RE-Budimo dostojni Mladenovog truda!

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

LeoZGB je napisao/la:
sepulctor je napisao/la:
homersimpson je napisao/la:usput da se nadopunim kako nebi opet salva njegovih navijača po meni ---- hamiltona smatram i više nego dobrim vozačem jer bezuvjetno što imaš odličan bolid ako imaš dvije lijeve noge proči ćeš kao fisico prošlih godina (da ne kažem i ove)
Off topic, ali u krivu si s Fisichellom. On je bio vozač koji u većini slučajeva jednostavno nije smio priprijetiti Alonsu, a to situacija iz Kine 2006. i cijela ova sezona dokazuju; Alonso TRAŽI beneficije od svoje momčadi. I time ja ne želim diskreditirati njegova postignuća, samo naglašavam i postaje mi sve jasnije, s odmakom vremena, zašto je Fisico podbacio u zadnje 3 godine.

Nebi se bas slozio s tobom jer pretpostavljam da se sjecas koliko puta smo culi team radio od fisica kada su mu vikali da je puno brzi od vozaca ispred pa nikada nista nije napravio, poznato je da Alonso trazi beneficije od momcadi, ali trazio ih je i Michael kao sto svi znamo pa je u principu njegov timski kolega skoro uvijek bio drugi u prvenstvu a znamo da sa fisicom to nije slucaj tako da definitivno mislim da fisico nije bio jako stlacen kao drugi vozač renaulta koji je bio naj bolji bolid na gridu.
1) Rubens Barrichello je bio 2002. i 2004. drugi u prvenstvu. A vozio je od 2000.-2005. Ferrari iz 2002. i 2004. je neusporedivo bolji nego što je bio Renault 2005./2006.
2) Kad je to Renault bio najbolji bolid na gridu?
Prvih par utrka 2005. i do Kanade 2006. Kasnije su ga prestigli McLaren (2005.) i Ferrari (2006.)
Barrichello i Fisichella su imali totalno različite situacije. Jer naime, Barrichello je SMIO pobijediti kad je VELIKI GAZDA već osigurao naslov. A Fisichella je smio pobijediti samo na startu sezone, dok se još nisu iskristalizirali favoriti. Osim toga, meni je u memoriji ostao onaj borbeni Fisichella, koji je 2 sekunde (najmanje) bio brži od bilo kog drugog na kvalifikacijama u Melbourneu 2005., onaj koji je debelo nadmašio po race paceu Alonsa u Barceloni i Silverstoneu 2005. I dok su njemu pucala prednja krilca, gasio mu se motor u boksu zbog pokvarenog mjenjača i slično, Alonso je pobjeđivao zbog sličnih nedaća Raikkonena. Uostalom, nije Fisi prvi koji je osjetio favoriziranje Alonsa. Trulli je doslovno IZBAČEN iz Renaulta (pod nerazjašnjenim okolnostima) iako je imao više bodova (46:45), bolji skor u kvalifikacijama (8:7), pobjedu i 2 polea (naspram 1 polea Alonsa). A kad je Fernando ove godine htio istu taktiku ponoviti s Hamiltonom, dobili smo ONO u Mađarskoj...
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

no offence guys but :off:
slika
Avatar
rindt
Postovi: 119
Pridružen/a: 22 vel 2007, 10:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Država Hrvatska

Post Postao/la rindt »

Apeliram na moderatore da se zaustavi maltertiranje g.Jergovića od strane pojedinih članova foruma i to pogotovo na njegove odnose sa ljudima koji danas uređuju f1 racing . Nevjerovatno neodgovorno, imamo rijetku čast komunicirat sa najvećim mag-om f1 na ovim prostorima i onda se skupina odmetnika uhvati čišćenja ispred tuđih vrata. Uza svu silu nekad nenormalnih pitanja uhvatili su se čovjekovog privatnog života, pa ih ja u ime nas normalniji molim da prekinu s tom praksom dok je vrijeme.

veliko H V A L A
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

rindt je napisao/la:Apeliram na moderatore da se zaustavi maltertiranje g.Jergovića od strane pojedinih članova foruma i to pogotovo na njegove odnose sa ljudima koji danas uređuju f1 racing . Nevjerovatno neodgovorno, imamo rijetku čast komunicirat sa najvećim mag-om f1 na ovim prostorima i onda se skupina odmetnika uhvati čišćenja ispred tuđih vrata. Uza svu silu nekad nenormalnih pitanja uhvatili su se čovjekovog privatnog života, pa ih ja u ime nas normalniji molim da prekinu s tom praksom dok je vrijeme.

veliko H V A L A
Dajemo sve od sebe, ali bili bi itekako zahvalni kada bi svi članovi neprimjerene postove prijavili!
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Zaključano