Pitanja članova u vezi funkcioniranja foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

sale je napisao/la: Na svakih 50 postova dobiva se 1 reputacijski bod. Zar je vrijedno izgubiti toliko vremena kako bi se zaradio 1 (jedan!) bod?!
sori al se ne slažem s tim jer legolas ima trenutno 1 reputacijski bod a ima tek točno 30 postova
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

shrkec je napisao/la:
sale je napisao/la: Na svakih 50 postova dobiva se 1 reputacijski bod. Zar je vrijedno izgubiti toliko vremena kako bi se zaradio 1 (jedan!) bod?!
sori al se ne slažem s tim jer legolas ima trenutno 1 reputacijski bod a ima tek točno 30 postova
Dobivaju se bodovi i za vrijeme provedeno na forumu, tako da nije morao napisat niti jedan post da bi dobio taj bod, a takodzer je mogao u prvom danu kad se regao natuć 50 postova i dobit taj 1 bod
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Ma čovjeće što se stalno prepirete oko reputacije....Ako ste aktivni doći će sama od sebe...JOš pritom ako pišete kvalitetne postove netko će to zapaziti i pokloniti će vam određeni broj reputacijskih bodova....Ili obrnuto...=)
1982 UCV 1919
Avatar
neocooler
Početnik
Početnik
Postovi: 198
Pridružen/a: 03 lis 2007, 01:48
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la neocooler »

Zanima me zašto poruka koji šaljem zaglavi i pošalje se nekad nakon minutu a nekad nakon 20min. Dali mi može netko objasniti kako to funkcionira? Hvala unaprijed (da nebi bilo da nabijam reutaciju postovima tipa "hvala na pomoći" :) )

P.s. Jedan prijedlog: uvedite da recimo post mora imati min. 15 znakova (bez quote-a)... Pomaže na forumima kojima se ja krećem...
"Life sucks but sometimes life sucks goooooood!!!"
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

Poruka se pošalje kad osoba kojoj šalješ dođe online, a u međuvremenu je možeš mijenjati...
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

dado je napisao/la:
sale je napisao/la: Na svakih 50 postova dobiva se 1 reputacijski bod. Zar je vrijedno izgubiti toliko vremena kako bi se zaradio 1 (jedan!) bod?!
Pitas krivog covjeka. Uostalom, pogle moju reputaciju. Ja sam samo skontao do sada da je velikoj vecini ljudi ovdje stalo do sto bolje reputacije jer smatraju da sto imaju vecu reputaciju to njihovi postovi dobivaju vise na tezini.
Po toj teoriji su tvoji lahki kao 3-slojni paloma toalet papir. :badgrin:
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

vulshok je napisao/la:Poruka se pošalje kad osoba kojoj šalješ dođe online, a u međuvremenu je možeš mijenjati...
Kolega vulshok je sve jasno objasnio ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Pošto je jedan moderator trnutno online onda da ga pitam neke. Zanima me htel bi otvoriti novu temu i u njoj postavit anketu.
Tema bi se zvala boje Renaulta i u njoj bi bila anketa koja bi imala za pitanje : koje vam se od ovih boja više sviđala ? a ponuđeni odgovori bili bi : a)žuto-plava
b)bijelo-narančasta
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

shrkec je napisao/la:Pošto je jedan moderator trnutno online onda da ga pitam neke. Zanima me htel bi otvoriti novu temu i u njoj postavit anketu.
Tema bi se zvala boje Renaulta i u njoj bi bila anketa koja bi imala za pitanje : koje vam se od ovih boja više sviđala ? a ponuđeni odgovori bili bi : a)žuto-plava
b)bijelo-narančasta
Lijepo je od tebe da imaš inicijativu, ali da su barem 3 kombinacije u igri, anketa bi ti imala smisla, ovako mislim da uopće nije upitno za što bi barem 90% ispitanika glasalo. Dakle, i bez ankete svi znamo da je to ona Mild Seven plavo-žuta. ;)
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

shrkec je napisao/la:Pošto je jedan moderator trnutno online onda da ga pitam neke. Zanima me htel bi otvoriti novu temu i u njoj postavit anketu.
Tema bi se zvala boje Renaulta i u njoj bi bila anketa koja bi imala za pitanje : koje vam se od ovih boja više sviđala ? a ponuđeni odgovori bili bi : a)žuto-plava
b)bijelo-narančasta
Mislim da nam takvo što nebi bilo potrebno ;) iz razloga što bi onda i drugi htjeli anketu za boje svog teama :) a to i nije baš toliko važno da bi trebala anketa ;)
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

OK. al samo da napomenem da nemogu svi za svoju ekipu takvo što tražit zato jer nisamo vidjeli ferrari , mclaren , bmw , wiliams , toyota nisu baš bitno mjenjali svoje boje osim Honde .
Ali ok , vi ste moderatori i vi odlučujete . ja to poštujem
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

-Briatore- je napisao/la:
shrkec je napisao/la:Pošto je jedan moderator trnutno online onda da ga pitam neke. Zanima me htel bi otvoriti novu temu i u njoj postavit anketu.
Tema bi se zvala boje Renaulta i u njoj bi bila anketa koja bi imala za pitanje : koje vam se od ovih boja više sviđala ? a ponuđeni odgovori bili bi : a)žuto-plava
b)bijelo-narančasta
Lijepo je od tebe da imaš inicijativu, ali da su barem 3 kombinacije u igri, anketa bi ti imala smisla, ovako mislim da uopće nije upitno za što bi barem 90% ispitanika glasalo. Dakle, i bez ankete svi znamo da je to ona Mild Seven plavo-žuta. ;)
ne mora biti . meni se npr. ove boje više sviđaju. uostalom takve su boje imali 1976 ako se ne varam i te su boje svima bile lijepe . a kaj , sad su ružne ?
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

shrkec je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:
shrkec je napisao/la:Pošto je jedan moderator trnutno online onda da ga pitam neke. Zanima me htel bi otvoriti novu temu i u njoj postavit anketu.
Tema bi se zvala boje Renaulta i u njoj bi bila anketa koja bi imala za pitanje : koje vam se od ovih boja više sviđala ? a ponuđeni odgovori bili bi : a)žuto-plava
b)bijelo-narančasta
Lijepo je od tebe da imaš inicijativu, ali da su barem 3 kombinacije u igri, anketa bi ti imala smisla, ovako mislim da uopće nije upitno za što bi barem 90% ispitanika glasalo. Dakle, i bez ankete svi znamo da je to ona Mild Seven plavo-žuta. ;)
ne mora biti . meni se npr. ove boje više sviđaju. uostalom takve su boje imali 1976 ako se ne varam i te su boje svima bile lijepe . a kaj , sad su ružne ?
Ok, ali i dalje bi se mogao skoro pa okladiti da bi velik broj glasao za plavo-žutu. Ova narančasta, kolko ja znam, nije bila, već su bili žuto-crni, možda čak malo bijele, a to je bilo puno ljepše od ovoga sada.
Možda si mislio na ovo:

stisni burazeru
Zadnja izmjena: -Briatore-, dana/u 11 stu 2007, 22:53, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

-Briatore- je napisao/la:
shrkec je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la: Lijepo je od tebe da imaš inicijativu, ali da su barem 3 kombinacije u igri, anketa bi ti imala smisla, ovako mislim da uopće nije upitno za što bi barem 90% ispitanika glasalo. Dakle, i bez ankete svi znamo da je to ona Mild Seven plavo-žuta. ;)
ne mora biti . meni se npr. ove boje više sviđaju. uostalom takve su boje imali 1976 ako se ne varam i te su boje svima bile lijepe . a kaj , sad su ružne ?
Ok, ali i dalje bi se mogao skoro pa okladiti da bi velik broj glasao za plavo-žutu. Ova narančasta, kolko ja znam, nije bila, već su bili žuto-crni, možda čak malo bijele, a to je bilo puno ljepše od ovoga sada.
Možda si mislio na ovo:
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?t= ... ilverstone
a ne. točno sam znal da budeš mislil na to sa silverstonea ali ne. napiši na googleu renault f1 1976 pa buš videl .
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Previše OT-a, vratite se na temu :off:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Kaj su korisničke grupe?
slika
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

rosberg's biggest fan je napisao/la:Kaj su korisničke grupe?
Skupina ljudi prikljucena nekoj grupi na forumu... recimo bas na ovom forumu bi mogli osnovat grupu ljudi koji vole McLarena...
Pa ako ti je McLaren dobar, pristupis toj grupi i ostali vide u kojoj si ti grupi.
Sad neznam postoje li kakve privilegije, to će Sale znat. Al toliko od mene..
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

