prijedlozi za poboljšanje foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

Schumy.d je napisao/la:EDIT:
Pa Saleta ni nema više ovamo... :doubt: #-o
Bude to tako, dođe s vremenom. :?
Rekao sam već, ključ u bravu i adijo! :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

Schumy.d je napisao/la:Hoće bit novih smajlića??
Bilo bi već vrijeme za novitete po tom pitanju. :biggrin:

Znam, da trebaju paketi smajlića pa evo jedan link s kojeg se može izvući dosta toga:
LINK

Pretpostavljam već kakav će bit odgovor. :D

EDIT:
Pa Saleta ni nema više ovamo... :doubt: #-o
Ehlo!
Sorry, promakao mi je ovaj post. Zahvali se Zwekiju koji je gunđanjem još jednom privukao moju pozornost :)

Dakle, kao što sam već nekoliko puta rekao, čim mi netko spakira smajliće za phpBB forum, možemo razgovarati ;)

Slična priča je bila i s temom, ikonama za teme/podforume... barem dok ivan599 nije zasukao rukave :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

sale je napisao/la:Sorry, promakao mi je ovaj post. Zahvali se Zwekiju koji je gunđanjem još jednom privukao moju pozornost :)
Smatraj da si se upravo predbilježio na gunđanje. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la darky »

ehm jedno pitanje
sale da li možeš u postove staviti opciju palac gore i palac dolje ? (onako kako imaju neki drugi formi)
mislim da bi sa time mogli malo smanjiti spamanje po temema, ali i vidjeti kako ljudi stvarno doživljavaju nečije postove
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

darky je napisao/la:ehm jedno pitanje
sale da li možeš u postove staviti opciju palac gore i palac dolje ? (onako kako imaju neki drugi formi)
mislim da bi sa time mogli malo smanjiti spamanje po temema, ali i vidjeti kako ljudi stvarno doživljavaju nečije postove
Nema ničeg novog od zadnjeg puta ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la darky »

sale pitanje za tebe
evo imamo svaki tjedan anketu za ocjenu utrke
da li je moguće složiti na dnu ankete uz broj glasova i prosječnu ocjenu utrke ? :D
Avatar
f430
Postovi: 72
Pridružen/a: 17 vel 2012, 22:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: fernando alonso

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la f430 »

darky je napisao/la:ehm jedno pitanje
sale da li možeš u postove staviti opciju palac gore i palac dolje ? (onako kako imaju neki drugi formi)
mislim da bi sa time mogli malo smanjiti spamanje po temema, ali i vidjeti kako ljudi stvarno doživljavaju nečije postove
ja bi da se ovo napravi ako je ikako moguce
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Armanini »

darky je napisao/la:sale pitanje za tebe
evo imamo svaki tjedan anketu za ocjenu utrke
da li je moguće složiti na dnu ankete uz broj glasova i prosječnu ocjenu utrke ? :D

hehe upravo ja to pomislio danas kad sam glasao..
zapravo trazio sam gdje je ta prosjecna ocjena jer sam bio uvjeren da inace bude :)

takodjer se pridruzujem ideji oko palca..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
rose
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 vel 2013, 23:33
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija - volim F1
Lokacija: Osijek

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la rose »

Tek sam od danas član ovog foruma, i sve mi se čini nekako sporo, ne izmijena vijesti, jer to možemo svi saznati bilo gdje, već očekujem žustru i dinamičnu raspravu članova ovog foruma, koja je na žalost ovdje malo zakazala. Dolazim s portala gdje su se postovi mijenjali svake sekunde, ne želim reklamirati taj portal, ali želim potaknuti ovdj ekipu da se AKTIVNIJE UKLJUČI u rad ovog foruma. Dinamična sam i energična osoba i očekujem da to bude i ovaj forum, isto tako očekujem da moderatori i administratori budu PRVI pokretači oživljavanja ove stranice. Idemo narode, ovo može puno bolje, samo dajte sve od sebe!
Neuspjeh može biti prilika za novi početak, ovaj put puno pametniji
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Scuderia »

rose je napisao/la:Tek sam od danas član ovog foruma, i sve mi se čini nekako sporo, ne izmijena vijesti, jer to možemo svi saznati bilo gdje, već očekujem žustru i dinamičnu raspravu članova ovog foruma, koja je na žalost ovdje malo zakazala. Dolazim s portala gdje su se postovi mijenjali svake sekunde, ne želim reklamirati taj portal, ali želim potaknuti ovdj ekipu da se AKTIVNIJE UKLJUČI u rad ovog foruma. Dinamična sam i energična osoba i očekujem da to bude i ovaj forum, isto tako očekujem da moderatori i administratori budu PRVI pokretači oživljavanja ove stranice. Idemo narode, ovo može puno bolje, samo dajte sve od sebe!
Kada krene sezona, bit ce zustrijih i dinamicinijih rasprava.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la F1NAC »

rose je napisao/la:Tek sam od danas član ovog foruma, i sve mi se čini nekako sporo, ne izmijena vijesti, jer to možemo svi saznati bilo gdje, već očekujem žustru i dinamičnu raspravu članova ovog foruma, koja je na žalost ovdje malo zakazala. Dolazim s portala gdje su se postovi mijenjali svake sekunde, ne želim reklamirati taj portal, ali želim potaknuti ovdj ekipu da se AKTIVNIJE UKLJUČI u rad ovog foruma. Dinamična sam i energična osoba i očekujem da to bude i ovaj forum, isto tako očekujem da moderatori i administratori budu PRVI pokretači oživljavanja ove stranice. Idemo narode, ovo može puno bolje, samo dajte sve od sebe!
ovaj forum je miran , kad se pokoljemo se pokoljemo pa poslije je mir brzo al atmosfera je tu fenomenala . Ja vise preferiram ovakav tip foruma di nema toliko puno ljudi koji pisu sve i svasta . Ovdje nas je taman , cim je neka novost na vidiku tu je odmah na forumu komentirana . Nema trollanja itd . ma zakon je F1HR :biggrin:


Scud: Skupljaju se bodovi, ha ? :biggrin: :zaba:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Cuky »

Evo jedan prijedlog:

Na brojnim forumima na kojima sudjelujem u svakodnevnoj komunikaciji postoji nekakav oblik automatskog podešavanja veličine slike koja se posta. Na nekim forumima se klikom na istu ona proširi na svoju originalnu veličinu bez otvaranja u novoj stranici, na drugima se klikom na "view image" smanjena slika otvara u punoj veličini u istom ili novom prozoru, ovisno o korisniku i sl...pošto su općenito zadnjih par godina slike sve veće i veće možda nebi bilo loše tako nešto napraviti i ovdje? Misllim da je puno bolje tako, a nama korisnicima bi sigurno bilo lakše odgovarati na post kad iznad brzog odgovora vidimo sliku na koju odgovaramo umjesto da se prebacujemo između prozora/kartica u browseru.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Vuksa_KC »

I kolko nas je aktivnih ostalo -.-
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Chuck Norris »

Šta je sa onim izborom na kraju godine za najčlana?Mislim da bi ove godine to trebalo dodjeliti speedy-u koji je spasio nas sa svojim linkovima
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la speedy56 »

Hvala na kandidiranju :)


Nego, dali ste mi sad poticaj da napišem tu par riječi:
1) Zašto na ovom forumu nema neka skripta (ili kako se to zove) za slike koja bi recimo sve slike cropala na neku XY rezu, a kad bi se na sliku kliknulo bi pokazala u novoj kartici u full rezi. Mislim da bi tako bile urednije i preglednije teme.

2) Ne znam kakav je postupak kod toga, ali zašto ne bi napravili da se forum može listati na Tapatalku ili nekom sličnom appu? Sam dizajn foruma mi je super na laptopu, ali na mobitelu mi je loše (doduše, kao i svi desktop forumi).
CroSimRacing foruma ima to za Tapatalk, Forum.hr isto, BOL forum ima svoj app na PlayStoreu.

3) Da, dobro kolega kaže nekad je bilo više aktivnih forumaša ovdje. Član sam nekih godinu dana, ali pratim forum godinu više (pamtim i dane portala F1.hr koji je po meni, imao daleko najbolje tekstove. Sjećam se Otonovih retrovizora... Ovi njegovi retrovizori s Gp1.hr nemaju veze s time, kao da sad piše samo da se piše) i ja se sjećam da vas je početkom 2012 bilo više aktivnih.

Kad sam već spomenuo portal F1-hr... Da li negdje postoji arhiva tih kolumna?
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Schumy.d »

speedy56 je napisao/la: 3) Da, dobro kolega kaže nekad je bilo više aktivnih forumaša ovdje. Član sam nekih godinu dana, ali pratim forum godinu više (pamtim i dane portala F1.hr koji je po meni, imao daleko najbolje tekstove. Sjećam se Otonovih retrovizora... Ovi njegovi retrovizori s Gp1.hr nemaju veze s time, kao da sad piše samo da se piše) i ja se sjećam da vas je početkom 2012 bilo više aktivnih.

Kad sam već spomenuo portal F1-hr... Da li negdje postoji arhiva tih kolumna?
A gle... kvaliteta komentara je pala.
Ja sam dugo već na ovom forumu i na početku sezone kvaliteta se i bila podigla i bilo mi je zanimljivo čitati.
Danas slabo i čitam jer mi se neda čitati to "čiji je tata jači" i sl. Nažalost, to prevladava... :doubt:

A znam da nisam jedini. I zbog toga više nekih starih dobrih forumaša više ni nema ovdje. Ja sam isto prisutan uglavnom samo duhom.

A izuzecima svaka čast, cijenim njihov rad (oni će se prepoznati sami).
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la F1NAC »

Fora je zbog ekipa a i dobro je tu i tamo opalit koji post vezano za novosti. :D a i dobro je raspravljati na tom forumu
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la speedy56 »

speedy56 je napisao/la:1) Zašto na ovom forumu nema neka skripta (ili kako se to zove) za slike koja bi recimo sve slike cropala na neku XY rezu, a kad bi se na sliku kliknulo bi pokazala u novoj kartici u full rezi. Mislim da bi tako bile urednije i preglednije teme.
Vidim da ste ovo riješili =D>
Supe! Sad će se forum puno ljepše listati, pogotovo u prilikama kad će biti puno slika (recimo, na testiranjima uskoro)
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la McLewis »

Ovdje sam od 2007. Ali hajde da prvi puta nesta predlozim... Zasto nema opcija za upload slike direktno s mobitela? Ponekad nadjem neke sjajne fotke na netu al ih jednostavno nemam vremena postavljat...
McLaren u <3
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la speedy56 »

McLewis je napisao/la:Ovdje sam od 2007. Ali hajde da prvi puta nesta predlozim... Zasto nema opcija za upload slike direktno s mobitela? Ponekad nadjem neke sjajne fotke na netu al ih jednostavno nemam vremena postavljat...
Šteta što forum ne funkcionira s Tapatalkom, odlična app, ima sve mogućnosti (i za slike) prilagođeno za mobitele
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Kenny »

Jel se može nekako stavit i stara tema? pa da bira ko koju želi da ima, ova nova mi je totalno bezveze, osim izgleda fali na dnu stranice da se vraća na početnu stranicu foruma, vidim da fali i brzi odgovor, ali to i nije toliki problem jer se dosta brzo učita za odgovor.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

Kenny je napisao/la:Jel se može nekako stavit i stara tema?
Nope, nije kompatibilna sa novim forumom.
Kenny je napisao/la:osim izgleda fali na dnu stranice da se vraća na početnu stranicu foruma
Postoji na dnu link "Naslovnica".
Kenny je napisao/la:vidim da fali i brzi odgovor, ali to i nije toliki problem jer se dosta brzo učita za odgovor.
Quick reply je dodan. Zaboravio sam na njega.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Kenny »

sale je napisao/la:
Kenny je napisao/la:
Kenny je napisao/la:osim izgleda fali na dnu stranice da se vraća na početnu stranicu foruma
Postoji na dnu link "Naslovnica".
.
Znači treba mi niva dioptija :biggrin:

Šteta da funkcionira stari, ili da barem ovaj novi nije neki bolji od ovako obično bjelog
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Cuky »

kakav šok. Dođem s posla i odem vidjeti što ima na forumu, ono novi izgled i leti kao lud. Jedino ako bi se mogao srediti malo quick reply. Prostor za pisanje kad sam krenuo tipkati ovaj post bio je ovakav:
slika



A dok sam napisao prvi red posta sa svakim pritiskom na tipkovnicu prozor je rastao i došao do ove veličine:
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la speedy56 »

Fini upgrade :thumbup:
Meni se isto čini da je nešto brži od staroga
Možda je starija verzija bila malo zahvalnija za čitanje u mraku, ali ništa što se ne može srediti s nekim dodatkom u browseru.
Još nisam probao kako to funkcionira na mobitelu, nego... hoće li možda biti nečega u vezi Tapatalka? =P~
slika
Odgovori