prijedlozi za poboljšanje foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Kenny »

47 je napisao/la:Mislim da je to već bilo predlagano, i ako se ne varam, accounti se ne brišu zato što dosta ljudi se učlani pa samo prate forum, a ništa ne pišu.
To nema smisla jer se nemoraš regat na ovaj forum da bi ga pratio, sve se teme mogu čitati i ako nisi regan tako da to nema smisla da se samo zbog toga regaju na forum, ali meni nesmetaju ti članovi, bar nepišu gluposti na forumu :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Schumy.d »

Kenny je napisao/la: To nema smisla jer se nemoraš regat na ovaj forum da bi ga pratio, sve se teme mogu čitati i ako nisi regan tako da to nema smisla da se samo zbog toga regaju na forum, ali meni nesmetaju ti članovi, bar nepišu gluposti na forumu :biggrin:
Da, ali kad se registriraš onda su ti novi postovi obilježeni pa je puno lakše pratiti komentare. ;)
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Felipe Massa »

Imam predlog a to je da se uvede clan mjeseca.Npr nakon svakog mjeseca da se bira clan mjeseca.Svi clanovi mogu nominovati druge clanove ali da navedu razlog.I recimo nakon sto neko sakupi 5 nagrada za clana mjeseca da bude moderator nekog djela foruma koji on to zeli.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

Kaj bi dužnost raditi red negdje bila neka nagrada?
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Felipe Massa »

Zweki je napisao/la:Kaj bi dužnost raditi red negdje bila neka nagrada?
:biggrin: to je samo predlog... vi odlucite
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la luka_kimi »

@Zwwki-A čuj, neki bi htjeli postat modovi... :biggrin:

Ja ovo sa određivanjem modova ne kopčam ništa...Jel oni imaju neki vremenski period kojim su modovi, ili su modovi onoliko dugo koliko žele?
Jel postoji neki maksimalan broj modova?Znam da određuje sale, al stvarno baš me zanima to...

Btw.p@rtybreaker je bio mod, ne?
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

Uglavnom se određuje na način 'ko da šuške, a koliko dugo ovisi o količini šuške. Kada period prođe, može se produžiti sa određenom svotom love, a da bi saznali cijenik morate ga zatražiti od saleta i on vam pošalje na mail napisan u pdf. Naravno dobijete broj žiro računa. Kad se odlučite, uplatite i nakon izvršene uplate sale vas postavi za moda u određenim djelovima na određeno vrijeme. Sad sve ovisi o tome za koliko ste podforuma uplatili i da li se radi o globalnom modu ili o lokalnom. Naravno mogu se doplatiti i određene funkcije, kao mogućnost bannanja, postavljanja ankete i tome slično. Kao što rekoh, sve je moguće.

Da p@arti ja bio mod, ali kao što vidite više nije jer mu je istekao rok, a nije doplatio da mu se produži.

Za točne detalje morat će vam sale odgovoriti. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la keexx »

Prejako... :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: .
slika slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la 47 »

keexx je napisao/la:Prejako... :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh: .

Šta prejako? pa istinu govori!
Joj, dobro me sjetio, moram novu ratu uplatiti!
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Zweki cuo sam da ti placas u naturi :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la almeida »

evo ja upravo poslao mjesečnu platu!!! :biggrin: :biggrin:
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

luka_kimi je napisao/la:Ja ovo sa određivanjem modova ne kopčam ništa...Jel oni imaju neki vremenski period kojim su modovi, ili su modovi onoliko dugo koliko žele?
Jel postoji neki maksimalan broj modova?Znam da određuje sale, al stvarno baš me zanima to...
Istina, modove biram ja. Kad postoji potreba za povećanjem broja modova, uzornim članovima na forumu ponudim tu ulogu. Netko tu ponudu prihvati, netko odbije. Uglavnom, ovdje nema puno filozofije ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

sale je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:Ja ovo sa određivanjem modova ne kopčam ništa...Jel oni imaju neki vremenski period kojim su modovi, ili su modovi onoliko dugo koliko žele?
Jel postoji neki maksimalan broj modova?Znam da određuje sale, al stvarno baš me zanima to...
Istina, modove biram ja. Kad postoji potreba za povećanjem broja modova, uzornim članovima na forumu ponudim tu ulogu. Netko tu ponudu prihvati, netko odbije. Uglavnom, ovdje nema puno filozofije ;)
Kaj sad muljaš? A od nas ubireš danak i puniš svoj džepni proračun. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

Zweki je napisao/la:Kaj sad muljaš? A od nas ubireš danak i puniš svoj džepni proračun. :biggrin:
Pssst, ako prestaneš galamiti, možda ti dam veći dio kolača :biggrin:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la p@rtibrejker »

Zweki je napisao/la:Da p@arti ja bio mod, ali kao što vidite više nije jer mu je istekao rok, a nije doplatio da mu se produži.

Za točne detalje morat će vam sale odgovoriti. :biggrin:
Ja sam lijepo objasnjavao da je uplata izvrsena ali je otislo na krivi racun, ali nitko mi nije vjerovao.
Skupljam novac pa se sale vidimo na WFOC (world forum council), imam svjedoka-X a i Fernando je na mojoj strani.
Zapamtit ćeš ti mene.

:biggrin:
Ferrari-BiH je napisao/la:Zweki cuo sam da ti placas u naturi :biggrin:
Zweki je poznat po tome da kad napravi gresku odmah nudi kolace. Pa misli da ce tako izgladiti stvar. Samo radi njega sam se udebljao 12kg.
I ruka mi odebljala pa sam falio brojku na uplatnici.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Schumy.d »

Prijedlog za web stranicu:
Naime, kolega Darky si je dao truda i napravio jednu dosta zanimljivu tablicu u ovoj temi:
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f= ... ead#unread" onclick="window.open(this.href);return false;

Pa sad, ako je Sale voljan i ako je Darky voljan napraviti tablicu za sve vozače pa da se stavi na web stranicu.

Eto, to je jedan moj prijedlog (možda se neće sviđati većini), ali eto... Tek toliko da razmotrite. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la pospani gad »

...'oćemo veći izbor smajlića - emotikona...... :mrgreen: ........... :frajer:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

To je jedna veoma delikatna stvar i da ne čekaš Saleta da ti odgovori, odmah ću ti ja razjasniti jer ne mogu fulati. Moraš skupiti jednu lijepu količinu smajlića koji budu uzadovoljavali njegove profinjene i istančane ukuse. I da, mora biti upakirano u zip ili rar, te kad on smogne vremena bude ih ubacio u forum. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la pospani gad »

Zweki je napisao/la:To je jedna veoma delikatna stvar i da ne čekaš Saleta da ti odgovori, odmah ću ti ja razjasniti jer ne mogu fulati. Moraš skupiti jednu lijepu količinu smajlića koji budu uzadovoljavali njegove profinjene i istančane ukuse. I da, mora biti upakirano u zip ili rar, te kad on smogne vremena bude ih ubacio u forum. :biggrin:
Da. Čekati Saleta. Bravo. =D>

Jednom ( ima tome godina i više ), predložio sam mu da nam treba link koji će nas sa foruma direktno bacati na početnu stranicu portala F1-HR. Rekao je da je to OK ideja.....i?..... nikada ništa od toga..... #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

pospani gad je napisao/la:
Zweki je napisao/la:To je jedna veoma delikatna stvar i da ne čekaš Saleta da ti odgovori, odmah ću ti ja razjasniti jer ne mogu fulati. Moraš skupiti jednu lijepu količinu smajlića koji budu uzadovoljavali njegove profinjene i istančane ukuse. I da, mora biti upakirano u zip ili rar, te kad on smogne vremena bude ih ubacio u forum. :biggrin:
Da. Čekati Saleta. Bravo. =D>

Jednom ( ima tome godina i više ), predložio sam mu da nam treba link koji će nas sa foruma direktno bacati na početnu stranicu portala F1-HR. Rekao je da je to OK ideja.....i?..... nikada ništa od toga..... #-o
U to se nebih htio mješati, to će ti on morati razjasnit. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la sale »

Evo, Zweki je jako dobro objasnio što se tiče smajlića. Nemam ništa za dodati što se tiče tog pitanja :biggrin:
Što se tiče linka za povratak na portal, možda to sredim ovaj vikend, kad budem imao koju minutu viška vremena ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la luka_kimi »

Imam prijedlog da se uvede član mjeseca. Mislim da bi to bila jedna stvarno zakon stvar, a ne bi uzimala prostor niti vrijeme niti išta drugo. Jedina rupa je da ne znam tko bi tog člana birao, ali za ostalo imam viziju. Dakle, sale ili neki mod bi otvorio tu temu, koja bi recimo izgledala ovako:

Siječanj

slika

Veljača

slika


I tako svaki mjesec. Kada Zwekija konačno savladaju krafne ( :biggrin:) govorit ćemo : :sad: "Kako li je samo dobar bio... Vidi, bio je i najčlan u siječnu 2009. :cry:

:biggrin:

Ako ideja sucks, budite nježni... :smile:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la schuey »

da razmislimo....hmmmmm...... nemože :P


već je bio taj/takav prijedlog kad smo počeli sa članom godine da nije usvojen ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Schuey se bori za svoju tituli, ne da da mu se pridje blizu :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: prijedlozi za poboljšanje foruma

Post Postao/la Zweki »

luka_kimi je napisao/la:I tako svaki mjesec. Kada Zwekija konačno savladaju krafne ( :biggrin:) govorit ćemo : :sad: "Kako li je samo dobar bio... Vidi, bio je i najčlan u siječnu 2009. :cry:
Ajd ti mene molim te prosvjetli jer ovo sa krafnama mi nikako nije jasno. :biggrin:

A što se tiče prijedloga, ja mogu reći svoje mišljenje ali... . šef kad dođe pa bu ti on rekao, a i Schuey se već izjasnio pa mislim da ni šef nema što za nadodat jer ako je Schuey rekao onda je tako. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Odgovori