Pitanja, komentari, kritike

Arhiva od 1300+ zanimljivih F1 pitanja i odgovora.
Zaključano
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

zborzic@htnet-dsl je napisao/la:a kakva će pitanja biti u tom kvizu?
Kao sto je schuey vec rekao - o detaljima cete biti na vrijeme (a i ubrzo) obavijesteni. Uglavnom, pitanja ce se najvecim dijelom ticati povijesti F1 - kako daleke, tako i bliske.
Jos samo da nadodam da ce ako sve bude u redu kviz startati nakon GP Francuske. U iducih par dana definirati cemo sve preostale detalje.
Zadnja izmjena: Piquet20, dana/u 10 ruj 2008, 14:41, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

tex je napisao/la:jedno pitanje, kome je takva ideja pala na um?

inače je dobra ideja
ideja je rođena još prošle godine ali nije bilo mogućnosti za realizaciju,sada nakon nekog vremena se piquet20 dosjetio da bi bilo dobro da se pokrene kviz,i kao što znate kad se male ruke slože :D ...... i eto nas tu,uz malo volje,organizacije sve se može,kako nitko se nije htjeo primit tog posla,primili smo se mi,i naravno nadamo se velikom odazivu,ti također ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Sve piše u pravilima,dakle pobjednici kviza 15-10-5 reputacijskih,i ukupni pobjednici u sezoni 30-20-10 reputacijskih bodova ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

schuey je napisao/la:Sve piše u pravilima,dakle pobjednici kviza 15-10-5 reputacijskih,i ukupni pobjednici u sezoni 30-20-10 reputacijskih bodova ;)
Pobjednik će na idućem skupu forumaša također biti nagrađen jednom svjećicom upiknutom u kolač (još ćemo se dogovoriti čiji ;) ) i velikim pljeskom prisutnih :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

sale je napisao/la:
schuey je napisao/la:Sve piše u pravilima,dakle pobjednici kviza 15-10-5 reputacijskih,i ukupni pobjednici u sezoni 30-20-10 reputacijskih bodova ;)
Pobjednik će na idućem skupu forumaša također biti nagrađen jednom svjećicom upiknutom u kolač (još ćemo se dogovoriti čiji ;) ) i velikim pljeskom prisutnih :D
hahaha,evo narudžba već,za ovo se stvarno isplati boriti

slika
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

Možda bi trbalo vremenski ograničiti odgovore(ako je moguće).
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Lucky je napisao/la:Imam pitanje?
Na koji način mislite kontrolirati tko koristi google prilikom odgovora na pitanja.
Kad malo razmislite mislim da načina nema!!!
Da, načina nema, osim vjerovati ljudima da ipak neće varati...a i vremensko ograničenje poprilično olakšava stvari! ;)

Dani je napisao/la:Možda bi trbalo vremenski ograničiti odgovore(ako je moguće).
Dajte ljudi čitajte cijelu temu a ne samo dio!
schuey je napisao/la:Održavanje kviza bit će u vremenskom roku od pola sata (30 minuta) od postavljanja kviza.
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

@ Dani,Icy je lijepo objasnila.
@Lucky-ima načina,nisu 100%efektivni ali zadovoljavaju sigurnosne mjere,neka pitanja će bit i paprena koja će bit teško izgooglana,upravo ta pitanja će ovisit isključivo o znanju i tome ko će zauzeti bolju poziciju.dakle ukoliko je pitanje slikovno i treba prepoznat stazu,vozača i momčad(karikiram) to će se zaista teško moć izgooglat,da ne kažem da će bit i trik pitanja na koja google nemože dat odgovor,sveukupno ta pitanja će odlučivat pobjednike,naravno ako se sazna bilo kako da je netko varao slijedi trenutna diskvalifikacija a za ostatak kazne će se dogovarat sa administratorom,ja recimo i da mogu odgovarat na pitanja ne bih varao,meni to nema smisla,no svakom to ide na njegovu dušu.....

p.s.ovo je najosmišljeniji podforum na forumu,o svem smo razmišljali,na sve smo spremni :D :D :D i moram pohvalit oba dva sumoderatora koji se brinu samnom,tek smo počeli a već imamo sve isplanirano,zaista odličan organizacijski posao,samo nam treba još dostojna posjećenost kviza što se nadam da neće bit problem(iako je vremenski ograničen) ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

Lucky je napisao/la:Nemoj me krivo shvatiti,ali google zna sve i odgovore na vaša triki pitanja.Uostalom ne vjerujem da će ta pitanja ići iz vaše vlastite glave,nego iz googla ili nekih knjiga koje se sve mogu naći na netu.
To što je vremenski ograničeno mislim da nije problem,jer ukoliko netko želi odgovor naći će ga za tri minute.
I ne zaboravite još jednu stvar: www.justfuckinggoogleit.com :lol:

Ima nacina za 100% sprjecavanje varanja, ali bi nam onda to bio posao, a ne hobi.
Ja bi istaknuo jednu schueyevu recenicu:
ja recimo i da mogu odgovarat na pitanja ne bih varao,meni to nema smisla,no svakom to ide na njegovu dušu.....
Uz to bi napomenuo da ce za par dana izaci jos preciznije upute/pravila gdje su moguce korekcije vec navedenih pravila. Isto tako, kako bude odmicalo vrijeme tako cemo i kviz usavrsavati i nadogradivati.

Sto se tice nasih pitanja, vecina pitanja koje sam ja postavio u temi povijest su bila iz moje glave. Naravno da ce biti puno pitanja "iz knjiga", ali kao sto je schuey rekao - biti ce i mnogo trik pitanja, a ako mislis googlati bas svako pitanje neces stici odgovoriti ni na 5 pitanja.

btw: jedna od ideja je i kratki kviz program na iducem skupu. Mislim da bi to dalo jos jednu dodatnu dimenziju nasem skupu, a kada bi uspjeli okupiti i najbolje natjecatelje kviza do tada, to bi bila prava atrakcija (a i dokaz znanja glavnih aktera kviza).


p.s. Lucky, racunamo na tvoj odaziv kvizu, kao i na odaziv svih moderatora ;-)
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

@Lucky ne vjerujem da se sječaš tko je nosio ovu kacigu,al probaj mi to izgooglat u minutu i pol koliko imaš po pitanju(ovo sam posudio sa jednog kviza)
ovo je samo primjer al da ti dočaram da nije baš lako ;) naravno,očekujem odgovor i iskreno vrijeme koliko ti je trebalo (da izgooglaš ak nisi znao ;) )
ukoliko netko želi odgovor naći će ga za tri minute
to je onda 60 minuta za riješavanje kviza,dakle duplo više od raspoloživog vremena što opet dovodi do zaključka da vremensko ograničenje ima koristi u sprečavanju varanja ;)

slika
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

tex je napisao/la:a šta se tiče vremenskog ograničenja, to baš nisam skužil. :-k dal je to ograničenje na sve, tj da će vrijeme za odgovaranje biti samo tih pol sata od kad je postavljeno pitanje ili će se vrijeme mjeriti za svakog posebno kad pročita pitanje. to mi nije baš jasno, jer ima nas oni koji nemogu odgovoriti baš u određeno vrijeme a odgovor znaju.

molim malo pojašnjenje
Pošto niti jedan mod nije online, ja ću dat objašnjenje! ;)

Kviz će počet u određeno vrijeme, o kojem ćete svi biti prethodno obavješteni, i trajat će pola sata! Zasad je plan da 1. kviz bude za manje od 2 tjedna, točnije nakon VN Francuske. Tko stigne doći u to vrijeme, super, tko ne...bit će bolje drugi put! ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

tex je napisao/la:Mislim da je nepotrbno izgooglat takve stvari.

recimo ja neznam čija je ovo kaciga i iskreno mi se neda tražiti negdje, jer znam da ću pono više vremena izgubiti na to da tražim po internetu čija je to kaciga nego lijepo čekam da neko odgovori na pitanje čija je to kaciga. uvijek će neko znati čija je.

i iskreno, ako znam na pitanje ili znam točno gdje se nalazi odgovor, bilo ovdje na forumu ili u nekom časopisu, potražit ću i staviti odgovor ovdje, ali to traženje mi nesmije biti duže od 10 min jer sve više je nepotrbno. ako neko zna odgovor na neko pitanje taj će prije odgovoriti na pitanje neko onaj koji traži okolo a nezna točno kaj traži i gdje da traži

a šta se tiče vremenskog ograničenja, to baš nisam skužil. :-k dal je to ograničenje na sve, tj da će vrijeme za odgovaranje biti samo tih pol sata od kad je postavljeno pitanje ili će se vrijeme mjeriti za svakog posebno kad pročita pitanje. to mi nije baš jasno, jer ima nas oni koji nemogu odgovoriti baš u određeno vrijeme a odgovor znaju.

molim malo pojašnjenje
dakle mislim da se nisi potrudio pročitat pravila uopće,ili u jedinom drugom slučaju-totalno si krivo razumio,dakle i ako netko zna odgovor,ti ga nećeš znat,jer se odgovori šalju na pp :!: Kviz traje pola sata,znači od trenutka kad se postaju pitanja imate pola sata za poslat vaše odgovore,u protivnom nema nikakve zaštite od varanja ;) Kaciga je samo primjer zaštite od googla jer ju se nemože baš tako lako dobit,naravno nitko ne kaže da će bit kacige u pitanjima,al niko ne kaže da neće :D jednostavno ćete morat sami provjerit :D Pitanja će biti i teška i laka,ali pretežno usmjerena da se izbjegne varanje,poanta svega je da se zabavite/zabavimo i svako ponešto nauči o omiljenom sportu ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Javljam se na svoju, ko što to Schuey kaže, polumoderatorsku dužnost! :D
Molly je napisao/la:Hoće li u kvizu moći sudjelovati oni koji su u vezi sa sastavljačima pitanja?
Mislim da to nekako ne bi bilo fer ;)
Opet treba malo bolje čitati pravila! ;)
schuey je napisao/la:Ukoliko je netko autor pitanja, isti nema pravo nastupa na tom izdanju kviza.
Al mislim, pa bilo bi presmiješno da netko ko je sastavljal pitanja (i naravno zna odgovore na sva pitanja) ide rješavat kviz! :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Icy, dana/u 10 lip 2008, 09:02, ukupno mijenjano 1 put.
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Lucky je napisao/la:

Jan Lammers mi je prvo palo na pamet.A mogli bi biti Roelof Wunderink,
Huub Rothengatter, ili .
Radi se o Bell Star kacigi ;)


P.S.Vjerovatno ni ti ne bi znao da nisi posudio to iz nekog kviza kojih ima hrpu na netu.A da nađem dizajn kacige trebalo mi je pola minute. :D
nije nažalost,to je kaciga Roberta Doornbosa ;) Ja nisam znao isto čija je a zato tvrdim da se može googlat koliko hočeš dok odgovor nađeš već je kasno ;) Sad ti možeš to shvatit kao trik ili ne-trik pitanje,al baš taj dizajn po kojem si prvo gledao te naveo na krivi trag,Robert je ovu kacigo između ostalog nosio kroz 2004.godinu ;)


@Molly,jel mi možeš definirat vezu na koju misliš?Nebih htio izletavat sa izjavama da me se krivo ne shvati ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Lucky je napisao/la:Molly misli na vezu cura-dečko.
Aha, na to se mislilo... :roll: Ak sam dosad mogla odgovarat na pitanja bez ičije pomoći, onda mogu i nastavit! :roll: :roll: :roll:
Ako nekome smeta, njegov problem, ja budem sigurno sudjelovala u kvizu!

Nebrem vjerovat da neki misle da je jedini cilj ovog kviza varanje! :roll:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

Istina nisam čitao pravila, ali 30 minuta mi je malo predugo.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Lucky je napisao/la:
I to bi bilo lako za riješiti,jer ima zastavicu na kacigi.Jednostavno odeš na ovu stranicu i sve si riješio.


Molly misli na vezu cura-dečko.
pa očito nije tak lako kad si fulo,ito si naveo 4 vozača i sva 4 kriva dapače za dobrih 15-20godina.nhf
otišo sam na tu stranicu,ne vidim kako bi ona pomogla,pa se opet vraćam na ono,ako ti ideš tražit po sezoni ili kako god čija je to kaciga,ti imaš kaj radit neko pristojno vrijeme,kak je piquet20 rekao,onda buš do 5 pitanja odgovorio,i to je pitanje dali točno,i ak te tak nekaj zadovoljava dobro,vidil buš na kvizu da nije lako.ponavljam da je to samo primjer,biti će lakših a i težih slika za prepoznat,na nekima možda neće biti slika uopće,sve je relativno i ovisi o količini i kvaliteti postavljenih pitanja u kvizu.

za osobe koje su u vezi ne vidim zašto bi se trebalo zabranit da se natječu,prvo sve mora proći preko mene,drugo ta konkretna osoba koja je u vezi sa jednom članicom foruma neće bit autor svih pitanja niti autor svih odgovora. S početka smo mislili naizmjenice postavljat pitanja tako da se i mi možemo malo natjecat al smo odustali jer bi to ispalo svakako,već bi bile priče i to,tako da smo se tog odrekli :cry: Ja osobno ne vidim nijedan dobar razlog zašto se te osobe nebi trebale natjecat u kvizu,pogotovo jer osim nas nema nitko drugi dosticaj sa pitanjima,to mi je kao da se zabrania svim moderatorima i saletu da nastupaju jer oni podržavaju forum :roll:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Molly je napisao/la:Ne smeta meni to, nego kako ćemo mi znati da tebi Piquet ne daje odgovore na pitanja ;) U tome je stvar. To mi se ne čini fer prema drugima, zato kažem.
Mislim, briga me. Ionako ne vjerujem da ću sudjelovati u kvizu
A kak ste onda mogli znat da mi Piquet20 nije dal odgovore na pitanjima iz povijesti (ili ja njemu :lol: )? Ista stvar...
Meni je to preglupo, kitit se s tuđim perjem! :roll: Ak neznam, neznam...ko da netko (osim Sepa :lol:) sve zna!
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

Neznam cemu ovoliko skepticizma i nepovjerenja, a nismo jos ni poceli. Hvala na kritikama (koje ja prihvacam konstruktivno), ali dajte pricekajte da prodje koji kviz pa onda pocnite suditi.
Sto se tice mog odnosa sa Icy, mislite da cu joj ja davati rjesenja zbog par reputacijskih bodova? Pa ovaj kviz radimo prvenstveno iz zabave, a na neki nacin i zbog F1 edukacije na forumu, a ne zbog jeftinog dobivanja repe...rep. bodovi su tu samo zato da bi motivirali vise clanova da sudjeluju.

@Molly: zasto a priori odustajes od kviza?

@Dani: rekao sam da cemo za koji dan jos preciznije definirati pravila...u to spada i mogucnost smanjivanja vremena - 30min smo stavili jer je prvo trebalo biti 30 pitanja...najkasnije do petka ce biti sve definirano ;-)
slika
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

Icy je napisao/la: Meni je to preglupo, kitit se s tuđim perjem! :roll: Ak neznam, neznam...ko da netko (osim Sepa :lol:) sve zna!
Čak ni taj šarmantni dečko kojeg spominješ ne zna niti 2% svega što se može znati o F1 :)

Porazgovarat ću s ostalim modovima o laganoj promjeni formata natjecanja, u smjeru da bude više a/b/c/d pitanja, i naravno, još manje vremena za odgovore.
Posjedujem velik izbor F1, Moto GP, Le Mans, WSBK, INDY, WRC i ostalih utrka, te nogometnih i hokej utakmica.
Svi zainteresirani za razmjenu nek se jave na pp.
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

ja podržavam ideju. Nisam nešto sa znanjem o f1, ali očekujem da ću naučiti dosta stvari putem ovog kviza ;)

I ne kužim čemu tolka frka oko googlanja. Tko hoće nek googla. Al meni bi bilo draže kad bi izvukao odgovore iz svoje glave!
A ako nešto ne znam, Bože moj, saznat ću. Neću umrijet zbog malo reputacije, iovako imam preveč :D

Samo naprijed ekipa ;)
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

47 je napisao/la:ja podržavam ideju. Nisam nešto sa znanjem o f1, ali očekujem da ću naučiti dosta stvari putem ovog kviza ;)

I ne kužim čemu tolka frka oko googlanja. Tko hoće nek googla. Al meni bi bilo draže kad bi izvukao odgovore iz svoje glave!
A ako nešto ne znam, Bože moj, saznat ću. Neću umrijet zbog malo reputacije, iovako imam preveč :D

Samo naprijed ekipa ;)
e to je stav :thumbup: nažalost da bi dobili koliko toliko realnu sliku moramo neke stvari stavit da bi spriječili varanje,pošto je reputacija u igri(nisu novci al ipak nekima znači ;) ),razmatramo možda lakša pitanja ali skraćivanje vremena,to bi vjerovatno odnijelo dio natjecatelja jer i ovak je vremenski uvijetovano kad će se bit na forumu,ali možda dobijemo na pristupačnosti,a dragi moj 47 kad bi svi imali tako dobro razmišljanje kao ti i kad bi se moglo omogućit fer natjecanje kviz bi mogao trajat i dan-dva pa i više,ali nije isključena opcija egzibicijskog kviza sa dužim trajanjem al bez nagrada.... inače bilo bi dobro da se svi ukčljučite i sudjelovanjem i prijedlozima koji mogu ali i nemoraju bit prihvaćeni,nije važno,al i da se mi možemo prilagodit svima ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

Pa evo da i ja nešto kažem :)

Ja se recimo sijećam ispita u školi, kada nam je profesor dao da koristimo i knjigu i bilježnicu :p svi smo bili sretni i mislili kako ćemo napisat za pet ;) ali šipak skratio je vrijeme, mi kako se jako puno koristimo knjigom naravno nismo se u njoj snašli, i dobili smo jedan :D

Dakle trebalo bi skratit vrijeme ;) pa će i google i sva ostala pomagala oduzet malo vremena i naći ćemo se na čudu, kad ne odgovorimo ništa :)
Trebalo bi vidit koliko će pitanja biti i koliko bi realno trebao čovjeku da odgovori na pitanja u smislu da zna, uz to treba dodat koju minuticu dok se napiše i pošalje i to je to ;) Neka se ljudi koriste sa šalabahterima ;) ja osobno s njima nikada nisam dobio pet :D

Samo što teža pitanja treba davat :) mene baš zanima koliko sam zakržljao što se tiće znanja F1 :) već se dugo nisam nadograđivao
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

tokom današnjeg dana ćemo razradit malo još detalje oo kviza,vrijeme će se definitivno skratit tak da za to nema brige ;) o ostalim akcijama i manjim promjenama biti ćete obaviješteni i još jednom bih sve pozvao da se pridruže sa svojim prijedlozima!
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Ja ću sudjelovat ako budem mogao bit na netu u to vrijeme kad bude kviz... ;) Znam dosta stvari, ali što se tiče nekih detalja i slično nisam baš najbolji... (npr. ova kaciga od Doornbosa):(
Što se mene tiče, ja neću googlat sigurno, ono što znam ću odgovorit, a ono što ne znam, je**ga, naučit ću... Nadam se da ćete stavit točne odgovore kad kviz završi...
Možda bi za prvi put kviz trebao bit nešto lakši, tako da se privuče što više ljudi... A što se tiče vremena, neka bude između 20 i 30 minuta ovisno o težini kviza i broju pitanja... ;)
slika slika
Zaključano