noviteti

Forum za rasprave o limenim ljubimcima na dva, četiri i više kotača...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
Cuky
Moderator
Moderator
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Cuky » 04 stu 2019, 19:32

Ako bi Toyota imala 50% + 1 dionicu onda da, bila bi većinski vlasnik i upravljala bi Ferrarijem. Ovdje niti jedan dioničar samostalno nema kontrolni udio i zato nitko sam ne može donijeti odluke.
slika
slika 3
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

popeye
Veteran
Veteran
Navijam za: Mad Max

Post Postao/la popeye » 04 stu 2019, 20:33

Cuky je napisao/la:
04 stu 2019, 19:32
Ako bi Toyota imala 50% + 1 dionicu onda da, bila bi većinski vlasnik i upravljala bi Ferrarijem. Ovdje niti jedan dioničar samostalno nema kontrolni udio i zato nitko sam ne može donijeti odluke.
joj boze sa kim se ja raspravljam. pa zamisli sad Tojota da krene u kupovinu tih Public deonica i sta bi na kraju bilo. mogli bi upravljati Ferarijem. ali Fijat je to zabranio.

uostalom samo da si u wiki ukuco jedno ime: John Elkann

John Philip Jacob Elkann (born 1 April 1976) is an American-Italian industrialist. He was the chosen heir of his grandfather Gianni Agnelli, and chairs and controls the automaker Fiat Chrysler Automobiles (which owns the Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Jeep, Fiat, Fiat Professional, Lancia, Maserati, Mopar and Ram brands), which has formerly represented 4.4% of Italy's GDP. He is the chairman and CEO of Exor, the holding company controlled by the Agnelli family, which also owns Partner Re and holds a controlling stake in Ferrari, CNH Industrial and Juventus F.C.. In July 2018 he was appointed as chairman of Ferrari after Sergio Marchionne had to leave due to health issues.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 13 stu 2019, 20:00

Ferrari Roma, V8, 620 konja i konačno novi interijer bez one već pomalo dosadne ručke za stavljat u rikverc itd..
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011

Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari

Post Postao/la Cuky » 13 stu 2019, 20:23

čekaj, Ferrari je zapravo dizajnirao interijer? Nije onako goli karbon sa kožnim sjedalima i nekoliko gumbova? Šok i nevjerica!!!

A i prednji kraj pomalo podsjeća na Aston Martin, da nema Ferrarijevog konjića sa svih strana čovjek bi se čak i zabunio.
slika
slika 3
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

speedy56
Legenda
Legenda
Navijam za: FAlonso ALotterer

Post Postao/la speedy56 » 13 stu 2019, 22:29

Meni cijeli nekak vuče na Aston.
Ajde...Ferrari nije bas prepoznatljiv po ovakvim sivim bojama pa mozda i to igra ulogu.
slika

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 13 stu 2019, 22:41

BIt će da odavno nismo vidili coupe kod Ferrarija.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011

Odgovori