Di je nestao...

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
Veky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 991
Pridružen/a: 18 vel 2005, 21:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula/Zagreb

Di je nestao...

Post Postao/la Veky »

...onaj stari štih ovog foruma?

Kao što su mnogi primjetili mene već jako dugo nema na ovom forumu. Razlozi??? Mislim da su jasni: Slika ovog sadašnjeg foruma i onog praktički do nedavno više nije ista, ni blizu. Vidim da je jako puno starih i stalnih članova odustalo od foruma, tj više ih nema jer su očito krenuli svojim putem. E pa tako i ja. Svako toliko prozujim po forumu čisto da vidim šta se događa i da li funkcionira sve kak treba, a vidim samo svađe, moderatori se mijenjaju ko gaće, postovi se brišu ko u diktaturi... Kad smo već kod toga, primjetio sam da je nestalo preko 30 mojih postova, no dobro, s obzirom da me više neće ni bit ovdje nije niti toliko bitno... ali opet, šta se čovjek više nesmije ni izražavat ili????

Iskreno, živcira me što se uvela takva diktatura na forum da nitko nesmije ni mrdnut a da modovi skaču oko te osobe... da ne kažem kako su si neki i uzeli malo previše maha i svašta si dozvoljavali. Sorry Sale, bez uvrede, ja sam odmah pri promjeni foruma rekao da više nije to to, i svi su rekli kako se treba naviknut, ali ja znam da će se svi stariji članovi složit da iako je ovaj forum možda tehnički napredniji nije ni približno blizu dobar kao onaj stari, pravi, di smo se svi stvarno džali kao jedna velika ekipa.

Iako sam dugo član ovog foruma, mogu reć od samih početaka, još dok foruma nije bilo nego tek guestbook... smatram da više nije to to i ako se nastavi ovako forum će potonuti totalno i više se neći moći dignut natrag, zato molim vas da pazite što radite i ja vam želim svu sreću da uspijete. No, previše novih članova dolazi, previše starih odlazi, previše ima gluposti, previše nerviranja i svađanja i to nije to.

Bilo mi je lijepo bit na ovom forumu, i družit se s ekipicom iako sam bio samo na jednom skupu, ali opet mogu reć da su svi na neki svoj poseban način fenomenalni i zabavni, i forum će mi uvijek ostat u sjećanju i po ekipi, i po raspravama i po tome što sam ipak tu upoznao ljubav svog života. Eto koliko je svijet malen.

Toliko od mene...

Bye bye...

Veky is signing off... :amen:
Razgovor forumaša:

Tex: "Ne dva prsta, nego jedan i jedan" :D

Scorpyo: Vauuuu vauuuu :D

Lucky: "A tii prebacuješ sveee???"

Molly: "Kaj su i slike s mora gore?"

:lol: :lol:
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Piquet20 »

...onaj stari Veky? :(

Promijenio se...promijenio sam se i ja...mijenja se i forum...sve se mijenja.

Apsolutno se slazem da je kvaliteta opala i na tome treba poraditi. Npr. ja osobno ne razumijem podbadanja na svakom koraku samo zato sto se ne navija za istog vozaca ili istu momcad.
Ali nemogu sale i modovi sami popraviti forum vec je to do svih nas.

Medutim, u tvome postu moze se iscitati dosta neslaganja sa potezima moderatora i saleta. I nisi jedini, u zadnje vrijeme je to vrlo cest slucaj. Nazalost, na ovom forumu je ocita dosta slaba komunikacija na svim razinama te se precesto svodi na princip rekla/kazala sto dovodi do (netocnih) zakljucaka kakve si ti donio. Primjerice, jesi li znao da se neke teme automatski (dakle same od sebe) brisu cim u njih nije postano vise od godinu dana i da ti zato mozda fali dio postova? Isto tako, u "diktaturu" (kako ju ti nazivas) se krenulo upravo radi sredivanja situacije na forumu. No nije to ni priblizno diktatura, jer da je neki clanovi bi odavno bili proslost za ovaj forum.

Isto tako, imas pravo kada kazes da vise nije isto kao prije jer ima puno vise clanova na forumu (sto je i logicno). Ja nisam bio uclanjen kada vas je bilo manje, ali razmisli - da se forum nije poceo siriti bi li ti uopce mogao napisati predzadnju recenicu u svome postu? ;-) Sve ima svoje prednosti i mane, pitanje je samo sto mi sami zelimo u datom trenutku.

Spomenuo si saleta - ja mislim da je jedini njegov "grijeh" taj sto je predobar. Mislim da bi cesce morao lupiti sakom u stol i zustrije djelovati. No opet to onda nebi bio taj forum o kojem si ti pricao.

Jednostavno, situacija je trenutno takva kakva je i svi bi sa kritikom trebali poceti od samih sebe (ukljucivsi i mene), razmisljati svojom glavom (a ne slusati tude verzije istine) i sjetiti se da smo mi svi tu iz ljubavi prema F1!
Sto se odlazaka tice, ja vjerujem da ces ti jos dolaziti ovdje, no neki ce otici i to je normalno...uvijek ce netko otici, netko novi ce doci, no kako kaze Krscho, bez svakog se moze. I to je ziva istina.


A sada dosta filozofiranja i svi nazad na teme koje se ticu F1! I zapamtite, sto manje podbadanja i svada, a sto vise konstruktivnih rasprava. ;)




@Veky: nemoj nista zamjeriti, ovo nije nikakva kritika tebe vec sam se samo htio nadovezati na tebe i pokazati da nije sve tako crno...a i iskreno, bilo bi mi zao da odes... ;-)
slika
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Ante sexy »

:smijeh: a vidiš ti si kulturan ja otiša bez pozdrava baš san užasan a ništa pozz vidimo se negdi drugdi :D
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Krscho »

A sta sad svi odlaze

Ja mislim da necete otic jer ne vidim neki preveliki razlog za to, istina bog svasta se desavalo ali neke dramaticne odlaske sada radit je po meni bezveze, siguran sam da kad pocne nova F1 sezona da ce se vecina vas vratiti nazad i aktivno opet postati, ovako je uvjek u offsezonskom vremenu, mrtvilo foruma
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Ante sexy »

A vidiš da već neko vrijeme ništa ne pišem a tu i tamo bacim oko a jednostavno nađoh bolje misto bez podjebavanja i cenzure i hrpe djece koji znaju samo provocirat :D
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Re: Di je nestao...

Post Postao/la hamiltongirl »

eto..nije da sam ja bila prije godinu kad sam dosla ovdje najaktivniji clan foruma ali bilo mi je ljepo doci na ovaj forum popricati s nekim ljudima koji su mi postali najbolji frendovi a neki i vise od tog...
al nekako mi se cini da nakon skupa vise nista nije isto...znam piquet,stvari se mjenajaju i mi se mjenjamo al isto tako mi te promjene mozemo i nemoramo prihvatiti...nas nekolicina se odlucila za ovo drugo...
vama ostalima...sretno na ovom forumu koji je do "promjene" bio preodlican i kao sto je i Veky rekao,ovaj forum ce mi ostati u pamcenju kao najbolja stvar koja mi se dogodila jer sam na njemu upoznala puno preodlicnih ljudi do kojih mi je stvarno stalo(ne mislim samo na Vekya)
ugl,Sale...drži ovaj forum jer bez obzira na sve bilo bi steta da nestane....
papa....
hamiltongirl is moving on....
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Schumy.d »

Krscho je napisao/la:A sta sad svi odlaze

Ja mislim da necete otic jer ne vidim neki preveliki razlog za to, istina bog svasta se desavalo ali neke dramaticne odlaske sada radit je po meni bezveze, siguran sam da kad pocne nova F1 sezona da ce se vecina vas vratiti nazad i aktivno opet postati, ovako je uvjek u offsezonskom vremenu, mrtvilo foruma
Ja mislim da će tek kad počne sezona bit totalno rasulo... :doubt:
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Icy »

Samo vi „odlazite“, mene sve više hvata volja da ostanem. :D Iskreno, s jedne strane mi je drago da se sve ovo desilo, jer sad se vidi tko ustvari ima svoj JA, a tko lako pada pod nečiji utjecaj. Ustvari, najveća satisfakcija mi je znat da, unatoč silnim pokušajima da me se otjera sa foruma kao i puno laži izrečenih o meni, ja ostajem a vjerujem da će ostat i svi kvalitetni ljudi koji će svojim doprinosom vratit ovaj forum na staru razinu. Situacija trenutno nije bajna, ali najlakše je iskritizirati i otići i nimalo se ne potruditi. NHF ;)

ps: i da se razumijemo - ja sam isto mislila otići, ali iz potpuno drugih razloga nego svi ostali (iako svi misle da znaju kojih, ali ustvari nemaju pojma ;)).
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Ante sexy-pa kud ces ti? Nije to isto bez tebe pisat gluposti :D Ja i ti smo vjeurjem bili 1. primjer spamera na ovom forumu tako da tvojim odlaskom gubi se na tradiciji.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: Di je nestao...

Post Postao/la zvjerko »

Pratim ovaj forum dosta duže nego sam član i stvarno ovakvog nezadovoljstva još nije bilo. Istina je da se stara ekipa osipa iz ovog ili onog razloga ali od novopridošlih članova jako malo (skoro nitko) ne zamjenjuje kvalitetom već izrazito i samo kvantitetom. Tolerancija = nula bodova! Većina postova je tipa - ti si budala i nemaš pojma - bez i najmanjeg pokušaja pročitati, razumijeti i kontrirati argumentom ili OSOBNIM MIŠLJENJEM KOJE JE SUBJEKTIVNO ALI JE TVOJE I NIJE JEDINO ISTINITO I ISPRAVNO (!!!!!) i onda pročitaš hrpu stranica u kojoj pronađeš jedan ili dva smišljena komentara. Nije problem ako se ode malo u off (zna biti zanimljivo za pročitati) ili ode u širinu ali je problem u izražavanju mišljenja opet i opet i opet... i tako 50% postova na istoj stranici koji govore jedno te isto. No to je cijena povećavanja broja članova i novi modovi su bili potrebni no loše je kada njihove nesuglasice postanu osobne i javne, a stari članovi odu zbog nezadovoljstva komunikacijom na forumu...
Kad sam se odlučio registrirati to je bilo u prvom redu zbog tehnologije jer sam primjetio cijelu hrpu postova koji nisu bili u funkciji pojašnjavanja nekom bez bar predznanja - gdje je onda svrha? Osim toga, bilo je i postova u kojima sam primjetio nemogućnost vizualizacije u pokušaju pojašnjavanja što meni govori da ni tom kolegi forumašu to nije baš "bistro" o čemu se tu radi te sam odlučio postati na način da i konobaru (nhf) bude jasnije. Vremenom sam krenuo i na druge djelove ali zadnja "događanja" su me malo odbila tako da sam odlučio smanjiti aktivnosti na minimum i upotrijebiti blagodati ignore liste...ali ostajem još.

@ Icy - stvarno mi je drago što ne odustaješ, pretpostavljam i Piquet20 ostaje pa se čitamo nekad nekad...

@ ALF - tebe smo odavno shvatili kao provokatora-zajebanta i ako Antiša stvarno ode... čeka te težak posao! Nemožeš ga zamjeniti ni nadomjestiti ali budi kakav jesi i sve OK.
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Re: Di je nestao...

Post Postao/la hamiltongirl »

Icy je napisao/la:Samo vi „odlazite“, mene sve više hvata volja da ostanem. :D Iskreno, s jedne strane mi je drago da se sve ovo desilo, jer sad se vidi tko ustvari ima svoj JA, a tko lako pada pod nečiji utjecaj. Ustvari, najveća satisfakcija mi je znat da, unatoč silnim pokušajima da me se otjera sa foruma kao i puno laži izrečenih o meni, ja ostajem a vjerujem da će ostat i svi kvalitetni ljudi koji će svojim doprinosom vratit ovaj forum na staru razinu. Situacija trenutno nije bajna, ali najlakše je iskritizirati i otići i nimalo se ne potruditi. NHF ;)

ps: i da se razumijemo - ja sam isto mislila otići, ali iz potpuno drugih razloga nego svi ostali (iako svi misle da znaju kojih, ali ustvari nemaju pojma ;)).
A mi koji odlazimo kao nemamo svoje ja??? Ja mislim da tek sa odlaskom pokazujemo tko ima svoje ja a ne da pada pod utjecaj wannabe novih moderatora koji su svoj status zasluzili finim kolacicima i sl...
A druga stvar,mi kritizaramo ovaj forum vec par mjeseci i nije da smo vas samo ispljuvali i otisli,mi smo vas prvo upozorili da je forum postao sranje i da bi vi modovi trebalim poraditi na njemu...a kolko sam vidjela vi samo namecete svoj interes na forumu i brisete samo stvari koje vama ne odgovaraju.
a kaj se tice toga da ostaju kvalitetni ljudi sad barem znam kakvo tko o kome ima misljenje jer onak,sorry kaj nisamo svi fakultativno obrazovani da bi mogli uc u vase cjenjeno drustvo,i isto tako garantiram vam da se forum nikad nece vratit na ono sta je bio vec samo losu kopiju onog...
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Di je nestao...

Post Postao/la MP4don »

hamiltongirl je napisao/la: ...a kolko sam vidjela vi samo namecete svoj interes na forumu i brisete samo stvari koje vama ne odgovaraju...
potpis
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Scuderia »

Eto, posto su neki rekli da odlaze, htio bi reci ovo: To vam nije najbolje rijesenje. Znam ja to dobro. Isto sam otisao jednom zgodom, nije me bilo 3-4 tjedna i opet sam se vratio.
hamiltongirl je napisao/la:
A mi koji odlazimo kao nemamo svoje ja??? Ja mislim da tek sa odlaskom pokazujemo tko ima svoje ja a ne da pada pod utjecaj wannabe novih moderatora koji su svoj status zasluzili finim kolacicima i sl...
Vjerovala ti meni ili ne, evo dozivio sam 2 promjenu moderatora ( ako me sjecanje sluzi dobro) i nikad nisam imao s njima problema, sumnjam da itko pada pod njihov utjecaj. A ako ih i ima to su onda vrlo vrlo mali broj ljudi.
hamiltongirl je napisao/la:
i da bi vi modovi trebali poraditi na njemu...a kolko sam vidjela vi samo namecete svoj interes na forumu i brisete samo stvari koje vama ne odgovaraju.
S ovim se donekle i slazem... ali to bi ipak volio zadrzat za sebe.
hamiltongirl je napisao/la:
a kaj se tice toga da ostaju kvalitetni ljudi sad barem znam kakvo tko o kome ima misljenje jer onak,sorry kaj nisamo svi fakultativno obrazovani da bi mogli uc u vase cjenjeno drustvo,i isto tako garantiram vam da se forum nikad nece vratit na ono sta je bio vec samo losu kopiju onog...
Nisam te bas razumio pod ovim " fakultativno ". ALi osvrnuo bi se na ovo boldano.
Ja jos nisam dozivio tu takvu situaciju. Ja jednostavno pisem svoje, komentiram tudje, komentiram trke, pa kome se slusa i cita, neka slusa i cita, a kome ne, a cuj Boze moj, sto ljudi-sto cudi.
slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Piquet20 »

zvjerko je napisao/la:pretpostavljam i Piquet20 ostaje pa se čitamo nekad nekad...
Ostaje...a drago mi je da i tebe ponovno vidim, te se veselim tvojim novim tehnickim analizama. ;)


I podsjetio bi jos jednom da smo svi tu zbog F1 stoga ocekujem da se ponajprije aktivirate u temama vezanim za F1, a ne da stalno gledamo meksicke sapunice na forumu...ima ih dovoljno na televiziji. :lol:
Salu na stranu, posla ima puno, ali ako se svi slozimo zajedno forum moze izgledati i bolje nego prije. ;)
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Di je nestao...

Post Postao/la keexx »

Nego samo da se malo umiješam kao noviji član... :)

Moje je mišljenje da ste svi vi stariji članovi, bash iz tog razloga šta ste tu duže i što ste pomogli u stvaranju ovog foruma i dovođenjem ga na vrhunsku razinu, trebali kod svih tih novonastalih problema još jače i više sudjelovat u svemu, i kvalitetom svojih postova okrenut situaciju na dobru stranu, a ne samo kritizirat i prestat pisat (i onda i odustat). Znam da ste se trudili, ali mislim da ste trebali još više (NHF)...

Ali dobro, sad ste svi našli jedno novo mjesto za rasprave o F1, i valjda će vam tamo bit bolje... Neka vam je sretno tamo...

Pozz...
slika slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Krscho »

A koje je to novo mjesto sta se spominje lol?

Inače drzim se sta je napiso keexx, svi zajedno se trebamo potruditi da ovaj forum postane opet ono sta je nekoc bio
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Di je nestao...

Post Postao/la almeida »

keexx je napisao/la:Nego samo da se malo umiješam kao noviji član... :)

Moje je mišljenje da ste svi vi stariji članovi, bash iz tog razloga šta ste tu duže i što ste pomogli u stvaranju ovog foruma i dovođenjem ga na vrhunsku razinu, trebali kod svih tih novonastalih problema još jače i više sudjelovat u svemu, i kvalitetom svojih postova okrenut situaciju na dobru stranu, a ne samo kritizirat i prestat pisat (i onda i odustat). Znam da ste se trudili, ali mislim da ste trebali još više (NHF)...

Ali dobro, sad ste svi našli jedno novo mjesto za rasprave o F1, i valjda će vam tamo bit bolje... Neka vam je sretno tamo...

Pozz...
care potpis ;)
sada ispada da su novi moderatori i mi novi članovi krivi svemu lošem na ovom forumu događalo :roll:
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Slash »

Piquet20 je napisao/la:
Promijenio se...promijenio sam se i ja...mijenja se i forum...sve se mijenja.

It's one of the great tragedies of life — something always changes.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Ante sexy »

Adriana Lima fan je napisao/la:Ante sexy-pa kud ces ti? Nije to isto bez tebe pisat gluposti :D Ja i ti smo vjeurjem bili 1. primjer spamera na ovom forumu tako da tvojim odlaskom gubi se na tradiciji.
Ma pazi i meni je glupo al regalo se hrpu djeca koja se samo želi svađati ja i ti smo se zajebavali i pisali pizdarije, sprdnju i prepucavanja al nije ništa bilo u lošem smisli bilo je ono ko će kome više spuštati al ovo se pretvara u vrijeđanja i onda kad napisem neki post dođe neki biser koji ga ne razumi i obriše ga ja se mogu normalno razgovarat i sa nekim sa kime neman isto navijačko opredjeljenje i cjenit ga al ova dječica se mrze zato jer neko navija za drugog vozača pa to je bolesno da bi se forum dovea u red trebalo bi obrisati 90% clanova i ukinut cenzuru a sumnjam da ce to biti jer je ocito nekim stalo da forum ima 2000 clanova i da ih u jednom trenutku bude preko 200 online ono ko u vrticu ko ima većeg spajdermena sa čime li se već igraju neman pojma

usput posalji mi msn na pp valjda to imas moran negdi slusat tvoje komentare :biggrin:
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Ante sexy je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Ante sexy-pa kud ces ti? Nije to isto bez tebe pisat gluposti :D Ja i ti smo vjeurjem bili 1. primjer spamera na ovom forumu tako da tvojim odlaskom gubi se na tradiciji.
Ma pazi i meni je glupo al regalo se hrpu djeca koja se samo želi svađati ja i ti smo se zajebavali i pisali pizdarije, sprdnju i prepucavanja al nije ništa bilo u lošem smisli bilo je ono ko će kome više spuštati al ovo se pretvara u vrijeđanja i onda kad napisem neki post dođe neki biser koji ga ne razumi i obriše ga ja se mogu normalno razgovarat i sa nekim sa kime neman isto navijačko opredjeljenje i cjenit ga al ova dječica se mrze zato jer neko navija za drugog vozača pa to je bolesno da bi se forum dovea u red trebalo bi obrisati 90% clanova i ukinut cenzuru a sumnjam da ce to biti jer je ocito nekim stalo da forum ima 2000 clanova i da ih u jednom trenutku bude preko 200 online ono ko u vrticu ko ima većeg spajdermena sa čime li se već igraju neman pojma

usput posalji mi msn na pp valjda to imas moran negdi slusat tvoje komentare :biggrin:
Istina nekoliko puta sam zbog dobrog spustanja tebi pokupio bann na par dana :<>
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Re: Di je nestao...

Post Postao/la ivana.zagreb »

Veky je napisao/la:...onaj stari štih ovog foruma?
nestao je onog trenutka kada ja moram tri puta razmisliti što ću napisati (kad pogledam dal citiram previše, da slučajno se moje mišljenje ne kosi s mišljenjima večine, dal će se to moje mišljenje svidjeti modovima da slučajno nebi napisala komentar nakon kojeg će se sposvađati pola foruma) da ne pokupim ban i da valjda zadnjih 30 (primjer) mojih postova ode u zaborav

naime ja još uvijek smatram da je forum krenuo na loše od jergovičeva dolaska (nije jergović kriv.....nadam se da kužite kaj hoću napisati)
a kad sam vidjela da na forumu više ne smiješ izraziti svoje mišljenje bez da te popljuju (i to novi članovi a stari se međusobno počeli svađati (ferrari-mclaren rat)) lagano sam se povukla (nisam otišla ali gledam kaj ima novog tu i tam)

puno me toga veže za forum ali na žalost više to nije to i čist sumnjam da će oped biti

tko je tu kriv
pa svi po malo
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Zweki »

Ma daj te prestanite samo jadikovati, dizati sidro, govoriti koliko vam je drag ovaj forum i prepucavati se tko ima svoje ja. Ako ima te svoje ja i drag vam je ovaj foruma pa onda ostanite i svi zajedno i potrudite se učiniti ovaj forum boljim. Žalopojkama nitko ništa nije i neće postići, a još manje pričama kako je bilo i koliko vam je što i tko drag.
Prvo svi ste se žalili na premalu strogoću, pa kada ste je dobili onda vam je bilo previše, pa su počela samo negodovanja i naravno umjesto da se svi fino skuliraju, samo se svade i negoduju. Pa se fino digne sidro i počnu priče tko sam ja sam, a ti i ti ne valjaju. Dakle tuđa štala je takva i takva, a moja? Pa šta koga boli k**** za moju štalu.
E pa ljudi to tako ne ide!
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Di je nestao...

Post Postao/la 47 »

e, meni je dosta ovoga, ode i ja!
Bilo je lijepo, hvala na čizmama, bok!!!




:biggrin:



A kud svi idu? el se dijeli čokolada tamo? ako da, ja sam prvi na izlaznim vratima!
Al stvarno ste svi karakteri.
Odjednom nikom ništa ne valja, sve je grozno, moderatori su grozni.
Pa daj malo oladite! Ispada da mi brišrmo sve i svašta.

I ne znam tko je izjavio...aha, da, hamiltongirl, da mi namećemo svoj interes i brišemo šta nam ne paše?! hahaha
Ja stvarno ne znam za druge modove, uključujući i bivše, tko je šta brisao i tko vam je stao na žulj, ali ja nisam primjetio da brišemo po nekoj šabloni tipa 'ovo se nama ne sviđa, BRIŠI!!'.

I ivana, istina, dobro si rekla na početku svog posta, odkad je došlo više ljudi malo su se postrožila pravila. I možda bi mi stvarno trebali biti liberalniji (eto, po Šuiju sam ja preliberalan LOL ) ali tad je bila navala na forum i stanje je bilo puno gore nego sad!

Ja sam se prije držao Chata i Foto finiša...ali u zadnje vrijeme nekako stignem obići i ostalo, ubaciti koju riječ, vidjeti dal ima problema itd. I da, ima puno fajtanja, oko ferrarija, mclarena, lewisa, njegovih greški, pa brazila, ovog, onog.
A što je najbolje, neki koji se jadaju ovsje sudjeluju, ili čak počinju te fajtove!
I šta da mi radimo, stvar eskalira, nitko ne zna normalno razgovarati, i onda obrišeš zadnjih 20-30, il kolko je potrebno, kao da ništa nije bilo :D

I ja sam sad natrkeljao svega, a ne znam ni sam šta sam htio reć ni šta sam rekao. nikad nisam bio dobar u sastavcima!

ali za kraj samo da dodam...nisu krivi moderatori, krivi su forumaši.
Vidi se iz aviona da je ovdje internet kultura prilično niska. Dosta ih se osjaće prozvanim na svaki post koji im ne paše, i onda nedaj Bože da normalno diskutiraju nego odmah JURIIIIŠ!!
Znam ja kak je to, i ja sma bio takav!

A da se mene pita, ja bi sve te koji započinju neka sra**a, odmah bannanirao. nema opomene, neću ja tebe molit da se smiriš. Ako se ne znaš ponašati kako spada, možeš ić!!

A vi što ovako teatralno odlazite, ozbiljno, hvala vam na čizmama, ali očito je sada zbogom! ;)

hvala
47



:biggrin:
slika
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Re: Di je nestao...

Post Postao/la ivana.zagreb »

47 je napisao/la:


A kud svi idu?

A vi što ovako teatralno odlazite, ozbiljno, hvala vam na čizmama, ali očito je sada zbogom! ;)

da se razumijemo
ja nisam rekla da odlazim....nego sam samo dala svoj komentar


a što se tiče drugih neznam zakaj ih "osuđujete" (evo još jedan dokaz da se ne poštuju tuđa mišljenja)

ako im se situacija ovdje ne sviđa, ako nisu zadovoljni (btw tu je otvorena tema) da kažu što misle i da otiđu ako to žele
neznam zakaj uvijek to podbadanje zakaj ovo zakaj ono, pa ljudi vi ste kukavice ljudi vi ste krivi ovo ono

ovakava situacija nije došla preko noći i trebale su se neke stvari prije riješiti i točka
ove teme su otvorene za komentare a ne za osuđivanje i napadanje (dokaz da se tu još mora poraditi na svemu tome)
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Zweki »

Vidim da niste primjetili da je nekima i dalje stalo do tog foruma i da bi htjeli da svi budu složni i bez nekog prepucavanja i svađa. No očito da se tu jako radi o ponosu. Mislim možemo se svi mi sad fino prepucavati oko ovoga no nema smisla ni potrebe. Za sebe osobno mogu reći da sam tu jako dugo i planiram ostati jako dugo i pokušat ću učiniti sve što je moguće u sklopu dogovora sa Saletom da se ovaj forum održi i razrješi ova kriza. No naravno moraju i članovi sudjelovati u tome vlastitim djelima i poštivanjima pravila.
No da ne bi bilo kako nekoga osuđujemo, ljudi su uvjek dolazili i odlazili, i uvjek će dolaziti i odlaziti. A na vama je da odlučite što Vi želite.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Odgovori