vulshok je napisao/la:
rosberg's biggest fan je napisao/la:Kaj su korisničke grupe?
Skupina ljudi prikljucena nekoj grupi na forumu... recimo bas na ovom forumu bi mogli osnovat grupu ljudi koji vole McLarena...
Pa ako ti je McLaren dobar, pristupis toj grupi i ostali vide u kojoj si ti grupi.
Sad neznam postoje li kakve privilegije, to će Sale znat. Al toliko od mene..
Aha, kužim!
Thanks!
slika
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

znam da sam nova i sve to
ali mene zanima kak se dobije status pocetnika (tj.ona mala zvjezdica sa strane) i sl.?
neznam dal vec negdje netko to pita al nisam uspjela nac...
legolas
Početnik
Početnik
Postovi: 228
Pridružen/a: 02 stu 2007, 19:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la legolas »

hamiltongirl je napisao/la:znam da sam nova i sve to
ali mene zanima kak se dobije status pocetnika (tj.ona mala zvjezdica sa strane) i sl.?
neznam dal vec negdje netko to pita al nisam uspjela nac...
Titule idu ovako:

Početnik -150
Rezervni vozač -350
Test vozač - 550
Profesionalni vozač - 850
Svjetski prvak - 1450
Veteran - 2550
Legenda - 4550

Toliko moras imat postova.
_________________
slikaslika
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Odgovor je na 2 stranice prije...
Zweki je napisao/la:Titule idu ovako:

Početnik - 150 [1 zvjezdica]
Rezervni vozač - 350 [2 zvjezdice]
Test vozač - 550 [3 zvjezdice]
Profesionalni vozač - 850 [4 zvjezdice]
Svjetski prvak - 1450 [5 zvjezdica]
Veteran - 2550 [6 zvjezdica]
Legenda - 4550 [7 zvjezdica]
EDIT: Legolas je bio brži...
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

uuuuuuuuuu.....puno cu ja postova jos morat poslat!
al hvala :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Što ne znači da morate ganjati postove zbog titule i zvjezdica. Neće vas nitko više cijeniti zato što imate broj postova veći. Kvalitetni postovi, a onda ih može biti i 20 pa će te biti na boljem glasu, odnosno i to malo će vrijediti više nego svih 7 zvjezdica.
Stvari koje ne znate, potražite prvo preko tražilice, a ako ne nađete odgovor, postavite pitanje. U zadnje vrijeme je dosta bezveznih pitanja koja su tu više zbog broja postova i reputacije nego zbog toga što je nešto od toga potrebno ili nejasno.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

Zweki je napisao/la:Stvari koje ne znate, potražite prvo preko tražilice, a ako ne nađete odgovor, postavite pitanje. U zadnje vrijeme je dosta bezveznih pitanja koja su tu više zbog broja postova i reputacije nego zbog toga što je nešto od toga potrebno ili nejasno.
Bas sam to htio reci...u zadnje vrijeme (a posebno ovaj vikend) sve je vise postova izmedu par korisnika, koji sadrze 2-3 rijeci te se forum time pretvara u chat!
Ne samo to, nego pojedini korisnici iznose i puno netocnih tvrdnji koje bi, da si daju truda, lako mogli prije postanja provjeriti na netu. Osim toga ako netko nesto nezna moze na forumu postaviti pitanje i sigurno ce se naci netko tko ce mu dati odgovor (na kraju krajeva, to i je jedna od vaznijih funkcija foruma opcenito).

Za moderatore: podrzao bi prijedlog jednog clana koji je pred par dana rekao da bi se mogla uvesti neka ogranicenja na postove (u smislu minimalne duzine i sl.). Mislim da bi to barem donekle moglo pomoci.
slika
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Htel bi reći da se u dva djela ovog foruma događa neke kaj se ne bi trebalo događati . Riječ je o temama Michael Schumacher i Lewis Hamilton . Kao prvo tam se razglaba o sasvim drugim vozačim , vremenima i tak to . Po meni je to bez veze da se trpa nečim kaj nije istina i občinim prepiranjima .
Bilo bi mi drago da neko otiđe pogledat malo tam pa nek vidi kaj to tam je !!! Lepo bi se zahvalil



I da dopunim . Zake se i podtema Novosti ne bi djelila po mjesecima . Ak neko hoće kaj videt onda mora pol sata dolazit do tam.
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Odgovori