Pitanja članova u vezi funkcioniranja foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

tex je napisao/la:
shrkec je napisao/la:Sumnjam da je ovo već bilo pitano . Zašto ni jedna žena , djevojka , godpođa ili kaj god ne bi bila moderator?
Ak je po vama pitanje bez veze onda slobodno brišite . ali po meni , nije!
ako se nevaram 47 je cura i moderator je.
pa nemoj mi reći da nema cura moderatora kad ima


:lol:
nije 47 cura on je stavio taj znak ženskog spola, ali je muško!!
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

hahaha, a jeste majstori :D:D ja mislio da me Lucky upozorava na nešto ozbiljno u ovom forumu, kad ono, vi zabrinuti za moj spol :D

Stavio sam ženski iz zezancije, da bi došlo do ovakvih situacija :P
al sam u duši tvrdokorni mužjak!! :D

a sad dosta offtopica ;)

btw, zahvaljujem na brzom odgovoru, dosad sam već uštedio nekoliko minuta :D
slika
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

pa zašto ne. ja dajem glas. uostalom pokazalo se da je 47 pravi mačo man. :smijeh:
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

Nevidim kakve veze ima ravnopravnost spolova i te šeme. Mislim da imamo dovoljno modova koji čine svoj posao kako treba. Ali nije na meni..
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Gledaj ja nemam ništa protiv da bude ženska, ali Icegirl_no1 nije dugo na forumu i po tome što ima 13.08 postova na dan to je po meni spamm.

NHF. ;)
No offence.
slika
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

rosberg's biggest fan je napisao/la:Gledaj ja nemam ništa protiv da bude ženska, ali Icegirl_no1 nije dugo na forumu i po tome što ima 13.08 postova na dan to je po meni spamm.

NHF. ;)
No offence.
Slažem se u potpunosti, joj šta volin direktne ljude!
Bez uvrede..
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

rosberg's biggest fan je napisao/la:Gledaj ja nemam ništa protiv da bude ženska, ali Icegirl_no1 nije dugo na forumu i po tome što ima 13.08 postova na dan to je po meni spamm.

NHF. ;)
No offence.
gle, meni je svejedno, nisam za to uopće znala do minutu prije neg sam pročitala texov post!!

znači ako na npr. 6 tema napišem po 2 posta to je po tebi spam??? :roll: razmisli malo bolje...a i sama sam napisala na prije 1 ili 2 str. da sam svjesna da sam na početku pretjerala, a zadnjih par dana nemam više od 10 posta dnevno, 100%; a i ako ti nemaš kaj za komentirat na svim onim temama, nemora značit da i drugi nemaju...to kaj se ja volim uključivat u rasprave je moja stvar, a i forum je tu da se to radi, a ne da se samo čita kaj drugi pišu, a sam ne izlažeš svoje mišljenje ;)

@vulshok:dovoljno direktno??
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

dobro, dobro, smirite se malo ;)

Primamo prijedloge, pa ćemo se dogovoriti (moderartori) dal ćemo primati još koga.
icegirl_no1 je lijepo priznala da je na početku bila malo pretjerala, ali kolko ja vidim, postaje uzoran član ;)
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

ja sam za potpuno reoganiziranje-sve moderatore u normalne članove a ostale na njihovo mjesto. baš bi bilo zabavno :D mislim da nema potrebe jer po meni svi delaju dobar posao,sad jedino ako se oni osjećaju prenatrpanima,tad oni budu digli glas...a do tad...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
neocooler
Početnik
Početnik
Postovi: 198
Pridružen/a: 03 lis 2007, 01:48
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la neocooler »

Nisam znao kamo s ovim da moderatori čim prije ugledaju pa evo ovdje:

temu clipovi bi trebalo počistiti jer 80% teme tj. linkova vodi na filmiće koji su pobrisani na You tubeu --> imao sam malo vremena i odoh gledat malo te clipove pošto nisam a tamo od deset eventualno 1-2 još postoje pa ako nije bed da se to malo pročisti :)
"Life sucks but sometimes life sucks goooooood!!!"
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ja se ne slažem s tim da nas bude još iz razloga što nas sada ima dovoljno i da svi obavljamo dužnost kad se nađemo na forumu. Druga stvar zašto na bi icegirl_no1 za moderatoricu, bez uvrede, iz razloga jer je sama rekla da joj je ovo prvi forum i druga stvar nova je ovdije i mislim da bi trebalo proći neko vrijeme da bi se moglo uopće razgovarati o tome.
tex je napisao/la:ima dosta moderatora, ali po meni baš nerade neki posao. bilo bi bolje bude jedan modeator zaslužen za jedan dio, posebno za povijest, aktualnosti, tehnika itd. i da to sve kontrolira. naravno sale da bude iznad svih i ima pristup svemu.
to je po meni najbolje, podjela rada - najučinkovitije za ovakav forum
Raspodjela je napravljena i mislim da se nemate šta brinuti tko moderira koji dio foruma.
A da ne radimo baš neki posao, to je samo tvoje mišljenje, što ne znači da si upućen u pravo stanje stvari. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

