tema o novim temama

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

schuey je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:
sale je napisao/la:Bilo je priče o shoutboxu, ali mislim da to nije baš najbolje rješenje za chat kada se okupi više od 4-5 osoba (prvenstveno zbog preglednosti jer je shoutbox prilično mizernih dimenzija, pa je, kad ekipa počne štancati poruke, potrebno puno scrollati gore-dolje da bi se mogla pročitati neka poruka).

Inače, slažem se da je puno bolje, praktičnije i brže rješenje nekav IM program ili IRC.
Zapravo, možda bi bilo najbolje za sve da se na http://wwwe.meebo.com/ otvori posebna soba (po potrebi zaključa) i tamo chata za vrijeme utrke. Naravno, lozinku i ime sobe bi dogovorili ovdje, na forumu ;)

Za one koji ne znaju, Meebo je Web 2.0 projekt koji korisnicima omogućava komunikaciju putem različitih instant messaging protokola (ICQ, MSN, GTalk, Yabber, AIM i YIM). Što se tiče opcije otvaranja posebne sobe samo za nas, s time se nisam igrao, ali znam da je dovoljno da ju jedan od nas otvori, na forumu objavi svoj nick, ime sobe i password (ako se mislimo zaključati) i da kasnije lako upadnemo u razgovor :D

Za one koji žele znati više -> Wiki click ;)
Mislim da je to dobra ideja s tim programom jel vjerujem da ima sigurno 6-7 ljudi min. koji hoce za vrijeme utrke nes prokomentirat.
podržavam ideju al ja ipak volim da me se ne smeta kad je trka,to je moj kutak od vuru i po do dve i tu sam sam sa sobom,tak da ko voli nek izvoli...
BRAVO!!! :D :D
Dijelimo isto mišljenje, najljepše mi je kad sam u miru pratim utrku i ne obazirem se na druge okolnosti! :D
Avatar
frances
Početnik
Početnik
Postovi: 182
Pridružen/a: 26 lip 2007, 16:16
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija
Lokacija: Ma/Zg
Kontakt:

Post Postao/la frances »

ja volim pratiti utrku i komentirati je usput s nekim. cimerica mi se baš i ne razumije, tako da mi se ova ideja o sobi sviđa
vratila se
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

Evo sad se primjerice otvori taj Chat kao msn ili nešto slično, pa svi bi tu bili, a nitko više na forumu, pa sam zato protiv toga. Ovako mi se sviđa više. Recimo tamo bi bilo uvijek 70% ljudi, a na ovome forumu 30%. Uglavnom nije mi to neka ideja.
(bez ljutnje, to je samo moje mišljenje)
kakav potpis staviti???
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Maestro je napisao/la:Evo sad se primjerice otvori taj Chat kao msn ili nešto slično, pa svi bi tu bili, a nitko više na forumu, pa sam zato protiv toga. Ovako mi se sviđa više. Recimo tamo bi bilo uvijek 70% ljudi, a na ovome forumu 30%. Uglavnom nije mi to neka ideja.
(bez ljutnje, to je samo moje mišljenje)
Pa to ce koristit samo udoba utrka vecinom radi brzeg komuniciranja.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

schuey je napisao/la: podržavam ideju al ja ipak volim da me se ne smeta kad je trka,to je moj kutak od vuru i po do dve i tu sam sam sa sobom,tak da ko voli nek izvoli...
Tako je i kod mene...samo ja i tv (ajd jos i brat moze), a svi ostali su smetnja :D .
Ali ideja je super za one koji imaju potrebu prokomentirati, a nemaju s kim. Ili im je dosadno dok slusaju: prijenos formule 1 omogućio je vip :D .
Btw, ne znam kako vama, ali meni čak i taj dio počinje faliti :lol: .
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
zborzic@htnet-dsl
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 22:59
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Eau Rouge

Post Postao/la zborzic@htnet-dsl »

Magic Alonso je napisao/la:
schuey je napisao/la: podržavam ideju al ja ipak volim da me se ne smeta kad je trka,to je moj kutak od vuru i po do dve i tu sam sam sa sobom,tak da ko voli nek izvoli...
Tako je i kod mene...samo ja i tv (ajd jos i brat moze), a svi ostali su smetnja :D .
Ali ideja je super za one koji imaju potrebu prokomentirati, a nemaju s kim. Ili im je dosadno dok slusaju: prijenos formule 1 omogućio je vip :D .
Btw, ne znam kako vama, ali meni čak i taj dio počinje faliti :lol: .
A tako je i kod mene.
Kod mene samo ja pratim formulu i imam prostor samo za sebe i tada ne volin da me iko smeta.
Utakmice gledam sa ekipom, ali formula mi je nešto drugo.Obožavam je gledat sam i slušat onog budalu Blaža.
bukreka i jogurta
Odgovori