Prijedlozi za "Virtualnu kladionicu"

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Prijedlozi za "Virtualnu kladionicu"

Post Postao/la Pero Perilica »

Pošto nam je Sale dal zeleno svjetlo za otvaranje Naše(Vaše) virtualne kladionice, na njegovu molbu otvorena je tema za prijedloge isključivo vezane za istu!

Bilo bi lijepo kad se bi javilo par članova koji su voljni u podizanju kladionice!
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Moj prvi prijedlog vezan je za ponudu događaja na našoj kladionici!
Najbolje bi bilo svesti to na čim manje!
Ja predlažem: 1) Pobjednik trke
2) Dueli vozača
3) Dueli momčadi
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Mobil 1
Početnik
Početnik
Postovi: 249
Pridružen/a: 22 pro 2007, 12:36
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Mobil 1 »

Pero Perilica je napisao/la:Moj prvi prijedlog vezan je za ponudu događaja na našoj kladionici!
Najbolje bi bilo svesti to na čim manje!
Ja predlažem:

1) Pobjednik trke
2) Dueli vozača
3) Dueli momčadi
Mislim da ovo podebljano isto ne treba.
Znat će se nakon prve utrke koje su momčadi opet jake , isto tako i s vozačima.
Ako ne bi bio problem , daj malo iznesi razloge zašto si stavio ove podebljane.

Ja bi radije dodao kvalifikacije i odabir guma ( odnosno mekše ili tvrđe komponente).
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Mobil 1 je napisao/la:
Pero Perilica je napisao/la:Moj prvi prijedlog vezan je za ponudu događaja na našoj kladionici!
Najbolje bi bilo svesti to na čim manje!
Ja predlažem:

1) Pobjednik trke
2) Dueli vozača
3) Dueli momčadi
Mislim da ovo podebljano isto ne treba.
Znat će se nakon prve utrke koje su momčadi opet jake , isto tako i s vozačima.
Ako ne bi bio problem , daj malo iznesi razloge zašto si stavio ove podebljane.

Ja bi radije dodao kvalifikacije i odabir guma ( odnosno mekše ili tvrđe komponente).
To sam stavil zato jer je tak isto i PSK kladionici! Kaj se tiče duela, normalno da se ne budu takmičili Kimi i Sato ili Hamilton i Sutil, već se stavlja duel npr. Massa-Alonso, Kimi-Hamilton, Kubica-Heidfeld i sl... isto vrijedi i za momčadi: Ferrari-McM, BMW-Reanult, Honda-Williams..

A kaj se tiče kvalifikacija, mislim da bu to preveć posla za one koji se budu toga primili, a za gume treba pak izmišljati koeficijente i treba to popratiti ko, kad i zake vozi na kakvim gumama!

Evo primjer: 1) Pobjednik utrke: Kimi-2,50; Massa-3,60; Alonso-5,25; Hamilton-7,80; Kubica-12,00; Heidfeld-14,00; Rosberg-22; Button 30,00; ostali 4,00;

2)Dueli pilota: Kimi-Alonso 1,60-2,10; Hamilton-Massa 1,75-1,85; Button-Kubica 1,90-1,90; Heidfeld-Rosberg 1,50-2,25; Kovalainen-Piquet 1,45-2,50;...

3) Dueli konstruktora: Ferrari-Renault 1,35-3,60; Ferrari-McM 1,60-2,80; Ferrari-BMW 1,25-4,00; Toyota-Honda 3,60-1,75; Williams-REd Bull 1,90-1,90;...
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Možda je bolje dodati top 3 ili top 5, kao što je Sale rekao... Ti dueli su većinom riješeni nakon kvala tako da...ne znam, ne čini mi se najpraktičnije.
Prijavljujem se za pomoć pri zbrajanju i postavljanju koeficijenata ;) , ako bude potrebna...
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Magic Alonso je napisao/la:Možda je bolje dodati top 3 ili top 5, kao što je Sale rekao... Ti dueli su većinom riješeni nakon kvala tako da...ne znam, ne čini mi se najpraktičnije.
Prijavljujem se za pomoć pri zbrajanju i postavljanju koeficijenata ;) , ako bude potrebna...
Nadam se da ove godine ne bu tak i prognoza duela bi mogla biti najzanimljiviji događaj na kladionci i ona se bude sastavljala nakon kvalifikacija ko i svaki drugi događaj na kladionici!
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Pero Perilica je napisao/la:
Nadam se da ove godine ne bu tak i prognoza duela bi mogla biti najzanimljiviji događaj na kladionci i ona se bude sastavljala nakon kvalifikacija ko i svaki drugi događaj na kladionici!
[-o<

Niko sretniji od mene ako bude tako!
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Traži se:1) čovjek koji bude sastavljal ponudu na našoj kladionici

2)više njih koji budu pregledavali "listiće"(množili koef. i uplatu) te onaj koji bu o dobitnim listićima obavijestil administratora koji bude sretnim dobitnicima i "isplatil" dobivenu reputaciju !

....ja se javljam za posel pod rednim brojem 1. i za dio posla pod rednim brojem 2.
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Ja cu posao broj dva ;) .
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Mobil 1
Početnik
Početnik
Postovi: 249
Pridružen/a: 22 pro 2007, 12:36
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Mobil 1 »

Pero Perilica je napisao/la:
Evo primjer: 1) Pobjednik utrke: Kimi-2,50; Massa-3,60; Alonso-5,25; Hamilton-7,80; Kubica-12,00; Heidfeld-14,00; Rosberg-22; Button 30,00; ostali 4,00;

2)Dueli pilota: Kimi-Alonso 1,60-2,10; Hamilton-Massa 1,75-1,85; Button-Kubica 1,90-1,90; Heidfeld-Rosberg 1,50-2,25; Kovalainen-Piquet 1,45-2,50;...

3) Dueli konstruktora: Ferrari-Renault 1,35-3,60; Ferrari-McM 1,60-2,80; Ferrari-BMW 1,25-4,00; Toyota-Honda 3,60-1,75; Williams-REd Bull 1,90-1,90;...
Primjer 1 ti je ok.
Ali primjer 2 je sori ali je shit.Kak se Rosberg može duelirati s Heidfeldom.
I za taj drugi primjer možeš staviti više kombninacija poput( Massa-Hamilton , Massa-Kimi , Alonso - Kimi , Alonso- Hamilton , Kimi Hamilton ...) --- tu o broju koeficijenta još neću jer to sam samo primjer nnaveo.
A u tvojem 3. primjeru ne vidim svrhu zašto bi bile momčadi.
Pa to je sasvim razumljivo da će bit Wiliams-Reanult , McLaren-Ferrari itd.
gattuso87
Početnik
Početnik
Postovi: 348
Pridružen/a: 11 lip 2007, 11:26
Ja sam: Vozač
Navijam za: Jarna Trullija i Ferrari
Lokacija: PMF

Post Postao/la gattuso87 »

hej dečki sviđa mi se ideja ali mislim da malo olako svi ulazimo u to... ja ću naravno sudjelovati u klađenju a sudjelovao bih u pripremi ponude i kontroli listića ali nisam siguran da ću svaki drugi vikend moći izdvojiti nekoliko sat iza to...i ti pero malo razmisli o tome npr.imaš za 3 dana ispit a ti moraš sastaviti ponudu(koju,kolko sam skužil,hoćeš prekopirati od psk-a/ne znam kaj oni maju ru za reći/) i još čekirati 1000 listića...
BRAVO JARNO!
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Mobil 1 je napisao/la:
Pero Perilica je napisao/la:
Evo primjer: 1) Pobjednik utrke: Kimi-2,50; Massa-3,60; Alonso-5,25; Hamilton-7,80; Kubica-12,00; Heidfeld-14,00; Rosberg-22; Button 30,00; ostali 4,00;

2)Dueli pilota: Kimi-Alonso 1,60-2,10; Hamilton-Massa 1,75-1,85; Button-Kubica 1,90-1,90; Heidfeld-Rosberg 1,50-2,25; Kovalainen-Piquet 1,45-2,50;...

3) Dueli konstruktora: Ferrari-Renault 1,35-3,60; Ferrari-McM 1,60-2,80; Ferrari-BMW 1,25-4,00; Toyota-Honda 3,60-1,75; Williams-REd Bull 1,90-1,90;...
Primjer 1 ti je ok.
Ali primjer 2 je sori ali je shit.Kak se Rosberg može duelirati s Heidfeldom.
I za taj drugi primjer možeš staviti više kombninacija poput( Massa-Hamilton , Massa-Kimi , Alonso - Kimi , Alonso- Hamilton , Kimi Hamilton ...) --- tu o broju koeficijenta još neću jer to sam samo primjer nnaveo.
A u tvojem 3. primjeru ne vidim svrhu zašto bi bile momčadi.
Pa to je sasvim razumljivo da će bit Wiliams-Reanult , McLaren-Ferrari itd.
To su samo primjeri... :roll:
Ponuda za našu kladionicu biti će prekopirana s ponude prave kladionice! oni budu valjda znali komu kakv koeficijent priložiti :idea:
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

gattuso87 je napisao/la:hej dečki sviđa mi se ideja ali mislim da malo olako svi ulazimo u to... ja ću naravno sudjelovati u klađenju a sudjelovao bih u pripremi ponude i kontroli listića ali nisam siguran da ću svaki drugi vikend moći izdvojiti nekoliko sat iza to...i ti pero malo razmisli o tome npr.imaš za 3 dana ispit a ti moraš sastaviti ponudu(koju,kolko sam skužil,hoćeš prekopirati od psk-a/ne znam kaj oni maju ru za reći/) i još čekirati 1000 listića...
Mi bumo ograničili do max. 20-25 uplata! podjeli to na 4-5 suradnika, ispadne na svakog cca. 5 listića koja mora provjeriti! Recimo da od tih 5 listića 2 budu dobitna! Kakav je to posel? Nikakav! Na kraju dana se skupe sve dobitne prijave i prosljede do Saleta! Na njemu je samo da isplati ljude!
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Pero, mislim da si ti savršen za 1. posao, a za 2. se nadam da ćete nekog neći! Ja nažalost nemama baš toliko vremena pa neću se hvatati novog posla!
Ja glasam za Peru da sastavlja koeficijente i parove!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

ja ti mogu pomoć oko sastavljanja kjoeficijenta al bolje mi je prema supersportovoj kladionici nego psk. ionak redovno idem u kladušu pa mogu sjest i 15 min izdvojit za forum.
2. mogu pomoć al ne garantiram da će bit odmah nakon svake utrke,ako se npr dog da rezultate objavimo do navečer onda mogu i tu...
3. nisam skužil kom bu se uplaćivala repa?

evo prijedlog za prve uplate na koje bi s e moglo upaćivat do 15.3.2008.
ponuda jhe preuzeta sa b-win portala za klađenje...

Svjetsko prvenstvo, Svijet
Drivers Championship 2008 - 17:00
Antepost pobjednik
Kimi Räikkönen (FIN/Ferrari) 2.70

Lewis Hamilton (GBR/McLaren) 2.85

Fernando Alonso (ESP/Renault) 7.00

Felipe Massa (BRA/Ferrari) 7.00

Heikki Kovalainen (FIN/McLaren) 13.00

Nick Heidfeld (GER/BMW-Sauber) 30.00

Nelson Piquet Jr. (BRA/Renault) 31.00

Robert Kubica (POL/BMW-Sauber) 50.00

Nico Rosberg (GER/Williams) 50.00

Jenson Button (GBR/Honda) 80.00

Jarno Trulli (ITA/Toyota) 100.00

Mark Webber (AUS/Red Bull) 100.00

David Coulthard (GBR/Red Bull) 150.00

Sebastian Vettel (GER/Toro Rosso) 150.00

Timo Glock (GER/Toyota) 200.00

Rubens Barrichello (BRA/Honda) 250.00

Kazuki Nakajima (JPN/Williams) 250.00

SP konstruktora 2008. - 18:00
Antepost pobjednik
Ferrari 1.75

McLaren-Mercedes 3.00

Renault 6.00

BMW Sauber 13.00

Red Bull 20.00

Honda 30.00

WilliamsF1 40.00

Toyota 50.00
da,i moj prijedlog je da se ne zaračunavaju mt troškovi koje imaju kladionice lakšeg izračuna dobitnih koeficijenata
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Repu bumo uplaćivali na Saleov "račun"!
i ovu ponudu šofera bumo skratili samo na prvih deset ponuđenih!
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

I na sto se sve kladit moze.
Pobjede i momcadski dueli?
Za ukupnog pobjednika se nebi trebali kladit. Mali koef.,a i tko ce pregledat uloge koji su dati prije 8-9 mjeseci. Ako ce se pak kladit za ukupnog pobjednika onda je rok klađenja do pocetka VN Australije(prva trka?).
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Adriana Lima fan je napisao/la:I na sto se sve kladit moze.
Pobjede i momcadski dueli?
Za ukupnog pobjednika se nebi trebali kladit. Mali koef.,a i tko ce pregledat uloge koji su dati prije 8-9 mjeseci. Ako ce se pak kladit za ukupnog pobjednika onda je rok klađenja do pocetka VN Australije(prva trka?).
još jedanput ponavljam!
Momčadski dueli, dueli pilota i pobjednik utrke! Nema oklada na ukupnog pobjenika...
makar je još prerano ali to bi tak nekak trebalo izgledati...
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Oće bit da svaki član ima pravo na jednu okladu ili na više pa ograničen broj ili na neograničeno? npr. jel smijem ja stavit 5 bodova na dvoboj kimi-hamilton i 5 na heidfeld-kubica?
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Keith je napisao/la:Oće bit da svaki član ima pravo na jednu okladu ili na više pa ograničen broj ili na neograničeno? npr. jel smijem ja stavit 5 bodova na dvoboj kimi-hamilton i 5 na heidfeld-kubica?
misliš kao na dva odvojena listića?
znam da bi bilo jako teško računat kad bi se sistemi radili od listića,pa mislim da to nebu bilo,al kaj se tiče ovog,ja sam za...i meni se ne sviđa ograničenje na broj članova koji se mogu kladiti iz razloga da ukoliko bih se ja baš htio kladit a radim cijelu subotu,dođem doma i već je sav broj oklada popunjen. :?
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

