P&O - Rujan 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Jelena
Postovi: 7
Pridružen/a: 27 tra 2007, 19:30
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Bosnia

Post Postao/la Jelena »

Pozdrav Mladenu,i jedno pitanje...
Cija voznja danas zasluzuje vasu najvecu ocjenu? mozda Kimijeva? koliko je vozaca on danas pretekao, kamere nisu pokazale kako je sa 7.mjesta dospio na 5., je li obisao i Heidfelda i Fisija ili su oni napravili neke greske?
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Nedja je napisao/la:Mladene mislite li da je Hamilton danas potpuno nadigrao ALonsa u svim elementima???

Mladene zamolio bih vas da odvojite malo vremen znam da ce vam biti teshko ali mislim da bi dosta ljudi zelelo cuti strucno misljenje o dobrim i losim stranam vozaca koji se barem teorijski josh uvek bore za titulu? Znachi molio bih vas da bodujete sistemom od 1 do 3 ili od 1 do 5 ili cak do 10 kompetentnost Kimija, Alonsa, i Hamitlona u odredjenim kategorijama, tipa lupam: inteligentnost u voznji, iskustvo, preticanje, psiha, cista brzina, pouzdanost .......... shta god vama padne na pamet.
Unapred hvala!
Ajmo ovako:

opća inteligencija
Alonso 9, Hamilton 9, Räikkönen 8
vozačka inteligencija
Alonso 10, Hamilton 9, Räikkönen 9
korištenje iskustva/b]
Alonso 9, Hamilton 7, Räikkönen 9
pretjecanja
Alonso 10, Hamilton 9, Räikkönen 10
psihološka snaga
Alonso 7, Hamilton 9, Räikkönen 10
čista brzina
Alonso 9, Hamilton 9, Räikkönen 10
utrke
Alonso 9, Hamilton 10, Räikkönen 9
kvalifikacije
Alonso 8, Hamilton 9, Räikkönen 8
sposobnost da nadjača auto u kojem je
Alonso 10, Hamilton 8, Räikkönen 9

Kad sve zbrojite, ispada ovako:
Alonso 81
Hamilton 79
Räikkönen 82

(Nisam zbrajao prije nego što sam sve završio. Dakle, nisam ništa poštimavao. Ispalo je kako je ispalo.)
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

redcode je napisao/la:Pozdrav gospodine Jergoviću....

Evo utrka još traje, zapravo upravo je završila, a ja sam toliko ljut da sam morao ovo napisati.
Ne mogu vjerovati da je ferrari u utrku startao na intermedia gumama. Tko je odgovoran za to. Predpostavljam da su imali krive informacije o vremenu ili su se možda kockali? A tako je očito bilo da kiša neće prestati.
Dali svaka momčad ima svog prognostičara i ako da tko je to u ferrariju?
Da su izašli na full wet gumama, s obzirom na sva izvrtanja i probleme koje su imali u mclarenu, ferrari je trebao biti 1-2 u utrci.
Kroz cijelu ovu zezonu provlače se sitne pogreške u ferrariju koje su ih sigurno koštale naslova. Ovo je prelilo čašu.
Još jedno pitanje.
Zbog čega je massa toliko loš po kiši? Pa ipak je u ferrariju. Vidimo da kimi vozi sasvim solidno.

Možete li to prokomentirati.....

....unaprijed hvala......
Zaboravio sam ovo za Massu.
Massa je loš(iji) po kiši zato jer su po kiši jako dobri samo najnajnajbolji vozači. Kiša je nekakav krajnji katalizator. (Ali, treba se reći da Massa danas ipak nije bio tako strašno loš kao obično po kiši.)
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Mladen Jergović je napisao/la: Ljude kojima ste ostali dužni novce, pa se onda pravite blesavi, najbolje je proglasiti bivšima.
Mladen Jergović=legenda. :klanjanje:
Zadnja izmjena: -Briatore-, dana/u 30 ruj 2007, 23:20, ukupno mijenjano 1 put.
#BigBalls
DTF
Postovi: 29
Pridružen/a: 08 srp 2007, 16:04

Post Postao/la DTF »

Zašto je massa dobio kaznu prolaska kroz bokseve. Da li zato što je prestizao Heidfelda kad je bio SC. To mi baš i nije jasno jer ako je sa autom otišao izvan staze, na travu, ne znaci da nije u utrci, a njega je Heidfeld upravo presao dok je on bio na travi pa mu to Massa vratio i dobio kaznu. Što je s pravilom da svi moraju voziti na gumama oznacenim sa onim crtama. Da mi je vidjeti kako bi s njima vozili po ovoj kisi.
Postoje dvije vrste ljudi; jednima je najvažnije kako izgleda, a drugima istina
Nedja
Početnik
Početnik
Postovi: 229
Pridružen/a: 01 kol 2007, 06:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: debenlija

Post Postao/la Nedja »

Mladen Jergović je napisao/la:
Nedja je napisao/la:Mladene mislite li da je Hamilton danas potpuno nadigrao ALonsa u svim elementima???

Mladene zamolio bih vas da odvojite malo vremen znam da ce vam biti teshko ali mislim da bi dosta ljudi zelelo cuti strucno misljenje o dobrim i losim stranam vozaca koji se barem teorijski josh uvek bore za titulu? Znachi molio bih vas da bodujete sistemom od 1 do 3 ili od 1 do 5 ili cak do 10 kompetentnost Kimija, Alonsa, i Hamitlona u odredjenim kategorijama, tipa lupam: inteligentnost u voznji, iskustvo, preticanje, psiha, cista brzina, pouzdanost .......... shta god vama padne na pamet.
Unapred hvala!
Ajmo ovako:

opća inteligencija
Alonso 9, Hamilton 9, Räikkönen 8
vozačka inteligencija
Alonso 10, Hamilton 9, Räikkönen 9
korištenje iskustva/b]
Alonso 9, Hamilton 7, Räikkönen 9
pretjecanja
Alonso 10, Hamilton 9, Räikkönen 10
psihološka snaga
Alonso 7, Hamilton 9, Räikkönen 10
čista brzina
Alonso 9, Hamilton 9, Räikkönen 10
utrke
Alonso 9, Hamilton 10, Räikkönen 9
kvalifikacije
Alonso 8, Hamilton 9, Räikkönen 8
sposobnost da nadjača auto u kojem je
Alonso 10, Hamilton 8, Räikkönen 9

Kad sve zbrojite, ispada ovako:
Alonso 81
Hamilton 79
Räikkönen 82

(Nisam zbrajao prije nego što sam sve završio. Dakle, nisam ništa poštimavao. Ispalo je kako je ispalo.)


A redosled u shampioinatu je totalno obrnut, shalim se, mislim da vecina ovih stvari zaista stoji, i malo bi se izmenilo stanje kada bi se dodao trud, prilagodljivost i ostalo, koji su po meni gurnuli Hamiltona gore, a Raikonena dole.
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Mladene nisam gledao utrku ali sam vidio sazetke.Ne znam sto je to s massom bilo ako mozete malo to ukratko ispricati.Zasto je zavrsio 6?Zbog cega svi govore da je bio los ako je izveo onaj sjajan potez na kraju utrke te presao kubicu?Kako ocjenjujete Kubicinu voznju po kisi?

Hvala na strpljenju
:bye:
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Zaključano