JA SAM REALAN

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

JA SAM REALAN

Post Postao/la schuey »

unazad jedno 2-3 mjeseca događa se da je razina kvalitete drastično opala,pa me zanima koliko tko smatra sebe realnim... molio bih samo postove on topic,bez zafrkancije....
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Je opala je kvaliteta, otprilike otkad si ti banuo na forum.
Buaahhhaahhaa. :badgrin: :badgrin: :badgrin:
:D
#BigBalls
gattuso87
Početnik
Početnik
Postovi: 348
Pridružen/a: 11 lip 2007, 11:26
Ja sam: Vozač
Navijam za: Jarna Trullija i Ferrari
Lokacija: PMF

Post Postao/la gattuso87 »

tex je napisao/la: ali kvaliteta foruma sve više i više pada, treba se neke promijeniti
selekcija korisnika i tema!
BRAVO JARNO!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Treba počet djelit banove, pa će biti reda.

Dok je sve na onome "Nemoj više", "Obrisani su OT postovi" ne pomaže.

A onda kad netko dobije ban nek se ljuti koliko želi. Onaj kome je ovaj forum drag će ostat na njemu ako dobije i dva-tri bana.

U aktualnostima ima par članova koji sve unište sa svojim provociranjem i sl. Druga je stvar bila prije kad je Sale bio sam pa su svi spamali, a on nije imao vremena da to dovede u red... ;)
.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Slažem se sa gattusom i red devilom!! :thumbup:
Ja smatram sebe isto realnim!!:-D
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Kao i prošlih godina, moderatora (i ostalih korisnika) nedostaje zbog ljeta. Ekipa ove prekrasne dane iskorištava za odmor, uživanciju etc.

Što se tiče onih glomaznih tema u Aktualnostima (novosti i testiranja), mislim da bi se mogli dogovoriti da se svaki mjesec otvori nova tema. Npr. "novosti - kolovoz 2008" i sl.

Vjerujem da bi se na taj način moglo lakše pratiti i pretraživati novosti, a moderatorima bi bilo lakše kod održavanja reda u tim temama jer ne bi morali pretraživati toliko stranica.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

sale je napisao/la:Kao i prošlih godina, moderatora (i ostalih korisnika) nedostaje zbog ljeta. Ekipa ove prekrasne dane iskorištava za odmor, uživanciju etc.

Što se tiče onih glomaznih tema u Aktualnostima (novosti i testiranja), mislim da bi se mogli dogovoriti da se svaki mjesec otvori nova tema. Npr. "novosti - kolovoz 2008" i sl.

Vjerujem da bi se na taj način moglo lakše pratiti i pretraživati novosti, a moderatorima bi bilo lakše kod održavanja reda u tim temama jer ne bi morali pretraživati toliko stranica.
A možda novi podforum UTRKE?? Neka se tamo piše o testiranjima, slobodnim treninzima, utrkama, kvalifikacijama i tome slično!
Mislim da bi se smanjila gužva u Aktualnostima i neka tamo se piše ne znam, o nekim drugim temama vezanim za F1! ;)
To je moj prijedlog...
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Post Postao/la Caldor »

Schumy.d je napisao/la: A možda novi podforum UTRKE?? Neka se tamo piše o testiranjima, slobodnim treninzima, utrkama, kvalifikacijama i tome slično!
Mislim da bi se smanjila gužva u Aktualnostima i neka tamo se piše ne znam, o nekim drugim temama vezanim za F1! ;)
To je moj prijedlog...
Ovo je jako dobar prijedlog. Slažem se s ovime i s prijedlogom ALF-a u prijedlozima za poboljšanje foruma.
A kaj se tiče toga da je pala kvaliteta. Mislim da je forum još uvijek u redu, ali nije na onoj razini na kojoj ga svi volimo. Puno novih članova, otvara se puno nepotrebnih tema. Sve bi to trebalo reorganizirati.

Još da se nadodam. Možda bi bilo dobro i napraviti nekakav podforum arhiva gdje bi se onda premještali stari topici. Tako da ostanu an raspolaganju ako nekoga nešto znaima, ali opet da ne smetaju u aktualnim forumima
Zadnja izmjena: Caldor, dana/u 27 srp 2008, 11:37, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Post Postao/la almeida »

Schumy.d je napisao/la:
A možda novi podforum UTRKE?? Neka se tamo piše o testiranjima, slobodnim treninzima, utrkama, kvalifikacijama i tome slično!
Mislim da bi se smanjila gužva u Aktualnostima i neka tamo se piše ne znam, o nekim drugim temama vezanim za F1! ;)
To je moj prijedlog...
ovo nebi bilo loše da se otvori podforum utrke.u aktualnostima ima malo previše tema i potpina nepreglednost nemoš se snači u toj temi.
ja sebe smatram realnim.
možda da se modovi malo pozabave OT postovi u nekim temama :p
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

almeida je napisao/la:možda da se modovi malo pozabave OT postovi u nekim temama :p
Pročitaj.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Sale, šta ti kažeš na prijedlog o podforumu UTRKE??
Bi li imalo svrhe??
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Post Postao/la Caldor »

sale je napisao/la:Pročitaj.
Sale nisi se izjasnil niti o jednom od gore navedenih prijedloga. Neki od njih su dobri i zanima me da li se mogu izvesti. Pogotovo ovaj za otvaranje podforuma utrke.

P.S. Već me schumy.d preduhitril
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Schumy.d je napisao/la:Sale, šta ti kažeš na prijedlog o podforumu UTRKE??
Bi li imalo svrhe??
Već sam ranije razmišljao o tome i prije par dana sam si na papiru skicirao novu strukturu (pod)foruma. Kako imam još neke ideje, stvari će ostati nepromijenjene još neko vrijeme.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

sale je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:Sale, šta ti kažeš na prijedlog o podforumu UTRKE??
Bi li imalo svrhe??
Već sam ranije razmišljao o tome i prije par dana sam si na papiru skicirao novu strukturu (pod)foruma. Kako imam još neke ideje, stvari će ostati nepromijenjene još neko vrijeme.
Ajd super, treba nešto mijenjati!! :D :thumbup:
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Ja sam samo mislio da mi je dosta pisat kad imam neko dobro misljenje o nekom vozacu u jedan topic,a kad je dobro u drugi.....
Topici vezani uz utrke su najmanji problem zato ih se nebi trebalo mijenjat posto imamo topic za testiranja,novosti te otvorimo topic za utrku prvo u prognozama pa onda nakon trke u aktualnosti i to je to.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Adriana Lima fan je napisao/la:Ja sam samo mislio da mi je dosta pisat kad imam neko dobro misljenje o nekom vozacu u jedan topic,a kad je dobro u drugi.....
Topici vezani uz utrke su najmanji problem zato ih se nebi trebalo mijenjat posto imamo topic za testiranja,novosti te otvorimo topic za utrku prvo u prognozama pa onda nakon trke u aktualnosti i to je to.
I onda ima 5 topica ustvari o jedno te istom i ne možeš se snać nikako... ;) Malo u prognozama, pa malo u aktualnostima, pa pomalo u povijesti... Treba napravit poseban podforum vezan samo za utrke i tada bi aktualnosti i prognoze dobile preglednost!! ;)
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Post Postao/la almeida »

Schumy.d je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Ja sam samo mislio da mi je dosta pisat kad imam neko dobro misljenje o nekom vozacu u jedan topic,a kad je dobro u drugi.....
Topici vezani uz utrke su najmanji problem zato ih se nebi trebalo mijenjat posto imamo topic za testiranja,novosti te otvorimo topic za utrku prvo u prognozama pa onda nakon trke u aktualnosti i to je to.
I onda ima 5 topica ustvari o jedno te istom i ne možeš se snać nikako... ;) Malo u prognozama, pa malo u aktualnostima, pa pomalo u povijesti... Treba napravit poseban podforum vezan samo za utrke i tada bi aktualnosti i prognoze dobile preglednost!! ;)
istina da se otvori samo podforum utrke malo bi se pročistili ostali podforumi i dobila bi se preglednost ostalih podforuma.prije utrke u prognozama kasnije u aktualnostima i samo dovodi do još veče zbunjenosti i konfuzije a ovako bi bilo samo u utrkama i bilo bi bolje
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Post Postao/la Caldor »

Schumy.d je napisao/la:I onda ima 5 topica ustvari o jedno te istom i ne možeš se snać nikako... ;) Malo u prognozama, pa malo u aktualnostima, pa pomalo u povijesti... Treba napravit poseban podforum vezan samo za utrke i tada bi aktualnosti i prognoze dobile preglednost!! ;)
Ima recimo dva topica o alonsu u ferrariju. Jedan u prognozama i jedan u aktualnostima. Da se to spoji u jedan??
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Caldor je napisao/la:
Ima recimo dva topica o alonsu u ferrariju. Jedan u prognozama i jedan u aktualnostima. Da se to spoji u jedan??
Imamo recimo po dva-tri topica i o Kimiju i Hamiltonu.Recimo čemu tema Hamilton?koliko je dobar i tema Lewis Hamilton zajedno otvorene,gdje se posta u obje paralelno? To sa nekim dječačkim prepucavanjima narušava izgled foruma i nije sve prebajno....

keep it real :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

U pravu ste, treba brisati OT postove i suvišne teme koje zatrpavaju čitav forum.Ovaj predlog da se otvori podforum "trke" mi se sviđa, čim prođu godišnji odmori moderatori neka se late posla.
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Caldor je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:I onda ima 5 topica ustvari o jedno te istom i ne možeš se snać nikako... ;) Malo u prognozama, pa malo u aktualnostima, pa pomalo u povijesti... Treba napravit poseban podforum vezan samo za utrke i tada bi aktualnosti i prognoze dobile preglednost!! ;)
Ima recimo dva topica o alonsu u ferrariju. Jedan u prognozama i jedan u aktualnostima. Da se to spoji u jedan??
Ne ja upravo protiv toa govorim. Imamo topic Alonso i basta. Nikakvi topici sa imenom Fernanda Alonsa se en trebaju otvarat.
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Post Postao/la Caldor »

Adriana Lima fan je napisao/la:
Caldor je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:I onda ima 5 topica ustvari o jedno te istom i ne možeš se snać nikako... ;) Malo u prognozama, pa malo u aktualnostima, pa pomalo u povijesti... Treba napravit poseban podforum vezan samo za utrke i tada bi aktualnosti i prognoze dobile preglednost!! ;)
Ima recimo dva topica o alonsu u ferrariju. Jedan u prognozama i jedan u aktualnostima. Da se to spoji u jedan??
Ne ja upravo protiv toa govorim. Imamo topic Alonso i basta. Nikakvi topici sa imenom Fernanda Alonsa se en trebaju otvarat.
Naravno, slažem se s tim.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Na forumu bi se trebalo zabraniti mjenjanje nickova, jer kada god sam u zadnje vrjeme dolazio na forum vidim "novog" člana sa 200 i više postova, datum registriranja je još od prije, pa onda shvatim da su to stari članovi sa promjenjenim nicom. Moderatori sve gluposti trebaju da obrišu.
Zbog takvih nekih stvari se meni neda u zadnje vrjeme dolaziti na forum jer pola ljudi više nemogu da prepoznam, neki ljudi pišu totalne gluposti koje se nebrišu...
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

tex je napisao/la: ...treba jedan šerif koji bude sve doveo u red :kauboj:
Samo ne tebe za šerifa. Prebrzo potežeš gumicu!

Ja sam realan!? Ma tko od nas je realan. Ima nas koji pokušavamo biti realni, ima nas koji pokušavamo to kad nam paše ali ima i ljudi koji se ni ne trude već ili
1) kure vatru
2) su navijački fanatici
3) (upiši svoj razlog)
...izaberi jedan broj (sigurno ćeš pogriješiti hahahahaha) :vibro:
Ja bar pokušam obrazložiti svoje mišljenje i dajem do znanja da je moje i ne tvrdim da je ispravno ako nemam "opipljivih" argumenata (čak ni tada), ali previše kolega forumaša se više koncentrira na to kako bi ti lupio kontru jer si iz protivničkog tabora.
btw nije lijep prijedlog ali - ima li mogućnosti da, pod svojim profilom, dobijemo mogućnost ignore liste?
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Šta sad otkrivate toplu vodu? Svako malo novi članovi otkrivaju da je pao kvalitet foruma, te resprave traju i traju.
Zna se čime se razvodnjava rasprava, kad dođe novi član pa puca, puca, puca, sve samo ne bi li preko noći postao, valjda "uvaženi" član i da ima što više postova. Izuzeci potvrđuju pravilo. :?
Očigledno je ovdje dosta sljepaca.
#BigBalls
Odgovori