Koje bi opcije mogli dodati

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Zweki je napisao/la:Eeeee! Obavezno: da možemo metnut po želji avatar s HDD-a! :wink: :D
Admine, piši! :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Kaj da piše?
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Želje naroda :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ja bih samo to htio, a na vama je dali hoćete to realizirati ili ne! :wink:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Venom
Postovi: 30
Pridružen/a: 21 stu 2004, 10:01

Post Postao/la Venom »

Veliki vam je minus što vam stranica ne podržava Mozillu.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Mozilla je smeće u nekim stvarima! Ja sam je imao 10 dana i onda sam je izbrisao!
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Venom
Postovi: 30
Pridružen/a: 21 stu 2004, 10:01

Post Postao/la Venom »

S obzirom da sve više ljudi prestaje da koristi IE, stranica bi trebala podržavati i ostale browsere.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Ona je u qurcu. Programje tek dogurao do verzije 1.0 i još ih čeka puno posla. Uostalom, broj korisnika je gotovo zanemariv :?
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Haha! :D Tako je! :D 1.0 hihihihi! :D A dobili ka neku nagradu! hAhAhAhA :D
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Venom
Postovi: 30
Pridružen/a: 21 stu 2004, 10:01

Post Postao/la Venom »

sale je napisao/la:Uostalom, broj korisnika je gotovo zanemariv :?
Evo kopiram ti jedan članak

Yahoo testira Firefox toolbar
Vjerujemo da mnogi od vas koriste ili su barem čuli za Google toolbar, zgodnu alatku koja se 'naseli' u Internet Explorer i nudi nekoliko simpatičnih i korisnih funkcija. Lukavci iz Yahooa sada su ponudili sličan alat za sve popularniji Firefox browser, želeći pokazati da i oni mogu biti korak ispred sveprisutnog Googlea
Beta verzija Yahoo toolbara nudi samo nekoliko osnovnih funkcija kao što su pretraživanje i pregledavanje Yahoo računa e-pošte
Trenutno, beta verzija Yahoo toolbara za Firefox nema mnogo funkcija: možete pretraživati internet, Yahooov direktorij ili neku određenu stranicu te provjeravati stanje vašeg Yahoo računa e-pošte.

No ono što čini ovaj potez bitnim jest činjenica da je internetski div kao što je Yahoo priznao važnost Firefoxa kao internet preglednika koji dolazi i u koji se isplati ulagati.

Iako Internet Explorer još uvijek drži ogroman dio tržišta, zahvaljujući ovakvim potezima popularnost Firefoxa neprestano raste, a pojedini analitičari predviđaju mu desetpostotni udio tržišta do kraja godine.


Ukoliko je tebi skoro 5-10% korisnika zanemarivo, stvarno nemam riječi. Jedan internetski div Yahoo priznaje važnost Mozille (ima još puno ovakvih primjera), ali vama je to zanemariv broj korisnika. Vaša taktika je skroz pogrešna. Trebate se boriti za svakog posjetitelja, a ne izjavljivati takve stvari. S ovakvim pristupom vi ne možete naprijed.
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Ja baš ne kužim o čemu raspravljate, ali složio bih se s Venomom da ovak naprijed ne možete!
Sale, nemoj tako! :shock:
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Radi se o internet exploreru!
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Zweki je napisao/la:Radi se o internet exploreru!
Kužim da je riječ o Internet Exploreru, i da spominjete nekakvu Mozilu za koju nikad nisam čuo i predpostavljam da je to nešto slično kao i IE, ali koga je briga kaj koje tko koristi i u čemo je uopće problem.
Kaj fali IE? :?
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ma to ti je isto EX samo od FireFox-a u nj. jednom moš' otvorit nekoliko siteova... . i kaj ja znam kaj. Imao sam ga nekih 10 dana i izbrisao! btw. pun qurac siteova ne podržava ga. A taj Mozilla je ka dobila neku nagradu!
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Venom je napisao/la:
sale je napisao/la:Uostalom, broj korisnika je gotovo zanemariv :?
Evo kopiram ti jedan članak

Yahoo testira Firefox toolbar
Vjerujemo da mnogi od vas koriste ili su barem čuli za Google toolbar, zgodnu alatku koja se 'naseli' u Internet Explorer i nudi nekoliko simpatičnih i korisnih funkcija. Lukavci iz Yahooa sada su ponudili sličan alat za sve popularniji Firefox browser, želeći pokazati da i oni mogu biti korak ispred sveprisutnog Googlea
Beta verzija Yahoo toolbara nudi samo nekoliko osnovnih funkcija kao što su pretraživanje i pregledavanje Yahoo računa e-pošte
Trenutno, beta verzija Yahoo toolbara za Firefox nema mnogo funkcija: možete pretraživati internet, Yahooov direktorij ili neku određenu stranicu te provjeravati stanje vašeg Yahoo računa e-pošte.

No ono što čini ovaj potez bitnim jest činjenica da je internetski div kao što je Yahoo priznao važnost Firefoxa kao internet preglednika koji dolazi i u koji se isplati ulagati.

Iako Internet Explorer još uvijek drži ogroman dio tržišta, zahvaljujući ovakvim potezima popularnost Firefoxa neprestano raste, a pojedini analitičari predviđaju mu desetpostotni udio tržišta do kraja godine.


Ukoliko je tebi skoro 5-10% korisnika zanemarivo, stvarno nemam riječi. Jedan internetski div Yahoo priznaje važnost Mozille (ima još puno ovakvih primjera), ali vama je to zanemariv broj korisnika. Vaša taktika je skroz pogrešna. Trebate se boriti za svakog posjetitelja, a ne izjavljivati takve stvari. S ovakvim pristupom vi ne možete naprijed.
Nema smisla prilagođavati se njemu kada će se on sa vremenom prilagoditi nama. Iz Mozille znaju kako ne mogu protiv Microsofta tako da je samo pitanje vremena kada će izaći zakrpa ili nova (debugirana) verzija Firefoxa :?
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ma Venom... . glavno da ti otvara 4um i to je to! :D
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Zweki je napisao/la:Ma Venom... . glavno da ti otvara 4um i to je to! :D
Samo sam to čekao :lol:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Pa samo to se i moglo čekati! :D
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Venom
Postovi: 30
Pridružen/a: 21 stu 2004, 10:01

Post Postao/la Venom »

Dandy je napisao/la:Kužim da je riječ o Internet Exploreru, i da spominjete nekakvu Mozilu za koju nikad nisam čuo i predpostavljam da je to nešto slično kao i IE, ali koga je briga kaj koje tko koristi i u čemo je uopće problem.
Kaj fali IE? :?
Mozilla Firefox je browser koji je konkurencija Internet Exploreru. On je Open-source program (znači grupa ljudi ga je napravila besplatno i svi ga mogu koristiti besplatno). Firefox je vrlo vrlo dobar (brže otvara stranice, ima manje sigurnosnih propusta od IE, ima pop-up blocker...). Istina je da IE još uvijek koristi ogroman broj ljudi, ali svima je jasno da je njegovo vrijeme prošlo. Firefox polako ali sigurno postaje velika konkurencija IE-u (već ga koristi od 5-10% ljudi) i sve velike Internet i kompjuterske firme su svjesne toga i zato podržavaju Mozillu. Čak je i Microsoft priznao da je Firefox sigurniji od IE-a (ja mislim da imam taj link negdje zapisan).
Dandy, Internet Explorer je jednostavno prevaziđen. On ima toliko propusta da ti nisi ni svjestan. Savjetujem ti da bar jednom isprobaš Firefox.
sale je napisao/la:Nema smisla prilagođavati se njemu kada će se on sa vremenom prilagoditi nama. Iz Mozille znaju kako ne mogu protiv Microsofta tako da je samo pitanje vremena kada će izaći zakrpa ili nova (debugirana) verzija Firefoxa :?
Skoro sve stranice podržavaju Mozillu. F1-hr je jedina koja neće da mi se otvori u Mozilli, tako da mi uopšte niste jasni. Ponašate se kao da imate 100000 posjetitelja dnevno (vjerovatno imate oko 100) i vi niste svjesni da se trebate boriti za svaku osobu. Ne vidim zašto vam je toliko teško da napravite stranicu koja podržava i IE i Mozillu. To uopšte nije neki problem. Čovječe, ja ne znam šta vi hoćete da postignete, ali nećete puno postići.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Jaka konkurencija s rupama! :P
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Venom je napisao/la:
sale je napisao/la:Nema smisla prilagođavati se njemu kada će se on sa vremenom prilagoditi nama. Iz Mozille znaju kako ne mogu protiv Microsofta tako da je samo pitanje vremena kada će izaći zakrpa ili nova (debugirana) verzija Firefoxa :?
Skoro sve stranice podržavaju Mozillu. F1-hr je jedina koja neće da mi se otvori u Mozilli, tako da mi uopšte niste jasni. Ponašate se kao da imate 100000 posjetitelja dnevno (vjerovatno imate oko 100) i vi niste svjesni da se trebate boriti za svaku osobu. Ne vidim zašto vam je toliko teško da napravite stranicu koja podržava i IE i Mozillu. To uopšte nije neki problem. Čovječe, ja ne znam šta vi hoćete da postignete, ali nećete puno postići.
Bla, bla, bla... Zato imamo destinacijuF1 :lol:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

A što se tiće posjetitelja, broj si gadno pogriješio (dodaj slobodno još koju znamenku) :wink:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Venom
Postovi: 30
Pridružen/a: 21 stu 2004, 10:01

Post Postao/la Venom »

Ja znam koliko Destinacija ima posjetitelja dnevno i tako sam otprilike odredio i koliko vi imate. Posjeti nam malo forum i vrlo brzo ćeš shvatiti ko ima više posjetitelja i da je moj broj otprilike tačan (može biti i manji).

Ovo za Mozillu je bila dobronamjerna kritika, ali vi mislite da ste najpametniji i nemojte nikoga slušati.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Pa kaj i da imaju 100000? EX je čist ok!
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Venom je napisao/la:Ja znam koliko Destinacija ima posjetitelja dnevno i tako sam otprilike odredio i koliko vi imate. Posjeti nam malo forum i vrlo brzo ćeš shvatiti ko ima više posjetitelja i da je moj broj otprilike tačan (može biti i manji).

Ovo za Mozillu je bila dobronamjerna kritika, ali vi mislite da ste najpametniji i nemojte nikoga slušati.
Nisam se pokušavao uspoređivati sa vama, a ovo sa Firefoxom možeš smatrati riješenim :D :wink:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori