Kritike na rad moderatora

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Armanini »

Armanini, ista stvar. Pažljivo sam pregledao sva tvoja tri posta i apsolutno niti jedan nije imao veze s temom, ma što ti tvrdio. Nažalost, postovi su davno obrisani pa ti ih ne mogu predočiti, ali budi uvjeren da ih nisam obrisao bez razloga.

jel me ti to namjerno zajebavas il si se jednostavno pogubio??!!
jadnik, jadnicina!

i sad ce mi doc izvjesni i rec kako je pepe izvrstan igrac..
evo ti jos jednom moj prvi post, obzirom da ocito ne citas sto ti se pise..

oces mi rec da to nema veze s temom?! sa aktualnom raspravom??!
ma daj pls ne brukaj se vise..

rekao sam da sam zavrsio, al svaki put cu reagirat na ovakve gluposti!

pazljivo si pregledao.. ma joj.. ma neznam vise sto odgovorit kad si toliko van pameti..
balavac, obrisat ce post i tu tvrdit da nema veze s temom?! kao da neznam sto sam pisao lol..
ajde bio bi red da se sam maknes sa duznosti modera jer ovo postaje tuzno..
a jeste se raspisali... pa ko bi to čito, najbolje da svi dobiju bann pa da je mir jedno vrijeme
prihvacam ban samo ako mi ga ti zalijepis :D

oke, sad je stvarno over, luka nek odraste malo i nek se uozbilji i bit ce sve 5..
do tad nek ne fantazira bez pokrica jer nismo ovce i ovakve situacije su u najmanju ruku nepotrebne..
rFactor F1 HR server Info
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Armanini je napisao/la: do tad nek ne fantazira bez pokrica jer nismo ovce i ovakve situacije su u najmanju ruku nepotrebne..
Upravo to niti je bilo vrijeđanja ni teških riječi bilo je samo izlaganje suprotnih mišljenja.I ovo sve je apsolutno nepotrebno,od rasprave kakvih na ovom podforumu ima podosta mod je napravio scenu svojom intervencijom i uzrokovao nepotrebnu svađu,pogotovo što je ta rasprava već bila završena.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la sale »

OK, dajte preusmjerite ovu frustraciju na referendum, povećanje PDV-a ili nešto treće. Hvala :)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Ko je izbrisao moj post u temi Alonso?I može li se znati razlog?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Scuderia »

Chuck Norris je napisao/la:Ko je izbrisao moj post u temi Alonso?I može li se znati razlog?
-kratko i jasno.
OT.



-uskoro ce slijediti masovna cistka OT-a u svim dijelovima foruma vezanih za F1, a mozda krenu i sankcije
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Scuderia je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Ko je izbrisao moj post u temi Alonso?I može li se znati razlog?
-kratko i jasno.
OT.



-uskoro ce slijediti masovna cistka OT-a u svim dijelovima foruma vezanih sa F1, a mozda krenu i sankcije
A cijela stranica u temi Alonso i Hamilton nisu OT,nego su konstuktivne rasprave?

Smiješno
Bibi je napisao/la:Ako je Fer nece ja bih ju rado provozao u mojoj fabiji :D

Visina i tezini taman meni odgovara jer volim mrsavice :love:
Dani je napisao/la:Čovječe on ima glavu kao njene dvije.
Recimo tipa ova dva posta.Sorry vas dva samo sam vas naveo kao primjer
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Scuderia »

Nisi procitao onu zadnju recenicu ?
-uskoro ce slijediti masovna cistka OT-a u svim dijelovima foruma vezanih za F1, a mozda krenu i sankcije
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Scuderia je napisao/la:Nisi procitao onu zadnju recenicu ?
-uskoro ce slijediti masovna cistka OT-a u svim dijelovima foruma vezanih za F1, a mozda krenu i sankcije
Jesam pročitao sam je
Ali kako je ta masovna čistka počela s mojim postom pa onda se zaustavila samo s obrisanim mojim postom.
I to s postom koji je samo upozorio da se u temama vozača piše samo žutilo o njihovim djevojkama,njihovom oblačenju,izgledu, veličini glave...

Što se tiče mojih postova slobodno ih sve izbrišite meni ne smeta niti mi znači broj postova ali smetaju me dvostruka mjerila
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Scuderia »

Nema nikakvih dvostrukih mjerila, i sigurno se nije zaustavila na tvom postu.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Scuderia je napisao/la:Nema nikakvih dvostrukih mjerila, i sigurno se nije zaustavila na tvom postu.
Ja ne vidim da su izbrisani postovi koji pišu o onim droljama uz Hamiltona o Alonsovoj djevojci i slično,ako je moje OT onda je i to OT,znači dvostruka mjerila.Ne možeš me uvjeravati da nije istina kad je dovoljno ući samo na zadnju stranicu,dvije ove dvije teme i naći hrpu takvih postova

Toliko o tome od mene.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Scuderia »

Govorim o svim podforumima koji imaju veze sa F1 i svim temama koje su unutar tih podforuma, i to nisu samo dvije-tri stranice koje mislim provjeriti, vec dvadesetak-tridesetak stranica unazad, sto zahtjeva vremena.
slika
Avatar
f430
Postovi: 72
Pridružen/a: 17 vel 2012, 22:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: fernando alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la f430 »

zasto se brisu moji odgovori, molio bi odgovor...hvala
Avatar
ismir
Postovi: 59
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la ismir »

ZASTO SE NA OVOM FORUMU DEGRADIRAJU VATRENI NAVIJACI PROPETOG PASTUHA I BRISU POSTOVI MOLIM ODGOVOR UNAPRIJED GRAZZIE! ?????
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Cuky »

Evo ja imam prvi puta pritužbu. Kako to da se ovakav off-topic i besmisleno te nekulturno pisanje (caps lock) korisnika iznad mene još uvijek tolerira?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la:Evo ja imam prvi puta pritužbu. Kako to da se ovakav off-topic i besmisleno te nekulturno pisanje (caps lock) korisnika iznad mene još uvijek tolerira?
jer je on najveci TIFOZ na forumu :biggrin: :x:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la sale »

Cuky je napisao/la:Evo ja imam prvi puta pritužbu. Kako to da se ovakav off-topic i besmisleno te nekulturno pisanje (caps lock) korisnika iznad mene još uvijek tolerira?
Ne tolerira se ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Ko mi brise Off topic postove :biggrin:

Ljudi svakakve gluposti lupetaju i postovi ostaju, ja se malo nasalim i nadje se neka faca da pobrise post.

Well done....jebite nas starije clanove, neka balavci uzivaju
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la K1M1 »

Slažem se kolega, glupost da se za takve stvari brišu postovi, ne možeš se ni našalit više na ovom forumu. :doubt:
Glavno da postovi od onog trola koji zaspama pol foruma ostaju i po par dana, a ovo se odmah briše... :?
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Scuderia »

K1M1 je napisao/la:Slažem se kolega, glupost da se za takve stvari brišu postovi, ne možeš se ni našalit više na ovom forumu. :doubt:
Glavno da postovi od onog trola koji zaspama pol foruma ostaju i po par dana, a ovo se odmah briše... :?

To je glupost sto se bise, ha ? (komentiranje autora posta + OT.) :roll: i to jos u podforumu gdje se to nikako ne tolerira. :roll:

Ostaju par dana ?

nemam vremena provoditi 24h na forumu, reagiram kad stignem.

Ferrari-BiH je napisao/la:Ko mi brise Off topic postove :biggrin:

Ljudi svakakve gluposti lupetaju i postovi ostaju, ja se malo nasalim i nadje se neka faca da pobrise post.

Well done....jebite nas starije clanove, neka balavci uzivaju
E to je to, stariji clan koji krsi pravila foruma. Divno. :roll: =D> Ti kao stariji clan bi trebao znati da je komentiranje autora posta + OT zabranjeno i to jos u podforumima vezano za F1. A sta ti radis ? :roll:

Ja zbilja ne znam na kojem ja jeziku moram pricati / pisati
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

OK...ja sam prekrsio pravilo, priznajem. Evo zamolio bih da mi date trajni ban, jer sam ugrozio forum. Imate svi veliki pozdrav, bilo je ugodno dok je trajalo.

Zamolio bih da se moj account ugasi.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Armanini »

aj ferr easy :)
jest vruce u pm, al budi cool hh..

mislim si dal da dam komentar il ne, obzirom da sam i ja reagirao na potpuno isti nacin i slazem se sa stavom pa mislim da je fer da pustim misljenje..

oftopicarenje je krsenje pravila.. tu se svi slazemo i pridrzavamo se toga.. post dva na stranici koji su mala digresija.. who cares..

komentiranje autora posta kao krsenje pravila mi je nonsens i pol.. to nikako ne mogu shvatit, al tako je kako je..
forum kao drustveni oblik komunikacije sluzi razmjeni misljenja izmedju korisnika.. mislim da bi i definicija bila tu negdje..


jos me pati ono od prije neko vrijeme - ban zbog direktnog obracanja korisniku.. tu sam se nasmijao jer to nisam mogao shvatit..

ono zasto se svi cudimo i zasto nas relativno smetaju neke takve situacije jest sto osjecamo da ne bi trebali bit u istom kosu kao recimo ovaj zadnji padobranac..

kazes da bi ferr kao stari korisnik trebao sluzit kao primjer i pridrzavat se pravila? valjda suprotno.. on kao stari clan bi trebao imat vecu slobodu od novih clanova.. ne u smislu da ce sad pjevat pjesme u svakoj temi, vec u situacijama upravo slicnim ovim da se moze slobodno nasmijat ovakvom majmunu..

imam takvo misljenje samo iz razloga jer smo malen forum kojeg aktivnim drzi 10-ak clanova i zato mislim da treba imat razumjevanja i gledat na situaciju na nacin da se stalni clanovi osjecaju ugodno i povlasteno..
rFactor F1 HR server Info
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Armanini je napisao/la: jos me pati ono od prije neko vrijeme - ban zbog direktnog obracanja korisniku.. tu sam se nasmijao jer to nisam mogao shvatit..
U potpunosti se slažem s cijelim tvojim postom pogotovo ovim djelom
Direktno obraćanje korisniku?wtf,onda gotovo svaki citirani post spada u tu kategoriju,uostalom i ovi postovi iznad uključujući i ,moj i scudov je direktno obraćanje korisniku,zar ne?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la K1M1 »

Chuck Norris je napisao/la: Direktno obraćanje korisniku?wtf,onda gotovo svaki citirani post spada u tu kategoriju,uostalom i ovi postovi iznad uključujući i ,moj i scudov je direktno obraćanje korisniku,zar ne?
hh baš to, onda najbolje da se ukine opcija citiranja jer je to obraćanje korisniku..
nzm, ja isto ne kužim baš, svrha foruma je komunikacija i razgovor između korisnika. Kako onda obraćanje korisniku može bit kažnjivo. Razumijem kad je obraćanje s ciljem da uvrijediš nekoga, al niti kolega armanini tada nije nikog uvrijedio nit smo kolega ferrari-bih i ja danas napisali neku uvredu korisniku..
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Scuderia »

K1M1 je napisao/la: hh baš to, onda najbolje da se ukine opcija citiranja jer je to obraćanje korisniku..
nzm, ja isto ne kužim baš, svrha foruma je komunikacija i razgovor između korisnika. Kako onda obraćanje korisniku može bit kažnjivo. Razumijem kad je obraćanje s ciljem da uvrijediš nekoga, al niti kolega armanini tada nije nikog uvrijedio nit smo kolega ferrari-bih i ja danas napisali neku uvredu korisniku..

Ajmo ovako, dakle, ovo je moje zadnje javljanje na tu temu. Za daljne akcije imate saleta pa me onda njemu prijavite / tuzite, sta vec.

Gdje su napisani ti postovi ?

-u podforumu : Atkualnosti,
Da li taj podforum ima veze sa F1 ? - Ima

Da li su postovi bili OT ? - Jesu

Pravilo broj 7
7. Ukoliko se u određenoj temi pojavi veći broj postova koji nisu povezani s temom u kojoj su objavljeni ili ako post krši navedena pravila, F1-HR.com zadržava pravo na brisanje takvih postova bez prethodne obavijesti ili opravdanja autoru.
Pravilo broj 13
13. Postovi moraju biti smisleni i jasni, ne smiju se ponavljati i moraju striktno biti vezani uz temu (iznimku predstavlja podforum "Chat" gdje će se ovo pravilo primjenjivati samo u izvanrednim slučajevima).

Hvala lijepa,

Scuderia
slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la zvjerko »

Neznam točno o čem je riječ ali da velim koju ...

Arma, definicija foruma ti je OK i sam sebi si dao odgovor jer komentiranje mišljenja nije isto što i komentiranje samog autora ... možeš se neslagati sa mišljenjem ali čemu nazivati nekog raznim pogrdnim imenima zbog toga što se neslažeš. Lako se otme kontroli i završi loše ... čak i kad nemisliš ozbiljno nego je u pitanju šala jer ni smajlići nemogu potpuno dočarati (ne)ozbiljnost napisanog.
Sasvim druga situacija je u našem malom kutku gdje se toliko znamo da možemo shvatit šalu i bez smajlića i da komentiranje nekog kao osobe, nije smrtni grijeh.

OT - znam, da nije u redu ali nisam imun tako da se i meni omakne no nemam problema sa tim da budu brisani - ionako im nije bilo mjesto tamo tako da prijatelju Ferrari-BiH, čemu takva burna reakcija.
Pobrisano?! Pa šta!
Odgovori