Re: Alonso paranoičan?

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
Marinela
Postovi: 42
Pridružen/a: 05 kol 2007, 16:58
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Renault i Alonsa
Lokacija: Sarajevo

Re: Alonso paranoičan?

Post Postao/la Marinela »

Buxer je napisao/la:Molio bi komentar na ovu rečenicu:

Ron Dennis-"The problem was rain and his (Hamilton's) tyres were in the worst condition. But we weren't at all fazed about Kimi. We weren't racing Kimi, we were basically racing Fernando.

"Kimi winning and Lewis coming second was adequate. It just didn't quite work out that way."

Možda Alonso i nije samo čista paranoja;)
Ma kakva crna paranoja. Javno izreći ovako nešto!!! Dennis ne zaslužuje ovakvog vozača. Alonso jeste svakakav - i nadmen, i prgav, i egocentrik, ali nije budala.
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Neven Novak je jednu zanimljivu i istinitu stvar izrekao na kvalifikacijama: Bez obzira što oni rekli Mclaren je Hamiltonova momčad.

Vidilo se da je Dennis gotovo zaplakao kada je vidio Hamiltona u šljunku, a Alonsovo drugo mjesto je tek formalnost. Samo se nadam da će u Brazilu imati isto auto. Jer bez obzira što rekli Hamilton je danas bio prebrz u odnosu na Alonsa, koji se mučio čitavim putem. Nešto u stavljaju u gorivo!!
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

The Greatest je napisao/la:Neven Novak je jednu zanimljivu i istinitu stvar izrekao na kvalifikacijama: Bez obzira što oni rekli Mclaren je Hamiltonova momčad.

Vidilo se da je Dennis gotovo zaplakao kada je vidio Hamiltona u šljunku, a Alonsovo drugo mjesto je tek formalnost. Samo se nadam da će u Brazilu imati isto auto. Jer bez obzira što rekli Hamilton je danas bio prebrz u odnosu na Alonsa, koji se mučio čitavim putem. Nešto u stavljaju u gorivo!!
Odgovor je u sljedećim linkovima (scrolati malo niže kod prvog linka, kod drugog potražiti Mladenov odgovor :D ).
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?t= ... a&start=20
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?t= ... &start=940
Avatar
zborzic@htnet-dsl
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 22:59
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Eau Rouge

Re: Alonso paranoičan?

Post Postao/la zborzic@htnet-dsl »

Marinela je napisao/la:
Buxer je napisao/la:Molio bi komentar na ovu rečenicu:

Ron Dennis-"The problem was rain and his (Hamilton's) tyres were in the worst condition. But we weren't at all fazed about Kimi. We weren't racing Kimi, we were basically racing Fernando.

"Kimi winning and Lewis coming second was adequate. It just didn't quite work out that way."

Možda Alonso i nije samo čista paranoja;)
Ma kakva crna paranoja. Javno izreći ovako nešto!!! Dennis ne zaslužuje ovakvog vozača. Alonso jeste svakakav - i nadmen, i prgav, i egocentrik, ali nije budala.
zato u brazilu očekujem slabog alonsa(sabotirat će ga) hamilton će vjerojatno osvojit naslov a kimi drugi.premda se nadam da neće biti tako.
ako kimi osvoji prventvo častim ga :pijan:
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

A ja se nadam da ce se FIA umijesat kao sto se najavljuje te osigurat Alonsu da se bori za naslov u ravnopravnom bolidu... IDEMO FERNANDO UZMI TAJ HAT-TRICK....
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

FIA se nikak ne moze umjesat,i ak Mclaren nesto zeli,on to moze uciniti Alonsu...ne vidim ijedan razlog zasto bi se FIA borila za Fernanda...svima njima odgovara Hamilton
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

Ma njima odgovara Ferrari, znaci Kimi... A ne bi se borila za Fernanda nego za pravednost u sportu... Kakvog smisla ima sport ako tvrdis da su ti obojica jednaki a ipak jednog sabotiras...
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
alonso is the best
Početnik
Početnik
Postovi: 169
Pridružen/a: 05 ruj 2007, 19:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso Ferrari
Lokacija: Split

v

Post Postao/la alonso is the best »

goran007 je napisao/la:FIA se nikak ne moze umjesat,i ak Mclaren nesto zeli,on to moze uciniti Alonsu...ne vidim ijedan razlog zasto bi se FIA borila za Fernanda...svima njima odgovara Hamilton
Alonso je ipak dvostruki svjetski prvak koji je pobijedio Michaela Schumachera dvije godine zaredom i mislim da je on time zaslužio da ga se zaštiti i omogući mu se ravnopravno utrkivanje sa svima ostalima.
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: v

Post Postao/la FICHO »

alonso is the best je napisao/la:
goran007 je napisao/la:FIA se nikak ne moze umjesat,i ak Mclaren nesto zeli,on to moze uciniti Alonsu...ne vidim ijedan razlog zasto bi se FIA borila za Fernanda...svima njima odgovara Hamilton
Alonso je ipak dvostruki svjetski prvak koji je pobijedio Michaela Schumachera dvije godine zaredom i mislim da je on time zaslužio da ga se zaštiti i omogući mu se ravnopravno utrkivanje sa svima ostalima.
Da, ali taj jedan sudac neće prije utrke/kvalifikacija provjeravati svaki šarafić na Alonsovom bolidu.
Mehaničari se pet puta bolje razumiju u bolid nego jedan FIAin sudac i mogu napravit tisuću i jedno sranje na autu.
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
alonso is the best
Početnik
Početnik
Postovi: 169
Pridružen/a: 05 ruj 2007, 19:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso Ferrari
Lokacija: Split

Re: v

Post Postao/la alonso is the best »

FICHO je napisao/la:
alonso is the best je napisao/la:
goran007 je napisao/la:FIA se nikak ne moze umjesat,i ak Mclaren nesto zeli,on to moze uciniti Alonsu...ne vidim ijedan razlog zasto bi se FIA borila za Fernanda...svima njima odgovara Hamilton
Alonso je ipak dvostruki svjetski prvak koji je pobijedio Michaela Schumachera dvije godine zaredom i mislim da je on time zaslužio da ga se zaštiti i omogući mu se ravnopravno utrkivanje sa svima ostalima.
Da, ali taj jedan sudac neće prije utrke/kvalifikacija provjeravati svaki šarafić na Alonsovom bolidu.
Mehaničari se pet puta bolje razumiju u bolid nego jedan FIAin sudac i mogu napravit tisuću i jedno sranje na autu.
Da ali ako Ron Dennis ima imalo morala mislim da neće imati muda narediti svojim mehaničarima da naprave nešto sa Alonsovim bolidom
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Slažem se, iako mislim da taj sudac neće biti od neke koristi.
btw. rano su se sjetili poslat suca u McM.
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: Alonso paranoičan?

Post Postao/la p@rtibrejker »

Marinela je napisao/la:
Buxer je napisao/la:Molio bi komentar na ovu rečenicu:

Ron Dennis-"The problem was rain and his (Hamilton's) tyres were in the worst condition. But we weren't at all fazed about Kimi. We weren't racing Kimi, we were basically racing Fernando.

"Kimi winning and Lewis coming second was adequate. It just didn't quite work out that way."

Možda Alonso i nije samo čista paranoja;)
Ma kakva crna paranoja. Javno izreći ovako nešto!!! Dennis ne zaslužuje ovakvog vozača. Alonso jeste svakakav - i nadmen, i prgav, i egocentrik, ali nije budala.
Mislim, sto reci. Ne lovim se inace previse za kojekakve izjave, posebno vozaca, ali po ovoj slijedi:

Dennis drzi Lewisa kao prvog vozaca (od Kanade recimo po mojem misljenju) i ustvari farba svima oci a posebno Alonsu o "jednakosti" u timu. U svakom slucaju, bio lapsus ili ne, nije bas lijepo cuti jednog sefa momcadi kako govori o "istim uvjetima" a preko izjave "on i tim" se bore protiv "drugog vozaca" koji usput receno, ima uvijek izjave koje su konstantnog pravca - zali se na ovo sto je Ron izjavio.

Zagrebali smo malo dublje pod povrsinu, zar ne? Tko zna cega tu jos ima...

BTW, sto se tice suca, kakva korist od toga? Ako su ga dosad sabotirali (s jednim velikim ako) ne moze ih nikakav sudac sprijeciti da naprave to na neki nacin ponovo. Uostalom, Lewisu je dovoljno da zavrsi jedno mjesto iza Alonsa pa da bude prvak (u slucaju da Alonso pobijedi) pa ako su i "sabotirali" na neki nacin vjerujem da ce Dennis imati dugi razgovor sa Hamiltonom i objasniti mu dobro kako da odvozi zadnju utrku i uzme prvenstvo (jer decko je ocito racer i dosad kad je ucestvovao u brzim odlukama sa staze nije se pretjerano iskazao).

Ma ova jako uzbudljiva sezona je ionako banana sto se tice tih naslova samo da sve prodje OK i da uzivamo u jos jednom napetom vikendu.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Alonso paranoičan?

Post Postao/la pospani gad »

p@rtibrejker je napisao/la:
Marinela je napisao/la:
Buxer je napisao/la:Molio bi komentar na ovu rečenicu:

Ron Dennis-"The problem was rain and his (Hamilton's) tyres were in the worst condition. But we weren't at all fazed about Kimi. We weren't racing Kimi, we were basically racing Fernando.

"Kimi winning and Lewis coming second was adequate. It just didn't quite work out that way."

