Clipovi - Auto-Moto

Forum za rasprave o limenim ljubimcima na dva, četiri i više kotača...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Clipovi - Auto-Moto

Post Postao/la Cuky »

Mala zanimljivost. Prvo sam htio staviti u Dakar temu, ali mislim da je ovdje prikladnije
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Clipovi - Auto-Moto

Post Postao/la Cuky »

U zadnjoj epizodi The Grand Tour-a trio je imao za zadatak pokazati da su mali auti koje su testirali u toj emisiji (Yaris GRMN, Fiesta ST i Polo) primamljivi milenijalcima (ljudi rođeni od ranih 80-ih do sredine 90-ih). Između ostalog zadatak je bio imati što više fotki objavljenih od strane paparazza u tabloidu, što više lajkova na instagramu i zadnji zadatak je bio napraviti video na youtubeu sa najvećim brojem pregleda. Hammond je prošao jako loše, Clarkson je izdominirao sve, pa čak i youtube dio dok je May imao problema sa svim zadacima, uključujući i onaj sa instagramom gdje nije imao profil, pa ga je napravio za zadatk. Onda je primjetio da postoji njegov lažni profil kojeg je prijavio, a instagram je banirao njegov pravi profil :lol:

Ali zato je May nadmašio svih u videu, i zahvaljujući njemu odnio uvjerljivu pobjedu u cijelom zadatku. A video koji je napravio: Unboxing a real car
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Clipovi - Auto-Moto

Post Postao/la F1NAC »

Iskreno, grand tour mi je počeo bit dosadan. Ne vidim previše originalnosti u specijalima i jednostavno mi se ne sviđa. Gledam najavu za petak, opet polu specijal i opet se pojavljuje Mustang kojeg su prožvakali XY puta, plus Aston i Bentley. Volio bi da naprave neki spinoff sa Mayem koji razglaba o raznoraznim tehnikalijama.

Očito sam se previše bio navikao na specijale poput onih iz TG-a kad su se vozili po Africi i te stvari.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Clipovi - Auto-Moto

Post Postao/la Cuky »

Volkswagen postavio novi rekord Nordschelfea za električna vozila. A ako sam dobro pročitao negdje, ovo je i drugi najbrži krug ikad



EDIT: Da, drugo najbrže vrijeme za automobile van serijske proizvodnje koji nisu legalni za korištenje na javnim cestama.
1. Porsche 919 Hybrid EVO 5:19.564
2. Volkswagen ID.R 6:05.336 (+45.772)
3. Porsche 911 GT2 RS 6:40.330 (+1:20.766)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori