prijedlozi za poboljšanje foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la 47 »

pa nekima je komp blizu. I ovo mi se ne čini baš kao tako loša ideja...ali ipak, tko će pratit i chat i utrku u isto vrieme...
al dobro, svakome njegovo.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Ferrari-BiH »

47 je napisao/la:pa nekima je komp blizu. I ovo mi se ne čini baš kao tako loša ideja...ali ipak, tko će pratit i chat i utrku u isto vrieme...
al dobro, svakome njegovo.
ma nije stvar u blizini kompa.
Ali ko ce ti citati ono sto pise na chatu...
pa dok to procitas, Hamiltom izleti :p , pa moras cekati REPLAY :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
hrvatskabloodymary
Početnik
Početnik
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 pro 2008, 20:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Brawn GP
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la hrvatskabloodymary »

evo prvi put dolazim u ovaj topic i baš kad ste govorili o chatu sjetia sam se jednog foruma koji ga ima pa evo link da vidite ;)

Stranica: http://www.pspcroatia.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Chat: http://www.pspcroatia.com/chat/" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Kimi the best »

A jel bi bilo moguce da napravite anketu za ocenjivanje svake trke u kalendaru. Kad se zavrsi trka jednostavno se boduje ocenama od 1 do 10 u zavisnosti da li je trka bila zanimljiva ili dosadna. I na kraju sezone se dobije prilicno objektivan pokazatelj najdosadnijih i najboljih trka u sezoni, a zatim moze da se izvede i prosecna ocena za datu sezonu, koja kasnije moze da se uporedjuje sa sledecim sezonama.

Iako su postojale sezone koje su bodovno znale da budu nezanimljive (2002,2004) znale su da pruze par odlicnih trka (Silverston 2002, Spa 2004), tako da to moze da bude od velike koristi ubuduce ljudima koji zele da pogledaju neke starije trke, a da ne nalete na npr. Valensiju 2008.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la schuey »

Kimi the best je napisao/la:A jel bi bilo moguce da napravite anketu za ocenjivanje svake trke u kalendaru. Kad se zavrsi trka jednostavno se boduje ocenama od 1 do 10 u zavisnosti da li je trka bila zanimljiva ili dosadna. I na kraju sezone se dobije prilicno objektivan pokazatelj najdosadnijih i najboljih trka u sezoni, a zatim moze da se izvede i prosecna ocena za datu sezonu, koja kasnije moze da se uporedjuje sa sledecim sezonama.

Iako su postojale sezone koje su bodovno znale da budu nezanimljive (2002,2004) znale su da pruze par odlicnih trka (Silverston 2002, Spa 2004), tako da to moze da bude od velike koristi ubuduce ljudima koji zele da pogledaju neke starije trke, a da ne nalete na npr. Valensiju 2008.

odličan prijedlog,samo nisam skužio jesi li mislo da se stavi na naslovnu stranicu anketa ili u teme na forumu kada se otvaraju?

p.s. prosjećna ocijena se lagano izračuna,tako da je prijedlog odličan ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la almeida »

može se u temi za svaku pojedinu utrku,staviti anketa,pa da nakon utrke glasujemo,dobar prijedlog!
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Kimi the best »

Mozda je najbolje da se otvore dve teme, u jednoj se upisuju rezultati nakon zavrsene ankete, da bi sve bilo pregledno na jednom mestu, a druga je sama anketa. Znaci kada se zavrsi trka otvori se anketa, i kada se zavrsi glasanje, koje najbolje da traje do sledece trke, tema se obrise a rezultat se upise u prvoj temi, jednostavno se samo edituje prva tema i na kraju su svi rezultati na jednom mestu.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Krscho »

ovako najbolje
Jedna tema kao do sad komentiranje utrke

Druga tema kao sticky -> samo glasanje, nakon kaj se glasa brisu se nepotrebni postovi, napise se u prvi post ocjena utrke i zakljucava do slijedece runde galsovanja
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la pospani gad »

Treba naparaviti update smilića.... mod kužite, ne? :-({|=
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Walter »

Baš, ovi su zastarili.
slika
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la almeida »

sale je obečao,al sada kada če to,morate njega pitat!
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
hrvatskabloodymary
Početnik
Početnik
Postovi: 175
Pridružen/a: 11 pro 2008, 20:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Brawn GP
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la hrvatskabloodymary »

evo ja bih volija ako je ikako moguće da možemo kad pišemo neki post stavit sliku izravno iz kompjutera a ne da ih moram uploadat tamo na imageshack pa dok se registriram nego samo ovak brzo i jednostavno ;)
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:
47 je napisao/la:pa nekima je komp blizu. I ovo mi se ne čini baš kao tako loša ideja...ali ipak, tko će pratit i chat i utrku u isto vrieme...
al dobro, svakome njegovo.
ma nije stvar u blizini kompa.
Ali ko ce ti citati ono sto pise na chatu...
pa dok to procitas, Hamiltom izleti :p , pa moras cekati REPLAY :biggrin:
hahah :smijeh: kad imaš blaža, to nije problem...on će replay komentirat, iako je lewis primjer odustao, on će:i lewis je ponovno u barijeri, ali ovog puta odustaje, tak da sa njim ponovno proživiš trenutak...a sad ozbiljno-dal se zna kad će novi smajlići i ako mogu dobit odgovor na piatnje koje sam postavio u temi pitanja, kritike i komentari...neki od najboljih nickova su zauzeti članovima koji su se prijavili prije 4-5 godina, a nisu nikad postali na ovom forumu, čak nisu bili niti prijavljeni...pa je moj prijedlog da se izbrišu, to jest izbace njihovi nickovi iz upotrebe kako bi ih netko drugi mogao upotrijebit...i to samo članove koji nisu postali niti su bili prijavljeni zadnje 3 godine..eto to je moj prijedlog...e, i zanima me samo(nije da ja želim bit-modovi su izuuev schueya najomraženiji na forumu :biggrin: )dal modovi sami odlučuju kog će pozvat u grupu ili kak drukčije?

hvala, pozdrav
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la almeida »

luka_kimi je napisao/la: hahah :smijeh: kad imaš blaža, to nije problem...on će replay komentirat, iako je lewis primjer odustao, on će:i lewis je ponovno u barijeri, ali ovog puta odustaje, tak da sa njim ponovno proživiš trenutak...a sad ozbiljno-dal se zna kad će novi smajlići i ako mogu dobit odgovor na piatnje koje sam postavio u temi pitanja, kritike i komentari...neki od najboljih nickova su zauzeti članovima koji su se prijavili prije 4-5 godina, a nisu nikad postali na ovom forumu, čak nisu bili niti prijavljeni...pa je moj prijedlog da se izbrišu, to jest izbace njihovi nickovi iz upotrebe kako bi ih netko drugi mogao upotrijebit...i to samo članove koji nisu postali niti su bili prijavljeni zadnje 3 godine..eto to je moj prijedlog...e, i zanima me samo(nije da ja želim bit-modovi su izuuev schueya najomraženiji na forumu :biggrin: )dal modovi sami odlučuju kog će pozvat u grupu ili kak drukčije?

hvala, pozdrav
batlavi se ćorava posla ;)
sale(admin)odlućuje koga postaviti za moda,a za smajle.čovik ima posla,ne navaljujte!
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

Ako netko želi tuđi nick (koji nije bio korišten duže od godine dana), može mi se slobodno obratiti na PP i ja ću se pobrinuti za ostalo ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la 130R »

Ja sam več napisao jedan tekst o prijeratnom vozaču u podforumu Povijest, pa me zanima dali se slažete da u tom podforumu pišemo i o ostalim prijeratnim vozačima, utrkama i bolidima. Nije F1, ali F1 je iz toga proizašla, ja bi mogao napisati još dosta takvih tekstova i o nekim manje poznatim vozačima, mislim da bi bilo dobro da se poprati i to razdoblje jer nije ništa manje zanimljivo od same F1, to je u biti isti sport, same bez poslje dodanog imena.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

130R je napisao/la:Ja sam več napisao jedan tekst o prijeratnom vozaču u podforumu Povijest, pa me zanima dali se slažete da u tom podforumu pišemo i o ostalim prijeratnim vozačima, utrkama i bolidima. Nije F1, ali F1 je iz toga proizašla, ja bi mogao napisati još dosta takvih tekstova i o nekim manje poznatim vozačima, mislim da bi bilo dobro da se poprati i to razdoblje jer nije ništa manje zanimljivo od same F1, to je u biti isti sport, same bez poslje dodanog imena.
Samo navali. Zanimljivih tema nikad dosta ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Joker
Postovi: 22
Pridružen/a: 27 kol 2009, 21:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Robert Kubica i Williams
Lokacija: Split, Hrvatska
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Joker »

mogu li se u sklopu formua naknadno ubaciti neke nove teme, a ne samo skyblue i silver...hvala pozz
''This city deserves better class of criminals'' - Joker ''The Dark Night''
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

Joker je napisao/la:mogu li se u sklopu formua naknadno ubaciti neke nove teme, a ne samo skyblue i silver...hvala pozz
Korisnicima su tri teme na raspolaganju. IMHO, sasvim dovoljno. 95% svih korisnika ionako koristi zadanu temu, a dodavanje novih samo komplicira stvari kad se dodaju nove mogućnosti na forum ;)

