Koje bi opcije mogli dodati

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

schuey je napisao/la:možda sam već dosadan sa stalnim pitanjima,al me zanima dali se može ubacit neki brojač vremena koliko je koji član oline. to bi se npr. za svakog člana moglo pogledat na njegovom profilu.
Takvo što je moguće u SMF, u PHPbb ne, možda bude u novijim verzijama.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Sale otvorio sam temu u kojoj bi se prognoziralo tko ce gdje i pobjednik bi dobio reputaciju, pa te molim da velis jel to moze i da dodas ili maknes nesto cemu nije mjesto u toj temi ak se slazes, link je tu : http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?p=73970#73970
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

LeoZGB je napisao/la:Sale otvorio sam temu u kojoj bi se prognoziralo tko ce gdje i pobjednik bi dobio reputaciju, pa te molim da velis jel to moze i da dodas ili maknes nesto cemu nije mjesto u toj temi ak se slazes, link je tu : http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?p=73970#73970
Naravno da može, uz uvjet da na kraju zbrojiš bodove i pošalješ mi PP s top 3 člana koji trebaju dobiti bodove.

Nagradni reputacijski bodovi bi se čak mogli povećati. Moj prijedlog je 30, 20, 10 za (1., 2. i 3.) :idea:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Povećati broj postova na stranici sa 20 na 30?
.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

red_devil je napisao/la:Povećati broj postova na stranici sa 20 na 30?
Razmišljao sam o tome. S jedne strane je praktično jer ne moramo toliko listati po temema, ali s druge strane je loše za one koji se na internet spajaju preko 56k veze (da bi im se učitala stranica treba im mnogo više vremena - pogotovo ako im se moraju učitati neke slike u postovima i sl.).

Prema statistikama za prethodni mjesec, 58% posjetitelja naše stranice posjetilo preko xDSL i kabelske linije, što znači da je preostalih 42% bilo spojeno putem ISDN, 56k i nepoznate linije.

S obzirom da znam koliko je danas teško surfati s uskopojasnom vezom, još neko vrijeme nećemo povećavati broj postova po stranici. IMO, to ćemo povećati kada udio xDSL posjetitelja dosegne nekih 70%
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

sale je napisao/la:
LeoZGB je napisao/la:Sale otvorio sam temu u kojoj bi se prognoziralo tko ce gdje i pobjednik bi dobio reputaciju, pa te molim da velis jel to moze i da dodas ili maknes nesto cemu nije mjesto u toj temi ak se slazes, link je tu : http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?p=73970#73970
Naravno da može, uz uvjet da na kraju zbrojiš bodove i pošalješ mi PP s top 3 člana koji trebaju dobiti bodove.

Nagradni reputacijski bodovi bi se čak mogli povećati. Moj prijedlog je 30, 20, 10 za (1., 2. i 3.) :idea:
Sto se tice zbrajanja bodova nema problema, a sto se tiče reputacije ja se slažem al to je na tebi.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

1.jel ima šanse da se nabave neki f1 smileovi,ipak je ovo f1 forum? ima ih na milijarde,pa valjda postoje i takvi
2.jel u planu još neko pojačanje na forumu?npr neven novak? il tak netko,ipak je lijepo čuti i njihovo mišljenje?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

schuey je napisao/la:1.jel ima šanse da se nabave neki f1 smileovi,ipak je ovo f1 forum? ima ih na milijarde,pa valjda postoje i takvi
2.jel u planu još neko pojačanje na forumu?npr neven novak? il tak netko,ipak je lijepo čuti i njihovo mišljenje?
1. S obzirom da stvarno nemamo vremena tragati za f1 smajlićima, teško da ih možemo dodati uskoro. Naravno, sve se može ubrzati ako mi netko na mail pošalje jedan veliki, kvalitetan paket smajlića (ali ne baš preveliki) ;)

2. Nemamo u planu pozivati ljude pojedinačno, ali ako gdin. Neven Novak čita ovu poruku, bilo bi nam vrlo drago da nam se pridruži u diskusijama na forumu ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Zanima me jel se moze stavit uz spol i koliko godina imamo, odnosno da se u postavkama profila recimo upiše datum rođenja i onda se tu pokraj spola recimo u mom slučaju vidi 22 godine, a onda se 29.01. samo od sebe prešalta na 23

I povezano s tim da se na početnoj strani foruma onda ispisuju imena članova ako je nekome taj dan rođendan.

Malo komplicirano ali kaj sad.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

O tome je već bilo riječi. http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?p= ... dina#66647
Koristi se tražilicom u buduće.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Zweki je napisao/la:O tome je već bilo riječi. http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?p= ... dina#66647
Koristi se tražilicom u buduće.
Ajde kad se tako važno moderatorski postavljaš onda mi reci di je odgovor na to pitanje, sale je napisao da će pogledat šta se da napravit u vezi toga i thats it, nigdje ne vidim konkretan odgovor.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

LeoZGB je napisao/la:Zanima me jel se moze stavit uz spol i koliko godina imamo, odnosno da se u postavkama profila recimo upiše datum rođenja i onda se tu pokraj spola recimo u mom slučaju vidi 22 godine, a onda se 29.01. samo od sebe prešalta na 23

I povezano s tim da se na početnoj strani foruma onda ispisuju imena članova ako je nekome taj dan rođendan.

Malo komplicirano ali kaj sad.
Bio sam ranije tražio riješenje za ovaj prijedlog, ali ga nisam našao (nažalost) :(
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Ok, hvala ljepa, to je odgovor!
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Sorry što stalno pilam, ali zanima me može li se povećati kapacitet privatnih poruka?

Nije da imam ljubavna pisma :p ali... ;)
.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

red_devil je napisao/la:Sorry što stalno pilam, ali zanima me može li se povećati kapacitet privatnih poruka?

Nije da imam ljubavna pisma :p ali... ;)
Mislim da bismo si mogli priuštiti ponešto veći PPP (pretinac privatnih poruka) ;)

EDIT: nove postavke PPP-a:

- Inbox - 70 poruka
- Sentbox - 25 poruka
- Savebox - 50 poruka
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Vidio sam na još nekim forumima kak se može mjenjat tema , tj. ponuđene su teme. Pa me zanima dal se tu kaj takvog misli poduzimat ?
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

shrkec je napisao/la:Vidio sam na još nekim forumima kak se može mjenjat tema , tj. ponuđene su teme. Pa me zanima dal se tu kaj takvog misli poduzimat ?
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?t=1310&start=0
.
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Evo ovako jedan prijedlog za glavne ovdje. Nesto sam kontao, da se napravi jedna malo veca anketa ovdje nas na forumu, da se glasa za najboljeg ili clana koji je nekome zapeo za oko ili...U glavnom znaci kategorije su, Aktualnosti (onaj koji je najvise posla tu uradio), zatim Tehnologija, Povijest, Prognoze, Prijedlozi za poboljsanje foruma. Svako ima pravo da nominuje po tri clana ono 1. 2. i 3. mjesto za svaku kategoriju... mislim da ste skontali poentu. Znaci glasanje traje do negdje pred novu godinu i onda se na kraju objavljuju rezultati kao neko obiljezavanje kraja jos jedne godine i pocetka nove. Naravno oni najbolji bi trebali kao nagradu dobiti malo reputacije, kao neka vrsta stimulacije za daljni kvalitetan rad ovdje, a samim time i daljnje poboljsanje kvaliteta foruma.

Ako je vec neko nesto slicno predlozio, onda ovo smatrajte kao potporu tome prijedlogu.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Super ti je prijedlog, ;) samo moraš smisliti neki način kako vršiti selekciju koje članove odabrati za šta, pa onda uvrstiti u anketu, u suprotnom bilo bi previše članova u anketi,a ujedino i glupo. Bude se Sale već izjasnio kada dođe na forum. Ma da podržavam prijedlog jer je dobar. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Ma nisam ja to zamislio kao klasicnu anketu, nego da svaki clan predlozi trojicu ljudi za svaku kategoriju. Odredi se neki sistem bodovanja, i onda se na kraju saberu svi bodovi i proglase oni koji imaju najvise bodova. 1. 2. i 3. mjesto za svaku kategoriju. Nesto slicno je bilo ovdje ko je najduhovitiji clan na forumu...taj sistem.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

muamert je napisao/la:Ma nisam ja to zamislio kao klasicnu anketu, nego da svaki clan predlozi trojicu ljudi za svaku kategoriju. Odredi se neki sistem bodovanja, i onda se na kraju saberu svi bodovi i proglase oni koji imaju najvise bodova. 1. 2. i 3. mjesto za svaku kategoriju. Nesto slicno je bilo ovdje ko je najduhovitiji clan na forumu...taj sistem.

Pozdrav
misliš kao da svak glasa za tri člana koja misli za tehnologiju?pa onda za prognoze?pa tak dalje? nekak mi je to previše kategorija i bit će teže nać pobjednika al kak se odlučite. moj bi prijedlog bio da se onda glasa za naj f1 i off topic člana radi lakšeg pregleda i manjeg broja ljudi!
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

schuey je napisao/la:misliš kao da svak glasa za tri člana koja misli za tehnologiju?pa onda za prognoze?pa tak dalje? nekak mi je to previše kategorija i bit će teže nać pobjednika al kak se odlučite. moj bi prijedlog bio da se onda glasa za naj f1 i off topic člana radi lakšeg pregleda i manjeg broja ljudi!
Pa zasto je previse, ja mislim da nije. Ne moras ti glasati u svakoj kategoriji, glasaj samo za onu za koju ti smatras da se tu nalazi covjek koji zasluzuje tvoj glas. I sto se tice pobjednika, svaka kategorija ima svog ukupnog pobjednika. Jer recimo sa samo dva covjeka na kraju se forum previse generalizira i recimo neko ko se slomio nabacivajuci najnovije vijesti u aktuelnostima ne bude niti spomenut jer je vecini ljudi za oko zapeo neko iz prognoza...Ja sam zamislio da ovo bude jedna vrsta stimulansa za sve koji su se trudili da poboljsaju forum i da tako i nastave. Mislim nije neko priznajnje nekoliko bodova reputacije, ali...

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

muamert je napisao/la:
schuey je napisao/la:misliš kao da svak glasa za tri člana koja misli za tehnologiju?pa onda za prognoze?pa tak dalje? nekak mi je to previše kategorija i bit će teže nać pobjednika al kak se odlučite. moj bi prijedlog bio da se onda glasa za naj f1 i off topic člana radi lakšeg pregleda i manjeg broja ljudi!
Pa zasto je previse, ja mislim da nije. Ne moras ti glasati u svakoj kategoriji, glasaj samo za onu za koju ti smatras da se tu nalazi covjek koji zasluzuje tvoj glas. I sto se tice pobjednika, svaka kategorija ima svog ukupnog pobjednika. Jer recimo sa samo dva covjeka na kraju se forum previse generalizira i recimo neko ko se slomio nabacivajuci najnovije vijesti u aktuelnostima ne bude niti spomenut jer je vecini ljudi za oko zapeo neko iz prognoza...Ja sam zamislio da ovo bude jedna vrsta stimulansa za sve koji su se trudili da poboljsaju forum i da tako i nastave. Mislim nije neko priznajnje nekoliko bodova reputacije, ali...

Pozdrav
svakako podržavam,pa zašto i ne,što se mene tiče ja glasam sigurno i dobra je ideja da se nagrade osobe koje su zaslužne za npr.tehnologiju,mislim da će tamo bit izvjesno ko su pobjednici ;) kad tak objasniš onda ima puno više smisla,ja sam drugačije shvatio,uglavnom podrška od mene!
ako prihvate bit će super-evo ja već pokrećem predizbornu groznicu lobirajući na članove da glasaju za mene!! :lol: kandidiram se u izbornim jedinicama aktualnosti,chat,prognoze,prijedlozi.... :smijeh: šala,gledam dnevnik pa me pere predizborna groznica :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Što se mene tiče, ovakvo glasanje za "naj-naj" člana se može izvesti samo je bitno da:

- jedna ili više osoba preuzme odgovornost prebrojavanja glasova
- se odredi krajnji rok za glasanje
- se svi glasovi jasno napišu u postu. Npr.
Aktualnosti:
1. član 1
2. član 2
3. član 3

Tehnologija:
...
Sustav bodovanja bi mogao biti jednak onome u Foto utrci - prvi dobiva 3, drugi 2 i trći 1 bod :idea:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Bi li moglo da se možda na članstvu napravi kakav linkić da se odabere član za kojeg se glasa!
Odgovori