tema o novim temama

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Adriana Lima fan je napisao/la:Ocemol kladionicu o poredku na kraju sezone.
Rok do pocetka sezone. Svaka tocna pozicija daje nesto repe. Kao u onoj kladionici o vozacima u ekipama.
već imamo preko nekoliko kladionica,al moj prijedlog je da se onda ovo ubaci u kladionicu koju je pero perilica osmislio,čak mislim da sam predložio nekaj slično al nisu prihvatili,no u svakom slučaju ja sam za makar ima možda i previše kladionica,no podržavam.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

schuey je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Ocemol kladionicu o poredku na kraju sezone.
Rok do pocetka sezone. Svaka tocna pozicija daje nesto repe. Kao u onoj kladionici o vozacima u ekipama.
već imamo preko nekoliko kladionica,al moj prijedlog je da se onda ovo ubaci u kladionicu koju je pero perilica osmislio,čak mislim da sam predložio nekaj slično al nisu prihvatili,no u svakom slučaju ja sam za makar ima možda i previše kladionica,no podržavam.
super ideja, slažem se s Adriana Lima fan, ja bi isto taj tip kladionice- koju je radil LeoZGB-znači da svako poreda vozače od 1.-22. mjesta(ili manje?!?!) pa se onda za svako pogođeno mjesto dodijeli 0,5 bodova i 3 koji imaju najviše pogođenih, blago njemu...po meni je to najbolji sistem..ima koga ko se javlja za zbrajanje bodova? ja sam prva na popisu ak treba :) a netko se na kraju sezone i treba sjetit te kladionice :)

ps:i ak se modovi slažu, mogli bi otvorit temu pod prognozama, jer mislim da ovi postovi tam spadaju..pa da se prebace ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

icegirl_no1 je napisao/la:
schuey je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Ocemol kladionicu o poredku na kraju sezone.
Rok do pocetka sezone. Svaka tocna pozicija daje nesto repe. Kao u onoj kladionici o vozacima u ekipama.
već imamo preko nekoliko kladionica,al moj prijedlog je da se onda ovo ubaci u kladionicu koju je pero perilica osmislio,čak mislim da sam predložio nekaj slično al nisu prihvatili,no u svakom slučaju ja sam za makar ima možda i previše kladionica,no podržavam.
super ideja, slažem se s Adriana Lima fan, ja bi isto taj tip kladionice- koju je radil LeoZGB-znači da svako poreda vozače od 1.-22. mjesta(ili manje?!?!) pa se onda za svako pogođeno mjesto dodijeli 0,5 bodova i 3 koji imaju najviše pogođenih, blago njemu...po meni je to najbolji sistem..ima koga ko se javlja za zbrajanje bodova? ja sam prva na popisu ak treba :) a netko se na kraju sezone i treba sjetit te kladionice :)

ps:i ak se modovi slažu, mogli bi otvorit temu pod prognozama, jer mislim da ovi postovi tam spadaju..pa da se prebace ;)
I ja cu zbrajat na kraju. Samo enka se do pocetka sezone zakljuca. Obvezatno je navest sav poredak i to je to.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Lucky je napisao/la:
icegirl_no1 je napisao/la: ps:i ak se modovi slažu, mogli bi otvorit temu pod prognozama, jer mislim da ovi postovi tam spadaju..pa da se prebace ;)
Što se mene osobno tiče ja se slažem.
Ako se i otvori tema,odnosno neka vrsta kladionice organizirajte se tko će odraditi zbrajanje bodova.Najbolje bi bilo kad bi se oni koji budu zbrajali bodove podjele na određene vozače.Možda bi svatko trebao uzeti po četri,pet vozača,a u tom slučaju treba vas biti najmanje pet.
Dogovorite se,a ja mogu preuzeti dio da sa još dva člana na kraju prebrojim sve bodove čisto radi provjere.

P.S.Treba se dogovoriti kako će te riješiti reputacijske bodove koje će se na kraju podjeliti.
A nek se prvo otvori topic. Rezultati ce se zbrajat tek na kraju sezone,a ko zna ocel bit netko do tad na forumu tako da se to u toku sezone dogovorimo.
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Adriana Lima fan je napisao/la:A nek se prvo otvori topic. Rezultati ce se zbrajat tek na kraju sezone,a ko zna ocel bit netko do tad na forumu tako da se to u toku sezone dogovorimo.
što se tiče onih koji možda neće bit na forumu na kraju sezone-pa njih onda lako preskočimo u poretku i onaj sljedeći na popisu zauzme njegovo mjesto..jel se slažete?evo ja ću sad otvorit topic, a najbolje bi bilo da ljudi tamo samo glasaju, bez ikakvih komentara i pitanja, da je nama poslije lakše davat bodove i zbrajat
..a ak imaju pitanja, mogu pitat na pp

Lucky je napisao/la:Ako se i otvori tema,odnosno neka vrsta kladionice organizirajte se tko će odraditi zbrajanje bodova.Najbolje bi bilo kad bi se oni koji budu zbrajali bodove podjele na određene vozače.Možda bi svatko trebao uzeti po četri,pet vozača,a u tom slučaju treba vas biti najmanje pet.
Dogovorite se,a ja mogu preuzeti dio da sa još dva člana na kraju prebrojim sve bodove čisto radi provjere..
da, dobra ideja..najbolje da ima 4 člana koji će zbrajat bodove- 2 ih uzme 5 vozača, a druga 2 po 6...i ja ti se pridružujem u prebrojavanju na kraju!
znači fali nam još jedan...dobrovoljci? :D


Lucky je napisao/la:P.S.Treba se dogovoriti kako će te riješiti reputacijske bodove koje će se na kraju podjeliti.
da pitamo saleta? :) on je davao rep bodove za kladionicu tko će gdje, ak se ne varam..
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

icegirl_no1 je napisao/la:super ideja, slažem se s Adriana Lima fan, ja bi isto taj tip kladionice- koju je radil LeoZGB-znači da svako poreda vozače od 1.-22. mjesta(ili manje?!?!) pa se onda za svako pogođeno mjesto dodijeli 0,5 bodova i 3 koji imaju najviše pogođenih, blago njemu...po meni je to najbolji sistem..ima koga ko se javlja za zbrajanje bodova? ja sam prva na popisu ak treba :) a netko se na kraju sezone i treba sjetit te kladionice :)

ps:i ak se modovi slažu, mogli bi otvorit temu pod prognozama, jer mislim da ovi postovi tam spadaju..pa da se prebace ;)
Mislim da bi definitivno trebalo manje. Recimo do 8. ili 10. mjesta.
Razlog: tesko da ce se desiti da 22 vozaca koja zapocnu sezonu i zavrse sezonu. Osim toga cesto se desava da netko uskoci na utrku-dvije. I zamislite sad da Badoer odvozi 2 utrke i osvoji nekih 15 bodova - s time bi na proslogodisnjoj ljestvici bio 10. Dakle svi bi pogrijesili poredak od 10. nadalje (jer cisto sumnjam da bi netko stavio test vozaca u svoj poredak). Dakle, moj je prijedlog da se poredak ogranici na prvih osam vozaca na kraju sezone.
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Piquet20 je napisao/la:
icegirl_no1 je napisao/la:super ideja, slažem se s Adriana Lima fan, ja bi isto taj tip kladionice- koju je radil LeoZGB-znači da svako poreda vozače od 1.-22. mjesta(ili manje?!?!) pa se onda za svako pogođeno mjesto dodijeli 0,5 bodova i 3 koji imaju najviše pogođenih, blago njemu...po meni je to najbolji sistem..ima koga ko se javlja za zbrajanje bodova? ja sam prva na popisu ak treba :) a netko se na kraju sezone i treba sjetit te kladionice :)

ps:i ak se modovi slažu, mogli bi otvorit temu pod prognozama, jer mislim da ovi postovi tam spadaju..pa da se prebace ;)
Mislim da bi definitivno trebalo manje. Recimo do 8. ili 10. mjesta.
Razlog: tesko da ce se desiti da 22 vozaca koja zapocnu sezonu i zavrse sezonu. Osim toga cesto se desava da netko uskoci na utrku-dvije. I zamislite sad da Badoer odvozi 2 utrke i osvoji nekih 15 bodova - s time bi na proslogodisnjoj ljestvici bio 10. Dakle svi bi pogrijesili poredak od 10. nadalje (jer cisto sumnjam da bi netko stavio test vozaca u svoj poredak). Dakle, moj je prijedlog da se poredak ogranici na prvih osam vozaca na kraju sezone.
treba malo bolje čitati moje postove ;) napisala sam na temi prognoze da ako neko drugi uskoči umjesto nekog vozača, onda se taj vozač izbaci iz poretka, a i njegova zamjena se ne uzima u obzir...tako da se oboje preskaču i gleda se sljedeći na popisu
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

icegirl_no1 je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:A nek se prvo otvori topic. Rezultati ce se zbrajat tek na kraju sezone,a ko zna ocel bit netko do tad na forumu tako da se to u toku sezone dogovorimo.
što se tiče onih koji možda neće bit na forumu na kraju sezone-pa njih onda lako preskočimo u poretku i onaj sljedeći na popisu zauzme njegovo mjesto..jel se slažete?evo ja ću sad otvorit topic, a najbolje bi bilo da ljudi tamo samo glasaju, bez ikakvih komentara i pitanja, da je nama poslije lakše davat bodove i zbrajat
..a ak imaju pitanja, mogu pitat na pp

Lucky je napisao/la:Ako se i otvori tema,odnosno neka vrsta kladionice organizirajte se tko će odraditi zbrajanje bodova.Najbolje bi bilo kad bi se oni koji budu zbrajali bodove podjele na određene vozače.Možda bi svatko trebao uzeti po četri,pet vozača,a u tom slučaju treba vas biti najmanje pet.
Dogovorite se,a ja mogu preuzeti dio da sa još dva člana na kraju prebrojim sve bodove čisto radi provjere..
da, dobra ideja..najbolje da ima 4 člana koji će zbrajat bodove- 2 ih uzme 5 vozača, a druga 2 po 6...i ja ti se pridružujem u prebrojavanju na kraju!
znači fali nam još jedan...dobrovoljci? :D


Lucky je napisao/la:P.S.Treba se dogovoriti kako će te riješiti reputacijske bodove koje će se na kraju podjeliti.
da pitamo saleta? :) on je davao rep bodove za kladionicu tko će gdje, ak se ne varam..
Ja se javljam isto.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

ja bum u ovoj kladi sudjelovo al nebum zbrajal,inače slažem se kak veli Piquet20 treba ograničit broj.možda ne na 10 al najviše 15. samo pogledajte tablicu od prošle godine pa nek mi neko veli iskreno da bi tam rubensa stavil
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

schuey je napisao/la:ja bum u ovoj kladi sudjelovo al nebum zbrajal,inače slažem se kak veli Piquet20 treba ograničit broj.možda ne na 10 al najviše 15. samo pogledajte tablicu od prošle godine pa nek mi neko veli iskreno da bi tam rubensa stavil
razmatrali smo i tu ideju, i došli smo do zaključka da je bolje ostaviti 22.-jer kad gledaš, zapravo je poredak od 6. mjesta pa na dalje čista sreća i lutrija...npr. prošle god je meni kubica djeloval uvjerljivije na stazi i sad ću ga u kladionici sigurno stavit ispred heidfelda, a heidfeld je skupil više bodova...a i razmišljali smo što u slučaju da se desi slučaj kubica iz kanade-pa mislim da je tad najbolje da definiramo da vozač ulazi u ukupni poredak ako je odvozio npr. više od 90 ili 95% utrka..jer nebi bilo fer da kubicu izbacimo sa liste jer nije vozio samo jednu utrku..al to su već finese, ja se stvarno nadam da se tak nekaj neće ponovit..a i najvažnije je da ljudi sad glasaju a poslije se dogovorimo ovisno o situaciji kakva će bit, a i možemo onda skratit listu do određenog mjesta.
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Lucky je napisao/la:Ajmo razjasniti jednu stvar!
Jel se radi o kladionici tko će kako završiti u poretku ove godine?
Šta ako jedan vozač ne daj bože doživi neku nezgodu i to ga udalji iz prvenstva.Smatram da to ne bi trebalo predstavljati problem.On će ionako ući u konačni plasman,zar ne?
Sve je to igra na sreću.Čista lutrija,prema tome tko će završiti na kojem mjestu nema veze.Onaj ili ona tko to pogodi ili bude najbliži konačnom poretku na kraju sezone imao/la je ''nos''.
Ne treba smanjivati broj neka ih ostane 22-oje. ;)


P.S.Naravno sve još zavisi što će sale reći,a koliko znam reputacijski bodovi se dijele po sistemu:1-30,2-20,3-10.
Pa meni je logično da ako jedan vozač doživi nesreću pa nemože vozit duže vrijeme, da nemože ostat na listi jer to više nije realna situacija-ak kužiš kaj hoću reći-mijenja se sve jer baš je netko prije početka sezone mogao mislit da će se njemu neš desit...skupit će puno manje bodova nego što se mislilo i to onda mijenja cijeli poredak, npr. (skoro) svi misle da će Kimi bit prvak, pa npr. da se njemu desi da ne vozi jednu utrku a i dalje je prvi sve ok, ali npr. da se (sad ću bubnut) Heikkiju desi nešto, a njega svi stavljaju jako visoko na listu, pa recimo padne sa 3.-4. mjesta (gdje bi bio da je sve vozio) na npr. 12. onda se cijeli poredak mijenja kod svih koji su glasali, pa mislim da to onda nema smisla zbrajati..jer će svi to fulat...nadam se da sam dobro objasnila :) al ak se većina dogovori da će se ipak zbrajat, nema frke...samo kažem da će rezultat zbrajanja u oba slučaja biti jednak
a svi se slažete da zamjene ne treba zbrajat? nebi bilo fer da npr. de la Rosa zamijeni Heikkija pa skupi desetak bodova i skoči na 15. mjesto...opet bi se cijela lista pomakla za 1 i opet bi svi fulali od njega nadolje...


ps: mislim da ne, ja sam za prognozu tko će gdje dobila 5 rb,a bila sam na 3. mjestu...al više mi se sviđa tvoje bodovanje :lol: ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

icegirl_no1 je napisao/la:
Lucky je napisao/la:Ajmo razjasniti jednu stvar!
Jel se radi o kladionici tko će kako završiti u poretku ove godine?
Šta ako jedan vozač ne daj bože doživi neku nezgodu i to ga udalji iz prvenstva.Smatram da to ne bi trebalo predstavljati problem.On će ionako ući u konačni plasman,zar ne?
Sve je to igra na sreću.Čista lutrija,prema tome tko će završiti na kojem mjestu nema veze.Onaj ili ona tko to pogodi ili bude najbliži konačnom poretku na kraju sezone imao/la je ''nos''.
Ne treba smanjivati broj neka ih ostane 22-oje. ;)


P.S.Naravno sve još zavisi što će sale reći,a koliko znam reputacijski bodovi se dijele po sistemu:1-30,2-20,3-10.
Pa meni je logično da ako jedan vozač doživi nesreću pa nemože vozit duže vrijeme, da nemože ostat na listi jer to više nije realna situacija-ak kužiš kaj hoću reći-mijenja se sve jer baš je netko prije početka sezone mogao mislit da će se njemu neš desit...skupit će puno manje bodova nego što se mislilo i to onda mijenja cijeli poredak, npr. (skoro) svi misle da će Kimi bit prvak, pa npr. da se njemu desi da ne vozi jednu utrku a i dalje je prvi sve ok, ali npr. da se (sad ću bubnut) Heikkiju desi nešto, a njega svi stavljaju jako visoko na listu, pa recimo padne sa 3.-4. mjesta (gdje bi bio da je sve vozio) na npr. 12. onda se cijeli poredak mijenja kod svih koji su glasali, pa mislim da to onda nema smisla zbrajati..jer će svi to fulat...nadam se da sam dobro objasnila :) al ak se većina dogovori da će se ipak zbrajat, nema frke...samo kažem da će rezultat zbrajanja u oba slučaja biti jednak
a svi se slažete da zamjene ne treba zbrajat? nebi bilo fer da npr. de la Rosa zamijeni Heikkija pa skupi desetak bodova i skoči na 15. mjesto...opet bi se cijela lista pomakla za 1 i opet bi svi fulali od njega nadolje...


ps: mislim da ne, ja sam za prognozu tko će gdje dobila 5 rb,a bila sam na 3. mjestu...al više mi se sviđa tvoje bodovanje :lol: ;)
onda je riješenje da se boduju točne pozicije svih vozača pa ako je npr lucky pogodio da će rubens završit 13. onda dobije bod kao jkedan od 22 pogođenih i tako za svakog vozača kojeme je pogodio točnu poziciju na kraju sezone.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

ajooooj..stvarno neznam objašnjavat :lol: da, dobar je schueyev prijedlog, al niste skužili kaj hoću reći...npr. na popisu je Heikki (da nastavim s njim kad sam ga se već primila) 4...i sad mu se desi s**** i de la Rosa ga zamijeni na recimo 5 utrka i on padne na 12. mjesto-tak će onda svi koji su ga stavili na 4. mjesto izgubit bod za to 4. mjesto, ali i za 12. mjesto na koje su stavili nekog drugog- a da smo izbacili Heikkija s tog popisa možda bi pogodili to 12. mjesto...pa to onda baš i nije fer...nadam se da je sad jasnije :)

Lucky, pa ne provodim ja diktaturu :lol: ..nije ovo još fixno, samo okvirno-prijedlozi, kak se dogovorimo i kak kaže većina, tak će bit ;)

Adriana Lima fan je napisao/la:Ja se javljam isto.
na tebe računam još od početka, uostalom to je i bila tvoja ideja ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

Pošto smatram da je čin administratora ili moderatora glup , jer su zaključali temu u kojoj se piše što se želi svirati , a ne što se sluša .
Stoga bi htjela otvorit temu s tom namjerom ili da se ona otključa pa da se napomene što se smije pisat .


PS: ako se itko našao uvrjeđen , tada se ja ispričavam . To mi nije bila namjera ali onakav čin je po meni glup. Ja sam svoje glavne razloge iznijela pa bi htjela čuti i ostale.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

ja osobno dijelim mišljenje onoga koji je zatvorio temu jer mi nema ama baš nikakvog smisla,niti da sad ja izrazim mišljenje kaj bi štel da mi svira niti da velim kaj sad svira kod mene iz razloga jer ako mi se sluša to i to,ja bum pustil ak ne nebum. uglavnom ja sam protiv toga ali ni ne smeta mi ako je topic aktivan,jednostavno ne postam u njega i gotovo,a dali je to nabijanje postova ili nije je sasvim druga priča
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Marina je napisao/la:Znam da sam ovde kratko , ali bi htjela neke reći.
Meni je recimo Hrvatski fah pa ipak predlažem da nebude 400 riječi jer to sad malo zvuči .
Ali nek samo netko pokuša o nečemu pisat 200 riječi pa će shvatit.
Predlažem najmanje 170 riječi a najviše 420.
evo ja sam sad probal nekaj našvrljat da vidim kak mi ide i jednostavno ispadne da mi jedna stranica ima 393 riječi a još nisam napisao niti pola kaj sam mislio,tako da evo mog novog prijedloga:
najmanje 600 riječi a najviše oko 2000???
tko je za?
suzdržan?
protiv?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

OK , u tom slučaju sam za.
Ak imaš volje da toliko napišeš a da nije nepotrebno , onda svaka čast.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Nek s eotvorio neki topic u obliku kratkih recenzija na nove albume tako netsa al sad pisat sta slusas svakih 5 min. je banalno.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Bili mogao netko napravit chat.Znamd a dosta foruma to ima pa bi takvo nesto zbilja dobro doslo kada bi tokom utrka zeljeli komentirat ali da se to brze odvoja nego ovako preko postova.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Adriana Lima fan je napisao/la:Bili mogao netko napravit chat.Znamd a dosta foruma to ima pa bi takvo nesto zbilja dobro doslo kada bi tokom utrka zeljeli komentirat ali da se to brze odvoja nego ovako preko postova.
Bilo je neko spominjanje kakvog "shoutboxa" tj chata direktno na forumu. E sad, za to bi trebalo pitati saleta, ali koliko ja znam shoutbox ako se intenzivno koristi troši prilično prometa.

Mislim da je za ovakvo pitanje najpraktičnije i najjednostavnije rješenje korištenje kakvog MSN ili sličnog programa. Dakle svi instaliraju program, napravi se virtualna soba i pričaj do mile volje.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Bilo je priče o shoutboxu, ali mislim da to nije baš najbolje rješenje za chat kada se okupi više od 4-5 osoba (prvenstveno zbog preglednosti jer je shoutbox prilično mizernih dimenzija, pa je, kad ekipa počne štancati poruke, potrebno puno scrollati gore-dolje da bi se mogla pročitati neka poruka).

Inače, slažem se da je puno bolje, praktičnije i brže rješenje nekav IM program ili IRC.
Zapravo, možda bi bilo najbolje za sve da se na http://wwwe.meebo.com/ otvori posebna soba (po potrebi zaključa) i tamo chata za vrijeme utrke. Naravno, lozinku i ime sobe bi dogovorili ovdje, na forumu ;)

Za one koji ne znaju, Meebo je Web 2.0 projekt koji korisnicima omogućava komunikaciju putem različitih instant messaging protokola (ICQ, MSN, GTalk, Yabber, AIM i YIM). Što se tiče opcije otvaranja posebne sobe samo za nas, s time se nisam igrao, ali znam da je dovoljno da ju jedan od nas otvori, na forumu objavi svoj nick, ime sobe i password (ako se mislimo zaključati) i da kasnije lako upadnemo u razgovor :D

Za one koji žele znati više -> Wiki click ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

sale je napisao/la:Bilo je priče o shoutboxu, ali mislim da to nije baš najbolje rješenje za chat kada se okupi više od 4-5 osoba (prvenstveno zbog preglednosti jer je shoutbox prilično mizernih dimenzija, pa je, kad ekipa počne štancati poruke, potrebno puno scrollati gore-dolje da bi se mogla pročitati neka poruka).

Inače, slažem se da je puno bolje, praktičnije i brže rješenje nekav IM program ili IRC.
Zapravo, možda bi bilo najbolje za sve da se na http://wwwe.meebo.com/ otvori posebna soba (po potrebi zaključa) i tamo chata za vrijeme utrke. Naravno, lozinku i ime sobe bi dogovorili ovdje, na forumu ;)

Za one koji ne znaju, Meebo je Web 2.0 projekt koji korisnicima omogućava komunikaciju putem različitih instant messaging protokola (ICQ, MSN, GTalk, Yabber, AIM i YIM). Što se tiče opcije otvaranja posebne sobe samo za nas, s time se nisam igrao, ali znam da je dovoljno da ju jedan od nas otvori, na forumu objavi svoj nick, ime sobe i password (ako se mislimo zaključati) i da kasnije lako upadnemo u razgovor :D

Za one koji žele znati više -> Wiki click ;)
Mislim da je to dobra ideja s tim programom jel vjerujem da ima sigurno 6-7 ljudi min. koji hoce za vrijeme utrke nes prokomentirat.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Adriana Lima fan je napisao/la:
sale je napisao/la:Bilo je priče o shoutboxu, ali mislim da to nije baš najbolje rješenje za chat kada se okupi više od 4-5 osoba (prvenstveno zbog preglednosti jer je shoutbox prilično mizernih dimenzija, pa je, kad ekipa počne štancati poruke, potrebno puno scrollati gore-dolje da bi se mogla pročitati neka poruka).

Inače, slažem se da je puno bolje, praktičnije i brže rješenje nekav IM program ili IRC.
Zapravo, možda bi bilo najbolje za sve da se na http://wwwe.meebo.com/ otvori posebna soba (po potrebi zaključa) i tamo chata za vrijeme utrke. Naravno, lozinku i ime sobe bi dogovorili ovdje, na forumu ;)

Za one koji ne znaju, Meebo je Web 2.0 projekt koji korisnicima omogućava komunikaciju putem različitih instant messaging protokola (ICQ, MSN, GTalk, Yabber, AIM i YIM). Što se tiče opcije otvaranja posebne sobe samo za nas, s time se nisam igrao, ali znam da je dovoljno da ju jedan od nas otvori, na forumu objavi svoj nick, ime sobe i password (ako se mislimo zaključati) i da kasnije lako upadnemo u razgovor :D

Za one koji žele znati više -> Wiki click ;)
Mislim da je to dobra ideja s tim programom jel vjerujem da ima sigurno 6-7 ljudi min. koji hoce za vrijeme utrke nes prokomentirat.
podržavam ideju al ja ipak volim da me se ne smeta kad je trka,to je moj kutak od vuru i po do dve i tu sam sam sa sobom,tak da ko voli nek izvoli...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

schuey je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:
sale je napisao/la:Bilo je priče o shoutboxu, ali mislim da to nije baš najbolje rješenje za chat kada se okupi više od 4-5 osoba (prvenstveno zbog preglednosti jer je shoutbox prilično mizernih dimenzija, pa je, kad ekipa počne štancati poruke, potrebno puno scrollati gore-dolje da bi se mogla pročitati neka poruka).

Inače, slažem se da je puno bolje, praktičnije i brže rješenje nekav IM program ili IRC.
Zapravo, možda bi bilo najbolje za sve da se na http://wwwe.meebo.com/ otvori posebna soba (po potrebi zaključa) i tamo chata za vrijeme utrke. Naravno, lozinku i ime sobe bi dogovorili ovdje, na forumu ;)

Za one koji ne znaju, Meebo je Web 2.0 projekt koji korisnicima omogućava komunikaciju putem različitih instant messaging protokola (ICQ, MSN, GTalk, Yabber, AIM i YIM). Što se tiče opcije otvaranja posebne sobe samo za nas, s time se nisam igrao, ali znam da je dovoljno da ju jedan od nas otvori, na forumu objavi svoj nick, ime sobe i password (ako se mislimo zaključati) i da kasnije lako upadnemo u razgovor :D

Za one koji žele znati više -> Wiki click ;)
Mislim da je to dobra ideja s tim programom jel vjerujem da ima sigurno 6-7 ljudi min. koji hoce za vrijeme utrke nes prokomentirat.
podržavam ideju al ja ipak volim da me se ne smeta kad je trka,to je moj kutak od vuru i po do dve i tu sam sam sa sobom,tak da ko voli nek izvoli...
BRAVO!!! :D :D
Dijelimo isto mišljenje, najljepše mi je kad sam u miru pratim utrku i ne obazirem se na druge okolnosti! :D
Avatar
frances
Početnik
Početnik
Postovi: 182
Pridružen/a: 26 lip 2007, 16:16
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija
Lokacija: Ma/Zg
Kontakt:

Post Postao/la frances »

ja volim pratiti utrku i komentirati je usput s nekim. cimerica mi se baš i ne razumije, tako da mi se ova ideja o sobi sviđa
vratila se
Odgovori