RE: Mjerenje temperature guma

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
DTF
Postovi: 29
Pridružen/a: 08 srp 2007, 16:04

Post Postao/la DTF »

Mladen Jergović je napisao/la:
tex je napisao/la:
McLewis je napisao/la: mislim da se nismo skuzili!!! mislio sam na onaj podatak koji se pojavio u kini na kvalifikacijama na hamiltonovom bolidu i prije starta utrke !!! kada je u zavoju temperatura se dizala i prije starta kad je vrtio zadnje kotače temperatura se dizala pa me zanima kako dodju do toga podatka!!! hvala
na ovo bi ja mogao odgovoriti
svi znamo da se guma okreće tokom vožnje i da nema idealnog kotrljanja, nego postoji trenje. da nema trenja, nebi se mogla guma ni okretat. pojavom sile trenja, koja je usmjerena u suprotnom smijeru, dolazi do opterećenja guma, tj sila u smjeru gibanja mora biti veće od sile trenja, da bi se kotač kotrljao, inače bi ostao na mjestu. zatim potrebna nam je kutna brzina samog kotača, još važnije za zagrijavanje guma, kutno ubrzanje, koje se dobiva okretnim mometnom, zapravo jednostavnije za računanje da se koristi broj okretaja pogonske osovine koja je različita od broja okretaja samog kotača, a broj okretaja pogosnke osvine daje sam motor. okretni mometn ja maksimalan kod kotača na vanjskom rubu, tj na površini same gume kad je najveći radijus. nezaboravimo masu kotača, tj cijelog bolida, koji se raspoređuje po četvrtini na svaki kotač. sada se koristi zakoni dinamike, koji ovise o geometriji kotača, masi kotača, tj četvrtina bolida i kutnog ubrzanja, pomoću formule za izračunavanje inercije tijela možemo dobiti silu koja pokreće bolid. opet sila trenja ovisi o težini koje tijelo djeluja na podlogu i hrapovosti podloge i tijela koji se giba, u ovom slučaju asfalta i povšina guma, dobijemo koeficijent trenja. zatim dobimo ukupnu silu koja pokreće bolid. ukpna sila za pogon bolida ovisi o brzini kotača i kutnog urzanja, što je kutno ubrzanje veće a brzina kretanja kotača mala to je mala pogonska sila.
dalje čemo koristiti prvi zakon termodinamike, koji glasi da toplina ovisi o promjeni unuternje energije, radi koji napravi neko tijelo i promjenama ostalih energija(kinematičkih, potencijalnih, električkih, kemijskih). samtrat čemo da nema promjene topline u našem sustavu, tako da ostaje nam promjena unutatnje energije, rada tijela i promjene kinetičke energije. promjena unutarnje enerdije ovisi o masi, promjeni temperature i specifičnom toplinskom kapacitetu, rad je neke sile na putu, a kinematička energija je masa puta brzina na kvadrat kroz dva. kod unutarnje energije nam je poznato masa i specifični toplinski kapacitet za gumu koja je uzeta iz tablica, a ona je dobijena ekspemetalno, za rad čemo uzet našu upočetku silu dobivenu za pokretanje bolida, a za put čemo uzeti deferncijal puta, tj jako mali segment puta, a kod kinematičke energije nam je sve poznato, masu imamo a brzinu bolida očitamo.
tako se dobije promjena temperature gume, uzmemo kao početnu temperatu recimo 0 stupnjeva, pa onu temperaturu koju dobijemo samo zbrojimo sa nulom i dobijem temperaturom gume

zaključak, temperatura gume se nedobiva nekim mjerenjem nego se izračunava, postoje programi koji očitavaju posebno za svaki kotač i posebo u svatkom trenutku, njegove promjene pa izračunavaju i tako znamo njihovu temperaturu.
a kao što je poštovani mladen jergović ranije rekao stvarno mjerenje temperature gume se vrši samo u boksu, jer tokom vožnje je nemoguće
Puno hvala. Uštedjeli ste mi poziv u FOM.
tex imaš li ti kakve točne podatke da se to tako radi ili je to tvoja teorija kako bi se to moglo raditi? Isto tako kao što je analitički nemoguće riješiti strujanje fluida oko auta tako je i nemoguće analitički riješiti problem temperature u gumi. Jednostavno ima previše parametara da bi se moglo čak i aproksimativo rješiti. Mladene ako vam nije problem ipak nazovite FOM i pitajte što oni znaju o mjerenju temperature u gumama. Jel mi se čini da je vjerojatnije da direktno mjere temperaturu gume, a ne da to odrađuju programi.
Postoje dvije vrste ljudi; jednima je najvažnije kako izgleda, a drugima istina
DTF
Postovi: 29
Pridružen/a: 08 srp 2007, 16:04

Post Postao/la DTF »

tex je napisao/la:nemam točne podatke za to, to je moja prepostavka kako bi ja dobio temperaturu guma bez nekakvih senzora zračenja gume.
istina je da ima prefiše toga ali za grube podatke, tj omjere koristit čemo pojednostavljene formule i zanemariti dosta podataka, na kraju čemo dobiti neki rezultat, a ako želimo detaljnije podatke koristit čemo iteraciju.
i da samo velim ovo, da nebune nesuglasica, da se ide uzimati sve u obzir mi nebi mogli izračunati ni najjednostavnije stvari, kao što je brzina nečega, jer se neuzimaju otpor zraka, gubici trenjem i šta je znam još kojim gubicima. sve šta je jako malo od početnih vrijednosti koje znaju biti jako velike se neuzimaju u obzir jer je sve to spada u grešku od 3% koju si možemo dopustiti
da komentiram i senzore, da bi sezor očitavao temperaturu gume treba biti jeko blizu gume, jer kao što je poznato toplina ide sa tijela više temperature na tijelo niže temperature (nulti zakon termodinamike). kod ovog slučaja koristim čemo slučaj istodobno zračenje i konvekciju od gume do senzora. u ovom slučaju morat čemo uzeti u obzir temperaturu samog senzora i njegov emisijski faktor, emisijski fakstor gume i temperaturu zraka i brzinu strujanja zraka. morat če se izračunat koliko toplinskog toka prima senzor i koliko od njega ode, i koliko toplinskog toka otiđe sa gume. postoje četiri osnovne formule i četiri jednadžbe i malo matematike i da se riješiti.
sad vidim da je i ovako moguće, možda je ovaj način točniji ali kao što sam ranije spomenuo nemože se direktno mjeriti temperaturu nego ju izračunati, sad su poznata dva načina i tko zna koji se od ta dva koristi, oba dva su moguća, ali najvažnije da sam program u kompjuteru mjeri podatke i on izračunava a ne mi
Za početak nemoj misliti da te napadam, vec i mene zanimaju te tehničke(inžinjerske u pravom smislu riječi) stvari u F1. A da ne kažem da mi je to i struka. Ovaj primjer s brzinom ti nije baš najbolji jel imaš dva vrlo jednostavna načina mjerenja brzine auta. Ako znaš dimenziju kotača, samo ti treba koliko puta se okrene u sekundi i znaš i brzinu(ako ne proklizuju), to je kod običnih auta. A kod F1 auta je još jednostavnije i točnije jer imalu senzore akceleracije, a vrijeme se jako dobro mjeri i samo ta dva podatka je sve što ti treba za odredit brzinu. A u vezi detektor, večina detektora kao izlaz podatak ima napon tako da definitivno ništa sa detektor ne mjeriš nego moraš izračunati, tako da interpretiraš izlazni napon s detektora. A što se tiče FOM-ovog podatka o temperatur gume, mislim da to nije podatak o temperaturi vanjske gume nego temperatura zraka unutar gume, jer je njima zbog tlaka u gumi važna temperatura. E sada kako ja mislim da oni to mjere, napominjem kako ja mislim bez nekih dokaza. Senzori tlaka nisu neka novina i razvili su se već davno i jako su precizni, pa je sve što trebamo izmjeriti, tj. imati je senzor tlaka kojeg pretpostavljam ugrade u felgu. I onda po plinskom zakonu pV=nRT, ako znamo volumen(V) i količinu(n) zraka u gumi, a tlak(p) mjerimo znamo izračunati i temperatur(T). I to je najjednostavniji način da se izmjeri, točnije rečeno izračuna, temperatura zraka u gumi. I kod inžinjerstva, što je logično se uvijek gleda kako najjednostavnije nešto riješiti, a mislim da jednostavniji i inžinjerski izvediviji nači od ovoga nema. Ispričavam se na dugom postu, ali već par puta sam napisao kratki odgovor pa se nije skužilo što hoću reći, pa sam odlučio da ubuduće pišem duže i probam sve jednostavno izreći. I samo zamolba za vas Mladene, ako ćete biti u mogućnosti priupitajte nekog o mjerenju temperature u gumama.
Postoje dvije vrste ljudi; jednima je najvažnije kako izgleda, a drugima istina
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Prethodni postovi su izdvojeni iz teme "P&O - Studeni 2007" jer nisu bili u skladu s pravilima ovog podforuma.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la zizi »

našao sam zgodan članak o mjerenju temperature guma u realnom vremenu, sa osvrtom na korištenje u f1. na da mi sve prevoditi. stoga, ukratko: mjerenje temperature gume kad auto stane daje samo uopćenu informaciju. bitno je znati temperaturu gume tijekom vožnje, po mogućnosti i razdiobu temperature po cijeloj gaznoj površini gume. prvo su radili sa IR senzorima postavljenima blizu kotača. nedostatci tog pristupa su mjerenje samo uskog pojasa gume i mala dinamika senzora. senzori su morali biti smješteni blizu gume. također je dolazilo do problema u zavojima jer se mijenjao dio gume u koji je senzor bio usmjeren. probali su i sa tri senzora po kotaču da dobiju više informacija o temperaturnom profilu gume po širini.

korak naprijed je uporaba termoosjetljivih kamera. to je riješilo problem mjerenja tempeaturnog profila po širini gume, ali se pojavio problem količine informacija koju telemetrijski sustav auta mora obraditi i poslati. žrtvovali su nešto rezulucije da smanje količinu podataka i sa naprednim rješenjem iz "Cisco systems"-a uspjeli prenijeti informaciju u realnom vremenu (ne smijemo zaboraviti da to nije niti blizu jedina informacija koja se prenosi, te je stoga količina podataka i te kako bitna). to rješenje se koristi i u f1 najmanje od 2003. mclaren je počeo prvi. slijedili su kojota, honda i williams (njih se spominje u članku. ne vjerujem da su drugi samo sjedili i čekali). kada je riješen problem prijenosa podataka, ostali su problemi gdje smjestiti kamere, utjacaj na aerodinamiku itd. u članku su i slikice za neke bolide koje pokazuju kako su smjestili kamere. tko ima snage za čitanje tehnikalija, tu je:

sve što ste oduvijek željeli znati o mjerenju temperature guma, a niste se usudili pitati



što se tiče rješenja o kojem su tex i DTF pisali, čini mi se da je to rješenje ovog tipa:

http://www.iqmobil.com/index.php?m=RDKS ... anguage=en

ovo mi izgleda jednostavnije i jeftinije, ali daje puno manje informacija
Zaključano