Kritike na rad moderatora

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
race control
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 srp 2010, 14:23
Navijam za: Nikoga

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la race control »

Puno buke nizasto (preporucam ponovno citanje mojeg posta).
Uopce nisi shvatio poantu moje kritike i primio si ju na osobnoj razini sto uopce nije bio moj cilj. Ja nigdje nisam rekao da bi trebao biti kaznjen za taj post, dapace, mislim da nema nikakvog razloga ni da ga se brise, no htio sam reci da moderator ipak nije obican clan, te bi svojim ponasanjem, nacinom pisanja i izrazavanjem trebao biti primjer drugima (da opet nebi bilo zabune - ne govorim o tebi osobno, vec u globalu). S obzirom da se ti ocito u tome ne slazes samnom, ne cudi me sto sam danas opet procitao da je netko imenovao Hamiltona "klempo". Neznam za tebe, ali po meni to nije u redu.
I moje skromno misljenje je da je u takvim slucajevima dovoljna jedna privatna poruka u kojem se forumasu koji je to napisao objasnjava da nije u redu da se tako izrazava, i siguran sam da ce u 99% slucajeva taj forumas poslusati savjet.
Eto, nadam se da je sada poanta bila jasnija.

I zahvaljujem schueyu na konkretnijem odgovoru.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Ma ta poanta je jasna još od doba isusovog magarca, stvarno ne znam čemu žvakati prožvakano, možda smo krave, a možda su u šumi. Samo bih volio znati zbog čega je trebalo biti ukazano na taj "problem" ukoliko problema nema? Jer očigledno kada si prozvao mene ti si u tom slučaju našao problem iako sada tvrdiš da post ne treba obrisati niti mene kazniti. Nije stvar samo do mene, nego do svih ostalih. I da, od krvi i mesa smo i naravno da imamo svoje nedostatke, od poroka pa do duševnih boli uzrokovanim od strane pomahnitalih članova koji se ne drže pravila foruma ili nam vrijeđaju naše miljenike iz svijeta F1.
Buke naravno da nije trebalo biti, ali obzirom da si se osjetio napadnutim, krenuo si sa protunapadom, dakle nisam samo ja primio na osobnoj razini. Da ti budem iskren, kad si krenuo sa postom da počneš razglabati o ponašanju i načinu rada moderatora a tek si napunio dvoznamenkasti broj (postova), to mi je tako jako zasmrdilo na nekog člana koji je dobio kartu u jednom smjeru. Možda jesam paranoičan, to nam je fetiš ovdje otkrivati sinove razmetne koji su se vratili, ali postavljanje takvog pitanja ili razglabanje o tome obično kreće nakon duže provedenog vremena na forumu, no to nije sve, ima još jedna sitnica koja mi je upala u oko, ali ne otvarajmo pandorinu kutiju.

Dobio ti konkretniji odgovor ili ne, ja bi ti radije dao savjet da umjesto što provjeravaš kako se moderatori ponašaju i da li i za njih vrijede pravila foruma, idući put kad vidiš post koji u sebi sadrži uvrijedljive nazive poput klempo, palčibaba i tome slično, fino prijaviš post i stvar će se riješiti. Umjesto toga ti se čudiš što takvih postova ima na forumu i želiš reći kako konkretno ja, smatram da je to u redu i odobravam.
Možda da nisi išao hvatati muhu ne bi nastao slon i da si bio suptilniji u prozivanju možda ne bi ni reagirao.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
race control
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 srp 2010, 14:23
Navijam za: Nikoga

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la race control »

race control je napisao/la:I bez uvrede, moja kritika je konstruktivna i nadam se da ces/cete ju takvom i prihvatiti.
Ova recenica nije bila slucajno u mom prvom postu. Sapienti sat.
Lijepi pozdrav.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

race control je napisao/la:
race control je napisao/la:I bez uvrede, moja kritika je konstruktivna i nadam se da ces/cete ju takvom i prihvatiti.
Ova recenica nije bila slucajno u mom prvom postu. Sapienti sat.
Lijepi pozdrav.
Poistovjetimo te sa "Sapienti sat", onda sigurno ne bi imao izjavu poput:
race control je napisao/la:Moje pitanje je postano sa ciljem podizanja odgovornosti medu moderatorima.
Probaj samo objasniti kako je ono tvoje kratko pitanje moglo podignuti odgovornost kod moderatora?
race control je napisao/la:...pa i kada se radi o moderatorima?
Stvarno nisam vidio gdje je tu the smart one?


btw. meni nikad dosta.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Evo jedan jako zanimljiv link pa prije ikakvih kritika zamolio bih članove da pročitaju i vidjeti neke od zadaća moderatora,dakle kritizirajte tek nakon što link u potpunosti pročitate :)
http://www.hr-netiquette.org/wp/archive ... moderator/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la luka_kimi »

schuey je napisao/la:Evo jedan jako zanimljiv link pa prije ikakvih kritika zamolio bih članove da pročitaju i vidjeti neke od zadaća moderatora,dakle kritizirajte tek nakon što link u potpunosti pročitate :)
http://www.hr-netiquette.org/wp/archive ... moderator/" onclick="window.open(this.href);return false;
:smijeh:

Jako dobar članak! :thumbup:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la kowalski »

Tko mi je obrisao sasvim legitiman post u temi Michael Schumacher? Pretpostavljam lijeni moderator koji ne obavlja svoj posao kako spada. Postovi puni flejma i trolanja kojekavih persona (a i poznatih tukaca-provokatora) sa 2-3 posta prolaze bez problema, i ostaju nekažnjeni.

Provokatori koji navijaju za stoku iz Wokinga ostaju nekažnjeni, a reakcija na provokaciju se briše.(primjera radi)

Koje licemjerje, proziva se FIA zbog nedosljednosti u kažnjavanju a radite ovdje istu stvar.
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Scuderia »

kowalski je napisao/la:Tko mi je obrisao sasvim legitiman post u temi Michael Schumacher? Pretpostavljam lijeni moderator koji ne obavlja svoj posao kako spada. Postovi puni flejma i trolanja kojekavih persona (a i poznatih tukaca-provokatora) sa 2-3 posta prolaze bez problema, i ostaju nekažnjeni.

Provokatori koji navijaju za stoku iz Wokinga ostaju nekažnjeni, a reakcija na provokaciju se briše.(primjera radi)

Koje licemjerje, proziva se FIA zbog nedosljednosti u kažnjavanju a radite ovdje istu stvar.

Vrijedjanje clanova foruma je zabranjeno, te rezultat toga je brisanje postova.
Ako smatras da neki clanovi " trolaju " u temama, prijavi post, koji ce se uzeti na razmatranje.

Sigurno tvoj post nije izbrisan bezveze.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

kowalski je napisao/la:Tko mi je obrisao sasvim legitiman post u temi Michael Schumacher? Pretpostavljam lijeni moderator koji ne obavlja svoj posao kako spada. Postovi puni flejma i trolanja kojekavih persona (a i poznatih tukaca-provokatora) sa 2-3 posta prolaze bez problema, i ostaju nekažnjeni.

Provokatori koji navijaju za stoku iz Wokinga ostaju nekažnjeni, a reakcija na provokaciju se briše.(primjera radi)

Koje licemjerje, proziva se FIA zbog nedosljednosti u kažnjavanju a radite ovdje istu stvar.

pretpostavljam ja,i ako jesam imaš sreće kaj možeš opće samo sa time proći s obzirom na tvoje poznavanje pravila,a ako ja ne obavljam posao kako trebam,vjerujem da bi ga ti bolje obavljao :badgrin:

Ako promakne koji post da se ne obriše kaj se buniš,pa prijavi ga i obrisat će se,ne tu tupit svoju samouvjerenost u "legitiman" post. I sigurno si prekršio pravilo ako se obrisalo jer ako nisi ja ću sam sebe bannat ako sam ga obrisao a 90% da jesam. zato psssst i postaj po pravilima,kritika je NE UVAŽENA!!!!!

a sad sam ja bahat jer znam da je ovo provokacija direktno meni a ako je tko lijen TO JA NISAM,a sad pazi tek kad prekršiš imalo bilo koje pravilo FIA je goli k za mene kad jednom staneš na žulj buahahhahahah
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la kowalski »

Dječačić dobio moderaturu, pa se bahati.
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la kowalski »

Moj post nije vrijeđao nijednog člana ovoga foruma (a i šire). Provjeri prije nego što izvališ toliku glupost. Međutim, interesantno je kako post koji možebitno i vrijeđa još stoji u pdf-u o Schumacheru.

A što se tiče prijetnji o baniranju, be my guest. Al' budi dosljedan, nemoj se kao malo dijete igrati s tim gumbićem.

I treće, nije ovo mi nije prvi forum na kojem sudjelujem, ali prva neugodnost je. Ne maši mi pravilnikom ispred očiju, molim te. Elementarne razine komunikacije sam prošao.
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la sale »

kowalski je napisao/la:Dječačić dobio moderaturu, pa se bahati.
LOL, dječačić od dvadeset (i tko zna koliko) godina :D

kowalski, postovi se brišu s razlogom. Ako smatraš da je neki drugi post krši pravila foruma, prijavi ga i za ostatak će se pobrinuti moderatori ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Felipe Massa »

Imam kritiku na nekog lika koji ima nadimak @schuey.
Covjek u svakom svom postu trolla i to izgleda niko ne vidi,a vodi se kao neki moderator foruma...Plus prijeti upozorenjima clanovima foruma.Strasno koliko je covjek sebi dao za pravo.Cudi me kako do sad nije postao sef nekog F1 tima...
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Felipe Massa je napisao/la:Imam kritiku na nekog lika koji ima nadimak @schuey.
Covjek u svakom svom postu trolla i to izgleda niko ne vidi,a vodi se kao neki moderator foruma...Plus prijeti upozorenjima clanovima foruma.Strasno koliko je covjek sebi dao za pravo.Cudi me kako do sad nije postao sef nekog F1 tima...
To nije schuey, to je njegov zli brat blizanac :biggrin:

Nije ga bilo dugo na forumu, pa mora ispuniti kvotu postova...

Zaista schuey, ne mogu doci na forum da ne vidim bar 10 tvoji postova, sta ti je, kriza?, Nema pive? Ili imas previse slobodnog vremena kako ne radis kviz? :biggrin:

A sada nesto malo ontopic

Ne postam previse u zadnje vrijeme, nemam volju da se raspravljam sa nekim tvrdoglavim clanovima. Jedan od razloga zasto ne postam je taj sto je vrlo malo kontruktivne rasprave, sve se svodi na mukotrpno ponavljanje jednih te istih prica i raspravu oko jednih te istih situacija.

Zbog takvih situacija ovaj forum je postao pomalo i dosadan i pomalo gubi neke kvalitetne clanove (JS ili 130R recimo). Vidim da se kolega zvjerko aktivirao nakon dugo vremena, sto je super, samo me zanima do kada ce imati volju da se prepucava sa ostalim...

Sve u svemu....ako cete brisati ili bannati, krenite prvo sa upozorenjima, i to ama bas svakome. Nadam se da imate volje da dovedete ovaj forum malo u red, bar na razinu onog dok je tu bio AdrianaLimafan :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la gringo73 »

kowalski je napisao/la:Tko mi je obrisao sasvim legitiman post u temi Michael Schumacher? Pretpostavljam lijeni moderator koji ne obavlja svoj posao kako spada. Postovi puni flejma i trolanja kojekavih persona (a i poznatih tukaca-provokatora) sa 2-3 posta prolaze bez problema, i ostaju nekažnjeni.

Provokatori koji navijaju za stoku iz Wokinga ostaju nekažnjeni, a reakcija na provokaciju se briše.(primjera radi)

Koje licemjerje, proziva se FIA zbog nedosljednosti u kažnjavanju a radite ovdje istu stvar.
Ja mislim da sam ja izbrisao taj post (ne mogu ni zapamtit sva smeća koja brišem), a za slične uvrede na račun Schumahera sam dijelio opomenu. Tebi eto nisam, ali evo sad ćeš dobit obavijest da sam i tebe počastio jednom opomenom. ;)
Riječi "stoka/smeće" uz Woking, Schumacher, Talijani i slično, kod mene ne prolaze.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Ferrari-BiH je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:Imam kritiku na nekog lika koji ima nadimak @schuey.
Covjek u svakom svom postu trolla i to izgleda niko ne vidi,a vodi se kao neki moderator foruma...Plus prijeti upozorenjima clanovima foruma.Strasno koliko je covjek sebi dao za pravo.Cudi me kako do sad nije postao sef nekog F1 tima...
To nije schuey, to je njegov zli brat blizanac :biggrin:

Nije ga bilo dugo na forumu, pa mora ispuniti kvotu postova...

Zaista schuey, ne mogu doci na forum da ne vidim bar 10 tvoji postova, sta ti je, kriza?, Nema pive? Ili imas previse slobodnog vremena kako ne radis kviz? :biggrin:

A sada nesto malo ontopic

Ne postam previse u zadnje vrijeme, nemam volju da se raspravljam sa nekim tvrdoglavim clanovima. Jedan od razloga zasto ne postam je taj sto je vrlo malo kontruktivne rasprave, sve se svodi na mukotrpno ponavljanje jednih te istih prica i raspravu oko jednih te istih situacija.

Zbog takvih situacija ovaj forum je postao pomalo i dosadan i pomalo gubi neke kvalitetne clanove (JS ili 130R recimo). Vidim da se kolega zvjerko aktivirao nakon dugo vremena, sto je super, samo me zanima do kada ce imati volju da se prepucava sa ostalim...

Sve u svemu....ako cete brisati ili bannati, krenite prvo sa upozorenjima, i to ama bas svakome. Nadam se da imate volje da dovedete ovaj forum malo u red, bar na razinu onog dok je tu bio AdrianaLimafan :biggrin:
pa zato sam ja tu,da počnem malo reda ponovno raiti u aktualnostima,ovo frugo je manje više ne toliko važno da bude striktno on topic,i samo malo strepljenja,kaj tek sam 2 dana tu i već je jedan odlepršao u nepovrat,a tako će biti sa svima,jučer skoro drugi ali je obećao da neće.pa sam mu popustio malo i ima opomenu pred bannanka _biggrin: radi se punom parom koliko mogu napraviti u pola sata dnevno da odvojim za forum ;) i začas ćeš moć se smijat gringu i njegovom McLarenu,Schimju i lošoj vožnji i uživat u pravim diskusijama,koja laganoo kreće,barem se trudim potaknuti na raspravu npr tema MS ;)
kowalski je napisao/la:Dječačić dobio moderaturu, pa se bahati.
egzaktli,jor vrajt :P


zvuči kao ljubomora,osim toga nisam ti ja kriv što me nema pa nisi bio upoznat sa "diktaturom" mojom,imao sam obaveza,no budi siguran da ćeš ju opoznat,ooops već jesi :badgrin: dječaćoć dobio mjesto moderatora prije dva dana,to si zaboravio napisat hahahahahh
kowalski je napisao/la:Moj post nije vrijeđao nijednog člana ovoga foruma (a i šire). Provjeri prije nego što izvališ toliku glupost. Međutim, interesantno je kako post koji možebitno i vrijeđa još stoji u pdf-u o Schumacheru.

A što se tiče prijetnji o baniranju, be my guest. Al' budi dosljedan, nemoj se kao malo dijete igrati s tim gumbićem.

I treće, nije ovo mi nije prvi forum na kojem sudjelujem, ali prva neugodnost je. Ne maši mi pravilnikom ispred očiju, molim te. Elementarne razine komunikacije sam prošao.
čini se da nisi prošao,inače nebi postao dva posta za redom,ili nisi čitao pravila foruma,dakle opomena,sam tražiš pravilno postupanje,sam si dobio pravilnu dozu lijeka,a prijetim se SVIMA koji ne poštuju pravila,kaj mislite da ću samo tak ostavit da muljate itd,naravno da ne,svi imate jednaka prava svi ste isti kao i ja s vama (češ da ti kažem u datum kad sam ja prekršio pravilo KAO MOD i dobio 7 dana bann???? ) dakle molio bih da se skulirate,ukoliko vam ne paše slobodni ste ne dolaziti ovdje,u koliko želite poput iznimnih članova koji su čudom nestali nakon što sam privremeneno na par mj umirovio stanje svojeg djelovanja na forumu,također si iznimno dobrodošao,samo pripazi na pravila i sve je uredu ;)
sale je napisao/la:
kowalski je napisao/la:Dječačić dobio moderaturu, pa se bahati.
LOL, dječačić od dvadeset (i tko zna koliko) godina :D

kowalski, postovi se brišu s razlogom. Ako smatraš da je neki drugi post krši pravila foruma, prijavi ga i za ostatak će se pobrinuti moderatori ;)
ma neeeeee :D nego kako mu nisi izbriso post u nizu i pljusnuo opomenu šefe? jel ti to zabušavaš,nema veze,ja sam za svaki slučaj da nebi promaklo nabijanje postova nekažnjeno
Felipe Massa je napisao/la:Imam kritiku na nekog lika koji ima nadimak @schuey.
Covjek u svakom svom postu trolla i to izgleda niko ne vidi,a vodi se kao neki moderator foruma...Plus prijeti upozorenjima clanovima foruma.Strasno koliko je covjek sebi dao za pravo.Cudi me kako do sad nije postao sef nekog F1 tima...
tu su je sastav admina i moderatora,ukoliko dobro ne radim ili si previš uzimam za pravo oni su tu da to riješe,a taj kao neki moderaot se vodi kao takav JER MORA biti takav :P

inače kritika primljena na znanje,ubuduće molim vas da prijavite post kako bismo mogli ragirati bio to moj,"običnog člana" ili nekog drugog,ti si već sto godina tu,bar bi mora znati


@gringo,eto viš al ja sam kriv :bigrin: ma tako treba,samo opali

@FBIH-bit će bit će,a zakaj postam toliko,pa kad imam vremena,broj postova je neograniče a imam kaj za reći (osim što dođrš u krivo vrijeme a drugi ne posta pa se sve žuti :D )
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la kowalski »

gringo73 je napisao/la:Ja mislim da sam ja izbrisao taj post (ne mogu ni zapamtit sva smeća koja brišem), a za slične uvrede na račun Schumahera sam dijelio opomenu. Tebi eto nisam, ali evo sad ćeš dobit obavijest da sam i tebe počastio jednom opomenom. ;)
Riječi "stoka/smeće" uz Woking, Schumacher, Talijani i slično, kod mene ne prolaze.
Evo, da zatvorimo ovaj slučaj.

Opomenu mi nisi dao, jer je svojim postom nisam niti zaslužio. Brišeš li riječi "đubar", uz Schumacherovo ime? Ne bi se reklo.
Ove opomene koje sam dobio od vas dvojice su čista osvetoljubivost, jer sam se, eto, usudio kritizirati rad moderatora.

@schuey
Uopće me ne čudi što si bio baniran, štoviše, nerealno mi je da egzistiraš kao moderator. Što se tiče dva posta uzastopce, fino si iskoristio priliku, da mi "nakeljiš" opomenu. "Naravno" da mi je bila namjera, da sam vidio, da je praktično, na onaj način duplo postati. Uopće neznam kako se to dogodilo, a kasnije nisam stigao editirati. "Pravda" je bila brža.

Paradoksalno je da bi ostao nekažnjen, da sam se suzdržao kritike.

Stojte mi dobro, "osvetoljubivi" moji. ;)
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

kowalski je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Ja mislim da sam ja izbrisao taj post (ne mogu ni zapamtit sva smeća koja brišem), a za slične uvrede na račun Schumahera sam dijelio opomenu. Tebi eto nisam, ali evo sad ćeš dobit obavijest da sam i tebe počastio jednom opomenom. ;)
Riječi "stoka/smeće" uz Woking, Schumacher, Talijani i slično, kod mene ne prolaze.
Evo, da zatvorimo ovaj slučaj.

Opomenu mi nisi dao, jer je svojim postom nisam niti zaslužio. Brišeš li riječi "đubar", uz Schumacherovo ime? Ne bi se reklo.
Ove opomene koje sam dobio od vas dvojice su čista osvetoljubivost, jer sam se, eto, usudio kritizirati rad moderatora.

@schuey
Uopće me ne čudi što si bio baniran, štoviše, nerealno mi je da egzistiraš kao moderator. Što se tiče dva posta uzastopce, fino si iskoristio priliku, da mi "nakeljiš" opomenu. "Naravno" da mi je bila namjera, da sam vidio, da je praktično, na onaj način duplo postati. Uopće neznam kako se to dogodilo, a kasnije nisam stigao editirati. "Pravda" je bila brža.

Paradoksalno je da bi ostao nekažnjen, da sam se suzdržao kritike.

