Motori

Forum za rasprave o limenim ljubimcima na dva, četiri i više kotača...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Motori

Post Postao/la Zweki »

Pa krenimo iz početka. (tex, prinjuši ovoj temi i lomimo ti kosti)

47 očekujemo review Kawića kad ponovo zajašiš. ;)

A do tada ljep pozdrav. :lol:

slika
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

hahaha, sjećam se te fotke :D

Nema problema, iako to nisam nikad radio, a i nemam ga s čim usporedit, lol

Mislio sam ga oprati ovih dana, al jebga, kiša, pa ovo pa ono, pa imam samo jednu ruku :D
Al još 10ak dana...mmmm...
slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ajd stavi poneku sliku koju si napravio, a možeš i one kaj sam te ja slikao kad si bio pred mojom zgradom. :D

slika
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

evo, evo...samo da se zna, bio sam uzbuđen, i ne volim se slikat! i taj dan sam se rano digao :D

Moj ljepotan, hehe
slika
slika
Photo by Zweki :D
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

evo kak sad zgleda :D

slika
slika
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Post Postao/la Friga »

Zweki je napisao/la: slika
Lepi bicikl nema kaj.. Znam da je to boja Kawe općenito al jebena boja. Samo Kawa zna obojat motor po meni.. Jedina marka koja ni kad je jednobojna nije dosadna.. Čestitam..
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

thx Mr.Spinx

Htio sam prvo crni, pa su rekli da ima samo sivi, pa mi opet rekli da mogu birat crni/zeleni/plavi. I šta ću, rekoh, daj crni!
Al kad sam zagooglo zeleni, oči mi ispale, ljubav na prvi pogled!! :D

Ostalo je povijest, lol
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Da nabacim mali update...

U četvrtak stari sebi kupio Yamahu Neo's, pa sam to ganjao jučer, hehe
Pošto ne opterečujem ruke, nije mi bio problem! Malo po selu, vamo tamo, ok je skutač, ali nije ni o koljena petnaji, kamoli Kaewasakiju! :)

Pošto se bliži ponedjeljak, a to je dan kad mi ističe 6 tjedana od zahvata, morao sam oprati Kawera!

Izvezao ga iz garaže, lijepo ga prao kojih sat vremena, i više, (Bio je prljav od zadnje vožnje po kiši!) glancao, brisao, gdje god sam mogao zavuć prste! :D Ispuhao kompressorom elektorničke sklopove...

Enivej, oprao, zašarafio registraciju (po mjeri, hehe), nalijepio tank protektor...i otišao na 'test vožnju' :D

Naravno da nisam mogao izdržati!! Zaključio sam da zapravo i nije tako težek položej za ruku, a koji dan gore dolje, koje veze!
Nisam odmah radio turneje, odvezao 8 km za dušu, da vidim jel još ide kao prije, LOL
I sa zadovoljstvom mogu reći da ideeeee!! Predivno ga je voziti, ide kao san! Uf, još dok ga razradim do kraja, hehehe
Posljedice...veliki smješak ostatak dana i blaga bol u ruci, uglavnom podlaktica od šaltanja :oops:

A evo i par slikica nakon pranja, zanemarite nered iza :D
slika
slika
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Ja sam od subote, kad sam počeo vozuiti, napravio kojih 200tinjak km. I skužim da mi stop svjetlo radi konstantno, vjerovatno mi se prekidač pokvario. Majku mu!
I sad moram ić skroz do Karlovca do KMS-a, pošto je motor skroz novi i pod garancijom. pa ne bi bilo dobro da mi netko šarafa po njemu!
A imam ispite slijedeći tjedan i ne znam kad ću stić to obavit. A malo mi je bed vozit bez stop svjetla. Zapravo, ne bih ni smio jer je motor tehnički neispravan!!
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

47 je napisao/la:Ja sam od subote, kad sam počeo vozuiti, napravio kojih 200tinjak km. I skužim da mi stop svjetlo radi konstantno, vjerovatno mi se prekidač pokvario. Majku mu!
I sad moram ić skroz do Karlovca do KMS-a, pošto je motor skroz novi i pod garancijom. pa ne bi bilo dobro da mi netko šarafa po njemu!
A imam ispite slijedeći tjedan i ne znam kad ću stić to obavit. A malo mi je bed vozit bez stop svjetla. Zapravo, ne bih ni smio jer je motor tehnički neispravan!!
Za to te nemaju pravo kazniti jer ti se to može desiti i putem. Samo te može da isključi iz prometa dok se to nepopravi, bar ja tako mislim.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Kenny je napisao/la: Za to te nemaju pravo kazniti jer ti se to može desiti i putem. Samo te može da isključi iz prometa dok se to nepopravi, bar ja tako mislim.
ma to bi ja nešto smuljao tipa: što? ne radi? kak ne radi? u jebote, nisam znao, to valjda sad!! :D

ali ipak mi je veća opasnost da me netko neoprezan ne napuca odozada...
danas sam stao desno na autobusnu stanicu, da prođe 6 auta, da mogu mirno 30, dalje skrenuti lijevo u svoju ulicu.
Kako ono kažu
Better safe then sorry :)
slika
juric_16
Postovi: 1
Pridružen/a: 27 tra 2008, 12:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la juric_16 »

koji si ti car :D iza na zidu kuce je trebalo pisat Žabjak
Aprilia rules!!!
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

juric_16 je napisao/la:koji si ti car :D iza na zidu kuce je trebalo pisat Žabjak
Mali Zipovac, nemoj spemat ;)