schuey je napisao/la:
Keith je napisao/la:Oće bit da svaki član ima pravo na jednu okladu ili na više pa ograničen broj ili na neograničeno? npr. jel smijem ja stavit 5 bodova na dvoboj kimi-hamilton i 5 na heidfeld-kubica?
misliš kao na dva odvojena listića?
znam da bi bilo jako teško računat kad bi se sistemi radili od listića,pa mislim da to nebu bilo,al kaj se tiče ovog,ja sam za...i meni se ne sviđa ograničenje na broj članova koji se mogu kladiti iz razloga da ukoliko bih se ja baš htio kladit a radim cijelu subotu,dođem doma i već je sav broj oklada popunjen. :?
Da, mislio na to, na dva listića, jer se ja i u pravoj kladionici gotovo uvijek tako kladim. I, da, ni meni se ne sviđa ovo ograničenje oklada, ali sam i svjestan da ukoliko neće biti ograničenja treba se povećati zaposlenost u tom sektoru :D . Jer ne može 5 ljudi upravljat svime, trebamo se dobro organizirat i sve. 8)
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Keith je napisao/la: Da, mislio na to, na dva listića, jer se ja i u pravoj kladionici gotovo uvijek tako kladim. I, da, ni meni se ne sviđa ovo ograničenje oklada, ali sam i svjestan da ukoliko neće biti ograničenja treba se povećati zaposlenost u tom sektoru :D . Jer ne može 5 ljudi upravljat svime, trebamo se dobro organizirat i sve. 8)
Ja mislim da je bolje ograničiti...nećemo moći sve pohvatati.
Ne moramo ograničiti na 10 ili 15, ali mislim da je 30-40 sasvim ok brojka.
Ako se ne kladiš ovaj vikend slijedeći ćeš. Premalo je ljudi koji imaju slobodnog vremena za to, a mi koji imamo nemamo svaki vikend 2 sata, nego eto pola sata za pregledati 5-10 "listica".
Ali o tome je najbolje raspravljati kad saznamo koliko nas je zaposleno u tom sektoru ;) !
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

ovo s dva listića mislim da ne bu išlo. ipak se ovdje lovi samo repa a ne prave pare! 30-40 oklada?? može!! Ali trebamo volontere!!!!!!! :D

Dal se slaže Sale da njega uplaćujemo repu i kak bu to izgledalo kad nas 30 nahrupi na njegov profil!!?!!????
Anything you can do, I can do better!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Pero Perilica je napisao/la:ovo s dva listića mislim da ne bu išlo. ipak se ovdje lovi samo repa a ne prave pare! 30-40 oklada?? može!! Ali trebamo volontere!!!!!!! :D

Dal se slaže Sale da njega uplaćujemo repu i kak bu to izgledalo kad nas 30 nahrupi na njegov profil!!?!!????
ja sam rekao da bum dao svoj doprinos toj ideji a nadalje,mislim da je pametnije da se na postu gdje stavljamo listić napišemo i koliko ulažemo,te jedan onda samo zbroji i saletu preda da se oduzmu ti bodovi!jer pazi, to nebu nikak pregledno kad netko otvori saletovu repu nakon 3 utrke,no to je moj prijedlog...
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

schuey je napisao/la:
Pero Perilica je napisao/la:ovo s dva listića mislim da ne bu išlo. ipak se ovdje lovi samo repa a ne prave pare! 30-40 oklada?? može!! Ali trebamo volontere!!!!!!! :D

Dal se slaže Sale da njega uplaćujemo repu i kak bu to izgledalo kad nas 30 nahrupi na njegov profil!!?!!????
ja sam rekao da bum dao svoj doprinos toj ideji a nadalje,mislim da je pametnije da se na postu gdje stavljamo listić napišemo i koliko ulažemo,te jedan onda samo zbroji i saletu preda da se oduzmu ti bodovi!jer pazi, to nebu nikak pregledno kad netko otvori saletovu repu nakon 3 utrke,no to je moj prijedlog...
tak sam i ja razmišljal ali sam došel do drugog problema..., onda bu sale moral baš kod svakoga(cca.30-40), i njima oduzeti ili dodati reputaciju!
Mislim da bi bilo najbolje da on to odluči!!!
Anything you can do, I can do better!
Odgovori