Dakle, odgovor na pitanje je - ne :)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Imam ja neke prijedloge:

1. Da korisnici ne mogu otvarati teme bez konsultacija sa Moderatorima, to bi smanjilo pretrpanost foruma kojekakvim temama a samim time i doprinijelo bi preglednosti foruma.
Primjer:
Zelim da otvorim neku novu temu u podforumu Aktualnosti. Posaljem PP nekom od moderatora koji je odgovoran za taj podforum, u toj PP objasnim o kakvoj se temi radi i zasto sam se odlucio da ju otvorim. Moderator se konsultuje sa ostalim moderatorima u "backroom-u" i odluci da li ce otvoriti temu ili ne.

2. Ovaj post count bih ukinuo, a umjesto toga reputaciju bih racunao vremenski (za 3 mjeseca jedna zvjezdica, za pola godine 2 i td.)
Tako bi se vjerovatno smanjio proj postova tipa " Slazem se" i time bi se takodjer doprinijelo preglednosti foruma.
Jer ako neko slucajno se ne uloguje 2 dana na forum, mora listati po 3-4 stranice neke teme kako bi procitao 4-5 postova koji imaju neki sadrzaj, a vecina ostalih je tipa "Slazem se" , "nemas ti pojma" i sl.


Da napomenem, ovo je prijedlog i ne zelim da se pravim pametan. Ako se nekome ne svidja ne mora komentirati :D
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

Ferrari-BiH je napisao/la:Imam ja neke prijedloge:

1. Da korisnici ne mogu otvarati teme bez konsultacija sa Moderatorima, to bi smanjilo pretrpanost foruma kojekakvim temama a samim time i doprinijelo bi preglednosti foruma.
Primjer:
Zelim da otvorim neku novu temu u podforumu Aktualnosti. Posaljem PP nekom od moderatora koji je odgovoran za taj podforum, u toj PP objasnim o kakvoj se temi radi i zasto sam se odlucio da ju otvorim. Moderator se konsultuje sa ostalim moderatorima u "backroom-u" i odluci da li ce otvoriti temu ili ne.
OK, možda će forum biti pregledniji, ali komunikacija će se usporiti, moderatori će se preopteretiti i što je najvažnije, korisnicima će se onemogućiti sloboda korištenja foruma. Moj odgovor na ovaj prijedlog je NE. Kao i do sada, korisnici će moći sami otvarati teme koje žele, a moderatori će se pobrinuti da se teme zaključavaju/brišu/spajaju/dijele ;)
Ferrari-BiH je napisao/la:2. Ovaj post count bih ukinuo, a umjesto toga reputaciju bih racunao vremenski (za 3 mjeseca jedna zvjezdica, za pola godine 2 i td.)
Tako bi se vjerovatno smanjio proj postova tipa " Slazem se" i time bi se takodjer doprinijelo preglednosti foruma.
Jer ako neko slucajno se ne uloguje 2 dana na forum, mora listati po 3-4 stranice neke teme kako bi procitao 4-5 postova koji imaju neki sadrzaj, a vecina ostalih je tipa "Slazem se" , "nemas ti pojma" i sl.


Da napomenem, ovo je prijedlog i ne zelim da se pravim pametan. Ako se nekome ne svidja ne mora komentirati :D
U određenim forumima smo isključili brojanje postova, a postove tipa "slažem se" i "potpisujem", nastojimo brisati kako bi se rasčistile rasprave u temama ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la schuey »

potpisujem ovo saletovo i samo napominjem ako nekome nekaj nije jasno zašto i kako funkcionira može poslat slobodno pp bilo kojem modu i on će mu sigurno odgovoriti ;) (ovo se odnosi ponajviše na brisanje postova ala "potpisujem#)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
mario92
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 tra 2009, 13:42
Ja sam: Vozač
Navijam za: Formula E

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la mario92 »

Imam prijedlog otvaranja posebnog podforuma "Arhiva"
Tamo bi se spremale teme koje su neaktivne ili zaključane ali ih je šteta izbrisati.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Walter »

Ja predlažem da se obrišu članovi koji su su se učlanili na forum, a nemaju nijedan napisan post.Nakon možda godinu dana od učlanjenja, vidim da takvih na listi članova ima preko 1200.
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la 47 »

Mislim da je to već bilo predlagano, i ako se ne varam, accounti se ne brišu zato što dosta ljudi se učlani pa samo prate forum, a ništa ne pišu.
slika
Odgovori