icegirl_no1 je napisao/la: @vulshok:dovoljno direktno??
Ma baš kako volim! :thumbup:
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

icegirl_no1 je napisao/la:
rosberg's biggest fan je napisao/la:Gledaj ja nemam ništa protiv da bude ženska, ali Icegirl_no1 nije dugo na forumu i po tome što ima 13.08 postova na dan to je po meni spamm.

NHF. ;)
No offence.
gle, meni je svejedno, nisam za to uopće znala do minutu prije neg sam pročitala texov post!!

znači ako na npr. 6 tema napišem po 2 posta to je po tebi spam??? :roll: razmisli malo bolje...a i sama sam napisala na prije 1 ili 2 str. da sam svjesna da sam na početku pretjerala, a zadnjih par dana nemam više od 10 posta dnevno, 100%; a i ako ti nemaš kaj za komentirat na svim onim temama, nemora značit da i drugi nemaju...to kaj se ja volim uključivat u rasprave je moja stvar, a i forum je tu da se to radi, a ne da se samo čita kaj drugi pišu, a sam ne izlažeš svoje mišljenje ;)

@vulshok:dovoljno direktno??
Da, al kužiš, ne moraš odgovorat na svaki drugi, treći post. ;)
Kužiš ak is registrirana manje od mjesec dana, a imaš više postova od mene to mi je malo čudno. ;)
A, ako kažeš da imaš o nečemu raspravljat, bez uvrede, nekad imaš neke postove koji su totalno bezveze! ;)

NHF. ;)
slika
Avatar
neocooler
Početnik
Početnik
Postovi: 198
Pridružen/a: 03 lis 2007, 01:48
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la neocooler »

Ljudi sorry ali većina vas priča totalne nebuloze - ko da je bitno tko ima kolko postova --> ja sam pogledal broj postova možda 1 od kad sam na forumu... Onaj ko ima više od 20-30 znači da je nekog vraga i pročital i da nije jedan od onih koji stanu na 0 :D

Što se mene tiče - ovo je forum i ako je nekom užasno dosadno neki dan neka napiše i 50 postova ako imaju smisla a da sam baš puno čitao postove koji nemaju, nisam :)

Što se tiče reputacije --> koga briga... Cool je kad ti neko da čisto zato jer znači da si ga se dojmio a ne zato jer imaš nešto bodića više u odnosu na nekog drugog... :D
"Life sucks but sometimes life sucks goooooood!!!"
Avatar
Stividen
Postovi: 18
Pridružen/a: 13 stu 2007, 18:39
Navijam za: Nikoga
Lokacija: tu negde

Post Postao/la Stividen »

Kaj se mene tiče voljela bio da i jedna kolegica bude moderator. Bar jedna ukoliko ostali moderi nemaju dosta vremena i tak to.
A vidi se da icegirl no1 svaki dan piše sve manje i sve bolje .
Al , nek ovi glavni to odluče i nek barem se malo u vezi toga bace koji razgovorčić.
Pozz.
Uzmi sve što ti život pruža.
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Post Postao/la Cool Finn »

Slažem se s ovim prijedlogom da jedna kolegica bude moderator, ali mislim da bi se to trebalo odlučivat po tome koliko je netko dugo na forumu, a ne koliko je je postova napisao do sada! ;)
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

zašto kad neko posle mene posta onda ja više svoj post ne mogu zbrisat?
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Ovako, što se tiče moderatorice ljepšeg spola, ponuda je kod "novačenja" novih moderatora poslana ivani.zagreb, koja je ponudu, kao što je Lucky napisao, uljudno odbila. Točan razlog ne znam (niti sam ju htio gnjaviti s ispitivanjem), ali znam da je za nju ova ponuda još uvijek na stolu.

Drugo, mišljenja sam da na ovom forumu ima dovoljno moderatora, koji, usput, obavljaju izvrstan posao, ali ako bude potrebno unajmiti još jednu osobu, konačna odluka će ovisiti o meni.

