Novi smajlići i stil foruma!

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Novi smajlići i stil foruma!

Post Postao/la red_devil »

Ako bi se mogli staviti neki novi smajlići na forum, naravno ako se slaže većina ljudi. Pa ako treba mogu ja bacit neke, a i ostali isto tako.

I bilo bi odlično kad bi nam Sale instalirao neke teme pa da sami možemo mjenjati korisnički stil u našem CP ;)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Novi smajlići i stil foruma!

Post Postao/la Schumy.d »

red_devil je napisao/la:Ako bi se mogli staviti neki novi smajlići na forum, naravno ako se slaže većina ljudi. Pa ako treba mogu ja bacit neke, a i ostali isto tako.

I bilo bi odlično kad bi nam Sale instalirao neke teme pa da sami možemo mjenjati korisnički stil u našem CP ;)
Dobra ideja!!!! :thumbup:
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Re: Novi smajlići i stil foruma!

Post Postao/la Senna »

Schumy.d je napisao/la:
red_devil je napisao/la:Ako bi se mogli staviti neki novi smajlići na forum, naravno ako se slaže većina ljudi. Pa ako treba mogu ja bacit neke, a i ostali isto tako.

I bilo bi odlično kad bi nam Sale instalirao neke teme pa da sami možemo mjenjati korisnički stil u našem CP ;)
Dobra ideja!!!! :thumbup:
ali malo teže ostvariva O:) 8-[
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Zašto :? :(
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

red_devil je napisao/la:Zašto :? :(
Pitaj saleta O:)
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Novi smajlići i stil foruma!

Post Postao/la sale »

Senna je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:
red_devil je napisao/la:Ako bi se mogli staviti neki novi smajlići na forum, naravno ako se slaže većina ljudi. Pa ako treba mogu ja bacit neke, a i ostali isto tako.

I bilo bi odlično kad bi nam Sale instalirao neke teme pa da sami možemo mjenjati korisnički stil u našem CP ;)
Dobra ideja!!!! :thumbup:
ali malo teže ostvariva O:) 8-[
Kronični nedostatak vremena, ali bez brige, nismo zaboravili na naš forum i njegov izgled ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

ideja je no1...
1982 UCV 1919
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Ja sam isto za. :thumbup:
slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Nek se glas naroda čuje. :D Meni je svejedno. Ja sam prije bio za promjenu, promjena se dogodila i ja zadovoljan. Naravno ako se bude mjenjalo samo neka se mjenja. Ako može ja bi da forum bude kao recimo (nije reklama) www.simplemachines.org :D
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

SMF je malo zeznut, user control panel je zayeban totalno, ali se nakon vremena navikne. Ima dosta dobrih opcija, ali po meni je najbolji vBulletin (nije reklama) :D :lol:
Avatar
brainstorm
Test vozač
Test vozač
Postovi: 572
Pridružen/a: 07 srp 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Daruvar

Post Postao/la brainstorm »

red_devil je napisao/la:SMF je malo zeznut, user control panel je zayeban totalno, ali se nakon vremena navikne. Ima dosta dobrih opcija, ali po meni je najbolji vBulletin (nije reklama) :D :lol:
Forum je jako dobar. Možda bismo mi članovi mogli svaku utrku malo podrobnije recenzirati a ne samo izražavati svoje mišljenje (ponašanje bolida, pretjecanje, pit stopovi...) . Naravno ako se drugi slažu.
Mogli bismo organizirati neke skupove na kojima bismo se sastajali barem jednom godišnje.
Stay on top but remain from the underground.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Eh, sad znam da možda već malo idem na jaja ali ja ću za nove smajliće samo reći:
Ma to, to mene uopšte ne interesira, ali ja vama mogu jednostavno kazati, meni se na forumu...ja da vam kažem iskreno, ja ću vam kazati iskreno... meni to uopšte ne igra ulogu...da...ja sam toliko pristojan čovjek i sve, samo vam mogu kazat ja volim to pogledati...ne, ne...to je za mene normalno, to je normalno, pa zašto...
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Da ne otvaram novu temu, zanima me samo dal postoji mogućnost na ovom forumu da se stavi opcija Brzi Post. ono, samo da se na kraju otvori mali prozorčić. da ne moram stiskati odgovori pa čekati da se to učita. to sam primjetio na par foruma i dosta olakšava dok želimo ubaciti neki kratki odgovor.
Hvala
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

47 je napisao/la:Da ne otvaram novu temu, zanima me samo dal postoji mogućnost na ovom forumu da se stavi opcija Brzi Post. ono, samo da se na kraju otvori mali prozorčić. da ne moram stiskati odgovori pa čekati da se to učita. to sam primjetio na par foruma i dosta olakšava dok želimo ubaciti neki kratki odgovor.
Hvala
To ima vBulletin, ali mogu vidjeti što se da uraditi na našem ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

sale je napisao/la:To ima vBulletin, ali mogu vidjeti što se da uraditi na našem ;)
Probaj OVO ;)

P.S. A kad si vec tamo ne bi ni OVO bilo lose pogledati ;) Kao i cijeli site uostalom ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

p@rtibrejker je napisao/la:
sale je napisao/la:To ima vBulletin, ali mogu vidjeti što se da uraditi na našem ;)
Probaj OVO ;)

P.S. A kad si vec tamo ne bi ni OVO bilo lose pogledati ;) Kao i cijeli site uostalom ;)
Hvala na linkovima, p@rtibrejker, ali već imam nekoliko novih stvari za ovaj forum koje testiram i koje će ugledati svjetlo dana (uskoro) ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

To sam ja onako usput, po sjećanju lupio koji link da se nađe ;) Dobro je, glavno da se radi, nema spavanja. :)

P.S. Jer NEPRIJATELJ NIKAD NE SPAVA! :lol:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

47 je napisao/la:Da ne otvaram novu temu, zanima me samo dal postoji mogućnost na ovom forumu da se stavi opcija Brzi Post. ono, samo da se na kraju otvori mali prozorčić. da ne moram stiskati odgovori pa čekati da se to učita. to sam primjetio na par foruma i dosta olakšava dok želimo ubaciti neki kratki odgovor.
Hvala
Evo, riješeno ;)
Sad ćeš si uštedjeti 0.25 sekundi života koje si do nedavno tratio na ponovno učitavanje stranice za odgovor na temu :jezik:

P.S: Na dnu stranice klikni na "Brzi odgovor" pa će ti se prikazati mali textbox za odgovor ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

sale je napisao/la:
47 je napisao/la:Da ne otvaram novu temu, zanima me samo dal postoji mogućnost na ovom forumu da se stavi opcija Brzi Post. ono, samo da se na kraju otvori mali prozorčić. da ne moram stiskati odgovori pa čekati da se to učita. to sam primjetio na par foruma i dosta olakšava dok želimo ubaciti neki kratki odgovor.
Hvala
Evo, riješeno ;)
Sad ćeš si uštedjeti 0.25 sekundi života koje si do nedavno tratio na ponovno učitavanje stranice za odgovor na temu :jezik:

P.S: Na dnu stranice klikni na "Brzi odgovor" pa će ti se prikazati mali textbox za odgovor ;)
Bravo i za jednog i drugog! Ovo je puno ednostavnije! :D
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Bravo Sale, care ;)
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

47 je napisao/la:Bravo Sale, care ;)
THX

...pa sada kažite da nikad ništa ne radimo na forumu... :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Našao sam na jednom forumu jaaako puno smajlića pa ak vas zanima pitajte me gdje a ja ću putem pp-a stavit link.
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Možete li nekako promijeniti ove smajliće, stvarno su gadni.

Na bilo kom forumu sam bio vidio sam žute smajliće, a ovde tamnoplavi, ponekad ne mogu ni vidjeti reakciju smajlića.
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Mi smo jedni jedini i neponovljivi=) hehe
1982 UCV 1919
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Walter je napisao/la:Možete li nekako promijeniti ove smajliće, stvarno su gadni.

Na bilo kom forumu sam bio vidio sam žute smajliće, a ovde tamnoplavi, ponekad ne mogu ni vidjeti reakciju smajlića.
već postavljeno itanje,i to na nekoliko stranica prije ;) ugl.odgovor je bil ak netko nađe nove nek pošalje saletu na pp il nekak i on će onda odlučit
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Odgovori