Kritike na rad moderatora

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Kritike na rad moderatora

Post Postao/la p@rtibrejker »

Poštovani članovi foruma:

Nedavno se povećao broj moderatora na forumu, pa ukoliko imate kakvu primjedbu na rad kojeg od moderatora molim vas da postate ovdje. Hvala.
Avatar
rindt
Postovi: 119
Pridružen/a: 22 vel 2007, 10:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Država Hrvatska

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la rindt »

p@rtibrejker je napisao/la:Poštovani članovi foruma:

Nedavno se povećao broj moderatora na forumu, pa ukoliko imate kakvu primjedbu na rad kojeg od moderatora molim vas da postate ovdje. Hvala.
Imam primjedbu na tebe, ako je tema Nacionalizam na forumu onda se o tome priča, bez vrijeđanja kao što sam i učinio. E ali onda ti činiš grešku umjesto da makneš tipa koji me ničim izazvan izvrjeđao, ti zatvoriš temu, svaka čast. E da tata od onog tipa je sigurno od 91-95 bio u nekakvoj Berlinskoj bojni pa se onako iskompleksiran našao uvrjeđen.
slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la p@rtibrejker »

rindt je napisao/la:Imam primjedbu na tebe, ako je tema Nacionalizam na forumu onda se o tome priča, bez vrijeđanja kao što sam i učinio. E ali onda ti činiš grešku umjesto da makneš tipa koji me ničim izazvan izvrjeđao, ti zatvoriš temu, svaka čast. E da tata od onog tipa je sigurno od 91-95 bio u nekakvoj Berlinskoj bojni pa se onako iskompleksiran našao uvrjeđen.
Tema je zatvorena jer je kolega prljavi harry po meni bespotrebno burno reagirao. Ja ne vidim da ste ti ili on bili direktno uvrijeđeni, samo su spominjane budale po forumima općenito, na što je on (harry) reagirao prvo pitanjem da li se misli na vas a onda nastavio u tonu kao da se misli direktno na vas i ustvari direktno uvrijedio kolegu Race stewart-a.

Slučaj je naravno dostupan svim članovima i kolegama moderatorima na pregled OVDJE
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Veky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 991
Pridružen/a: 18 vel 2005, 21:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula/Zagreb

Post Postao/la Veky »

Hm.... guys chill out :!: Po meni trebalo se to drugačije riješit a ne ovako. Mislim da bi tu presudan glas trebao bit administratora da smiri situaciju. Jer mislim da ovo nije forum da se raspravlja o nacionalizmu.

Ako se prije (ono čega se sjećam) uspjelo sve rješavat bez problema, tako bi trebalo i sad. Dal banom, ili čime već, ali nek se riješi.
Razgovor forumaša:

Tex: "Ne dva prsta, nego jedan i jedan" :D

Scorpyo: Vauuuu vauuuu :D

Lucky: "A tii prebacuješ sveee???"

Molly: "Kaj su i slike s mora gore?"

:lol: :lol:
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Veky je napisao/la:Hm.... guys chill out :!: Po meni trebalo se to drugačije riješit a ne ovako. Mislim da bi tu presudan glas trebao bit administratora da smiri situaciju. Jer mislim da ovo nije forum da se raspravlja o nacionalizmu.

Ako se prije (ono čega se sjećam) uspjelo sve rješavat bez problema, tako bi trebalo i sad. Dal banom, ili čime već, ali nek se riješi.
Zato je i ova tema ovdje. Zaključano da se ne pojave jače tenzije, iskomentirano, čeka admina i druge modove da ocijene situaciju. Ja sam svoju ocjenu dao.

BTW - aministrator, moderator zar to nije isto? zna se čija je zadnja, ali opravdavam se postupkom da zaustavljam još veće daljenje raspirivanje strasti. Toliko o opravdanjima, mada ih je dovoljno i dano.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Post Postao/la prljavi harry »

Samo bih još jedno rekao na ovu temu. Sve se rasplamsalo nakon Rindtova posta i mog izrazito dugog i konfliktnog "Imaš moju podršku, Rindt". Nakon toga su se neki osjetili pozvanima da spominju "nacionalistička govna" i "budale", i jednostavno se ne mogu oteti dojmu da je to bilo najviše upućeno zadnjim postovima koji su suprotni od njihovih (Rindtov i moj). Zaista ne želim više razgovarati o tome, niti želim da se to dalje vuče, ali jednostavno odbijam bilo kakvu odgovornost glede rasplamsavanja ili zaključavanja teme. Na forumu smo da kažemo svoje mišljenje, a ako me netko povuče za jezik neću sigurno ostati dužan. Predlažem da se cijela "pametna" tema zvana Nacionalizam obriše. Bolje za sve nas. Hvala.
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Što se tiče teme o nacionalizmu, dobro si postupio p@rtibrejker!

Inače, svima koji planiraju otvarati nekakve slične teme savjetujem da potraže drugi forum jer se na ovom forumu raspravlja o F1 i drugim sportovima. Siguran sam da negdje na Internatu postoji drugi forum za vaša politička/nacionalistička prepucavanja.

ubuduće, sve teme slične onoj bit će izbrisane bez ikakvog upozorenja, a članovi koji ju budu pokretali bit će izloženi izbacivanju s foruma.

Hvala na razumijevanju!
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Blesava_ KoKoš^
Postovi: 74
Pridružen/a: 06 kol 2007, 13:53

Post Postao/la Blesava_ KoKoš^ »

Dobro ljudi,ak je ovo forum o F1....vrlo sofisticiranom i tehnički naprednom sportu....kaj to znači da svi na forumu moramo biti uštogljeni i mutavi...da nemremo nabacit pokoju oštriju kritiku i primjedbu?? Ak nekog vozača ne volim,zašto se slikovito nebi izrazio o njemu,naravno,bez prostih riječi?
Pa ne živimo na planetu ljubavi,ne bu valjda koja oštrija riječ tolko šokirala pojedine članove foruma?
Rekli ste da nema psovanja i oštrijeg vrijeđanja,ali ako napišem za Ralfa Schumachera da je "majmun",kaj to zvuči tak brutalno??? :? :shock:
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Vidim da se u zadnje vrijeme brišu postovi da se sve praši.
Ne znam zašto je moj post u temi Alonso vs Hamilton (ili obrnuto) u aktualnostima obrisan, gdje sam Blesavoj kokoši (čovjek se sam tako nazvao i na kraju otkrio svoj otprije problematični identitet – mislim da je on onaj Analboy ili kako već) odgovorio na njegovo pitanje odakle nama ideja da je Mclaren naklonjen Hamiltonu, da "mi nemamo ideju već da to znamo i da je on ionako samo blesava kokoš". Da li je to uvredljivo ili ne prosudite još jednom sami; ja mislim da je duhovito i da je dobra zezancija, ali očigledno da kriteriji ovog foruma postaju isuviše sterilni i ovolika sila moderatora izgleda potiče brisanje postova kada i ono zapravo nije po mom mišljenju, potrebno. Ispada kao da moderatori trebaju ispuniti kvotu. Ja ne želim sada ovim praviti kojekakve predstave tipa odlazim zauvijek, plačite za mnom, režite vene, ali takvim pristupom (govorim u svoje ime) ćete udaljiti neke članove. Evidentan je veliki priljev novih članova radi pojave Mladena Jergovića na forumu, ali to je djelomično i loša stvar jer je prije po mom bilo kvalitetnijih rasprava, ovako se dosta sve razvodnilo. Zbog svega iznesenog mislim da ću prorijediti svoje dolaske na forum.
Još jedna stvar, kada netko otvori staru temu, pitanja tipa zašto dizati temu iz pepela?!?
A zašto ne?
Nekad ne bi trebalo ići linijom manjeg otpora i pola tema pozaključavati, pola postova pobrisati, pola ljudi pobanati (ovo pola, naravno, karikiram).
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

-Briatore- je napisao/la:Vidim da se u zadnje vrijeme brišu postovi da se sve praši.
Ne znam zašto je moj post u temi Alonso vs Hamilton (ili obrnuto) u aktualnostima obrisan, gdje sam Blesavoj kokoši (čovjek se sam tako nazvao i na kraju otkrio svoj otprije problematični identitet – mislim da je on onaj Analboy ili kako već) odgovorio na njegovo pitanje odakle nama ideja da je Mclaren naklonjen Hamiltonu, da "mi nemamo ideju već da to znamo i da je on ionako samo blesava kokoš". Da li je to uvredljivo ili ne prosudite još jednom sami; ja mislim da je duhovito i da je dobra zezancija, ali očigledno da kriteriji ovog foruma postaju isuviše sterilni i ovolika sila moderatora izgleda potiče brisanje postova kada i ono zapravo nije po mom mišljenju, potrebno. Ispada kao da moderatori trebaju ispuniti kvotu. Ja ne želim sada ovim praviti kojekakve predstave tipa odlazim zauvijek, plačite za mnom, režite vene, ali takvim pristupom (govorim u svoje ime) ćete udaljiti neke članove. Evidentan je veliki priljev novih članova radi pojave Mladena Jergovića na forumu, ali to je djelomično i loša stvar jer je prije po mom bilo kvalitetnijih rasprava, ovako se dosta sve razvodnilo. Zbog svega iznesenog mislim da ću prorijediti svoje dolaske na forum.
Još jedna stvar, kada netko otvori staru temu, pitanja tipa zašto dizati temu iz pepela?!?
A zašto ne?
Nekad ne bi trebalo ići linijom manjeg otpora i pola tema pozaključavati, pola postova pobrisati, pola ljudi pobanati (ovo pola, naravno, karikiram).
Smatram da za brbljanje i smiješne izjave imamo chat dio foruma gdje se može lupetati do mile volje. Ja se pri mojem "radu" pridržavam 2 sveta načela: ON topic i OFF topic i tako reagiram ali ako mi se učini da je post kvalitetan u nekom pogledu naravno da ću ga ostaviti.

Što se tiče tvog posta ne sjećam se niti da li sam ga pročitao, jer tu temu ne čitam, ali ionako na forumu postoji milion takvih postova (tipa lupim nešto kratko samo da lupim), ali pogledaj, podignuta je tema Alonso vs Hamilton (ili obrnuto) pod aktualnostima i najbolje da sad svi tamo lupamo kakve fore (za koje nas vjerujem ima mnogo sposobnih). Što se mene tiče da si odgovorio na pitanje "odakle ideja" možda na neki opsežniji način i ustvari rekao zašto misliš to što misliš i na kraju dodao tu foru, vjerujem da nitko ne bi dirao post. Općenito, treba se odlučiti, da li će rasprava biti kvalitetna (možda ti to zoveš sterilnim) gdje ćemo se barem u temama vezanim za F1 držati teme bez vrludanja u OT, ili kvantitativna, gdje ćemo pokazivati sav svoj raskoš zezanja jer je to bitnije od onog što mislimo o F1. Nepreglednost, odlazak u debeli OT, sve to krene nakon "zezanja"...

I da, i ja bih vjerovatno pobrisao taj tvoj post radi razloga koji su tu, ali nisam i možda se mod koji je to napravio javi sa svojim objašnjenjem.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

To je tvoje viđenje stvari. Taj post sam naveo samo kao primjer, ali nije bitno, postoje i druge stvari u životu.
#BigBalls
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Perem ruke, ja post nisam obrisao.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Ma ne želim ja tu sad prozivati ponaosob tko mi je obrisao post (ko sam ja da to radim i da želim), već je poanta priče, da ako se ekspresno brišu postovi koji, istina je, jesu ponekad off-topic, ostali sudionici foruma ne mogu vidjeti što je onaj koji je da tako kažem "isprovocirao" (u ovom slučaju mene) da repliciram na način da "spuštam" ponekad i pomalo cinično na neki stvarno glupi post. Jer ako se nečiji "glupi" postovi ekspresno brišu, onda i "reputacija" gubi smisao, jer ljudi ni ne mogu vidjeti da netko baljezga gluposti.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

-Briatore- je napisao/la:Ma ne želim ja tu sad prozivati ponaosob tko mi je obrisao post (ko sam ja da to radim i da želim), već je poanta priče, da ako se ekspresno brišu postovi koji, istina je, jesu ponekad off-topic, ostali sudionici foruma ne mogu vidjeti što je onaj koji je da tako kažem "isprovocirao" (u ovom slučaju mene) da repliciram na način da "spuštam" ponekad i pomalo cinično na neki stvarno glupi post. Jer ako se nečiji "glupi" postovi ekspresno brišu, onda i "reputacija" gubi smisao, jer ljudi ni ne mogu vidjeti da netko baljezga gluposti.
Reputacija po meni definitivno ne gubi smisao jer ne ide samo u negativnom smjeru već i obrnuto, po meni poželjnije, u pozitivu. Mišljenja sam da je bolje brže obrisati post koji provocira ili poziva na off topic nego da se priča razvije isuviše daleko a onda tu ima posla, i razmišljanja što i kako...

Ne vjerujem da se postovi baš tako expressno brišu da se tu i tamo ne primjeti kakav komentar koji će navesti da se "pokloni" negativna reutacija (ako je to bitno). A i umjesto odgovaranja na nečiju "provocirajuću" izjavu, posebno onu koja name veze s ničim no s namjernim provociranjem i vrijeđanjem, mislim da je bolje ako se može stisnuti (jezik među) zube i kliknuti na onaj botun "prijavi post" i oderati negativnu reputaciju pa da se mi brinemo, za u tom slučaju registriranog "prekršitelja".
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

Mene zanima šta je sa postovima tipa " potpis na ovo"
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Buxer je napisao/la:Mene zanima šta je sa postovima tipa " potpis na ovo"
Evo i ja baš gledam otkad imamo toliko potpis(menih) na forumu... :-k
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

p@rtibrejker je napisao/la:
Buxer je napisao/la:Mene zanima šta je sa postovima tipa " potpis na ovo"
Evo i ja baš gledam otkad imamo toliko potpis(menih) na forumu... :-k
A eto, nije me dugo bilo pa malo čitam i stalno nalećem na takve a malo mi bed prijavljivati ;)
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Buxer je napisao/la:
p@rtibrejker je napisao/la:
Buxer je napisao/la:Mene zanima šta je sa postovima tipa " potpis na ovo"
Evo i ja baš gledam otkad imamo toliko potpis(menih) na forumu... :-k
A eto, nije me dugo bilo pa malo čitam i stalno nalećem na takve a malo mi bed prijavljivati ;)
Uzeto na znanje, baš kada si ostavio ovdje post počeo sam ih primjećivati okolo. Pustiti ću još ovih par postova što smo napisali da i drugi modovi i big boss sale :lol: dođu u kontakt s informacijom pa ih brišem (ako ih netko od golega ne obriše prije mene) jer su ipak off i imaju svoje mjesto na forumu, ali ne tu gdje bih volio da su komentari rada moderatora. ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Blesava_ KoKoš^ je napisao/la:Dobro ljudi,ak je ovo forum o F1....vrlo sofisticiranom i tehnički naprednom sportu....kaj to znači da svi na forumu moramo biti uštogljeni i mutavi...da nemremo nabacit pokoju oštriju kritiku i primjedbu?? Ak nekog vozača ne volim,zašto se slikovito nebi izrazio o njemu,naravno,bez prostih riječi?
Pa ne živimo na planetu ljubavi,ne bu valjda koja oštrija riječ tolko šokirala pojedine članove foruma?
Rekli ste da nema psovanja i oštrijeg vrijeđanja,ali ako napišem za Ralfa Schumachera da je "majmun",kaj to zvuči tak brutalno??? :? :shock:
Nažalost nisam u toku sa tvojim slučajem. Kao vjerujem ni mnogi drugi, ipak je ovo velik forum ;) Tko je napisao, što gdje, tko je reagirao?

