Kladionica (poredak na kraju sezone)

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

sale je napisao/la:Minimalni broj uloženih bodova je 10, dok je maksimalni ulog neograničen. Ukoliko član/ica ima manje od 10 rep. bodova na svojem računu, on/a svejedno može pristupiti kladionici, ali će mu/joj reputacijsko stanje otići u minus.
imam par pitanjca/primjedbi
ovak: kome 'uplaćujemo' bodove (pretpostavljam da tebi al svejedno da pitam)? i mislim da treba ograničit broj bodova za ulog na npr. 50...
btw:super si se sjetio za ovo s bodovanjem i koeficijentom! ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

icegirl_no1 je napisao/la:imam par pitanjca/primjedbi
ovak: kome 'uplaćujemo' bodove (pretpostavljam da tebi al svejedno da pitam)? i mislim da treba ograničit broj bodova za ulog na npr. 50...
btw:super si se sjetio za ovo s bodovanjem i koeficijentom! ;)
Pa četvrti paragraf u pravilima kaže:

"- u postu gdje je objavljen poredak od 22. vozača, član/ica mora navesti koliko bodova ulaže u okladu..."

Znači, u postu napišeš listu od 22. vozača i ispod toga napišeš, npr., ulog = 20 bodova :idea:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
ALONSO RENAULT
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 15 sij 2008, 17:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la ALONSO RENAULT »

sale je napisao/la:
icegirl_no1 je napisao/la:imam par pitanjca/primjedbi
ovak: kome 'uplaćujemo' bodove (pretpostavljam da tebi al svejedno da pitam)? i mislim da treba ograničit broj bodova za ulog na npr. 50...
btw:super si se sjetio za ovo s bodovanjem i koeficijentom! ;)
Pa četvrti paragraf u pravilima kaže:

"- u postu gdje je objavljen poredak od 22. vozača, član/ica mora navesti koliko bodova ulaže u okladu..."

Znači, u postu napišeš listu od 22. vozača i ispod toga napišeš, npr., ulog = 20 bodova :idea:
Znači ja napišem listu i nakon liste ulog i nikome ne dajem reputacijske bodove
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

ALONSO RENAULT je napisao/la:Znači ja napišem listu i nakon liste ulog i nikome ne dajem reputacijske bodove
Točno. Reputacijski bodovi će sami nestati (šalim se, ja ću ih svim kladioničarima "ručno" oduzeti bodove) ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
ALONSO RENAULT
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 15 sij 2008, 17:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la ALONSO RENAULT »

sale je napisao/la:
ALONSO RENAULT je napisao/la:Znači ja napišem listu i nakon liste ulog i nikome ne dajem reputacijske bodove
Točno. Reputacijski bodovi će sami nestati (šalim se, ja ću ih svim kladioničarima "ručno" oduzeti bodove) ;)
Odlično.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

:( :( Smrc. Nema za mene kladare osim ako ne bude neko darezljiv.
Aj kolko ce brojaci dobit bodova :D
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Ok sve super, ali ja sam sad isfrustriran i psihički labilan jer ste se tek sad sjetili zbrajače glasova nagraditi, a ja sam jadan sam vodio onu kladionicu tko će gdje i sve sam zbrajao i definitivno sam zakinut. Jadan ja, mislim da se idem baciti sa mosta! :vibro:

p.s. sorry al morao sam nesto nasrat ali ljepo slozena pravila i ja zadovoljan

p.p.s. nadam se da ste onaj gore dio shvatili kao zajebanciju
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

sale je napisao/la:"- u postu gdje je objavljen poredak od 22. vozača, član/ica mora navesti koliko bodova ulaže u okladu..."
mislim da bi se ovo trebalo podebljati u temi prognoze da se dobro vidi kad će ljudi glasat, jer sam sve detaljno čitala, nešto čak i više puta, a ipak sam ovo previdjela :oops:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Adriana Lima fan je napisao/la::( :( Smrc. Nema za mene kladare osim ako ne bude neko darezljiv.
Aj kolko ce brojaci dobit bodova :D
Pročitaj opet četvrti paragraf pravila ( :!: )
- u postu gdje je objavljen poredak od 22. vozača, član/ica mora navesti koliko bodova ulaže u okladu. Minimalni broj uloženih bodova je 10, dok je maksimalni ulog neograničen. Ukoliko član/ica ima manje od 10 rep. bodova na svojem računu, on/a svejedno može pristupiti kladionici, ali će mu/joj reputacijsko stanje otići u minus
Ovo vrijedi i za one koji su već u minusu!
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

sale je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la::( :( Smrc. Nema za mene kladare osim ako ne bude neko darezljiv.
Aj kolko ce brojaci dobit bodova :D
Pročitaj opet četvrti paragraf pravila ( :!: )
- u postu gdje je objavljen poredak od 22. vozača, član/ica mora navesti koliko bodova ulaže u okladu. Minimalni broj uloženih bodova je 10, dok je maksimalni ulog neograničen. Ukoliko član/ica ima manje od 10 rep. bodova na svojem računu, on/a svejedno može pristupiti kladionici, ali će mu/joj reputacijsko stanje otići u minus
Ovo vrijedi i za one koji su već u minusu!
Ohoho sad mogu ici mirne duse spavat. :D
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

slika
translate:za sašu

dali bi topic bio zatvoren kroz cijelu sezonu ili bi bio ažuriran novim događanjima.(pitam da nebi slučajno došlo do zagušenja podacima na kraju sezone kad bude obrada)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

A kako ćemo znat da recimo 7 utrka ( ne dao Bog ) massa neće nastupat pa će ga mjenjat Schumi.
Što ako do toga dođe?
To na početku sezone mi ne možemo znati.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Marina je napisao/la:A kako ćemo znat da recimo 7 utrka ( ne dao Bog ) massa neće nastupat pa će ga mjenjat Schumi.
Što ako do toga dođe?
To na početku sezone mi ne možemo znati.
:!: treba čitati upute :!:
sale je napisao/la: - ukoliko za neku momčad tijekom sezone nastupi rezervni vozač (dakle vozač koji nije bio u sastavu "redovne" vozačke postave)-u ovom slučaju Schumi, njegovo ime i pozicija će se zanemariti

- ako rezervni vozač odvozi veći broj utrka od redovnog vozača, tada se redovni vozač izbacuje iz poretka, a rezervni (Schumi) tretira kao redovni (Massa), te se ostavlja na zasluženoj poziciji
u prijevodu, ak rezervni vozač (Schumi) odvozi manje utrka od redovnog (Masse), Schumi se izbacuje iz poretka, a ako odvozi više, onda se redovni vozač izbacuje iz poretka i u poretku ostaje samo rezervni...a na vašim listama će se biti redovni= rezervni, tj. ak ste na 3.mjesto stavili Massu, onda ćemo zamijenit Massu i stavit da je 3. Schumi.
Zadnja izmjena: Icy, dana/u 12 vel 2008, 17:39, ukupno mijenjano 1 put.
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

jel to znači da se zbrajaju i schumi i massa?
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Marina je napisao/la:jel to znači da se zbrajaju i schumi i massa?
ne, svako posebno...pročitaj opet moj post (ovaj gore), malo sam ga izmijenila i, nadam se, objasnila...svako za sebe skuplja bodove, nema zbrajanja
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

puno ti hvala.
plava sam.

nego , od kad će krenut ta kladionica ( mislim na oduzimanje bodova )?
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Marina je napisao/la: nego , od kad će krenut ta kladionica ( mislim na oduzimanje bodova )?
dobro pitanje...
neznam ni sama...al mislim da bi netko od moderatora mogao opet otključat temu...pa da i ja promijenim pravila u 1. postu...Lucky? P@rty? Anyone? :D
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Tema otključana, nova pravila prepisana u prvi post (icegirl_no1), a ja bih zamolio one koji su već iznijeli svoje prognoze da navedu s koliko rep. bodova se žele kladiti.

Ukoliko je netko od tih članova odustao od klađenja, neka samo izbriše post.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Imam mali dodatak pravilima. Moze se ulagat i ako se ima negativnih bodova . Ajmo napravit ako sa svojim ulogom prelazis u minus da ima neko ogranicenje? 10-20 bodova? Sad neznam kolko to nek netko drugi odredi ovo je moja procjena te granice ali da oni koji ulaze u minus imaju netko ogranicenje.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Adriana Lima fan je napisao/la:Imam mali dodatak pravilima. Moze se ulagat i ako se ima negativnih bodova . Ajmo napravit ako sa svojim ulogom prelazis u minus da ima neko ogranicenje? 10-20 bodova? Sad neznam kolko to nek netko drugi odredi ovo je moja procjena te granice ali da oni koji ulaze u minus imaju netko ogranicenje.
ah, baš sam htio uložiti 7000 reputacijskih bodova u kladionu al si me zeznuo ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

:lol: :lol:

a ja imam jedno pitanje/prijedlog (napisala sam ga u prognozama, al zapravo tu spada) u vezi uloga -da se bodovi mogu ulozit do istog roka do kad se zatvara i kladionica, znači 13. 3. pa da se tek onda i skidaju s ''računa''.
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

p@rtibrejker je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Imam mali dodatak pravilima. Moze se ulagat i ako se ima negativnih bodova . Ajmo napravit ako sa svojim ulogom prelazis u minus da ima neko ogranicenje? 10-20 bodova? Sad neznam kolko to nek netko drugi odredi ovo je moja procjena te granice ali da oni koji ulaze u minus imaju netko ogranicenje.
ah, baš sam htio uložiti 7000 reputacijskih bodova u kladionu al si me zeznuo ;)
Al gledaj uvjek netko moze to napravit.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

OK, dodat ćemo da se ne može ići u minus više od 20 bodova i da se ne smije uložiti više od 50 rep. bodova.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori