Koje bi opcije mogli dodati

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

p@rtibrejker je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:
sale je napisao/la:Čuj, znam da su neke stvari oko ove reputacije malo bedaste, ali koliko god mi se sviđa tvoj prijedlog jednostavno ga je (s moje strane) nemoguće realizirati. Stvar je u tome da taj cijeli sustav užasno komplicirano napisan da je vrlo nefleskibilan, odnosno nekonfigurabilan.

Sorry folks, ali stvari s reputacijom će (nažalost) morati ostati kakve jesu :(
Ok, šta je tu je.
A što sa "fizičkim" vraćanjem reputacije? Nisam upoznat sa sistemom kako funkcionira, ali sam primjetio da je članovima koji su bili na skupu dodana određena količina reputacije. Pa sad, ako je član baniran, svatko tko misli da je OK da mu se vrati ta reputacija obavjesti admina (saleta) da mu je vrati - ukoliko admin to neće raditi automatski tj provjeriti tko je sve tom članu dao negativno - a lako se provjeri koliko je tko tom članu dao negativnih bodova.

Crossed my mind...
Jeste, jeste, tako je...(Mirko Topalović)
#BigBalls
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

p@rtibrejker je napisao/la:A što sa "fizičkim" vraćanjem reputacije? Nisam upoznat sa sistemom kako funkcionira, ali sam primjetio da je članovima koji su bili na skupu dodana određena količina reputacije. Pa sad, ako je član baniran, svatko tko misli da je OK da mu se vrati ta reputacija obavjesti admina (saleta) da mu je vrati - ukoliko admin to neće raditi automatski tj provjeriti tko je sve tom članu dao negativno - a lako se provjeri koliko je tko tom članu dao negativnih bodova.

Crossed my mind...
Može se vratiti "manualno", samo to može biti naporan posao ako se bana član za kojega je glasalo 50 članova, jer u tom slučaju moram pregledavati tko je poklonio koliko bodova i svakom posebno povećavati reputaciju za poklonjene negativne bodove.

Može se i tako izvesti, samo zbog vremena ograničenog obavezama na forumu, websiteu i non-F1 aktivnostima ne garantiram da mogu vratiti bodove svima čim neki član dobije ban :idea:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

sale je napisao/la:Može se vratiti "manualno", samo to može biti naporan posao ako se bana član za kojega je glasalo 50 članova, jer u tom slučaju moram pregledavati tko je poklonio koliko bodova i svakom posebno povećavati reputaciju za poklonjene negativne bodove.

Može se i tako izvesti, samo zbog vremena ograničenog obavezama na forumu, websiteu i non-F1 aktivnostima ne garantiram da mogu vratiti bodove svima čim neki član dobije ban :idea:
Vrlo sam svjestan toga da je naporan posao. Što se mene tiče reputaija se ne mora vraćati.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

red_devil je napisao/la:Jel se može kako uvest opcija da su mi novi postovi označeni sve dok ih ne pročitam, iako napravim logout?
e da to bih i ja volio da se to tako proba izvesti....a ne da mi automatski oznaći da su proćitani ćim napravim logout....
1982 UCV 1919
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

sad mi je pala još jedna ideja.ovo s reputacijom je ok,al bi mogli dodat još nekaj tipa glasanje za naj forumaša mjeseca i on na kraju dobije npr.5 bodova. nekaj tipa kad uđeš u neki dućan a onda gosti glasaju za naj djelatnika. nominacije bi npr. izdali sale i moderatori a na glasanju bi svi mogli dati svoj glas s time da onaj koji pobjedi nema pravo biti nominiran sljedećih 3 mjeseca?moglo bi bit guba,kaj ne?
i još nekaj za bananje-bilo bi fora da ekipa kaj ima opomenu kao ja trenutno pored imena ima crno bijelu zastavu(kao opomena pred diskvalifikaciju),ekipa koja dobije samo usmenu opomenu npr.o sadržaju teksta dobije žuto crvenu(sklizak teren,ulje na stazi itd.),oni koji su banani za stalno-crna zastava pored nicka.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

schuey je napisao/la:još nekaj za bananje-bilo bi fora da ekipa kaj ima opomenu kao ja trenutno pored imena ima crno bijelu zastavu(kao opomena pred diskvalifikaciju),ekipa koja dobije samo usmenu opomenu npr.o sadržaju teksta dobije žuto crvenu(sklizak teren,ulje na stazi itd.),oni koji su banani za stalno-crna zastava pored nicka.
Ovo mi se jako sviđa kao ideja...slika
sale, jel ima kakvih šansi i da se ostvari?
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

odlićna ideja....

ja imam još jedan prijedlog....dali bi moglo kraj našeg nicka pisati koliko imamo godina...ili tamo di je lokacija, spol i te stvari....
1982 UCV 1919
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Vezano za glasanje za najčlana - već smo o sličnoj stvari bili raspravljali i odlučili da nećemo nešto takvo izvoditi zbog komopliciranosti i zbog nedefiniranih kriterija za glasovanje (ako netko želi glasati za nominirate, imate BB na RTL-u :D ).
Vezano za zastave - trenutno ne.
Vezano za prikaz godina pokraj nicka - ovih dana ću pogledati kako bi se to moglo riješiti
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

sale je napisao/la:Vezano za glasanje za najčlana - već smo o sličnoj stvari bili raspravljali i odlučili da nećemo nešto takvo izvoditi zbog komopliciranosti i zbog nedefiniranih kriterija za glasovanje (ako netko želi glasati za nominirate, imate BB na RTL-u :D ).
Vezano za zastave - trenutno ne.
Vezano za prikaz godina pokraj nicka - ovih dana ću pogledati kako bi se to moglo riješiti
Za glasanje nisam znao da je raspravljano,valjda tad nisam bio na forumu. a za zastave je baš šteta kaj se nebudu uvele(bar ne još). nekakmislim da bi bilo fora.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

schuey je napisao/la: Za glasanje nisam znao da je raspravljano,valjda tad nisam bio na forumu. a za zastave je baš šteta kaj se nebudu uvele(bar ne još). nekakmislim da bi bilo fora.
i osim što bi bilo fora, možda bi ljudi ipak malo više pazili šta pišu, jer nije ugodno (barem meni) da svi znaju da si idiot koji pravi sranja.
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

A hoće li se skidati imena sa sive liste nakon negog vremena?
Ono folovi golovi ko u OZ-u, fino ponašanje i tako to.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

One and only je napisao/la:A hoće li se skidati imena sa sive liste nakon negog vremena?
Ono folovi golovi ko u OZ-u, fino ponašanje i tako to.
A ako ne budeš dobar onda te siluje Vern Schillinger :lol:

Sorry morao sam.

Evo još jedno pitanje za Saleta iako sam više puta pitao - Jeli se sad u bližoj budućnosti razmišlja o promjeni sučelja?

Bilo je govora da je za sad phpBB dobar, ali dosta ovih traženih opcija podržavaju SMF i vBulletin.
.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

red_devil je napisao/la:Evo još jedno pitanje za Saleta iako sam više puta pitao - Jeli se sad u bližoj budućnosti razmišlja o promjeni sučelja?

Bilo je govora da je za sad phpBB dobar, ali dosta ovih traženih opcija podržavaju SMF i vBulletin.
Ne baš. Ali kad dođe vrijeme, prebacit ćemo se na phpBB3 ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
marko
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 361
Pridružen/a: 17 lis 2005, 18:07
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la marko »

trebalo bi biti možda malo više rasprave o samim vozačima i njihovim vožnjama.Pogotovo to mislim na povijest F1.O puno vozača se ništa ne priča a barem su zaslužili pokoji redak!
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Post Postao/la majstor iz maranella »

marko je napisao/la:trebalo bi biti možda malo više rasprave o samim vozačima i njihovim vožnjama.Pogotovo to mislim na povijest F1.O puno vozača se ništa ne priča a barem su zaslužili pokoji redak!
Brate mili otvori temu u podforumu "POVIJEST" i piši kolko te volja ;)
marko
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 361
Pridružen/a: 17 lis 2005, 18:07
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la marko »

Uslijed klasični tema, tehnologije,povijesti, aktualnosti,trebali bi možda otvoriti temu o tehničkim osobljima momčadi ili političkim igrama o F1.Neki dan sam pročitao vrlo zanimljiv članak u vezi Super agurija i čovjeka Ajehandra Aggaga koji je trebao kupiti dio te momčadi.Takve članke treba imati više na ovom forumu!Vaša mišljenja?
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

marko je napisao/la:Uslijed klasični tema, tehnologije,povijesti, aktualnosti,trebali bi možda otvoriti temu o tehničkim osobljima momčadi ili političkim igrama o F1.Neki dan sam pročitao vrlo zanimljiv članak u vezi Super agurija i čovjeka Ajehandra Aggaga koji je trebao kupiti dio te momčadi.Takve članke treba imati više na ovom forumu!Vaša mišljenja?
Mislim da nema potrebe otvarati podforum za svaku sitnicu. Postojeća struktura je osmišljena s ciljem da se zadrži jednostavnost.

Znači, ako želiš raspravljati o tehničkom osoblju, otvoriš temu u "Tehnologija", ako želiš raspravljati o političkim igrama, otvoriš temu u aktualnostima (naravno, ako se radi o aktualnim političkim igrama) ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

sale,možda neki sound effect pokraj nicka il negdje tak. ono,da si svaki izabere neki dio koji ga predsvlja.nemora biti veliko al ono3-4 sekunde brujanja ferrarija na 19 000 il pak nekom možda neka rečenica iz intervjua,il možda dio neke pjesme??? naravno aktiviralo bi se na klik pokraj avatara recimo i tako bi svatko mogao pogledati i čuti. ima kakve šanse?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Post Postao/la majstor iz maranella »

schuey je napisao/la:sale,možda neki sound effect pokraj nicka il negdje tak. ono,da si svaki izabere neki dio koji ga predsvlja.nemora biti veliko al ono3-4 sekunde brujanja ferrarija na 19 000 il pak nekom možda neka rečenica iz intervjua,il možda dio neke pjesme??? naravno aktiviralo bi se na klik pokraj avatara recimo i tako bi svatko mogao pogledati i čuti. ima kakve šanse?
Dobra ideja. Ja sam za. SALE jel bi moglo?
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

majstor iz maranella je napisao/la:
schuey je napisao/la:sale,možda neki sound effect pokraj nicka il negdje tak. ono,da si svaki izabere neki dio koji ga predsvlja.nemora biti veliko al ono3-4 sekunde brujanja ferrarija na 19 000 il pak nekom možda neka rečenica iz intervjua,il možda dio neke pjesme??? naravno aktiviralo bi se na klik pokraj avatara recimo i tako bi svatko mogao pogledati i čuti. ima kakve šanse?
Dobra ideja. Ja sam za. SALE jel bi moglo?
Sorry guys, ali ovaj forum to ne podržava :idea:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

a i da ima....sudeći koliko članova ima to bi jaako opteretilo bazu...
1982 UCV 1919
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Dali bi se možda mogao uvesti Recycle bin???
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

rosberg's biggest fan je napisao/la:Dali bi se možda mogao uvesti Recycle bin???
kak misliš to?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

Misli da sve obrisane teme i postovi stoje u posebnom podforumu koji bi se zvao Recycle Bin, jel blizu? :)
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

vulshok je napisao/la:Misli da sve obrisane teme i postovi stoje u posebnom podforumu koji bi se zvao Recycle Bin, jel blizu? :)
Ne da je blizu nego je točno!
slika
Odgovori