoknadio zaostazak za mclarenom?







FORZA FERRARI
Schumi KRALJ
redevil
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 lip 2007, 14:39

Post Postao/la redevil »

Unapred se izvinjavam, ali nisam procitao svih 46 stranica foruma. Trenutno nemam vremena. Pa ako je ovo pitanje vec bilo ne treba odgovor potrazicu.

Da li ste upoznati ( ili ste se upoznali ) sa Nico-om Hülkenberg-om vozacem iz A1 GP? Malo sam pratio to takmicenje, bilo je na jednom programu pa mi se ucinilo interesantim. Momak je rodjen 87. ali je stvarno oduvao konkurenciju. A ako se uzme jos da su bolidi skoro pa i identicni, stvarno ima potencijala. Zanima me da li ga je vec neko " ulovio" od F1 ekipa i da li ima sanse za F1 karijeru?

Na vas racun, Mladene sve reci hvale, mislim da ste jedan od najvecih poznavalaca F1 na ovim prostorima. A primecujem da ima i onih koji pokusavaju da umanje vas kredibilitet. Ali oni i dalje stoje iza svog nicka a vi uzovate u slavi, a nadam se i parama. Veliki pozdrav
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

G.Jergovicu,zanima me nesto o onoj "tvorevini" od Bennetona u sezoni 1994...koliko se sjecam pricalo se da ilegalno koristi TC(sto bi s obzirom na startove na pocetku sezone bilo vrlo izvjesno) te jos neka pomagala...cini mi se da je i zbog daske ispod bolida bio i dsq...da li im je FIA na pocetku malo i progledavala kroz prste jer se bojala jos jedne sezone dominacije Williamsa...
Avatar
Dexter
Postovi: 83
Pridružen/a: 28 tra 2007, 12:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: iz Grada

Post Postao/la Dexter »

Mladen Jergović je napisao/la:
Dexter je napisao/la:
a.novak je napisao/la:Kolko se ja sjećam michel je napravio pogrešku u q3 ali gdje je zapravo izgubio 2 mjesto je kada je izletio pri izlazu iz ong famoznog zavoja mislim br8 kada je izgubio 5 sek,i onda kad su se pojavile žute zastave on i massa su ušli zajedno iza njih kasni fernando koji tek tada pretjeće michaela i onda su se ganjali ko u imoli 2005 kada se fernando 15 krugova branio ako već prićaš o pehovima onda spomeni michaelove i ferrarieve prije canade,te one probleme s gumama na poćetku,evo ja sam ovdje jedini koji ispada glup ali za mene fernando je osvojio oba dvije titule spretno i sretno priznajem imo je strašne starteve i utrke ali po meni kimi je vozio 2005 apsolutno bolje mladene znate štaje vaš prijatelj reko na potez raikkonena na fisichu last lap suzuka 2005 windsor:what a fantastic move for kimi raikkonen,amizing overtaiking i didnt see someting like that for years,ali vi samo spominjete fernanda i njegovo pretjecanje nad schumacherom možda brkam pojmove ali po meni je kimi taj koji je trebo osvojit 2005,a michel 2006 fernando je sjajan vozać,sjajnih kavaliteta ali kolko vidim rookie će biti kalibar više jer ima drukćiji ment,sklop ja mislim da će to biti ključno između njih dvoje............
Definitivno nisi jedini koji "ispadaš glup". I ja se apsolutno slažem s tobom u tvrdnji da je Alonso obje svoje titule osvojio uz obilatu pomoć s neba, ili, ako hoćeš, uz jako, jako, jako puno sreće. Uopće mu ne želim odricati njegove vozačke kvalitete i čak smatram da je trenutno daleko najbolji vozač na gridu, ali sam sto posto siguran da nebi osvojio niti jednu titulu da ga sreća nije onoliko mazila. A mazila ga je bogme i previše.
Znam da će sad mnogi, uključujući i g. jergovića za ovu našu tvrdnju reći da je najobičniji "bullshit", ali tko malo bolje razmisli i do kraja izanalizira situaciju kroz obje Alonsove šampionske sezone vidjet će da smo bar donekle, ako ne i potpuno u pravu. Mislim, još jednom, svaka asturijancu čast, stvarno je trenutno najbolji, ali da je sreća igrala presudnu ulogu u obje njegove titule... itekako jest. Pa nek sam za to ne znam koliko glup, ali ja tako mislim.
Naravno, i ja to mišljenje izuzetno cijenim (vidi prethodni odgovor onom što voli Prosta).
Jedino, uvijek sam govorio da sreća nikada nije faktor. Sreću si napraviš sam, kad - puno ranije- slažeš stvari. Dakle, ako nekom neke stvari idu od ruke, što ljudi obično zovu srećom, to je zato jer je radio s inženjerima i mehaničarima svaki dan do pola noći, pa su svi ulagali ekstra napor i onda se to na kraju isplatilo.
Ali, ako odeš doma u pol 4 popodne jer ti se žuri gledati hokej na ledu, ili u bar s frendovima, onda naravno nećeš imati sreće pa će ti nešto puknuti na autu u kojeg mehaničari i inženjeri nisu uložili onaj mali ekstra napor.
Tako vam je, po mojem mišljenju, svugdje, od osnovne škole do Formule 1.
Sreću jedino trebate imati kad kupite listić lutrije, i onda izvuku baš vaš broj. Sve ostalo gradite sami, i to je glavni razlog zbog kojeg je Michael nakupio sedam naslova prvaka svijeta. I da, nešto malo zna voziti...
Sad kad ste ovako postavili stvari ja nemam dovoljno prostora i pravog načina da vam napišem koliko se u stvari s vama slažem. Pogotovo što se tiče Kimijevih radnih navika.
Kad malo bolje razmislim tako je i s Alonsom. Da bi sreća na koncu bila (a bila je) onaj presudan "gram" koji će jezičac na vagi pretegnuti (a pretegnula je) u Alonsovu korist Asturijanac je morao puno toga sam napraviti. I napravio je puno. Još kako je napravio. Kao što rekoh nikad, još od prve njegove utrke, ispravite me ako griješim, u Australiji 2001. kad je s tad posebno lošim (lošijim nego inače u odnosu na dostižnu im konkurenciju) Minardijem u kvalifikacijama uspio bit bolji od momčadskog kolege i oba Jordana, nisam mu odricao vozačke sposobnosti koje su zaista izuzetne. Već tad sam bio siguran da momak vrijedi. Ostalo je povijest.
kiby
Postovi: 123
Pridružen/a: 16 svi 2007, 01:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: rijeka

Post Postao/la kiby »

Bok Mladene
Zanima me dali je istina da danasnji bolidi nemaju TC (traction control) u prvoj brzini, tj. da je aktivan tek od druge brzine pa na dalje?
Recimo kada su na izlazu iz nekog sporog zavoja u prvoj brzini, oni moraju dodavati gas polagano sa osjecajem, inace bi ih zavrtilo. Tek u drugoj brzini mogu raspaliti bez straha
Ispricavam se ako je ovo pitanje vec bilo.
:)
McM fun
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

LuDi_AnalBoy je napisao/la:Oduvijek me zanimalo kakav je život vozača,mehaničara,menadžera i šefova momčadi van staze?
Kakve su plaće mehaničara i pomočnog osoblja?
Dali su istinite priče o neviđeno raskošnim tulumima s vrhunskim ljepoticama,potocima šampanjca,prežderavanjima,orgijama itd.

Daj malo i takvih pričica i anegdota,Mladene,da i sirotinja čuje nešto lijepo! Pun mi je k.... šljakanja u tvornici....daj da i običan puk čuje malo o veselicama bogataša!
Znaš ono...ko je koga,ko je s kime...ko šmrče,ko loče...bla bla bla....
Jesi li osobno poznavao Edie Ervina...jeli istina da je čovjek bio uništavač ženskih srdaca i da je radio opake fešte? Ima li još koji takav freak poznat ko veseljak i lupež u F1?

Ipak se u F1 radi o enormnim zaradama i profitima....tu lovu treba negdje i potrošiti,kaj ne?

I još pitanje za kraj....dali se Mladene u svom tom cirkusu i tebi zalomio pokoji maldi komad piletine,čašica šampanjca i pokoji đakuzi s mladom pohotnom zečicom?? Jer ak je....zavidim ti!!!
_________________
Gnjida
Ne bih vas želio strašno razočarati, ali začudili biste se koliko je Formula 1 zapravo udaljena od tih stvari o kojima čeznutljivo pišete. Ne velim da nema komada i partyja, ali ljudi većinom rade, rade, rade. One priče o M Schumacheru koji je sa staze uvijek išao u hotel blizu pola noći stvarno su točne. A ako je on iđao u pola noći, možete misliti kad su išli oni kojima je ostavio stvari za obaviti...
Znalo je biti, međutim, veselo pred kraj sezone, osobito u Suzuki ili Kuala Lumpuru. Jednom sam bio na jednom tulumu za kraj sezone u KL-u, i znam pouzdano da je uvijek trezveni MS bio sve samo ne trezven na disco podiju. Zajedno s Rossom Brawnom, hrpom Ferrarijevih ljudi i još većom hrpom lagašno odjevenih cura (ipak je tamo tropska klima). Što smo ja i moji ljudi radili tamo? Prikupljali materijale za razne programe, jasno... Gdje su ti programi? Nemam pojma.
Ali stvarno, ovakvih je situacija u Formuli 1 vrlo malo. Gdje god se vrte toliki novci, možete biti sigurni da se tu mora raditi ko blesav. U tom vražjem svijetu nitko ti ne da ništa za badava.
Tko je od vozača nestašan? Da, Irvine je bio prilično čuven po tome. Također i DC, koji je jednom dobio nogu od ženske jer se ustanovilo da po Monaku pokazuje tajne F1 staze društvu od četiri manekenke, ne baš posve zimogrozne, u pola četiri ujutro. Ne bi se ništa saznalo, vjerojatno, da DC nije izgubio kontrolu nad Mercedesom (ne znam baš sve detalje, na žalost) i bubnuo u banderu. Heidi je pročitala priču u novinama, proučila fotke, i bye-bye David...
Ali, većina ostalih vozača ide spavati u 2200, nakon što pošalju SMS ženi za laku noć.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

M. Schumacher je napisao/la:Pozdrav!!
Mladene, kako biste prokomentirali današnje kvalifikacije budući da su ferrarijevi vozači bili skoro 8 desetinki brži od trećeplasiranog Alonsa,dali mislite da se ferrari vratio i nadoknadio zaostazak za mclarenom?

FORZA FERRARI
Današnji treninzi bili su baš to - treninzi. Dakle, postoji mogućnost da ljudi voze s vrlo različitim postavkama auta, i s vrlo različitim količinama benzina.
Ali, svakako da je vrlo vjerojatno da su u Ferrariju pronašli nešto od izgubljene brzine. Kimi je bio vrlo optimističan nakon testova prošli tjedan u Silverstoneu, a i staza u Magny Coursu, s puno brzih, dugih zavoja, trebala bi odgovarati Ferrariju.
I na kraju, navodno su u protekla dva tjedna posve osposobili aero-tunel u Maranellu koji je prije dva mjeseca dožvio kompletni mehanički kolaps. O ovome se nije puno pisalo, ali svakako nije pomoglo razvoju crvenih.
U svakom slučaju, za sezonu bi bilo dobro da se ova današnja forma Ferrarija nastavi. Uvijek je bolje kad su bar dvije ekipe izjednačene, nego kad dominira samo jedna, ma koliko bio zanimljiv ovaj dvoboj Alonsa i Hamiltona.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

redevil je napisao/la:Unapred se izvinjavam, ali nisam procitao svih 46 stranica foruma. Trenutno nemam vremena. Pa ako je ovo pitanje vec bilo ne treba odgovor potrazicu.

Da li ste upoznati ( ili ste se upoznali ) sa Nico-om Hülkenberg-om vozacem iz A1 GP? Malo sam pratio to takmicenje, bilo je na jednom programu pa mi se ucinilo interesantim. Momak je rodjen 87. ali je stvarno oduvao konkurenciju. A ako se uzme jos da su bolidi skoro pa i identicni, stvarno ima potencijala. Zanima me da li ga je vec neko " ulovio" od F1 ekipa i da li ima sanse za F1 karijeru?

Na vas racun, Mladene sve reci hvale, mislim da ste jedan od najvecih poznavalaca F1 na ovim prostorima. A primecujem da ima i onih koji pokusavaju da umanje vas kredibilitet. Ali oni i dalje stoje iza svog nicka a vi uzovate u slavi, a nadam se i parama. Veliki pozdrav
Baš mi je drago da pitate za Hulkenberga, jer on je idući veliki Nijemac na horizontu. Nisam siguran s kojom je F1 ekipom već u kontaktima, ali siguran sam da neće dugo čekati. Ono što se već dogodilo je da ga prilično protežira Michael Schumacher. To sigurno neće odmoći! ( Ja Hulkenberga, inače, nisam nikad upoznao.)

Hvala na lijepim riječima. Onima koje više zanima drmanje mog kredibiliteta od Formule 1, želim svako dobro. Nisu u tome uspjeli ni puno pametniji...
Što se slave i para tiče, da sam samo to htio, bavio bih se nečim drugim. Ovo radim iz čistog gušta, pa mi je tim veselije kad se likovi napale i liječe neke svoje komplekse na meni. Ma nema veze, ako im to pomaže, meni je zadovoljstvo pomoći...
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

goran007 je napisao/la:G.Jergovicu,zanima me nesto o onoj "tvorevini" od Bennetona u sezoni 1994...koliko se sjecam pricalo se da ilegalno koristi TC(sto bi s obzirom na startove na pocetku sezone bilo vrlo izvjesno) te jos neka pomagala...cini mi se da je i zbog daske ispod bolida bio i dsq...da li im je FIA na pocetku malo i progledavala kroz prste jer se bojala jos jedne sezone dominacije Williamsa...
Uhh, ovo je nezgodna tema. Bila je na tom autu hrpa stvari sumnjive legalnosti, od launch-controla, preko traction cotrola, do kojekakvih drugih softveraških čarolija vezanih, osobito, za prijenos snage na kotače. Ona daska u Belgiji bio je više znak očaja FIA-e koja nije mogla ništa drugo pronaći Benettonu, pa ih je klepnula zbog, kao, prevelike pohabanosti te daske.
Ne bih rekao da im je FIA pretjerano gledala kroz prste. To bi bio kompliment FIA-i. Radilo se o tome da je Benetton u to vrijeme imao istinskog kompjuterskog genija u ekipi (zvao se Ted Czapsky), koji je svaki zabranjeni software zaštitio tako da bi on nestao čim bi netko (iz FIA-e) pokušao ući u sistem. Posve bi nestali svi tragovi! A to nisu bili jednostavni software sistemi...
Uglavnom se na ovoj sezoni bazirala kasnija kuknjava FIA-e o nemogućnosti kompletne kontrole i sankcioniranja zabranjenih sistema, što je onda dovelo do ponovne legalizacije TC-a
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

kiby je napisao/la:Bok Mladene
Zanima me dali je istina da danasnji bolidi nemaju TC (traction control) u prvoj brzini, tj. da je aktivan tek od druge brzine pa na dalje?
Recimo kada su na izlazu iz nekog sporog zavoja u prvoj brzini, oni moraju dodavati gas polagano sa osjecajem, inace bi ih zavrtilo. Tek u drugoj brzini mogu raspaliti bez straha
Ispricavam se ako je ovo pitanje vec bilo.
:)
Mislim da to nije točno. Mislim da (skoro) svi imaju TC i u prvoj brzini, ali možda kod nekih nije skroz 100% fool-proof, radi igara s elektronskim diferencijalom itd. Hoću reći, i dalje treba biti oprezan u super-oštrim i sporim zavojima (kao Loews u Monaku) .
Inače, TC ne radi kod starta pri brzinama manjim od 100 km/h, ali radi u zavojima koji su sporiji od ove brzine, doduše s tim ograničenjima.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

B-Link je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:Vama gode. Drugi planiraju kako da postave bombu pod moj radni stol. Nekog lika na forumu HTV-a toliko nerviram da me pljuje (i ne samo on) čim skupi slinu u ustima, i čak se raspituje o mojem formalnom obrazovanju. To, majstore!
Kao, ˝Studio F1˝ je shit, ovaj forum je shit, ja sam shit. Ko da ga netko sili pištoljem da me sluša i čita.

Najviše bih, zapravo, volio takve pacijente sresti u živo. Lako se i divno skrivati iza anonimnosti interneta.
Što se tiče STUDIO F1 foruma i moja iskustva su tamo loša. Ja sam se nesto osvrnuo na voznju Kimija, da bi mi neki lik odgovorio ti si budala. Mislim, super. Onda sam vidio (hvala Bogu) da neki tip pljuje po g. Jergoviću i išao sam vidjeti što piše takav i takav MJ i ostao fasciniran. Tamo oni zajedno s Blažićkom ne znaju o F1 koliko g. Jergović, tako da se nemojte ni obazirati na takve "ljude"!
No dobro, ja ne bih htio da mi na ovom forumu budemo negativni prema HTV-ovom forumu samo zato jer si tamo ljudi daju malo oduška bez bojazni da se netko ritne natrag. Zapravo, niti to nije točno, jer sam primijetio da me Ivica brani koliko može, i zbog toga sam mu zahvalan.
Ali stvarno, svaki F1 forum je OK. Ja bih jedino htio da ljudi nisu isključivi i negativni, već da ovu vrstu medija pokušaju iskoristiti da saznaju nešto što možda inače nisu znali. Mislim da je stvarno posljednja stvar koja je u cijeloj stvari bitna dokazati da je netko budala. Mene, recimo, to uopće ne smeta. Ja, valjda, najbolje znam neke stvari o sebi.

Baš sam jučer pričao Saletu koliko je meni zanimljivo raditi ovaj forum, zato jer je fascinatno kako dobrih i zanimljivih pitanja ima. Mnogi od vas ste me stvarno natjerali da se potrudim i odgovorim što bolje mogu, a bogme sam i ja strašno puno naučio iz nekih vaših razmišljanja i opaski.
Što samo znači da uokolo, zapravo, ima puno znanja i dobre energije, samo je treba stimulirati i osloboditi.
To je, nema nikakve dvojbe, puno kreativnije nego za nekog reći da je kreten, čak i ako u tome ima tračak istine.
tg
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 svi 2007, 18:39
Navijam za: Nikoga
Lokacija: crna gora

POVRATAK FERRARIJA?

Post Postao/la tg »

Vec ste rekli da su to samo treninzi, ali ovo mi lici na povratak Ferrarija! pogotovo nakod dobrih testova u Silverstonu i Alonsove izjave da ce biti tesko pobijediti Ferrari ovog vikenda. Sta mislite? I uporedite mi Kimija I Fillipea, njihov nacin voznje, licnosti...? danas su imali veoma ujednacena vremena? KO ce biti bolji?
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: POVRATAK FERRARIJA?

Post Postao/la Mladen Jergović »

tg je napisao/la:Vec ste rekli da su to samo treninzi, ali ovo mi lici na povratak Ferrarija! pogotovo nakod dobrih testova u Silverstonu i Alonsove izjave da ce biti tesko pobijediti Ferrari ovog vikenda. Sta mislite? I uporedite mi Kimija I Fillipea, njihov nacin voznje, licnosti...? danas su imali veoma ujednacena vremena? KO ce biti bolji?
Kao što sam već rekao, Ferrariji vjerojatno jesu značajno bolji nego u tri posljednje utrke. Ključno će za njih biti u prvom startnom redu, jer nisu dobri u startevima. Ako budu prvi i drugi prije onog harnadla (Adelaide), Mclareni će imati težak zadatak.
Räikkönen je brži od Masse, u normalnim okolnostima, za oko 0,3 sekunde po krugu. Normalne okolnosti su one u kojima je on srođen s autom (znači: može ˝leći˝ na njega do kraja u svakom zavoju) onoliko koliko i Massa. Osobno, mislim da to još nije slučaj. Kimi inače ima malo oštriji, agresivniji ulazak u zavoje od Masse i suptilniju kontrolu na samom limitu u sredini zavoja, osobito brzih. Massa je trenutno hrabriji i bolji na izlascima iz zavoja, ali Kimi pun sampouzdanja (kao 2005.) i tu je nešto bolji, tj. ranije sjedne na gas.
Ličnosti? Kimi je Kimi, rečenice od dva slova, puls od 35, voli hokej na ledu, vodku i ne vidi zašto bi se trebalo diskutirati i raditi do pola noći. Kad je srođen s autom, to je OK. Sada nije.
Massa, zapravo, nema neki izraziti brazilski temperament. Više europski. Meni se još uvijek čini da ne može skroz vjerovati u kakvoj se fantastičnoj situaciji našao, kao da se još ne snalazi jako u ulozi super-stara. Što samo znači da je OK dečko. Osobno, ne smatram ga fantastično inteligentnim, ali možda se radi samo o percepciji. Za Miku Häkkinena je cijeli paddock brujao da je rijetko glup čovjek, ali to stvarno nije bilo točno. Radilo se tek o percepciji o kojoj on nije mario.
Tko će biti bolji? Räikkönen bi trebao biti bolji. Ako još nije, to znači da mu auto još uvijek nije posve po mjeri, i da ga ne vozi sa sto posto mogućnosti.
tg
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 svi 2007, 18:39
Navijam za: Nikoga
Lokacija: crna gora

tg

Post Postao/la tg »

HVALA na odgovorenim pitanjima! Sta mislite o Kimijevoj Inteligenciji? Zadnje 2 krivine imaju visoko postavljene pasice koje vozaci "jasu", sjecam se da je kimiju pucao ovjes, sta mislite hoce li to imati uticaja na Ferrarijevim bolidima?
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Mladen Jergović je napisao/la:Što samo znači da uokolo, zapravo, ima puno znanja i dobre energije, samo je treba stimulirati i osloboditi.
Ma znate i sami Mladene, da mala i agresivna manjina može nadglasati pozitivnu većinu, ali to ne znači da te većine i nema. Nećemo se dati isprovocirati.
Nego, vidim par pitanja prije o TC-u. Kad se isti spomene, sjetim se Australije 2006 i Montoyinog vrtenja u formacijskom krugu. O čemu se tu radilo. Ne želim da ispadne kao omalovažavanje Montoye, ali nikad mi nije legao kao vrhunski vozač, pogotovo kad sam to vidio, mislim da se takve banalne stvari ne bi smjele događati kalibru vozača za kakvog je on slovio. Da li je to imalo nekakve veze sa TC-om, odnosno isključivanjem istog i zaboravljanjem da je isključen pa kad je bilo po gasu...kad ono 180°.
#BigBalls
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

Zbog cega se u F1 jednostavno ne vrate maualni mijenjaci? FIA cesto izmislja kojekave kerefeke, ali mozda i jedina stvar koja bi zapravo pridonjela atraktivnosti utrka se ne vraca. Mislim da je nesto bilo o tome govora negdje, ali to mi je doista u magli.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: tg

Post Postao/la Mladen Jergović »

tg je napisao/la:HVALA na odgovorenim pitanjima! Sta mislite o Kimijevoj Inteligenciji? Zadnje 2 krivine imaju visoko postavljene pasice koje vozaci "jasu", sjecam se da je kimiju pucao ovjes, sta mislite hoce li to imati uticaja na Ferrarijevim bolidima?
Kimi je vrlo, vrlo bistar momak.
M Schuamcher bio je jedan od najagresivnijih vozača po tim rubnicima, pa mislim da te stvari neće biti osobit problem za Ferrari.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

-Briatore- je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:Što samo znači da uokolo, zapravo, ima puno znanja i dobre energije, samo je treba stimulirati i osloboditi.
Ma znate i sami Mladene, da mala i agresivna manjina može nadglasati pozitivnu većinu, ali to ne znači da te većine i nema. Nećemo se dati isprovocirati.
Nego, vidim par pitanja prije o TC-u. Kad se isti spomene, sjetim se Australije 2006 i Montoyinog vrtenja u formacijskom krugu. O čemu se tu radilo. Ne želim da ispadne kao omalovažavanje Montoye, ali nikad mi nije legao kao vrhunski vozač, pogotovo kad sam to vidio, mislim da se takve banalne stvari ne bi smjele događati kalibru vozača za kakvog je on slovio. Da li je to imalo nekakve veze sa TC-om, odnosno isključivanjem istog i zaboravljanjem da je isključen pa kad je bilo po gasu...kad ono 180°.
Točno je tako bilo. Vozači obično u krugu za bzagrijavanje isključe TC, kako bi što bolje zagrijali gume. Obično ih onda, kad stanu na gridu, njihov inženjer podsjeti da ga ponovno uključi. Monty se bio malo zanio i, jednostavno, pretjerao s gasom...
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

dado je napisao/la:Zbog cega se u F1 jednostavno ne vrate maualni mijenjaci? FIA cesto izmislja kojekave kerefeke, ali mozda i jedina stvar koja bi zapravo pridonjela atraktivnosti utrka se ne vraca. Mislim da je nesto bilo o tome govora negdje, ali to mi je doista u magli.
Nezgoda je (bila) u tome što bi manualni mjenjači jako poskupjeli servise motora. Naime, prije kad nije bilo limita okretaja, i kad su mjenjači bili manualni (dakle, prije 1989-90) vozači su morali jako paziti kako šaltaju, osobito prema dolje. Kad se takvi žestoki motori šaltaju prema dolje, vrlo ih je lako prevrtjeti ako se ne pazi s okretajima. Ako, recimo, greškicom mijenjate iz pete u drugu, okretaji odu u nebo, a bogme i duša motora.
Naravno da su u takvim uvjetima puno više dolazilo do izražaja umijeće i osjećaj vozača (i opet bi), ali ovi današnji super-skupi motori trošili bi se kao čarape. U interesu smanjenja troškova, ovako je možda bolje, premda se slažem da bi utrke s manualnim mjenjačima bile puno ljepše i ˝humanije˝.
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Mladene vidim da vrlo cesto kritično govorite o Mosleyu i slazem se u vezi toga s vama ali me zanima jel ima nesto sta doticni radi kako treba i kakve su sanse da u skorije vrijeme na njegovu funkciju dodze netko tko je ljubitelj utrka i zbivanja na stazi a ne neke svoje filozofije odnosno netko tko nije isključivo biznismen?
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

LeoZGB je napisao/la:Mladene vidim da vrlo cesto kritično govorite o Mosleyu i slazem se u vezi toga s vama ali me zanima jel ima nesto sta doticni radi kako treba i kakve su sanse da u skorije vrijeme na njegovu funkciju dodze netko tko je ljubitelj utrka i zbivanja na stazi a ne neke svoje filozofije odnosno netko tko nije isključivo biznismen?
Dotični je dosta zaslužan za prihvaćanje svih mogućih sugestija po pitanju sigurnosti vozača (i publike) posljednjih godina, i to mu se mora priznati. Ali, njegovo prtljanje s pravilima skoro svakom ide na ganglije, plus čovjek je monumentalno tašt i uobražen. To nije dobar spoj za nekog tko bi trebao odlučivati o važnim stvarima visoke razine publiciteta.
Mosley je sam više puta izjavio da se neće više kandidirati za predsjednika FIA-e kad mu, mislim za 2 godine, istekne ova mandat, ali nisam siguran da će umjesto njega doći neki pravi racer. Dosta se govori o Tonyju Purnellu, bivšem gazdi u F1 Jaguaru, sada FIA-nom tehničkom savjetniku (koji je, međutim, sličnog kalibra kao i Mosley).
Neko se vrijeme spominjao i Jean Todt. Premda mislim da to nije realna opcija, jer se Todta budućnost čini vezanom za grupaciju Fiat/Ferrari, po meni bi to bilo odlično rješenje. On je no-nonsense vođa, nema veliki ego, živi za utrke, vrlo je inteligentan i velik prijatelj s Ecclestoneom.
Gotovo, dakle, savršen kandidat, i stoga se možemo kladiti da on neće biti novi šef FIA-e.
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Mladen Jergović je napisao/la:
LeoZGB je napisao/la:Mladene vidim da vrlo cesto kritično govorite o Mosleyu i slazem se u vezi toga s vama ali me zanima jel ima nesto sta doticni radi kako treba i kakve su sanse da u skorije vrijeme na njegovu funkciju dodze netko tko je ljubitelj utrka i zbivanja na stazi a ne neke svoje filozofije odnosno netko tko nije isključivo biznismen?
Dotični je dosta zaslužan za prihvaćanje svih mogućih sugestija po pitanju sigurnosti vozača (i publike) posljednjih godina, i to mu se mora priznati. Ali, njegovo prtljanje s pravilima skoro svakom ide na ganglije, plus čovjek je monumentalno tašt i uobražen. To nije dobar spoj za nekog tko bi trebao odlučivati o važnim stvarima visoke razine publiciteta.
Mosley je sam više puta izjavio da se neće više kandidirati za predsjednika FIA-e kad mu, mislim za 2 godine, istekne ova mandat, ali nisam siguran da će umjesto njega doći neki pravi racer. Dosta se govori o Tonyju Purnellu, bivšem gazdi u F1 Jaguaru, sada FIA-nom tehničkom savjetniku (koji je, međutim, sličnog kalibra kao i Mosley).
Neko se vrijeme spominjao i Jean Todt. Premda mislim da to nije realna opcija, jer se Todta budućnost čini vezanom za grupaciju Fiat/Ferrari, po meni bi to bilo odlično rješenje. On je no-nonsense vođa, nema veliki ego, živi za utrke, vrlo je inteligentan i velik prijatelj s Ecclestoneom.
Gotovo, dakle, savršen kandidat, i stoga se možemo kladiti da on neće biti novi šef FIA-e.


Znaci opet nam u buducnosti ne cvatu ruze!?
A sad jos jedna stvar vezana uz to. Je li moguce da se u formuli desi recimo ovo sta se dogadza sa nasom nogometnom reprezentacijom odnosno da bivsi vozaci preuzmu neke glavne funkcije u F1 ili mislite da kad bi to bilo moguce da bi bili pre subjektivni prema nekim momcadima jer su ipak vozili za njih u ne tako dalekoj proslosti i naravno da li imaju dovoljno inteligencije i znanja upravljat tako velikim biznisom?
user
Postovi: 10
Pridružen/a: 04 svi 2007, 00:17

Post Postao/la user »

Veliki pozdrav gospodine Jergovicu.
Koji su po vama 5 najbolji vozaca u preticanjima, najbolji u brenjenju svoje pozicije, te koja su im naj bolja pretjecanja.
Avatar
Marko FF
Postovi: 131
Pridružen/a: 05 svi 2007, 12:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula, 28g.

Post Postao/la Marko FF »

Šta mislite o sutrašnjem startu Mladene, imate li informacije da je Ferrari popravio startove ili čemo gledati Luisa u prvom zavoju? I zašto je pobogu Kimi treći, cijelo vrjeme je bio brži od Masse, nadam se da ima bolju strategiju za njegovo dobro! Mislite li da Schumaher samo promatra ili surađuje usko sa Massom?

Još jednom hvala što nalazite vrijeme za sve naša ponekad i glupa pitanja.
tko drugom jamu kopa nos
Zaključano