:D
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

mali apdejt da nabacim.
Kawić je već davnih dana obavio svoj 1. servis na 1000km
Svjetlo popravljeno, ništ strašno nije bilo.

Sad se điram kolko stignem, ako ništa bar na posao svaki dan. Uhvatila me i kiša par puta :D
U petak kupio ovo:
slika

Schuberth S1 kaciga. U usporedbi sa mojom prijašnjom held je svjetlosnim godinama ispred!! Nema puhanja po očima i licu, strašno je tiha pa nema ni previše šuštanja vjetra. Aerodinamična, pa ni na preko 150 nije problem
Heldica bi mi vjerovatno glavu otkinula! Vizir na S1 je ogroman, tako da je vidno polje ogromno! Plus, ima crni vizir dodatno, koji se spusti po želji. Odlična stvar, svaki dan mi dobro dođe :)

I tako, vozim ga, perem ga kad se zaprlja (malo prečesto :D ) čistim i podmazujem...i to je to :)
Za ovaj vikend planiram đir do Rijeke i nazad. To će mi biti prva vožnja dalje od Karlovca, tj. prvi veći đir! ali mislim da neće biti problem.
Pošto nisam nešto za recenzije, mogu samo reči da ga je jako lijepo voziti, jako je okretan i lagan za vožnju. Položaj mi odlično odgovara.
Možda bi gume mogle biti bolje, ali dok se ne zagriju trebam paziti. Inače zna iskočiti zadnji kraj (što nije uvijek loša stvar :D =zabava)

Poslije vikenda ću napisati kako je bilo odraditi duži put. Možda padne i kakav putopis kratki :)

47
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Sweet 47. I dobra kaciga, too :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Night Rider
Početnik
Početnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 09 ožu 2008, 16:24
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vodafone McLaren Mercedes
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Night Rider »

Na hebeni motor nikada više neću sjesti. Danas moja dva prijatelja podletjela pod kamion. Jedan je slomio ruku, izbjegao jedva ambutaciju noge i ima problema s koljenom. A drugi ima unutarnje krvarenje i hitno je prevezen u Zagreb. U životnoj je opasnosti. Jedan je od najboljih tenisača u Hrvatskoj za svoje godište (1993.). Daj Bože da preživi.
LEWIS HAMILTON - F1 CHAMPION 2008
Najmlađi svjetski prvak u povijesti! Go Lewis! Idemo po drugi naslov nagodinu!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Night Rider je napisao/la:Na hebeni motor nikada više neću sjesti. Danas moja dva prijatelja podletjela pod kamion. Jedan je slomio ruku, izbjegao jedva ambutaciju noge i ima problema s koljenom. A drugi ima unutarnje krvarenje i hitno je prevezen u Zagreb. U životnoj je opasnosti. Jedan je od najboljih tenisača u Hrvatskoj za svoje godište (1993.). Daj Bože da preživi.
pridružujem se željama za oporavak,nadam se dobrome ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Night Rider je napisao/la:Na hebeni motor nikada više neću sjesti. Danas moja dva prijatelja podletjela pod kamion. Jedan je slomio ruku, izbjegao jedva ambutaciju noge i ima problema s koljenom. A drugi ima unutarnje krvarenje i hitno je prevezen u Zagreb. U životnoj je opasnosti. Jedan je od najboljih tenisača u Hrvatskoj za svoje godište (1993.). Daj Bože da preživi.
Strašno...Nadam se da če se što prije oporaviti :!:

Meni je nedavno poginuo poznanik a brat mu je teško ozljeđen u prometnoj nesreći :cry:
1982 UCV 1919
Avatar
piquet
Početnik
Početnik
Postovi: 268
Pridružen/a: 27 srp 2004, 15:46

Post Postao/la piquet »

nadam se najboljem za dečke...

vezano uz moto utrke jučer je u brands hatchu poginuo craig jones u supersport klasi...
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Night Rider je napisao/la:Na hebeni motor nikada više neću sjesti. Danas moja dva prijatelja podletjela pod kamion. Jedan je slomio ruku, izbjegao jedva ambutaciju noge i ima problema s koljenom. A drugi ima unutarnje krvarenje i hitno je prevezen u Zagreb. U životnoj je opasnosti. Jedan je od najboljih tenisača u Hrvatskoj za svoje godište (1993.). Daj Bože da preživi.
Nemoj tako pričati. Nije kriv motor! Brz je koliko i vozačeva desna ruka! Stvarno je gadno kad nastrada netko tebi poznat nema veze čijom krivnjom,ali najvažnije je da se oporave!
Ja vjerujem da hoće!
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Ova godina je užasna. Sve više ljudi gine na cestama. sve je vie motora, ali i budala!

