Neprihvatljivo ponašanje novih članova

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Neprihvatljivo ponašanje novih članova

Post Postao/la -Briatore- »

Pitanje Saletu, Senni i starijim članovima foruma:

Vidim da pokušavate napraviti reda na podforumu Mladena Jergovića, ali očigledno da je sa njegovom pojavom, pristigla i masa novih članova, koji očigledno nemaju kulturu pisanja i ponašanja na forumu, pa si tako velika većina njih umišlja da samo zbog njihovog pitanja imaju tu slobodu otvoriti novu temu. Ako nas većina (pogotovo starijih članova, koji smo tu više od godinu, dvije, itd.) možemo postavljati pitanja redovno, na jednoj temi, mislim da mogu i svi ostali. Mladen stvarno odgovara na sva pitanja.
Ako ništa, drugo, molim da se stavi nekakvo upozorenje odnosno pravila pisanja na tom podforumu. Ne znam šta drugi misle o ovome?

Naravno, mogao sam i ja nabiti ovu temu kod Mladena Jergovića, ali nisam, jer se držim nekih pravila pisanja.
#BigBalls
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Post Postao/la homersimpson »

Ja sam novi član i nisam još ništa pitao dotičnog gospodina. Ono što mogu reći da mi je vrlo drago da jedna takva upučena osoba ima volje odgovarati na postavljena pitanja i uopće što je prisutan na ovom forumu

No mali osvrt na ovu kritiku kad se već spominje pitanje kulture pisanja na forumu.
Ne razumijem čemu ovakav naslov jer koliko vidim gosp. MJ je dobio svoj podforum naslova "Pitajte Jergovića" pa shodno tome svatko tko ga nešto želi pitati može to napraviti u svojoj temi.
Ako to nije bila namjera onda se mogao podforum zaključati i ostaviti samo ta tema koja je već odmakla na 40 stranica.

Ako MJ ima volje odgovarati onda može odgovarati i u svakoj novoj temi što je po meni itekako bolja zamisao jer npr. baš novi članovi obično postave pitanja koja su već bila i obično, prema iskustvu s drugih foruma, ostane bez odgovora.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

1. Prema dosad viđenom, nećeš ostati bez odgovora.
2. Baš zbog takvog nereda na njegovom "podforumu", bojim se da čovjek kaže, dosta mi je sad, odoh.
3. Prema dosad viđenome, sve teme osim jedne, mislim, su obrisane jer isto misle i administrator i moderator, čini mi se.
#BigBalls
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

homersimpson je napisao/la:Ja sam novi član i nisam još ništa pitao dotičnog gospodina. Ono što mogu reći da mi je vrlo drago da jedna takva upučena osoba ima volje odgovarati na postavljena pitanja i uopće što je prisutan na ovom forumu

No mali osvrt na ovu kritiku kad se već spominje pitanje kulture pisanja na forumu.
Ne razumijem čemu ovakav naslov jer koliko vidim gosp. MJ je dobio svoj podforum naslova "Pitajte Jergovića" pa shodno tome svatko tko ga nešto želi pitati može to napraviti u svojoj temi.
Ako to nije bila namjera onda se mogao podforum zaključati i ostaviti samo ta tema koja je već odmakla na 40 stranica.

Ako MJ ima volje odgovarati onda može odgovarati i u svakoj novoj temi što je po meni itekako bolja zamisao jer npr. baš novi članovi obično postave pitanja koja su već bila i obično, prema iskustvu s drugih foruma, ostane bez odgovora.
Na taj način ti tu nema uopće nikakve preglednosti.
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Dugo pratim ovaj forum i puno duze nego sam registriran (ali ne pisem puno kao sto se vidi po broju postova) i mislim da bi rjesenje za podforum vezen uz MJ bilo da se nemoze tamo nista napisati dok ne skupis 10-20-50(svejedno) postova na forumu a svaki spam se moze kaznjavati od strane moderatera i to strogo kaznjavat. Takodzer bi se moglo ako je to moguce na ovoj verziji foruma slozit da se post moze reportat (ako netko igra ogame neka pogleda kako se to radi na njihovom forumu) i onda reportan post odma vidi mod i ne mora cijele teme pregledavat!
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Svi Mladenovi odgovori u jednoj temi su po meni jako dobra zamisao, jer to prelazi u obvezno štivo svakog iole ljubitelja F1. Temu pratim od samog početka, postavio sam par pitanja (dakako na pravome mjestu) i imao jednu repliku (JEDINI :!: ) dakako na pravome mjestu. Jednom kad se sa zanimanjem pročitaju sva pitanja i odgovori, a mislim da sve nas ovdje zanima što Mladen ima za reći, jako lako je pratiti daljnje odgovore u istoj temi...

Mislim da sam jednom davno predlagao na "gumb" svakog posta da se na sadržaj upozori moderatora, i dalje mislim da je to jako dobra ideja i direktno ukazivanje na problem gdje mod ne mora lutati (toliko) po forumu već neka mjesta ima ciljana.

Mislim da ograničavanje po broju postova za pitanje Mladenu nije OK, jer je u neku ruku ograničavanje slobode, a i osim toga kakvih bi to bilo 10, 20 ili 50 postova da se dođe do prava za pitanje? U tu temu, pod "VAŽNO" treba staviti pravila i češće je nadzirati, i momentalno (koliko je to moguće) reagirati brisanjem, upozorenjem, bananjem...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Za ograničavanje pisanja po broju postova kao kriteriju nisam ni ja i možda naslov ovog topica zvuči prekruto i preoštro, ali malo samokontrole ne bi bilo na odmet. Jer, nas većina uredno postavlja pitanja na temi predviđenoj za to, i onda dođe netko, uredno se registrira, i otvori poseban topic samo za svoje pitanje, valjda zato što je važnije od drugih... :idea: #-o Neka me netko ispravi ako griješim.
#BigBalls
Avatar
Ivan 26
Početnik
Početnik
Postovi: 321
Pridružen/a: 29 ožu 2006, 21:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: VARES
Kontakt:

Post Postao/la Ivan 26 »

Hmm..... Ja sam malo duze na ovome forumu.... nissam pisao odavno ali eto... Nebi trebalo zamjeriti clanovima(ovim novim)......ljude zanima mnogo sto..... samo malo pretjerju pa ista pitanja ponove 10 puta ali proci ce i to...
POZDRAV 8)
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

p@rtibrejker je napisao/la:Svi Mladenovi odgovori u jednoj temi su po meni jako dobra zamisao, jer to prelazi u obvezno štivo svakog iole ljubitelja F1. Temu pratim od samog početka, postavio sam par pitanja (dakako na pravome mjestu) i imao jednu repliku (JEDINI :!: ) dakako na pravome mjestu. Jednom kad se sa zanimanjem pročitaju sva pitanja i odgovori, a mislim da sve nas ovdje zanima što Mladen ima za reći, jako lako je pratiti daljnje odgovore u istoj temi...
Jasno zato smo toliko i zapeli oko te jedne teme ;) a da se izvan nje postavljaju replike, tj. odgovori članova na pojedini mladenov post ili na pojedino pitanje nekog člana. ;) Dali će zauvijek ostati samo ta jedna tema :roll: naznam ali za sada je to tako. ;) Naravo uvijek će se naći netko tko će otvoriti posebnu temu za svoje pitanje, ta će tema možda i ostati malo, ali će vrlo brzo i pitanje i odgovor odletjeti u onu jedinstvenu temu. ;)
Problem oko preglednosti i čitanja ove teme stvaraj usamo oni koji ovdje samo dođu postave pitanje, dobiju odgovor, i odu, pa možda se i vrate po još koje pitanje, ali ubiti ne čitaju onu glavnu temu, jer ih vjerovatno ne zanima, i onda im se to čini nepregledno, a to nije moj problem niti saletov ;)
Točno je da se partiberjker jedni ponašao ispravno glede otvaranja nove teme u mladenovom podforumu. :idea:
p@rtibrejker je napisao/la:Mislim da sam jednom davno predlagao na "gumb" svakog posta da se na sadržaj upozori moderatora, i dalje mislim da je to jako dobra ideja i direktno ukazivanje na problem gdje mod ne mora lutati (toliko) po forumu već neka mjesta ima ciljana.

To uopće ne bi bilo loše, ali nije to jednostavno za napraviti, i oduzima puno vremena dok se to realizira, stoga će to još biti na čekanju. ;)
p@rtibrejker je napisao/la:Mislim da ograničavanje po broju postova za pitanje Mladenu nije OK, jer je u neku ruku ograničavanje slobode, a i osim toga kakvih bi to bilo 10, 20 ili 50 postova da se dođe do prava za pitanje?
Ne ne! o tome uopće ne razmišljamo, jer nije potrebno
p@rtibrejker je napisao/la:U tu temu, pod "VAŽNO" treba staviti pravila i češće je nadzirati, i momentalno (koliko je to moguće) reagirati brisanjem, upozorenjem, bananjem...
Pa to će vjerojatno i biti ;)
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Mislim da je ovo naj prikladnija tema.

Uglavnom mislim da bi ovog novog člana foruma SLR mclaren vec sad trebalo udaljit jer se vidi da je naj običniji provokator a sta je naj gore ekipa koja je tu vec dugo puši njegove fore i da se navuć.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

a to je normalno,kaj sad,možda je mlad i nadobudan,a možda ga to zadovoljava,meni je lagano dosadan al osim toga nisam vidil da je bil u OT il da je nekog vrijeđal tak da logično udaljavanje s foruma po meni nije zaslužio,NHF mislim da sam u pravu (za sad)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

LeoZGB je napisao/la:Mislim da je ovo naj prikladnija tema.

Uglavnom mislim da bi ovog novog člana foruma SLR mclaren vec sad trebalo udaljit jer se vidi da je naj običniji provokator a sta je naj gore ekipa koja je tu vec dugo puši njegove fore i da se navuć.
Osobno smatram da je forum ovdje za (po mogućnosti kvalitetnu) razmjenu misli a ne za ispucavanje parola :!:

A dotični član je mogao staviti potpis "Hamiltona obožavam a Alonsa mrzim" i poštedjeti nas velike većine svojih nepotrebnih postova. Kojih usput rečeno ima 17 i svi su ispucani tijekom današnjeg dana...

Primjedba uzeta na znanje. Za dajnji tijek će trebati promatrati člana i dogovoriti se sa ostalom "vladajućom strukturom".
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

schuey je napisao/la:a to je normalno,kaj sad,možda je mlad i nadobudan,a možda ga to zadovoljava,meni je lagano dosadan al osim toga nisam vidil da je bil u OT il da je nekog vrijeđal tak da logično udaljavanje s foruma po meni nije zaslužio,NHF mislim da sam u pravu (za sad)
Ma opce nije bed, poštujem mišljenje.
Nisam rekao da to udaljavanje treba bit za stalno, nek bude na tri dana a onda se takav provokator vjerojatno neće ni vraćat ili će počet normalno pisat s čim se nitko od nas nemora složit ali neka budu normalni postovi a ne kao što p@rti kaže naj običnije parole, tome je mjesto u potpisu!
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Ma seljak jednom rijecju. Nemam protiv otvaranja zanimljivih tema al tema ko je bolji Hamilton ili Kimi.............
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Adriana Lima fan je napisao/la:Ma seljak jednom rijecju. Nemam protiv otvaranja zanimljivih tema al tema ko je bolji Hamilton ili Kimi.............
Molim bez vrijeđanja!
Inače, kada vidite nekakav neprihvatljivi post na forumu, samo kliknite na "Prijavi", te napišite razlog vaše prijave. Za ostalo će se pobrinuti moderatori i ja :idea:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Mislim da bi se stvarno trebalo nešto poduzeti protiv tog člana...Stvarno je prešao granicu dobrog ukusa....
1982 UCV 1919
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Dali se kladite? Ja se kladim na utrke F1 i moto GP. Uvjek cu postat par sigurnih oklada tako da i vi bjedni forumasi mozete nesto pobrat.
Jeli samo meni tip dosadio ili? :evil:
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Adriana Lima fan je napisao/la:Dali se kladite? Ja se kladim na utrke F1 i moto GP. Uvjek cu postat par sigurnih oklada tako da i vi bjedni forumasi mozete nesto pobrat.
Jeli samo meni tip dosadio ili? :evil:
Ponovo vrijeđaš, ali ovaj put sve forumaše. Jesi se možda pronašao u ovoj temi? Jer ponašanje ti je neprimjereno.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Zweki je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Dali se kladite? Ja se kladim na utrke F1 i moto GP. Uvjek cu postat par sigurnih oklada tako da i vi bjedni forumasi mozete nesto pobrat.
Jeli samo meni tip dosadio ili? :evil:
Ponovo vrijeđaš, ali ovaj put sve forumaše. Jesi se možda pronašao u ovoj temi? Jer ponašanje ti je neprimjereno.
Ne to sam napisao kako on pise. Kuzis. Sta nama trebaju njegovi savjeti. Ako je tolko siguran neka zadrzi za sebe svoje "znanje" a mi svi ostali "bijedni" forumasi cemo se snac. Kuzis? Sta nam trebaju njegovi savjeti.......
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Mora da ima malog pišu, pa je iskompleksiran pa tu zadirkuje pošten svijet.
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Post Postao/la Caldor »

Evo primjetio sam da je ovaj forum u zadnje vrijeme dobio mnogo novih članova, ali i da se ne ponšaju baš u skladu s pravilima. Otvaraju nove teme gdje stignu i kad stignu. Primjer je član Massa koji je otvorio više tema u dijelovima foruma koji nemaju veze s tim. Ili Kimi-ZD u aktualnostima, napravio novu temu samo da pita gdje može nači pretpregled sezone. Drago mi je da je ovaj forum dobio još članova, ali moraju se držat nekih pravila.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Heh....Većina novih članova bude takva...Neki dođu sebi i počmu poštivati pravila i postanu uzorni članovi foruma....No za neke nema spasa=)
1982 UCV 1919
espinxl

Post Postao/la espinxl »

Nov sam, cak mozda najnoviji clan! Opcenito sam nov na netu, a ovaj forum mi je bio prvi na kojeg sam ista napisao. I naravno nakon samo pola sata-sat vremena sam suspendiran sa istog zbog postavljenog pitanja gdinu. Jergovicu. Il sam bar mislio da sam ga postavio. Kasnije sam, s obzirom na suspenziju, shvatio da sam ubiti otvorio novu temu, a to naravno nisam smio. No to se desilo zbog, neko je to vec naveo, moje forumske il opcenito internetske nepismenosti, kulturan ipak jesam. Bio je to samo krivi klik na ikonu Nova tema jer sam samo htio postavit pitanje, a trebao sam klik na odgovor.

ISPRICAVAM SE. Od krvi mesa sam i greske su mi urodjene. No kao svaka nakupina navedenog mesa i krvi naucio sam. Musko sam al i kao takav da bi skinuo nevinost morao sam pogrijesiti, he he! :sranja: :surrend: Ave...
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

espinxl je napisao/la:Nov sam, cak mozda najnoviji clan! Opcenito sam nov na netu, a ovaj forum mi je bio prvi na kojeg sam ista napisao. I naravno nakon samo pola sata-sat vremena sam suspendiran sa istog zbog postavljenog pitanja gdinu. Jergovicu. Il sam bar mislio da sam ga postavio. Kasnije sam, s obzirom na suspenziju, shvatio da sam ubiti otvorio novu temu, a to naravno nisam smio. No to se desilo zbog, neko je to vec naveo, moje forumske il opcenito internetske nepismenosti, kulturan ipak jesam. Bio je to samo krivi klik na ikonu Nova tema jer sam samo htio postavit pitanje, a trebao sam klik na odgovor.

ISPRICAVAM SE. Od krvi mesa sam i greske su mi urodjene. No kao svaka nakupina navedenog mesa i krvi naucio sam. Musko sam al i kao takav da bi skinuo nevinost morao sam pogrijesiti, he he! :sranja: :surrend: Ave...
Nema problema, privremeno smo te suspendirali da bolje zapamtiš pravila foruma, a ne zato jer sumnjamo u tvoje dobro ponašanje ;)

Znaš, prije smo imali puno problema s ponašanjem nekih članova, tako da su se suspenzije pokazale kao jedini način da neke naučimo ponašanju ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori