Koje bi opcije mogli dodati

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

A jebo te strke ono nekog šugavog explorera... . :P
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Čim Firefox dobije veći broj korisnika, biti će jednaka meta napada kao i IE (tako je bilo uvijek i uvijek će biti) :?
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Sale, to se zove klasika! :wink:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Venom je napisao/la:
Dandy je napisao/la:Kužim da je riječ o Internet Exploreru, i da spominjete nekakvu Mozilu za koju nikad nisam čuo i predpostavljam da je to nešto slično kao i IE, ali koga je briga kaj koje tko koristi i u čemo je uopće problem.
Kaj fali IE? :?
Mozilla Firefox je browser koji je konkurencija Internet Exploreru. On je Open-source program (znači grupa ljudi ga je napravila besplatno i svi ga mogu koristiti besplatno). Firefox je vrlo vrlo dobar (brže otvara stranice, ima manje sigurnosnih propusta od IE, ima pop-up blocker...). Istina je da IE još uvijek koristi ogroman broj ljudi, ali svima je jasno da je njegovo vrijeme prošlo. Firefox polako ali sigurno postaje velika konkurencija IE-u (već ga koristi od 5-10% ljudi) i sve velike Internet i kompjuterske firme su svjesne toga i zato podržavaju Mozillu. Čak je i Microsoft priznao da je Firefox sigurniji od IE-a (ja mislim da imam taj link negdje zapisan).
Dandy, Internet Explorer je jednostavno prevaziđen. On ima toliko propusta da ti nisi ni svjestan. Savjetujem ti da bar jednom isprobaš Firefox.
Ma ne vjerujem da ću ići to isprobavati, ne znam niti kak da ga nabavim, niti me to uopće zanima. Premalo znam o tim kompjuterima da bih vidio ikakve razlike u svemu tome!
Dok je Formule 1 i F1 foruma meni ne treba ništa drugo novo na kompu i ja sam zadovoljan i ovim što imam!
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ma nemoj se uopće zamarat s tim! I onako ako se slučajno poveća broj korisnika mozille microsoft će izbaciti novi EX i to sigurno puno bolji od mozille! :D :wink:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Ma kaj bi se s tim zamarao, do prije par mjeseci kad nisam niti imao komp i kad sam se predomišljavao dali da ga uopće kupim sad da još glumim s nekakvim Mozilama po njemu!
Moj komp je novi i dosta je jak, i ne treba mu niš drugo osim Intrenet Explorera! :lol: :wink:
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ja imam dva. Zadnji sam kupio pred godinu dana, kad god skupim nešto love ubacim pokoju komponentu tako da koliko god mogu održavam ga na visokoj razini snage. Obavezno obnavljam novijim verzijama programe koje koristim. I boli me lud za mozillu jer imam ADSL! :D :D :D
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Opet naš entusijast Zweki, eksperimentira sa svime, pa i sa kompovima!
Pazite, ima ih 2. komada! :D
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Nego kaj! :D Još si moram nabavaiti samo laptop! :wink:

btw. kome treba nek navali! :wink: http://www.mozilla.org

Evo, ovo je bilo kad sam ga prvi put složio za probni rad, a onda ponovno odkapčanje i uredno vezanje kablova! :wink:

slika
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Ma daj si kupi tanke IDE kablove ovi ti samo poremećuju hlađenje računala. Prije sam ih imao i bili su uredno složeni, ali kada sam stavio tanke, temperatura u kompu je pala za koji stupanj :wink:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Eh, da. Kada smo kod Mozille i ostalih gluposti :D :

RANJIVOST MOZILLE I FIREFOXA

Korisnici Mozille i Firefoxa te e-mail klijenta Thunderbird izloženi su određenim ranjivostima sustava pomoću kojih njihova računala mogu biti špijunirana ili čak preuzeta od strane napadača koji bi te ranjivosti znali iskoristiti. Najviše su ugroženi korisnici ranijih verzija - od Mozille 1.75 - a sigurnosni stručnjaci su ovu ranjivost Mozille okarakterizirali kao iznimno kritičnu. Ranjivost Firefoxa i Thunderbirda su ipak manje. Problemi su vezani oko pohranjivanja temporary datoteka. One, naime, mogu smještene na mjesto gdje ih svatko može pročitati. Na taj se način bez problema mogu čitati i gledati sadržaju attachmenta ili downloada drugih korisnika. Izgleda da je sve veća popularnost ovih browsera - potaknuta ponajvišepovećanjem rizika surfanja pomoću Internet Explorera - osim velikog broja korisnika, sa sobom donijela i veći interes i angažman sigurnosnih stručnjaka, što je dovelo do otkrivanja ranjivosti i grešaka u browserima.


Source: PCChip 117 (Veljača/2005)


Malo po malo i Mozilla se približava IE (ali i po propustima) :lol:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ma boli me lud za taj jedan stupanj. A ako mi baš treba neko gadno hlađenje ima "COOLERMASTER" prave stvari poput JET 7 za procesor i neki dodatni hladnjaci! :wink:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ja sam rekao, ako microsoftu zagusti bilo gdje oni će izbacit novu inačicu i to puno bolju od predhodne. :wink:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Nova verzija može biti samo gora od prethodne jer će imati dosta bugova :?
Za dobivanje pravog browsera treba vremena (i mnogo zakrpa) 8) :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Pa kaj! Ako oni kao jedan velika sila u svijetu informatike to ne mogu napraviti najbolje... . onda ne znam tko može!
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Ništa na svijetu nije savršeno pa tako ni Microsoft. Ništa nije nemoguće pa tako niti pronači propust u bilo kojem programu... :x
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

I naravno, nije nemoguće napraviti program do jaja! Ne shvaćajte to doslovno, više kao u prenesenom značenju! :D
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
trol
Postovi: 64
Pridružen/a: 14 vel 2005, 19:09
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la trol »

Uvest zabranu pisanja "gost" već se svi moraju registrirati 8)
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Ma neeeeeeeee :D
Ima ljudi koji "u letu" odgovore na post jer ima se (recimo) žuri i nemaju vremena za registraciju :)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Onda koji će nam bog oni?
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

uvest razmjenu ili nešto slično!ja recimo iman masu utrka iz 70-ih,80-ih,sve do danas!masu dokumentaraca,intervju-a i tako!mislin da bi bilo pametno otvorit tako nešto,opće ne mislin na prodaju,koga zanima neka utrka,nek se javi i dobit će je mukte ili u razmjeni,nije važno!ne bi bilo loše tako nešto otvorit
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Sad si dobio link pa pikaj kaj možeš! :wink:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Dandy

Post Postao/la Dandy »

gogy je napisao/la:uvest razmjenu ili nešto slično!ja recimo iman masu utrka iz 70-ih,80-ih,sve do danas!masu dokumentaraca,intervju-a i tako!mislin da bi bilo pametno otvorit tako nešto,opće ne mislin na prodaju,koga zanima neka utrka,nek se javi i dobit će je mukte ili u razmjeni,nije važno!ne bi bilo loše tako nešto otvorit
Kaj ti to imaš, kratke filmiće iz utrka ili kompletne utrke iz 70-tih i 80-tih? :shock:
Opiši sve kaj imaš u detalje! :wink:
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

utrka iz 70-ih masu,većina kompletnih,neke u sažecima,kompletne utrke iz 80-ih,pa i suzuku 1989.(senna-prost),sve od 1990.-do danas,sve sažetke sezona od 1973.-2004.,dokumentaraca o vozačima,momčadima koliko ti srce oće,intervju-i,ukljućujući i intervju blažićka sa sennon,3 dana prije nego je poginia.
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Nevjerojatno, pa odkuda ti sve to, kak si to sve nabavio!!!
Sad sam već LUD!!! :shock:
Odgovori