Nemojte misliti da imam nešto protiv ženskih moderatora, odnosno moderatorica (jer nemam!), ali činjenica je da na ovom forumu nema mnogo članica koje ispunjavaju nekakve (moje) kriterije za moderiranje foruma. Iako ih nema mnogo, postoji nekoliko članica kojima bih mogao poslati ponudu, no sve u svoje vrijeme...
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Zweki je napisao/la:Ja se ne slažem s tim da nas bude još iz razloga što nas sada ima dovoljno i da svi obavljamo dužnost kad se nađemo na forumu. Druga stvar zašto na bi icegirl_no1 za moderatoricu, bez uvrede, iz razloga jer je sama rekla da joj je ovo prvi forum i druga stvar nova je ovdije i mislim da bi trebalo proći neko vrijeme da bi se moglo uopće razgovarati o tome.
tex je napisao/la:ima dosta moderatora, ali po meni baš nerade neki posao. bilo bi bolje bude jedan modeator zaslužen za jedan dio, posebno za povijest, aktualnosti, tehnika itd. i da to sve kontrolira. naravno sale da bude iznad svih i ima pristup svemu.
to je po meni najbolje, podjela rada - najučinkovitije za ovakav forum
Raspodjela je napravljena i mislim da se nemate šta brinuti tko moderira koji dio foruma.
A da ne radimo baš neki posao, to je samo tvoje mišljenje, što ne znači da si upućen u pravo stanje stvari. ;)

Po meni moderatori svoj posao rade odlićno....To sam osjetio i na vlastitoj koži!!! :p

Mislim da ih zasada ima dovoljno i da nema potrebe za dodavanjem novih...
A ako već netko toliko želi žensku moderatoricu (iako nevidim zašto baš mora biti žensko al ajd...) po meni najbolja kandidatkinja je ivana.zagreb no kako je ona tu ponudu odbila.....Drugog kandidata nema......Ili ga ja još nisam zapazio......
1982 UCV 1919
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

sale je napisao/la: ali ako bude potrebno unajmiti još jednu osobu, konačna odluka će ovisiti o meni.
Kolka je placa kad ih unajmljujes :lol:
Ima dosta moderatora i rade dobro svoj posao
Avatar
Marlboro
Početnik
Početnik
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 ruj 2005, 11:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Negdje

Post Postao/la Marlboro »

Moderatori su OK! Svaka im čast na dobrom radu.
slika
slika
ice on fire
Postovi: 64
Pridružen/a: 01 stu 2007, 22:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Konjščina, Bočaki 59

Post Postao/la ice on fire »

moderi su zakon , ali zašto ne dati šansu i nježnijem spolu.
Kimi rules
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

sale je napisao/la:Ovako, što se tiče moderatorice ljepšeg spola, ponuda je kod "novačenja" novih moderatora poslana ivani.zagreb, koja je ponudu, kao što je Lucky napisao, uljudno odbila. Točan razlog ne znam (niti sam ju htio gnjaviti s ispitivanjem), ali znam da je za nju ova ponuda još uvijek na stolu.

Drugo, mišljenja sam da na ovom forumu ima dovoljno moderatora, koji, usput, obavljaju izvrstan posao, ali ako bude potrebno unajmiti još jednu osobu, konačna odluka će ovisiti o meni.

Nemojte misliti da imam nešto protiv ženskih moderatora, odnosno moderatorica (jer nemam!), ali činjenica je da na ovom forumu nema mnogo članica koje ispunjavaju nekakve (moje) kriterije za moderiranje foruma. Iako ih nema mnogo, postoji nekoliko članica kojima bih mogao poslati ponudu, no sve u svoje vrijeme...
Mislim da je tu sve jasno... tako da bi se mogli i maknit s te teme. A i ime teme je "pitanja u vezi funkc. 4uma".
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

jedno kratko- ja radi preglednosti pregledavam postove preko maila pa tek onda ostatak novih postova na forumu,no dpgađa mi se da nakon nekog vremena ne prikazuje na mailu nove postove na određenu temu koju sam odlućio pratiti ili sam posato u njoj. to mi se nekoliko puts događalo na temi novosti no ona nije jedina. malo ju prati malo ne,pa me zanima tko bi znao što se tu događa? il ima neki limit il nekaj?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

schuey je napisao/la:jedno kratko- ja radi preglednosti pregledavam postove preko maila pa tek onda ostatak novih postova na forumu,no dpgađa mi se da nakon nekog vremena ne prikazuje na mailu nove postove na određenu temu koju sam odlućio pratiti ili sam posato u njoj. to mi se nekoliko puts događalo na temi novosti no ona nije jedina. malo ju prati malo ne,pa me zanima tko bi znao što se tu događa? il ima neki limit il nekaj?
Hmm, vidim da se i Scorpyo požalio na ovu stvar.

Pogledat ću malo stanje baze, ali možda su se neke obavijesti izgubile zbog preopterećenosti servera :roll:
Da li se radi o nekim jako posjećenim temama (gdje se brzo skupljaju novi postovi) ili nekim temama u koje stigne par postova na dan?
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori