Kritike na rad moderatora

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Magic Alonso je napisao/la:kaj ne bi neko moral otvoriti PITANJA I ODGOVORI za PROSINAC mjesec ? ;)
Učinjeno. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

ne mogu poslati privatnu poruku.. sve stoje u Outboxu?????!!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

Lucky je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:ne mogu poslati privatnu poruku.. sve stoje u Outboxu?????!!
Provjeri jel si ispraznio Sentbox ;)
Hm,.. sentbox je 16% pun.... no sve se nekako rijesilo... samo od sebe...
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

pospani gad je napisao/la:
Lucky je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:ne mogu poslati privatnu poruku.. sve stoje u Outboxu?????!!
Provjeri jel si ispraznio Sentbox ;)
Hm,.. sentbox je 16% pun.... no sve se nekako rijesilo... samo od sebe...
PP ostaje u Outboxu sve dok član kojem je poslana PP ne pročita tu poruku. Mislim da je bila stvar u tome.

Molio bih te da postaš ovdje odgovor kad vidiš ovo, da bih mogao premjestiti ova pitanja u prikladniju temu.

Thanx ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

pospani gad je napisao/la:ne mogu poslati privatnu poruku.. sve stoje u Outboxu?????!!
Možda je poslano ali primatelj još nije otvorio.....Pa ti stoji u Outboxu......Ja bar mislim da je to.....
1982 UCV 1919
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

nisam znal pod kam bi stavil,al evo može i ovdje:uglavnom čestitke Lucky-u na preuzetoj tituli najudglednijeg člana na forumu,kao što svi znate titulu je preuzeo od G.Jergovića a i nedavno je izglasan za naj člana pa samo da ga pohvalim jer je zaslužio! samo tako naprijed ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
ALONSO RENAULT
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 15 sij 2008, 17:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la ALONSO RENAULT »

schuey je napisao/la:nisam znal pod kam bi stavil,al evo može i ovdje:uglavnom čestitke Lucky-u na preuzetoj tituli najudglednijeg člana na forumu,kao što svi znate titulu je preuzeo od G.Jergovića a i nedavno je izglasan za naj člana pa samo da ga pohvalim jer je zaslužio! samo tako naprijed ;)
Slažem se, zasluženo je preuzeo titulu i još igra tenis, pa kako onda nebi bio naj član foruma, :D ali nastradao je kad G.Jergović dođe. :D
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

schuey je napisao/la:nisam znal pod kam bi stavil,al evo može i ovdje:uglavnom čestitke Lucky-u na preuzetoj tituli najudglednijeg člana na forumu,kao što svi znate titulu je preuzeo od G.Jergovića a i nedavno je izglasan za naj člana pa samo da ga pohvalim jer je zaslužio! samo tako naprijed ;)
Daj pojasni :?
.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

red_devil je napisao/la:
schuey je napisao/la:nisam znal pod kam bi stavil,al evo može i ovdje:uglavnom čestitke Lucky-u na preuzetoj tituli najudglednijeg člana na forumu,kao što svi znate titulu je preuzeo od G.Jergovića a i nedavno je izglasan za naj člana pa samo da ga pohvalim jer je zaslužio! samo tako naprijed ;)
Daj pojasni :?
ne znam kaj al probat ću,pošto je ovo tema za kritike na rad moderatora,moja kritika je da lucky obavlja jako dobro svoj posao,nedavno je izglasan za naj člana i još je reputacijski preuzeo prvo mjesto kao najugledniji član(po broju reputacijskih bodova) ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

schuey je napisao/la: ne znam kaj al probat ću,pošto je ovo tema za kritike na rad moderatora,moja kritika je da lucky obavlja jako dobro svoj posao,nedavno je izglasan za naj člana i još je reputacijski preuzeo prvo mjesto kao najugledniji član(po broju reputacijskih bodova) ;)
Aha, bodovi ;) Čestitke i od mene.
.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

A kaj nećete meni čestitati kao članu koji je podjelio najviše reputacijskih bodova na forumu? :roll:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

evo ja cu prva...cestitaaaaaammm!!!! :D
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Zweki je napisao/la:A kaj nećete meni čestitati kao članu koji je podjelio najviše reputacijskih bodova na forumu? :roll:
Ima se, može se!! :lol: :lol: :D
Čestitke i Luckyu i Zwekiju i od mene! :D
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Ja mislim da bi trebalo odvojiti temu za eventualne pohvale na rad moderatora. Inače Luckyju (uvijek me vuče na sjubic) također čestitam i mislim da s potpunim pravom nosi te epitete koje spominjete.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

p@rtibrejker je napisao/la:Ja mislim da bi trebalo odvojiti temu za eventualne pohvale na rad moderatora. Inače Luckyju (uvijek me vuče na sjubic) također čestitam i mislim da s potpunim pravom nosi te epitete koje spominjete.
pa može,tak da možemo pohvalit kvalitetne poteze,kako vas tako i admina. reputacija je nagrada al ovak mi je lijepše kad nekog pohvališ "javno" za taj i taj potez.
inače več sam to napisal al mogu opet,mislim da svi modovi od reda rade izniman posel,i sam tako nek nastave ;)

@zweki-ma pohvale i tebi kao najdarežljivijem članu naše zajednice :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Treba se stavit 0 razina tolerancije prema onakvima kao SLR McLaren.
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

Pohvale moderatorima i administratoru. Što se mene tiče rade svoj posao savim dobro. I drago mi je što je uvijek najmanje jedan prisutam od
00-24h.

(Iskreno dao bih svima rep. bodove, ali nemam ih previše)
kakav potpis staviti???
Avatar
ALONSO RENAULT
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 15 sij 2008, 17:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la ALONSO RENAULT »

Želim bih pohvaliti sve moderatore i administratora jer je ovo forum gdje se jako drži red i oni su za to zaslužni. Na drugim forumima nije takav red i ovo mi je najbolji forum da sada jer je velika većina postova pametna i svi su postovi raspoređeni po temama. Pohvale Luckyju jer je prešao 300 bodova =D> , a pohvale Partybrejkeru jer on donosi najbolje nove vijesti na ovaj forum. =D> . Ali pohvale i drugim moderatorima i adminima jer zahvaljujući njima imamo pravo prisustvovati jednom vrlo kvalitetnom forumu. Samo tako nastavite. ;)
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

ALONSO RENAULT je napisao/la:Želim bih pohvaliti sve moderatore i administratora jer je ovo forum gdje se jako drži red i oni su za to zaslužni. Na drugim forumima nije takav red i ovo mi je najbolji forum da sada jer je velika većina postova pametna i svi su postovi raspoređeni po temama. Pohvale Luckyju jer je prešao 300 bodova =D> , a pohvale Partybrejkeru jer on donosi najbolje nove vijesti na ovaj forum. =D> . Ali pohvale i drugim moderatorima i adminima jer zahvaljujući njima imamo pravo prisustvovati jednom vrlo kvalitetnom forumu. Samo tako nastavite. ;)
Pridružujem se čestitkama, a ja znam šta je nesređen forum!!!
slika
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Lucky je napisao/la:
schuey je napisao/la:nisam znal pod kam bi stavil,al evo može i ovdje:uglavnom čestitke Lucky-u na preuzetoj tituli najudglednijeg člana na forumu,kao što svi znate titulu je preuzeo od G.Jergovića a i nedavno je izglasan za naj člana pa samo da ga pohvalim jer je zaslužio! samo tako naprijed ;)

Hvala ''schuey'',ali administratori i moderatori,a i sami članovi doprinose kvaliteti ovog foruma.Zbog toga ne treba nikoga posebno izdvajati.


P.S.Istina bog imam preko 300 bodova reputacije,ali čekam da počme sezona pa da ih mogu početi dijeliti! ;)
Možeš ti pičnit i par predsezonskih skromna momčino... :badgrin:
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

Tema će biti odključana dan prije utrke. Tako da se ne moramo 100 puta izjašnjavat tko će doći a tko ne.
Sve je jasno, nakon prve utrke svi na forum.
_________________


pa i moderi se ne drže reda.
neznam zbog čega se ovaj forum tako zatvara tj. od njega se radi nešto prestriktno i mislim da ovaj forum upravo zbog toga gubi članove.

to je moje mišljenje. NHF
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Marina je napisao/la:
Tema će biti odključana dan prije utrke. Tako da se ne moramo 100 puta izjašnjavat tko će doći a tko ne.
Sve je jasno, nakon prve utrke svi na forum.
_________________


pa i moderi se ne drže reda.
neznam zbog čega se ovaj forum tako zatvara tj. od njega se radi nešto prestriktno i mislim da ovaj forum upravo zbog toga gubi članove.

to je moje mišljenje. NHF

..tak je, samo im reci kaj ih ide... :D
Anything you can do, I can do better!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Marina je napisao/la:
Tema će biti odključana dan prije utrke. Tako da se ne moramo 100 puta izjašnjavat tko će doći a tko ne.
Sve je jasno, nakon prve utrke svi na forum.
_________________


pa i moderi se ne drže reda.
neznam zbog čega se ovaj forum tako zatvara tj. od njega se radi nešto prestriktno i mislim da ovaj forum upravo zbog toga gubi članove.

to je moje mišljenje. NHF
Pa zar je potrebno temu, u kojoj se gomilaju postovi oko već dogovorene stvari, držati otvorenom? :roll:
Osobno smatram da će više članova pobjeći s foruma kada vidi da će do tražene informacije morati prekopati 20-ak stranica komentara...
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

sale je napisao/la:
Marina je napisao/la:
Tema će biti odključana dan prije utrke. Tako da se ne moramo 100 puta izjašnjavat tko će doći a tko ne.
Sve je jasno, nakon prve utrke svi na forum.
_________________


pa i moderi se ne drže reda.
neznam zbog čega se ovaj forum tako zatvara tj. od njega se radi nešto prestriktno i mislim da ovaj forum upravo zbog toga gubi članove.

to je moje mišljenje. NHF
Pa zar je potrebno temu, u kojoj se gomilaju postovi oko već dogovorene stvari, držati otvorenom? :roll:
Osobno smatram da će više članova pobjeći s foruma kada vidi da će do tražene informacije morati prekopati 20-ak stranica komentara...
U potpunosti se slažem sa Saletom! Mislim da treba održati red na forumu i zaključavati određene teme, najgori su forumi na kojima nema reda! ;)
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

sale je napisao/la:
Marina je napisao/la:
Tema će biti odključana dan prije utrke. Tako da se ne moramo 100 puta izjašnjavat tko će doći a tko ne.
Sve je jasno, nakon prve utrke svi na forum.
_________________


pa i moderi se ne drže reda.
neznam zbog čega se ovaj forum tako zatvara tj. od njega se radi nešto prestriktno i mislim da ovaj forum upravo zbog toga gubi članove.

to je moje mišljenje. NHF
Pa zar je potrebno temu, u kojoj se gomilaju postovi oko već dogovorene stvari, držati otvorenom? :roll:
Osobno smatram da će više članova pobjeći s foruma kada vidi da će do tražene informacije morati prekopati 20-ak stranica komentara...

s jednim djelom se slažem i ne bih htjela da se itko nađe uvrijeđen , ali zašto onda nije oboren rekord.

ja nisam mogla u dogovoreno vrijeme doć jer sam čekala da mi tata vrati laptop.

još jednom , ne želim da se itko uvrijedi
Odgovori