Off topic

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Off topic

Post Postao/la Sanel »

Evo nisam znao gdje bi ovo postao pa sam ovdje. Dakle radi se o problemu koji se događa na apsolutno svim forumima pa i kod nas i na apsolutno svim temama. Zabrana off topica. Stalno upozoravanje i brisanje postova koji nemaju veze sa temom iz naslova. Pa dobro kome to smeta? U redu, shvaćam da je teže pratiti temu ali onaj tko je redovan na forumu će lakše i pratiti temu na kojoj i dođe do off topica. Zašto sve mora biti tako službeno, striktno držanje teme bez ikakvog komentara sa strane, bez malo šale i usputne ćakule? Šta se moramo ponašati ko roboti ili? Zašto prekidati ugodne razgovore da se razbije malo monotomija na nekoj temi? Pa uvijek je lako vratiti se na temu iz naslova i nastaviti raspravljati o njoj, a brisanje off topic postova neke članove izuzetno živcira, kvari im raspoloženje i na kraju odbija ih od foruma općenito i raspravljanja.

Da se razumijemo, ne branim vrijeđanje i slično, već normalan, uljudan i pristojan off topic. Dopustite ljudima da razgovaraju ko sav normalan svijet, ne pravite od ljudi robote.

Hvala na razumijevanju
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Off topic

Post Postao/la sale »

Stvar je u tome da s razlogom postoje podforumi i teme. Kad bi se dopustio OT, onda ne bi bilo potrebe otvarati teme ni podforume i sve bi na kraju ličilo na jedan običan chat (kao na net.hr-u, recimo). Svi bi pričali o svemu i svačemu i ne bi bilo nikakvog reda.

Nisam baš pedantna osoba, ali volim vidjeti nekakav red. Ako je tema, npr., V.N. Kine, onda je logično da se u toj temi raspravlja o toj utrci, a ne o događanjima tijekom cijele sezone. U redu je osvrnuti se na neku drugu OT stvar, ali kad se svi okrenu na drugu raspravu, onda tema o V.N. Kine gubi smisao.
Ista je stvar i s drugim temama. Ako svatko fura svoj film, tema nema nikakvog smisla, a onaj koga baš zanima nešto o toj temi, jednostavno ne može pratiti raspravu ako su izmiješani razni OT komentari.

Dakle, nije da je svako skretanje s teme zabranjeno. Bitno je da tema ne "propadne" zbog OT-a.

btw. ovo je više kritika u vezi funkcioniranja foruma, stoga je premještena u pripadajući podforum ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Re: Off topic

Post Postao/la Sanel »

A dobro, svatko ima svoje nekakve stavove, funkcioniranje i zamisli kako bi šta trebalo da bude. Al ajde dobro, onda je valjda sreća da ja ne upravljam forumom :D
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Off topic

Post Postao/la sale »

Sanel je napisao/la:A dobro, svatko ima svoje nekakve stavove, funkcioniranje i zamisli kako bi šta trebalo da bude. Al ajde dobro, onda je valjda sreća da ja ne upravljam forumom :D
S obzirom kakvi forumi sve postolje na netu, mislim da naši članovi imaju jako puno slobode, a modovi i ja smo jako tolerantni što se tiče kažnjavanja (možda i previše tolerantni :D ).
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Off topic

Post Postao/la Dr. DJ »

Slažem se sa Saletom da se treba držati teme...I ovako nam je forum dosta raspušten...Tj. ima previše buntovnih članova...ili svako malo ispliva novi...

Pravila o offtopicu se treba striktno držati...jer ako popustite tu...morat čete na još sto mjesta...

A i za one koji žele da čavrljaju o nekim temama koje nemaju veze sa F1...postoji podfourum chat...
1982 UCV 1919
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: Off topic

Post Postao/la ivanpetka »

Ajde molim vas! Šta bi vi sad htjeli! Čovjek vam da prst, a vi bi cijelu ruku! Pa kaj vam fali! Pa razgovori na forumu djeluju skroz normalno!
AA! Ljuti umak je ljut!!
Odgovori