Želim sreću tvome prijatelju, neka se što prije oporavi ;)
slika
Avatar
Night Rider
Početnik
Početnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 09 ožu 2008, 16:24
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vodafone McLaren Mercedes
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Night Rider »

S prvim je sve dobro, a koliko sam čuo drugi je u komi.
LEWIS HAMILTON - F1 CHAMPION 2008
Najmlađi svjetski prvak u povijesti! Go Lewis! Idemo po drugi naslov nagodinu!
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

47 je napisao/la:Ova godina je užasna. Sve više ljudi gine na cestama. sve je vie motora, ali i budala!

Želim sreću tvome prijatelju, neka se što prije oporavi ;)
Realnost je da se na moto susretima mnogo pije...I to me ubija :!:

Prije koji dan je na moto susretu u Semeljcima...Jedna cura 19 godina sjela bez kacige na motor sa jednim dečkom (20 godina) samo da se malo provoza...A on je sa brzinom preko 180 km/h (neki mi kažu i puno veće brojke) (stric mi je bio na uviđaju pa kad ga pitam reći ću točnu brzinu) udario u drvo i poginuli su obadvoje :!:

I to me jebeno živcira kad zbog nečije ludosti i alkohola strada nevin život...Znam i sama je kriva što je sjela sa njim...Ali ja se jednostavno nemogu stim pomirit...

Jer je i moj bratić skoro jednom poginuo zbog toga što mu je poznanik bio alkoholiziran :!:

I nekako se mora stati na kraj da zbog kretena poguibaju nevini ljudi :!:

Sorry zbog OFF TOPICA ali negdje sam morao iznjeti svoje mišljenje...
1982 UCV 1919
Avatar
Night Rider
Početnik
Početnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 09 ožu 2008, 16:24
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vodafone McLaren Mercedes
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Night Rider »

REST IN PEACE

slika

KARLO PLAZANIĆ 1993 - 2008



:( :( :(
LEWIS HAMILTON - F1 CHAMPION 2008
Najmlađi svjetski prvak u povijesti! Go Lewis! Idemo po drugi naslov nagodinu!
Avatar
Night Rider
Početnik
Početnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 09 ožu 2008, 16:24
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vodafone McLaren Mercedes
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Night Rider »

SLAVONSKI BROD – U kliničkom bolničkom centru "Dubrava" u srijedu je u jutarnjim satima od posljedica ozljeda zadobivenih u prometnoj nesreći preminuo Karlo Plazanić (15), jedan od najnadarenijih tenisača ne samo u Slavonskom Brodu nego i u Hrvatskoj.

Nesreća se dogodila u ponedjeljak u 13.55 sati. Karlo je, kako doznajemo sa svojim prijateljem Nikolom Ćubel (16) (policija nije navela ni incijale, nap.a.) krenuo u vožnju mopedom. U ulici Košarevac vozeći prema brdu iz suprotnog smjera naišao je kamion marke "MAN" kojim je upravljao 61-godišnjak. Prilikom mimoilaženja s teretnim vozilom Karlo je uslijed neprilagođene brzine izgubio nadzor nad Vespom, te je prednjim lijevim dijelom motocikla udario u stražnji lijevi dio teretnog vozila. Od posljedica udara Karlo i Nikola, koji su imali zaštitne kacige, pali su u odvodni kanal. Dok je Nikola Ćubel, inače nogometaš u NK u Perkovcima, zadržan na liječenju u brodskoj Općoj bolnici Karlo Plazanić s teškim je i po život opasnim ozljedama prebačen u zagrebačku Dubravu gdje je nažalost jutros u 9.10 podlegao.

U Teniskom klubu Brod, gdje je Karlo trenirao od svoje 6 godine vladaju šok i nevjerica. – Bio je to krasan dečko, jedan od najtalentiranijih tenisača koji je osvojio 50-ak turnira a u svojoj je kategoriji bio prvi na hrvatskoj teniskoj ljestvici. Prošle je godine, nakon završene osnovne škole, otišao u Zagreb u Sportsku Gimnaziju i prešao je u zagrebački TK "Mladost" – u šoku nam je rekao Kruno Buljan, tajnik TK Brod.

Pokop mladog slavonskobrodskog tenisača Karla Plazanića bit će sutra (petak) u 12.30 sati.
LEWIS HAMILTON - F1 CHAMPION 2008
Najmlađi svjetski prvak u povijesti! Go Lewis! Idemo po drugi naslov nagodinu!
Odgovori