Stojte mi dobro, "osvetoljubivi" moji. ;)
ja sam bannan bio prije 2 godine jer su me razljutili takvi kao ti kad tupite da ste u pravu a niste pa sam malo poveći post složio,no bann je bio radi KOMENTIRANJA AUTORA POSTA dakle dajem ti primjer da i mod može dobiti bann ako prekrši pravilo ;)

nije osvetoljubivo,samo kad već kritiziraš da se radi,zar nije onda to pravedno? zar sam ti trebao pustiti prekršaj nakon što si rekao da ti je nepravedno oduzeto pravo posta? e pa sad znaš da je po PS-u sve i eto,nadam se da bu dalje sve funkcioniralo,brzo to ode u zaborav ako budeš normalne glave i bez opomena ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
mr no recall
Postovi: 72
Pridružen/a: 10 tra 2011, 13:19
Navijam za: M Schumacher

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la mr no recall »

Dragi moderatoru(neznam koji) koji si mi izbrisa post na tebi lewis hamilton, gdje da ja to pitam tog korisnika kad nemogu na privatne poruke jer ih je on onemogućio. A pitanje je bilo jako pametno i doprinjelo bi poboljšanju foruma najvjerovatnije bi se zapita jeli ispravno to što radi :D
i da stvarno sam mu pokuša slati privatne poruke nemoš blokira ih je :D

i poruka za tog moderatora nemojte od stabla nevidit šumu ljep pozdrav :D
cuore sportivo
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Zašto indy500 nakon onakvog posta nije baniran,nego mu je samo post izbrisan?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la gringo73 »

Chuck Norris je napisao/la:Zašto indy500 nakon onakvog posta nije baniran,nego mu je samo post izbrisan?
Nije SAMO izbrisan, već su bile poduzete i neke druge akcije! Stoga tvoja tvrdnja nije istinita. Za uvrede obično dajemo upozorenja, a banane ukoliko je nešto stvarno izvan svih okvira, ili ako se stvar ponavlja. Ne znam da je itko baniran zbog jednog vrijeđanja...u protivnom bi ostalo možda 20 ljudi na forumu.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

gringo73 je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Zašto indy500 nakon onakvog posta nije baniran,nego mu je samo post izbrisan?
Nije SAMO izbrisan, već su bile poduzete i neke druge akcije! Stoga tvoja tvrdnja nije istinita. Za uvrede obično dajemo upozorenja, a banane ukoliko je nešto stvarno izvan svih okvira, ili ako se stvar ponavlja. Ne znam da je itko baniran zbog jednog vrijeđanja...u protivnom bi ostalo možda 20 ljudi na forumu.
Ako onakvo vrjeđanje nije izvan svakih okvira onda ne znam šta je.Pogotovo kad dotičnom se nisam obraćao

I bolje 20 ljudi na forumu nego da ovakvi likovi pišu ovdje
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Armanini »

malo se skulirajte, pa nije to sad neznam sto..
tu su moderi da brisu takve nebuloze i amen.. neznam sto se osjetite toliko povrjedjeni i trazite kamenovanje..

to je sigurno neki malac, nema kulture, tu smo da odgajamo :)

opomena, ako se ponovi slicno, ban na tjedan dana i decko ce se naucit..
rFactor F1 HR server Info
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Armanini je napisao/la:malo se skulirajte, pa nije to sad neznam sto..
tu su moderi da brisu takve nebuloze i amen.. neznam sto se osjetite toliko povrjedjeni i trazite kamenovanje..

to je sigurno neki malac, nema kulture, tu smo da odgajamo :)

opomena, ako se ponovi slicno, ban na tjedan dana i decko ce se naucit..
Nije moje da odgajam ako ga roditelji nisu odgajali a očito da nisu,nije moje da ga učim kulturi...
Zbog takvih kao što je ovaj dosta kvalitetnih ljudi sve manje piše na ovom forumu,u tome je problem,mene osobno nisu toliko povrjedile njegove riječi,te riječi više govore o njemu samome
I još jedan problem je što su neki ljudi na ovom forumu dobivali banove i za manje stvari,znači rade selektivno ili to ovisi od moderatora kako interpretira pravila(nemojte shvatiti ovo kao napad na vas,znam da nije lako biti objektivan,ali ovo je tema kritika pa evo ovo shvatite kao dobronamjernu kritiku).Znam da će sad moderatori govoriti da to nije istina,ali tako je ;)
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Armanini »

samo kazem.. take it easy.. ne trebaju te takve stvari zabrinjavat ni najmanje.. u suprotnom je malac postigao ono sto je htio - naljutio nekog..
rFactor F1 HR server Info
slika
Odgovori