P.S. Probajte ovdje što bolje objasniti situuaciju, naravno moda koji je "upleten" ako znate koji je tj ako nije čisto brisanje postova
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Blesava_ KoKoš^ je napisao/la:Dobro ljudi,ak je ovo forum o F1....vrlo sofisticiranom i tehnički naprednom sportu....kaj to znači da svi na forumu moramo biti uštogljeni i mutavi...da nemremo nabacit pokoju oštriju kritiku i primjedbu?? Ak nekog vozača ne volim,zašto se slikovito nebi izrazio o njemu,naravno,bez prostih riječi?
Pa ne živimo na planetu ljubavi,ne bu valjda koja oštrija riječ tolko šokirala pojedine članove foruma?
Rekli ste da nema psovanja i oštrijeg vrijeđanja,ali ako napišem za Ralfa Schumachera da je "majmun",kaj to zvuči tak brutalno??? :? :shock:
Ne vjerujem da moramo biti uštogljeni nego jednostavno želimo izbjeći još neku "ratnu" temu gdje se članovi masovno prepiru. Komentar-dva nekom članu u duhovitom stilu (dakle bez vrijeđanja spola, nacionalnosti, vjere, rase, političkog opredjeljenja... ili bilo čega za što znate da će tu drugu osobu naljutiti) su u granicama tolerancije, ali čim se pojavi pravi mali (off-topic) rat u nekoj temi, svi ostovi će biti obrisani bez pardona!

Što se tiče vrijeđanja timova, vozača i drugih ljudi u F1 to se može obaviti na diskretniji način.
Umjesto da se na sav glas u postu "izderete" (npr.) Anthony Davidson je p****, g****, k**** što se naguravao s Fisichellom u Mađarskoj, probajte u postu napisati Zar je Anthony Davidson baš toliko glup da se ide naguravati s Fisichellom? Flavio Briatore je pravi gad kada javno okrivljuje McLaren bez dokaza samo da bi Renault zaradio poziciju u prvenstvu. (ili u nekom sličnom stilu).

Ne govorim da svi na forumu morate biti kao (cenzurirani) roboti, ali svoje frustracije radije izbacite prije nego što sjednete za tipkovnicu jer u suprotnom nastaje frka na forumu koju, nažalost, moderatori i administratori moraju kontrolirati!

Eh, da, bilo bi poželjno da se smanji količina prostih riječi...
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Iceman
Postovi: 126
Pridružen/a: 07 kol 2007, 09:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Iceman »

Ja mislin da svi moderatori dobro rade svoj posao
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's.

KIMI je kralj!!!
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ivana.zagreb »

Iceman je napisao/la:Ja mislin da svi moderatori dobro rade svoj posao
također

iako mislim da ima ljudi koji konstantno nabrijavaju negativnu atmosferu...namjerno
tome nije mjesto na f1 forumu

to sam već proživljavala i iskreno neda mi se opet
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

moderatori su zasada ok-e....nemam primjedbi....samo tako nastavite....
1982 UCV 1919
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Dr. DJ je napisao/la:moderatori su zasada ok-e....nemam primjedbi....samo tako nastavite....


slažem se, dobri su...
slika
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Nije kritika nego pitanje moderatorima.

Sjubica sam preko PP pitao u vezi jednoga clana foruma dal ce ga se upozoriti za spamanje pa sam dobio odgovor da hoce ako se i ostali moderatori sloze pa me zanima zasto se u vezi takvih stvari treba posebno dogovarati a ne srezati odma u startu?

Thx na odgovoru
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Odgovori