Pitanje

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

legolas
Početnik
Početnik
Postovi: 228
Pridružen/a: 02 stu 2007, 19:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la legolas »

Vidim da nam se na stranici pridružio novi kolumsnist, pa me zanima da li je to sad za stalno ili samo privremeno i znači li to da gosp. Mladen više neće toliko često pisati kolumne ili ćemo imati dva kolumnista?

P.S. Dobra je kolumna dotičnog gospodina. :D
slikaslika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

legolas je napisao/la:Vidim da nam se na stranici pridružio novi kolumsnist, pa me zanima da li je to sad za stalno ili samo privremeno i znači li to da gosp. Mladen više neće toliko često pisati kolumne ili ćemo imati dva kolumnista?

P.S. Dobra je kolumna dotičnog gospodina. :D
koje?gdje?

EDIT:vidjeh upravo,a ko je taj?SAŠAAAAAAAAA?????
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

legolas je napisao/la:Vidim da nam se na stranici pridružio novi kolumsnist, pa me zanima da li je to sad za stalno ili samo privremeno i znači li to da gosp. Mladen više neće toliko često pisati kolumne ili ćemo imati dva kolumnista?

P.S. Dobra je kolumna dotičnog gospodina. :D
Mladen nastavlja sa svojim kolumnama (od sada u redovitom ritmu), a od 1.6. bi trebalo krenuti i redovito odgovaranje na pitanja članova foruma ;)

Dotični gospodin (Josip Jelenc) ne piše kolumnu već osvrte (a uskoro i najave) na Grand Prix vikende. ;)

Za one koji ne prate F1-HR.com dovoljno dugo, Josip Jelenc je nekadašnji sportski novinar RTL televizije i autor kolumne "Osvrt by Josip Jelenc" na našim stranicama, a danas komentator auto-moto događaja na MaxTV-u ;)


Tex je napisao/la:kaj to nije onaj frajer koji je došao na skup sa saletom, ona lojtra od čoveka, i nakon nekog vremena nestal :-k
Da to je taj frajer ;)
Nažalost, napustio nas je ranije zbog odlaska na poslovni put :(
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Kak schuey moze zaredom meni 3 put podarit bodove,a ja to ne mogu jednoj osobi zaredom?
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Pa nemozue vas se ni ostavit par dana bez mene i vec napravite sranja u obliku kladare?! :D Zas je ukinuta kladara,a DNF jos traje iako je jasno da je to gluplja igra(NHF Lucky) i da je kladara totalno zanimljivija te vise koristi znanje necije o F1 u prognozama vec DNF.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

tex je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Pa nemozue vas se ni ostavit par dana bez mene i vec napravite sranja u obliku kladare?! :D Zas je ukinuta kladara,a DNF jos traje iako je jasno da je to gluplja igra(NHF Lucky) i da je kladara totalno zanimljivija te vise koristi znanje necije o F1 u prognozama vec DNF.
ak se očeš kladit, odi u kladionicu i kladi se. a ne ovdje bez veze zauzimati prostor
Kao zbog prostora je? A neki kviz tamo ima svoj podforum? :roll: OK.
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Adriana Lima fan je napisao/la:Kao zbog prostora je? A neki kviz tamo ima svoj podforum? :roll: OK.
Mislim da kviz znanja ima ipak malo veću prednost, pogotovo ako je o F1. Bar nešto možemo naučiti.

A što se tiče kladionice, ja nit sam ulazio tamo, niti budem. ;)
slika
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Post Postao/la Friga »

Pital sam nekoga preko PP-a, al pošto postoji tema PITANJE da pitam. Zašto mi se ne pojavi slika u potpisu? Mjanjao sam ju, a postupak je ipak malo teško fulat! Pa zašto je nema??
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Mr. Spinx je napisao/la:Pital sam nekoga preko PP-a, al pošto postoji tema PITANJE da pitam. Zašto mi se ne pojavi slika u potpisu? Mjanjao sam ju, a postupak je ipak malo teško fulat! Pa zašto je nema??

citiraj moj post,copy/pastaj u profil i to je to,a bolje ti je preko imageshacka delat,meni uvijek uspije,ako nije hotlink for forums 1 onda je 2. ;) trebaš znat kog pitat :D

slika
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

pa ne možeš stavit toliki potpis!!!! smanji sliku ;)
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Pitanje

Post Postao/la pospani gad »

Zašto ne postoji nekakav link koji nas baca direktno sa foruma na početnu stranicu sa vijestima, kolumnama, itd.? Ili postoji, a ja ga ne vidim, :oops: ?!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Pitanje

Post Postao/la sale »

tex je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Zašto ne postoji nekakav link koji nas baca direktno sa foruma na početnu stranicu sa vijestima, kolumnama, itd.? Ili postoji, a ja ga ne vidim, :oops: ?!
klinkni na logo na početnoj stranici, ona bi te trebala prebaciti na orginalnu stranicu f1-hr. neznam točno je još to nisam isprobal, ali barem je tako bilo na starom forumu
Logo preusmjerava na početnu stranicu foruma, a ne na http://www.f1-hr.com
Također, logo na starom forumu nije uopće imao link ;)

EDIT: zaboravih odgovoriti na gadovo pitanje :oops: nema ga jer... mah, dodat ću ga na to-do listu, pa ću to srediti kad uhvatim vremena ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
ivan šimić
Postovi: 11
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 17:13
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Pitanje

Post Postao/la ivan šimić »

zašto ste zaključali temu pitajte jergovića,molim vas ako je ikako moguće da to vratite natrag.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanje

Post Postao/la schuey »

ivan šimić je napisao/la:zašto ste zaključali temu pitajte jergovića,molim vas ako je ikako moguće da to vratite natrag.
Podforum "Pitajte Jergovića2 je zaključan i sada služi samo kao arhiva jer g. Jergović zbog obaveza nažalost ne stiže više odgovarati na pitanja ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Pitanje

Post Postao/la Scuderia »

Evo stavit cu ga tu.
MP4don je napisao/la:
Vidim da voliš editirati svoje postove, čega se bojiš? Prvo nešto napišeš, pa mijenjaš te se onda čudiš onome tko ti nešto odgovori... daj odi van ovce čuvat... :amen:
Pogledajte vi sta sam ja nasao u temi Ferrari.
Kada pogledate malo postove u toj temi od sveznajuceg MP4dona (koji radi bolje nego CIA i FBI, koji ima odgovore na sve, raspravlja uvijek argumentirano),vidjet ce te da on u biti gnjavi ostale, koji bi htjeli normalno pricati o temi, vijestima. Na kraju se pravi pravo nevinasce, koji mrava ne bi zgazio, cudi se kako to da mu moderatori brisu poruke...itd...

Pitanje: Kada se misli na ovom forumu dati trajni ban? Jer ban od 30 dana ne pomaze.

EDIT. samo za njega. Na takvu se razinu necu spustati, samo je potvrdio neke stvari koje vec svi znamo.
slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Pitanje

Post Postao/la Felipe Massa »

da slazem se sa Scuderiom.MP4don ne zna kad je dosta.Uredu ni ja nisam neko nevinasce ali nisam ni takav.Dajte mu neki ban ili nesto
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
kubica_f1fanaticos
Postovi: 70
Pridružen/a: 10 lip 2009, 11:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu i Kamuia

Re: Pitanje

Post Postao/la kubica_f1fanaticos »

dali netko zna na kojoj web stranici mogu gledat slobodne treninge........ak neko zna
"Sanjao sam o Formuli 1 ali bilo je teško.Za mene to nije bila realna mogućnost."Robert Kubica
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Pitanje

Post Postao/la Icy »

kubica_f1fanaticos je napisao/la:dali netko zna na kojoj web stranici mogu gledat slobodne treninge........ak neko zna
U ovoj temi stavljamo linkove za prijenos treninga. ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Pitanje

Post Postao/la Bibi »

Imam jedno pitanje u vezi s forumom.Valjda sam pogodio topic.Naime,jedno 5 dana sam pokusao uci u ovaj forum kad se upisao korisnicko ime i password normalno sam se logirao,a onda prode 5sec i izbacime pa si mislim wtf?.Nije mi se prvi put dogadalo nego nekoliko puta vec.Da li neko zna u cemu je problem?
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Pitanje

Post Postao/la Felipe Massa »

izbrise cookie
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Pitanje

Post Postao/la Bibi »

Ok,hvala :biggrin:
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: Pitanje

Post Postao/la GT-R »

Imam i ja jedno pitanje:
Šta nebi bilo bolje da u profilu korisnika promjenite ovo "ja sam: vozač, vozačica", pošto ima tu onih koji nemaju vozačku :D, mislim da bi bilo bolje da bude "ja sam: navijač, navijačica", jer bez obzira na godine svi smo to.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Pitanje

Post Postao/la Ferrari-BiH »

GT-R je napisao/la:Imam i ja jedno pitanje:
Šta nebi bilo bolje da u profilu korisnika promjenite ovo "ja sam: vozač, vozačica", pošto ima tu onih koji nemaju vozačku :D, mislim da bi bilo bolje da bude "ja sam: navijač, navijačica", jer bez obzira na godine svi smo to.
:glupsi: ....ne kontas sta je duh utrkivanja....nije bitno imas li vozacku ili ne, vjerujem da je vecina clanova foruma sanjala ili jos uvijek sanja da postanu vozaci/vozacice...

Nema to veze sa vozackom dozvolom ;)
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Pitanje

Post Postao/la Zweki »

Ja sam postao vozač i sada samo vozam auteke u rFactor-u i GTR 2. :biggrin:

A sada dosta spamanja. slika
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Pitanje

Post Postao/la F1NAC »

jel mogu dobit opomenu nekakvu nando fan i peki .. Samo trollaju bezveze ..
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori