Koje bi opcije mogli dodati

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

To sam vidio na par 4uma, al neznam ništa extra po meni! Ali kako oćete..
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

rosberg's biggest fan je napisao/la:Dali bi se možda mogao uvesti Recycle bin???
Kad bi otvorili podforum gdje bi natrpavali smeće, onda bi se izgubio smisao brisanja postova. Kad nešto obrišemo, to znači da ili nije primjereno ovom forumu ili jednostavno želimo rasteretiti bazu (makar za ovo drugo ne marimo jer su momci iz Plus hostinga fantastični u svojem poslu :D )
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

a onda se i ja priključujem pohvalama za dečke!! :da:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

schuey je napisao/la:a onda se i ja priključujem pohvalama za dečke!! :da:
Nisi li fulao temu? :)
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

sale je napisao/la:
rosberg's biggest fan je napisao/la:Dali bi se možda mogao uvesti Recycle bin???
Kad bi otvorili podforum gdje bi natrpavali smeće, onda bi se izgubio smisao brisanja postova. Kad nešto obrišemo, to znači da ili nije primjereno ovom forumu ili jednostavno želimo rasteretiti bazu (makar za ovo drugo ne marimo jer su momci iz Plus hostinga fantastični u svojem poslu :D )

Mislim da nema potrebe za Recycle Bin podforumom....Jer što će vam postovi koji su obrisani....Samo obićno natrpavanje baze.....A i ti postovi su obrisani s razlogom.....Tako da nema potrebe da ih netko gleda......
1982 UCV 1919
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

LeoZGB je napisao/la:
schuey je napisao/la:a onda se i ja priključujem pohvalama za dečke!! :da:
Nisi li fulao temu? :)
zakaj,pa to kaj sam pohvalil dečke jer delaju dobar poso,je samo nadovezao na prošli post koji je na tu temu,tak da mislim da nisam. al ak jesam,neka brišu post :thumbup:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

My bed, nisam skuzio da pohvaljujes decke iz plus hostinga, mislio sam da je to upućeno moderatorima.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

sale,zakaj mi nebismo mogli dodavat ankete kad otvaramo temu nego samo moderatori. recimo ja sam htio u lod school napravit anketu o dobrim,starim ali i lošim vozačima,tj.koji je od njih imao najviše karizme iako nije postigao velike rezultate. i još nekaj,dal je moguće napravit,da kad kliknem npr.na schuey na početnoj strani,onda mi pokaže između ostalog gdje je korisnik trenutno aktivan?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

schuey je napisao/la:sale,zakaj mi nebismo mogli dodavat ankete kad otvaramo temu nego samo moderatori. recimo ja sam htio u lod school napravit anketu o dobrim,starim ali i lošim vozačima,tj.koji je od njih imao najviše karizme iako nije postigao velike rezultate. i još nekaj,dal je moguće napravit,da kad kliknem npr.na schuey na početnoj strani,onda mi pokaže između ostalog gdje je korisnik trenutno aktivan?
Već sam ranije objasnio zašto ne dopuštamo regularnim članovima otvaranje anketa, pa malo potraži.
Što se tiče one aktivnosti, samo klikni na "Online" na početnoj stranici (dolje lijevo gdje se prikazuje statistika reg. članova, ukupnog broja tema, postova...) ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

sale je napisao/la:
schuey je napisao/la:sale,zakaj mi nebismo mogli dodavat ankete kad otvaramo temu nego samo moderatori. recimo ja sam htio u lod school napravit anketu o dobrim,starim ali i lošim vozačima,tj.koji je od njih imao najviše karizme iako nije postigao velike rezultate. i još nekaj,dal je moguće napravit,da kad kliknem npr.na schuey na početnoj strani,onda mi pokaže između ostalog gdje je korisnik trenutno aktivan?
Već sam ranije objasnio zašto ne dopuštamo regularnim članovima otvaranje anketa, pa malo potraži.
Što se tiče one aktivnosti, samo klikni na "Online" na početnoj stranici (dolje lijevo gdje se prikazuje statistika reg. članova, ukupnog broja tema, postova...) ;)
nisam vidio da si to objasnil,sorry. zahvaljujem na odgovoru.

p.s. vidi ovo stvarno funkcionira :thumbup:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Znam da je bilo vec govora o tome ali sad sam isao gledat i od 1222 člana foruma više od polovice odnosno 652 nisu nikad napisala niti jedan post, a mislim da je ipak bit članstva na forumu i sudjelovanje na istom. Pa me zanima dal ce se ipak ista poduzimat u vezi toga.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

LeoZGB je napisao/la:Znam da je bilo vec govora o tome ali sad sam isao gledat i od 1222 člana foruma više od polovice odnosno 652 nisu nikad napisala niti jedan post, a mislim da je ipak bit članstva na forumu i sudjelovanje na istom. Pa me zanima dal ce se ipak ista poduzimat u vezi toga.
Ovo pitanje je već bilo postavljeno bezbroj puta. Odgovor je NE. Čemu brisanje korisničkih računa. Meni ne smetaju, a ne smetaju ni funkcionalnosti foruma.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Znam da je bilo postavljeno, to sam naglasio odmah na početku da sam svjestan toga.

Stvar je sljedeca, netko ja na forumu iz 2004 i skuplja reputaciju bez da je jednog jedinog posta napisao i onda mu pukne da se pojavi na forumu i pocne ljudima rusit reputaciju za koju se mi aktivni itekako moramo potrudit. Je relativno blesav razlog ali sorry nije fer.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

schuey je napisao/la:
sale je napisao/la:
schuey je napisao/la:sale,zakaj mi nebismo mogli dodavat ankete kad otvaramo temu nego samo moderatori. recimo ja sam htio u lod school napravit anketu o dobrim,starim ali i lošim vozačima,tj.koji je od njih imao najviše karizme iako nije postigao velike rezultate. i još nekaj,dal je moguće napravit,da kad kliknem npr.na schuey na početnoj strani,onda mi pokaže između ostalog gdje je korisnik trenutno aktivan?
Već sam ranije objasnio zašto ne dopuštamo regularnim članovima otvaranje anketa, pa malo potraži.
Što se tiče one aktivnosti, samo klikni na "Online" na početnoj stranici (dolje lijevo gdje se prikazuje statistika reg. članova, ukupnog broja tema, postova...) ;)
nisam vidio da si to objasnil,sorry. zahvaljujem na odgovoru.

p.s. vidi ovo stvarno funkcionira :thumbup:
Ne želimo dozvoliti otvaranje anketa jer će onda svi članovi otvarati svakojake ankete i bit će ih bezbroj (kao na nemalom broju foruma). Dakle, ako netko ima dobar prijedlog za otvaranje ankete, ali stvarno dobar, neka se javi jednom od moderatora ili meni pa ćemo razmotriti prijedlog ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

jel se može nekako vidjet koji su nam postovi obrisani(iz bilo kojih razloga) jer svakakvi postovi ostaju a oni,u kojima se netko slučajno krivo izrazi i to se protumači kao npr off topic se brišu a da korisnik t+za to ni ne zna. ako se nemože saznat,dali postoji mogućnost da se to omogući.


hvala
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

imam pitanje. moj brat bi se htel uklučit na forum al on može napisat za e-mail moju ? ili baš mora bit njegova?
Ovo pitam zato jer je cijele dane na poslu i već ima svoju e-mail adresu ali samo za posao .
Bio bih zahvalan na odgovoru.
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

On mora imat svoj mail ;)
Sa jednim mailom se može regat samo jedna osoba ;)
.
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

red_devil je napisao/la:On mora imat svoj mail ;)
Sa jednim mailom se može regat samo jedna osoba ;)
naj se srdit kaj te citiram , ali moram pitat dal si siguran?
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

shrkec je napisao/la:naj se srdit kaj te citiram , ali moram pitat dal si siguran?
Da ;) Neka ti brat napravi mail na www.net.hr ;)
.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

schuey je napisao/la:jel se može nekako vidjet koji su nam postovi obrisani(iz bilo kojih razloga) jer svakakvi postovi ostaju a oni,u kojima se netko slučajno krivo izrazi i to se protumači kao npr off topic se brišu a da korisnik t+za to ni ne zna. ako se nemože saznat,dali postoji mogućnost da se to omogući.


hvala
Ne može se saznati, jedino ako sam uvidiš u temi da ti nedostaje post.
A u vezi omogućavanja sam čisto sumnjam da je to izvedivo. Ma da ne vidim razloga zašto se to ne bi moglo napraviti (no vjerojatno je potrebno dosta posla).
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

LeoZGB je napisao/la: Stvar je sljedeca, netko ja na forumu iz 2004 i skuplja reputaciju bez da je jednog jedinog posta napisao i onda mu pukne da se pojavi na forumu i pocne ljudima rusit reputaciju za koju se mi aktivni itekako moramo potrudit. Je relativno blesav razlog ali sorry nije fer.
A zbog cega je reputacija bitna? Evo, meni u par dana neki hamiltonci su dali pregrst negativne reputacije. Pa sto onda? Ima li ta reputacija neke veze sa egzistiranjem na forumu?
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

Evo ja ću ti reć...

Pa neutjeće tako da ćeš dobiti ban ili neznam na što si već mislio, ali opet utjeće tako da te ljudi sa takvom reputacijom počinju manje ozbiljno shvaćat pa čak i preskakat tvoje postove u diskusijama.

Eto to bi bilo moje viđenje, neznam za druge..
Moja preporuka je malo primirit sa onakvim izjavama.. da si je uputio za Alonsa, neki koji su te podržai bi ti isto napravili što i "mi hamiltonovci" :D
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

vulshok je napisao/la:Evo ja ću ti reć...

Pa neutjeće tako da ćeš dobiti ban ili neznam na što si već mislio, ali opet utjeće tako da te ljudi sa takvom reputacijom počinju manje ozbiljno shvaćat pa čak i preskakat tvoje postove u diskusijama.

Eto to bi bilo moje viđenje, neznam za druge..
Moja preporuka je malo primirit sa onakvim izjavama.. da si je uputio za Alonsa, neki koji su te podržai bi ti isto napravili što i "mi hamiltonovci" :D
Ja nemam nikakvu namjeru mijenjat svoje misljenje zbog toga sto ce mi netko dati ovakvu ili onakvu reputaciju. Meni to toga uopce nije stalo. Ja sam svoje razmisljanje o Hamiltonu za ovu sezonu iznio, ono je takvo i gotovo.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Dečki, naslov teme je Koje bi opcije mogli dodati, a ne da diskutirate o tome kako tko gleda na reputaciju. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

možda sam već dosadan sa stalnim pitanjima,al me zanima dali se može ubacit neki brojač vremena koliko je koji član oline. to bi se npr. za svakog člana moglo pogledat na njegovom profilu.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Odgovori