Možda Alonso i nije samo čista paranoja;)
Ma kakva crna paranoja. Javno izreći ovako nešto!!! Dennis ne zaslužuje ovakvog vozača. Alonso jeste svakakav - i nadmen, i prgav, i egocentrik, ali nije budala.
Mislim, sto reci. Ne lovim se inace previse za kojekakve izjave, posebno vozaca, ali po ovoj slijedi:

Dennis drzi Lewisa kao prvog vozaca (od Kanade recimo po mojem misljenju) i ustvari farba svima oci a posebno Alonsu o "jednakosti" u timu. U svakom slucaju, bio lapsus ili ne, nije bas lijepo cuti jednog sefa momcadi kako govori o "istim uvjetima" a preko izjave "on i tim" se bore protiv "drugog vozaca" koji usput receno, ima uvijek izjave koje su konstantnog pravca - zali se na ovo sto je Ron izjavio.

Zagrebali smo malo dublje pod povrsinu, zar ne? Tko zna cega tu jos ima...

BTW, sto se tice suca, kakva korist od toga? Ako su ga dosad sabotirali (s jednim velikim ako) ne moze ih nikakav sudac sprijeciti da naprave to na neki nacin ponovo. Uostalom, Lewisu je dovoljno da zavrsi jedno mjesto iza Alonsa pa da bude prvak (u slucaju da Alonso pobijedi) pa ako su i "sabotirali" na neki nacin vjerujem da ce Dennis imati dugi razgovor sa Hamiltonom i objasniti mu dobro kako da odvozi zadnju utrku i uzme prvenstvo (jer decko je ocito racer i dosad kad je ucestvovao u brzim odlukama sa staze nije se pretjerano iskazao).

Ma ova jako uzbudljiva sezona je ionako banana sto se tice tih naslova samo da sve prodje OK i da uzivamo u jos jednom napetom vikendu.
Hm, sezona bi mogla biti zapamćena kao čudna. Naslov me više ne zanima. Želim da Nando od slijedeće godine vozi u konkuretnom Renaultu.
Hm, samo više očekujem da još jednu sezonu odradi u McLarenu, jer bilo bi financijski bezbolnije za njegove pokrovitelje to riješiti nakon 2008. a moguće je da BMW postane uistinu konkurentan za 2009.-u. Jer osim BMW ( a možda i Renault ) nema mu tko ponuditi puno za 2009.-u!! S tim da mjesta u Ferrariju za njega više nema mjesta do daljnjega, a ne vjerujem da bi dr. Mario odstupao od svojih principa, pa raskidao sadašnje vozačke ugovore. Dakle, Nando Toyotu ne želi, jedino Renault za 2008. Strpljivi bili, pa vidili. :-({|=
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Sanel »

Iskreno ni ja nebi da ode u Toyotu a volio bih ga ponovo vidjeti u Renaultu ali ako će biti konkurentan bolid kolko tolko. Međutim, ostane li alonso i u meklarenu mislim da će sljedeće sezone pomesti hamiltona, naravno ako se ne budu događale "čudne" stvari kao ove sezone
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

Sanel je napisao/la:Iskreno ni ja nebi da ode u Toyotu a volio bih ga ponovo vidjeti u Renaultu ali ako će biti konkurentan bolid kolko tolko. Međutim, ostane li alonso i u meklarenu mislim da će sljedeće sezone pomesti hamiltona, naravno ako se ne budu događale "čudne" stvari kao ove sezone
Ne vidim kako bi sadašnji odnosi Nando-Ron krenuli na bolje, budući da bi Lewis i Nando također u istim prilikama, obadva htjeli titulu, a svi ovogodišnji problemi između vozača bi se (po meni) mogli ponoviti. Mislim, da bi ti odnosi bili gori, a htjenja i želje pojedinaca ostale bi iste.
Zato - razlaz!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Alonso paranoičan?

Post Postao/la Piquet20 »

pospani gad je napisao/la:Hm, sezona bi mogla biti zapamćena kao čudna. Naslov me više ne zanima. Želim da Nando od slijedeće godine vozi u konkuretnom Renaultu.
Hm, samo više očekujem da još jednu sezonu odradi u McLarenu, jer bilo bi financijski bezbolnije za njegove pokrovitelje to riješiti nakon 2008. a moguće je da BMW postane uistinu konkurentan za 2009.-u. Jer osim BMW ( a možda i Renault ) nema mu tko ponuditi puno za 2009.-u!! S tim da mjesta u Ferrariju za njega više nema mjesta do daljnjega, a ne vjerujem da bi dr. Mario odstupao od svojih principa, pa raskidao sadašnje vozačke ugovore. Dakle, Nando Toyotu ne želi, jedino Renault za 2008. Strpljivi bili, pa vidili. :-({|=
Raskinuo je ugovor sa Villeneuveom prosle sezone.

Po meni ako Fernando ode iz McLarena sve je moguce, i svi ugovori vise nisu tako cvrsti kao sto se sada cine.
slika
Zaključano