noviteti

Forum za rasprave o limenim ljubimcima na dva, četiri i više kotača...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: noviteti

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Kenny je napisao/la:
Armanini je napisao/la: nego..
New BMW M5 fakes its engine noise for your pleasure
Nekužim
Pogledaj zadnju epizodu TopGear-a i bit ce ti jasnije ;)
Naime, sada BMW pusta svojim vozacima zvuk motora kroz zvucnike na vratima :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: noviteti

Post Postao/la Kenny »

Ferrari-BiH je napisao/la:
Pogledaj zadnju epizodu TopGear-a i bit ce ti jasnije ;)
Naime, sada BMW pusta svojim vozacima zvuk motora kroz zvucnike na vratima :biggrin:
:thumbdown: Trebali su dat otkaz toj osobi čim se toga sjetila, pa nije to neka Dacija da se tako šta radi
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Vuksa_KC »

Vratila se Zmija :), nije više ni Dodge ni Chrysler, jednostavno SRT Viper. Jalopnik
Po meni uz Corvettu jedino vrijedno spomena danas što se tiče ovakvih automobila iz Amerike.

slika

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la F1NAC »

epic .... Nije loš .. ludi ameri 8.4 V8 ...... *ebe se njima za ekologiju , cisterna treba za to :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Vuksa_KC »

That's the spirit :D
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: noviteti

Post Postao/la Kenny »

F1NAC je napisao/la:epic .... Nije loš .. ludi ameri 8.4 V8 ...... *ebe se njima za ekologiju , cisterna treba za to :D
Tebe bi kao bilo briga da ga možeš kupit? :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la F1NAC »

Kenny je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:epic .... Nije loš .. ludi ameri 8.4 V8 ...... *ebe se njima za ekologiju , cisterna treba za to :D
Tebe bi kao bilo briga da ga možeš kupit? :biggrin:
Da je dostupan u HR nebi ga kupio sigurno :D . Na godinu bin miljone trosi na benzinu :biggrin: a prilaz za u kucu mi je prijelaz s ravnog na uzbrdo pa bi vjerovatno pogubi prednji branik :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: noviteti

Post Postao/la Kenny »

F1NAC je napisao/la:
Kenny je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:epic .... Nije loš .. ludi ameri 8.4 V8 ...... *ebe se njima za ekologiju , cisterna treba za to :D
Tebe bi kao bilo briga da ga možeš kupit? :biggrin:
Da je dostupan u HR nebi ga kupio sigurno :D . Na godinu bin miljone trosi na benzinu :biggrin: a prilaz za u kucu mi je prijelaz s ravnog na uzbrdo pa bi vjerovatno pogubi prednji branik :D
A gle da ti je gorivo ko Amerima 2 kune i nije te briga hoćeš danas potrošit 50 litara ili 2 litre goriva i naravno da ti nije takav prilaz, a i da imaš love za taki auto jel bi te zagađivanje prirode sprječilo da kupiš Vipera, Ferraria, ili neki taki auto? Ja mislim da nebi :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la F1NAC »

Kenny je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:
Kenny je napisao/la: Tebe bi kao bilo briga da ga možeš kupit? :biggrin:
Da je dostupan u HR nebi ga kupio sigurno :D . Na godinu bin miljone trosi na benzinu :biggrin: a prilaz za u kucu mi je prijelaz s ravnog na uzbrdo pa bi vjerovatno pogubi prednji branik :D
A gle da ti je gorivo ko Amerima 2 kune i nije te briga hoćeš danas potrošit 50 litara ili 2 litre goriva i naravno da ti nije takav prilaz, a i da imaš love za taki auto jel bi te zagađivanje prirode sprječilo da kupiš Vipera, Ferraria, ili neki taki auto? Ja mislim da nebi :biggrin:
a Ferrari bi kupio odma :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Armanini »

ma ne trosi to jako puno.. do butige res u prvoj, u drugu samo da ne vice jako :)

viper mi se svidja.. bas dobijem neki rss, al su slike bile prakticki teaser i eto vuksa nadje i okaci... volim kad ste aktualni :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la F1NAC »

haha lol slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Vuksa_KC »

Znači napaljuje i subliminalno :D
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ne znam kak vama, ali meni je ovo katastrofa. Lamborghini SUV, istina da već imaju onaj LM s početka 90-ih ili kad, ali ovi švabe fakat vide samo brojke i zaradu. Sad će naši brđani navaliti na ovo jer Cayenne i Touraeg više neće biti dosta in, mada se radi o jednom te istom autu samo drukčijeg izgleda. Upropaštavanje brenda po meni. Isto mi je i sa X5 i X6 Bimmerima koji su M i još k tome dizel:/.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Armanini »

pa neznam.. ja sam prestao mislit tako.. who cares sto zele zaraditi koju kintu vise i napraviti koji suv.. ipak su to drukciji auti nego ostali suvovi.. i ako rade glisere/bicikle, ne vidim zas ne bi i suv :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Vuksa_KC »

Da, drukčiji su SUV-ovi jer su još više besmisleni, tj. beskorisni izvan ceste kao i obični auti. Oni njihovi gliseri su samo demonstracija moći.
Btw, ovakve SUV gluposti ne rade oni u St. Agati, nego ovi mutavci u Audiju, sumnjam da bi talijanu u Lamboju ovo palo na pamet. Čisto trpanje tržišta i čista zarada budu doveli do smanjenja vrijednosti brenda, mislim na integritet i ugled.

BMW tu pomalo slično zalazi sa svojim dizelaškim M modelima, ali ajd još nekak je to ok. Ali Mercedes evo upropštava polako ugled AMG-u sa onim Black Series modelima.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: noviteti

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Apsolutno se slazem sa Vuksom, ove gluposti tipa Cayenna, X5 i X6 nije trebalo da kaljaju ugled tim markama. Touareg i nekako, VW je svakakav...nema tu neku sportsku dusu kao ovi...ali zar ih nije sramota kad njihov TZV terenac ode na bezveznu i bezazlenu livadu i prodje ju isto kao sto bih ja sa svojim bivsim YUGOM mogao.

A onda dodje neki Land Rover ili Nissan i uzore tu istu livadu da se ne moze prepoznati i jos se pocne penjat po drvecu :biggrin:

Kako me samo nerviraju te sminke...jbt ako pravis sportske aute pravi ih nemoj izmisljati.

Sto se tice BMW-a...ni od njih me nista ne cudi...auti, SUV-ovi, motori, bicikli...jos ne proizvode masinice za pecanje ali i to ce uskoro...
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Armanini »

Čisto trpanje tržišta i čista zarada
pa sve si rekao..

neznam.. ja smatram da ako imam para i htio bi neki autic za uzet i djecu ili 2 ljubavnice, imao bi odabrat..
neznam kakve veze ima sto to nisu auti za off road (jesu do neke mjere, kao i ostala bagra sa cestovnim gumama), pa nisu ni sportski auti za stazu u vecini slucajeva..

nije isto imat komad auta u koji ces potrpat gore navedeno, otic u neku zabit gdje ti je vikendica na samini, a vozis kakav 6litreni motor sa opasnim performansama.. i da.. most important - badge..

neznam zasto bi neki auto smanjio vrijednost nekog drugog auta..?
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ma ja ne volim SUV-ove općenito, ili cesta ili Pajero, Patrol, LC, RR:)

A što se tiče vrijednosti...pogledaj recimo Cayenne, to je sve kaj Porsche nije, npr. probaj se s Cayennom učlanit u neki Porsche klub - nema šanse da te prime. Dok netko npr. veli da se vozil u Porscheu, ispadne je to bil Cayenne (vrlo vjerojatno pošto ih ima ko proljeva). Na to se moreš samo nasmijati dok si taj neko misli da se vozil kao u pravom Porscheu. A da ne pričam kak si vlasnik (sretnik doduše) koji ima Cayenne more reći ponosno da ima Porsche. Takva privilegija bi trebala ostati za 911 i ostale modele.

Ferrari i Lambo (još uvijek) koji su izravna konkurencija Porscheu nemaju takve modele jer drže do svoje tradicije, super sportski automobili i praktički nemaju model koji to nije. Ovak bu eto i Lambo postal poligon VW-u i ekipi za isprobavanje tržišta automobila sa kićom i lošim ukusom.

Vjerojatno nem imal para za tak nekaj i ljubomorno zborim:), ali ko si kupi takav auto, nema pojma o autima! Tim više kaj očito ima para za velke stvari.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: noviteti

Post Postao/la Kenny »

Vuksa_KC je napisao/la:Ma ja ne volim SUV-ove općenito, ili cesta ili Pajero, Patrol, LC, RR:)

A što se tiče vrijednosti...pogledaj recimo Cayenne, to je sve kaj Porsche nije, npr. probaj se s Cayennom učlanit u neki Porsche klub - nema šanse da te prime. Dok netko npr. veli da se vozil u Porscheu, ispadne je to bil Cayenne (vrlo vjerojatno pošto ih ima ko proljeva). Na to se moreš samo nasmijati dok si taj neko misli da se vozil kao u pravom Porscheu. A da ne pričam kak si vlasnik (sretnik doduše) koji ima Cayenne more reći ponosno da ima Porsche. Takva privilegija bi trebala ostati za 911 i ostale modele.

Ferrari i Lambo (još uvijek) koji su izravna konkurencija Porscheu nemaju takve modele jer drže do svoje tradicije, super sportski automobili i praktički nemaju model koji to nije. Ovak bu eto i Lambo postal poligon VW-u i ekipi za isprobavanje tržišta automobila sa kićom i lošim ukusom.

Vjerojatno nem imal para za tak nekaj i ljubomorno zborim:), ali ko si kupi takav auto, nema pojma o autima! Tim više kaj očito ima para za velke stvari.
Točno to, to može kupit onaj ko se nerazumije u aute neki Ferrari, 911, ili nešto slično za cestu i Nivu za off road

Meni je bezveze da Porsche, BMW, a sad i Lamborghini rade takve aute, ali valjda to tako mora biti da prežive
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Armanini »

hh, sad bas vozim iz opatije iza jednog x5 pa si malo mislim o ovome sto pricamo..
dolazim doma, a ispod mi kuce restoran gdje dolaze malo dublji novcanici pa redovno bude dobrih auta.. i sad gledam, natisnuli se (jos je malo divlji parking, nisu jos uredili sve okolo pa se auti stavljaju svukuda) prvo u oko zapao audi q5, pa x3, pa pokoji normalan kao antara i potom cayen pa se poceo smijat..
pol tih auta kad je dobra guzva zna bit pobacano po strmim "padinama" uz cestu (neznam kako bi nazvao :) gdje pjesice ne bi mogao ic, ovi parkiraju..

i sad si mislim.. dal bi si da imam para i da imam potrebu/zelju za takvim autom, kupio nesto normalno, funkcionalno, 4x jeftinije, ili ove nonsense proizvode..?
cuj.. nije bas da je to ista pasta.. nije bas da cayen ima sramezljiv motor unutra..
da se razumijemo.. cayen je drek.. i x5 mi je uvijek bio ruzan.. al mislim da me ne muci ni najmanje u smislu da mi narusava renome branda..

usput, dok sam se djirao kroz opatiju i mislio o tim bedastocama, vidim x6 (sto mi je daleko najveca glupost) i onda za smirenje - maserati gt i r8 :D
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Vuksa_KC »

Lucky bič, kod mene u KC su takvi na kapaljku:/.

@Kenny, a da, dobro im dođu za zaradu jer se masovno proizvode.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la F1NAC »

ma ča je to ?????????? :biggrin: To su ostaci limarije (viškovi) od Aventadora ?? Damn this is awful
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Vuksa_KC »

F1NAC je napisao/la:ma ča je to ?????????? :biggrin: To su ostaci limarije (viškovi) od Aventadora ?? Damn this is awful
Točno to :? :)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: noviteti

Post Postao/la Armanini »

hibridni porsche

evo ako vas muci cijena goriva, probajte neku zamjenu, makar staro za novo pa uz kakvu nadoplaticu..

auto mi izgleda sick.. malo sam si ferrari, al to je uvijek way to go hh..
rFactor F1 HR server Info
slika
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Re: noviteti

Post Postao/la zizi »

Armanini je napisao/la:hibridni porsche

evo ako vas muci cijena goriva, probajte neku zamjenu, makar staro za novo pa uz kakvu nadoplaticu..

auto mi izgleda sick.. malo sam si ferrari, al to je uvijek way to go hh..


Novi Porsche zahvaljujući hibridnom pogonu juri 325 km/h a troši tek 3l/100 km. Jurilica može voziti i samo na struju, no tada može preći samo 25 kilometara


Možda kada je ukrcan na vlak :biggrin:
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Odgovori