prijedlozi za poboljšanje foruma

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Evo još jednog prijedloga.
Recimo u Aktualnosti/novost.. želimo otići na 35 stranicu onda to jako dugo traje jer se mora ići stranica po stranica . Pa dal bi se ikak moglo dolje gdje piše broj stranica napraviti nešto gdje bi upisali npr. broj 32. stranice ?
To me prvenstveno zanima jer ima dosta toga kaj bi htel pročitat.
Unaprijed hvala.
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

sale je napisao/la:
Piquet20 je napisao/la:Imam jedan prijedlog (mislim da je to netko vec negdje spomenuo, ali cu to sada ovdje i "sluzbeno" napisati), a tice se clanaka koji se kopiraju sa drugih siteova. Naime, cesto se desava da clanovi foruma prekopiraju cijeli clanak sa nekog sitea i stave ga u svoj post, a vidim da jos uvijek ima ljudi koji ne razumiju najbolje engleski (ili neki drugi jezik). E pa moj prijedlog je da se to zabrani, tj. da bude dozvoljeno samo ostaviti link za pogledat odredeni clanak, a ako se ipak zeli napisati i cijeli clanak na postu, onda bi ga trebalo prevesti i napisati na hrvatskom jeziku.
Apsolutno se slažem s ovime. Nekada sam upozoravao članove na to, no čini se kako su se stvari malo opustile.

Evo, zamolio bih sve članove i kolege moderatora da pokušaju "prosvijetliti" one koje kopiraju vijesti iz drugih izvora da pritom prevedu članak (ako je izvorni članak na stranom jeziku) te da obavezno navedu izvor.

Sad sam vidio da je "prvi prijedlog" stara stvar ali možda nudim rješenje pa (copy/paste...sorry)

Prvi prijedlog: pošto nisam pročitao cijeli forum dosta toga mi promakne kao npr pod novostima pisati vijesti na hrvatskom - u dijelu "Jeste li pročitali pravila foruma" dodati "ako i jeste povremeno pročitajte ponovo" i tamo ubaciti ovu vrstu informacija ili izvediv i konstruktivan prijedlog

Drugi: pod ostali sportovi, ako ima mjesta, volje, tehničkih mogućnosti, odvojiti auto-moto sportove od ostalih radi lakšeg snalaženja

I pitanje: jeli bed ako Mladenu poželimo "sve 5+ za Božić i novu" u njegovom dijelu foruma (znam da to čita sigurno što baš nisam siguran za ostali dio foruma) ili ćeš to riješiti mailom u ime svih nas
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

zvjerko je napisao/la:Prvi prijedlog: pošto nisam pročitao cijeli forum dosta toga mi promakne kao npr pod novostima pisati vijesti na hrvatskom - u dijelu "Jeste li pročitali pravila foruma" dodati "ako i jeste povremeno pročitajte ponovo" i tamo ubaciti ovu vrstu informacija ili izvediv i konstruktivan prijedlog
Nisam siguran da li sam ovo dobro razumio (ali mislim da jesam). Stvar je u tome da, koliko god obaviještavamo članove o novim pravilima, neki se uvijek zalete u krivom smjeru. Mišljenja sam da (osim u podforumu "Obavijesti") članovi dobivaju smjernice od drugih članova i moderatora u svim ostalim dijelovima foruma.
zvjerko je napisao/la:Drugi: pod ostali sportovi, ako ima mjesta, volje, tehničkih mogućnosti, odvojiti auto-moto sportove od ostalih radi lakšeg snalaženja
Nije problem odvojiti sportove, ali kako je ovo primarno F1 forum, ostali sportovi se spominju tek kao sporedna stvar za rasprave dok se u Formuli 1 ne događa puno novih stvari (kao recimo sada, izvan sezone).
zvjerko je napisao/la:I pitanje: jeli bed ako Mladenu poželimo "sve 5+ za Božić i novu" u njegovom dijelu foruma (znam da to čita sigurno što baš nisam siguran za ostali dio foruma) ili ćeš to riješiti mailom u ime svih nas
U duhu božićnih i novogodišnjih blagdana, ovom prilikom svim članovima dopuštam da pošalju svoje čestitke Mladenu Jergoviću koji se tijekom ove godine potrudio odgovoriti na bezbroj pitanja.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

sale je napisao/la:
zvjerko je napisao/la:Drugi: pod ostali sportovi, ako ima mjesta, volje, tehničkih mogućnosti, odvojiti auto-moto sportove od ostalih radi lakšeg snalaženja
Nije problem odvojiti sportove, ali kako je ovo primarno F1 forum, ostali sportovi se spominju tek kao sporedna stvar za rasprave dok se u Formuli 1 ne događa puno novih stvari (kao recimo sada, izvan sezone).
ovo je više bilo zbog dobronamjernog upozorenja drugog člana foruma u vezi RoC koji, zbog pojavljivanja f1 vozača, ima veze sa f1 no nakon upozorenja gle vraga, RoC među nogometom, košarkom... i stvarno jel nitko ne gleda premieru -danas od 20:00 do 20:30 je bila vn Monaco iz 85-te i nakon toga iz 86-te...
Avatar
Veky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 991
Pridružen/a: 18 vel 2005, 21:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula/Zagreb

Post Postao/la Veky »

Pošto ne želim otvarat bezveze novi topic, a kad je već otvoren a ionako je vezano uz poboljšanje foruma. Naime, vidim da dosta čest se otvaraju teme kao što su Alonsovi navijači ili Kimijevi Navijači.... itd. itd... Pa da se ne radi gužva pod drugim podforumima, mislim da bi bilo pametno otvorit jedan podforum "Fanclub" pa da se tamo otvori "fanclub" svakog vozaća... ili i momčadi. Neznam ako ovo već je negdje postavljeno kao mišljenje jer nisam pretjerano tražio, ali evo... ja sad postavljam.... :D
Razgovor forumaša:

Tex: "Ne dva prsta, nego jedan i jedan" :D

Scorpyo: Vauuuu vauuuu :D

Lucky: "A tii prebacuješ sveee???"

Molly: "Kaj su i slike s mora gore?"

:lol: :lol:
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Veky je napisao/la:Pošto ne želim otvarat bezveze novi topic, a kad je već otvoren a ionako je vezano uz poboljšanje foruma. Naime, vidim da dosta čest se otvaraju teme kao što su Alonsovi navijači ili Kimijevi Navijači.... itd. itd... Pa da se ne radi gužva pod drugim podforumima, mislim da bi bilo pametno otvorit jedan podforum "Fanclub" pa da se tamo otvori "fanclub" svakog vozaća... ili i momčadi. Neznam ako ovo već je negdje postavljeno kao mišljenje jer nisam pretjerano tražio, ali evo... ja sad postavljam.... :D
Veky, Veky, ovo nije loš prijedlog. Mislim da će se to napraviti. Sve postojeće "fan" teme ćemo strpati u novi podforum ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

sale je napisao/la:
Veky je napisao/la:Pošto ne želim otvarat bezveze novi topic, a kad je već otvoren a ionako je vezano uz poboljšanje foruma. Naime, vidim da dosta čest se otvaraju teme kao što su Alonsovi navijači ili Kimijevi Navijači.... itd. itd... Pa da se ne radi gužva pod drugim podforumima, mislim da bi bilo pametno otvorit jedan podforum "Fanclub" pa da se tamo otvori "fanclub" svakog vozaća... ili i momčadi. Neznam ako ovo već je negdje postavljeno kao mišljenje jer nisam pretjerano tražio, ali evo... ja sad postavljam.... :D
Veky, Veky, ovo nije loš prijedlog. Mislim da će se to napraviti. Sve postojeće "fan" teme ćemo strpati u novi podforum ;)
Ideja je vrlo dobra, ali za ubuduće, mislim da bi trebali bit oprezni sa otvaranjem novih podforuma, da ih ne bi jednog dana bilo previše i kako to ne bi otežalo praćenje samog foruma.
Ali ideja sa fanclub podforumom je ok. :thumbup:
Avatar
Veky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 991
Pridružen/a: 18 vel 2005, 21:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula/Zagreb

Post Postao/la Veky »

-Briatore- je napisao/la:
sale je napisao/la:
Veky je napisao/la:Pošto ne želim otvarat bezveze novi topic, a kad je već otvoren a ionako je vezano uz poboljšanje foruma. Naime, vidim da dosta čest se otvaraju teme kao što su Alonsovi navijači ili Kimijevi Navijači.... itd. itd... Pa da se ne radi gužva pod drugim podforumima, mislim da bi bilo pametno otvorit jedan podforum "Fanclub" pa da se tamo otvori "fanclub" svakog vozaća... ili i momčadi. Neznam ako ovo već je negdje postavljeno kao mišljenje jer nisam pretjerano tražio, ali evo... ja sad postavljam.... :D
Veky, Veky, ovo nije loš prijedlog. Mislim da će se to napraviti. Sve postojeće "fan" teme ćemo strpati u novi podforum ;)
Ideja je vrlo dobra, ali za ubuduće, mislim da bi trebali bit oprezni sa otvaranjem novih podforuma, da ih ne bi jednog dana bilo previše i kako to ne bi otežalo praćenje samog foruma.
Ali ideja sa fanclub podforumom je ok. :thumbup:
Zato su tu moderatori i cijenjeni admin da paze na to. :D :D
Razgovor forumaša:

Tex: "Ne dva prsta, nego jedan i jedan" :D

Scorpyo: Vauuuu vauuuu :D

Lucky: "A tii prebacuješ sveee???"

Molly: "Kaj su i slike s mora gore?"

:lol: :lol:
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Prijedlog..
Kak bi bilo da otvorimo temu na kojoj bi prognozirali npr. najboljih 8 vozača u npr. prve 3 trke!
Glasovanje traje do prve trke. Poslije prve trke počne glasovanje za 8 vozača koji će prikupiti najviše bodova u druge tri trke(ESP, TRKY, MON) i tak sve do zadnjih trka(JAP, kina, brazil)!
Ukupnog pobjednika dobijemo zbrajanjem bodova u svih 6 sektora!

izgleda komplicirano ali fakat nije, na vama je dal ga budete podržali ili ne!
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Sale je već rekao da treba stati na loptu ovom trendu tipa nagradnih igara. U ostalom Hrvatska Lutrija ima svoje poslovnice u svakom većem mjestu, a i dobitci su veći. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Zweki je napisao/la:Sale je već rekao da treba stati na loptu ovom trendu tipa nagradnih igara. U ostalom Hrvatska Lutrija ima svoje poslovnice u svakom većem mjestu, a i dobitci su veći. ;)
Nisam rekel da to mora biti nagradna igra! Čisto da se vidi ko ima nos za te stvari..
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Imam jedan prijedlog!!!!!
Mogli bismo osnovati virtualnu kadionicu! Vi, moderatori, nama, bezjacima, stavite nekoliko događaja iz F1 utrke i ponudite određene koeficijente! Pošto vi imate najviše reputacije, vi ste ko ona teta na šalteru u kladionici! Evo.. ja sad "uplatim" moderatoru 10 bodova reputacije na pobjedu Kimija na VN Australije koje je okarakterizirana koeficijentom 2! U slučaju da Kimi pobjedi
vi meni dajete 20 bodova, u drugom slučaju popušil sam ih...
Uostalom svi ste barem jedanput bili u kladuši, znate kak to ide... 8)
:?:
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Pero Perilica je napisao/la:Imam jedan prijedlog!!!!!
Mogli bismo osnovati virtualnu kadionicu! Vi, moderatori, nama, bezjacima, stavite nekoliko događaja iz F1 utrke i ponudite određene koeficijente! Pošto vi imate najviše reputacije, vi ste ko ona teta na šalteru u kladionici! Evo.. ja sad "uplatim" moderatoru 10 bodova reputacije na pobjedu Kimija na VN Australije koje je okarakterizirana koeficijentom 2! U slučaju da Kimi pobjedi
vi meni dajete 20 bodova, u drugom slučaju popušil sam ih...
Uostalom svi ste barem jedanput bili u kladuši, znate kak to ide... 8)
:?:
Ideja nije loša, ali ipak mislim da je dosta komplicirana! Ne za nas, nego za moderatore i admina ili tko već tu kladionicu izrađuje! Moglo bi biti jako puno oklada i šta misliš dok oni to sve vide tko je pogodio, a tko nije pa trebaju izračunavati po koeficijentu koliko bodova kome i sl. :roll:
Ideja dobra, ali slooženo! :?
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

Schumy.d je napisao/la:
Pero Perilica je napisao/la:Imam jedan prijedlog!!!!!
Mogli bismo osnovati virtualnu kadionicu! Vi, moderatori, nama, bezjacima, stavite nekoliko događaja iz F1 utrke i ponudite određene koeficijente! Pošto vi imate najviše reputacije, vi ste ko ona teta na šalteru u kladionici! Evo.. ja sad "uplatim" moderatoru 10 bodova reputacije na pobjedu Kimija na VN Australije koje je okarakterizirana koeficijentom 2! U slučaju da Kimi pobjedi
vi meni dajete 20 bodova, u drugom slučaju popušil sam ih...
Uostalom svi ste barem jedanput bili u kladuši, znate kak to ide... 8)
:?:
Ideja nije loša, ali ipak mislim da je dosta komplicirana! Ne za nas, nego za moderatore i admina ili tko već tu kladionicu izrađuje! Moglo bi biti jako puno oklada i šta misliš dok oni to sve vide tko je pogodio, a tko nije pa trebaju izračunavati po koeficijentu koliko bodova kome i sl. :roll:
Ideja dobra, ali slooženo! :?
Zato treba ograničiti broj oklada na npr. 15! I od tih 15 oklada 5-6 bude ih točnih... pa i nije baš komplicirano, a i s tom opcijom forum dobiva neku drugu dimenziju!
Anything you can do, I can do better!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

stvarno nije loša ideja,ali dali bu se neki mod primil toga to je pitanje??? kaj ak bude veći dobitak od uplaćenih bodova?a kaj ak niko ne dobije,kaj bu luckyu(npr.kao jednog moderatora) ostalo 150 bodova reputacije koji su uplaćeni? to bi trebo sale radit ili netko za njega pa sale pobjednicima samo uplati dobitak...sa,o treba riješit di bi uplaćivali reputaciju...to je moj prijedlog...evo čak bi ja kad bi se usuglasili mogao vodit tu temu,ionak idem redovno u kladu a koeficijente bi izvlačio iz ponude supersporta svake nedjelje kad je utrka... ;)
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

schuey je napisao/la:stvarno nije loša ideja,ali dali bu se neki mod primil toga to je pitanje??? kaj ak bude veći dobitak od uplaćenih bodova?a kaj ak niko ne dobije,kaj bu luckyu(npr.kao jednog moderatora) ostalo 150 bodova reputacije koji su uplaćeni? to bi trebo sale radit ili netko za njega pa sale pobjednicima samo uplati dobitak...sa,o treba riješit di bi uplaćivali reputaciju...to je moj prijedlog...evo čak bi ja kad bi se usuglasili mogao vodit tu temu,ionak idem redovno u kladu a koeficijente bi izvlačio iz ponude supersporta svake nedjelje kad je utrka... ;)
Pa reputaciju uplaćuješ na moda koji se bu primil posla!
A ak bu dobitak veći od uplaćenih bodova onda razlika ide iz gazdinog džepa, kaj ne?? :D :D
Ajmo, podržite prijedlog :bye:
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Lucky je napisao/la:Ne,ideja nije uopće loša,samo je pitanje njene realizacije.
Jedini koji to može riješiti je Sale,ali sve zavisi šta će on reći o tome.
Nešto slično već imamo,a to je DNF utrka.Ako sam dobro shvatio Saleta i tamo će se povećati nagradni fond,odnosno broj reputacijskih bodova koji se dobijaju za prvo,drugo i treće mjesto.Možda bi se u nju moglo ubaciti nešto slično što predlažete.
Al prvo da čujemo što će Sale reći,odnosno napisati. ;)
Nešto ga ne viđam često na forumu!!!:-k
Bit će da se malo ulijenio preko ovih praznika! :zzz:
Dotukla ga svinjetina! :smijeh:
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Nije neki problem po meni. Koef. imate na svim kladionicama pa samo se stave,prime oklade i to onda Sale tko vec bodove nastela i to je to.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Što se mene tiče, ovo se može izvesti. Samo, bilo bi poželjno da se javi nekoliko članova koji bi vodili brigu o objavljivanju koeficijenata, izračunavanju dobitka i sl. S obzirom da već ja ionako već imam previše toga na svojim leđima, bojim se da vam neću moći pomoći oko ovog projekta, naravno, i dalje ću moći/morati "isplaćivati" dobitne rep. bodove ;)

Također mislim da bi bilo dobro ograničiti klađenje samo na utrke i to na nekoliko vrsta klađenja (pobjednik, top3 i eventualno prvih 8).

Ako postoje zainteresirani koji smatraju da se mogu obvezati na vođenje ovakve kladionice, zamolio bih ih da u ovom poforumu otvore novu temu i u njoj nastave dogovaranja pravila, procedure klađenja i sl. kako se ova tema ne bi natrpala OT postovima.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

moj prijedlog je da se ograniči broj slika ili youtube isječaka jer dugo traje pregled cijele stranice,a još dok se učita cijela,pa dok scrollam do 18.posta da vidim kaj je na njemu prsti mi otpadnu,ruka me zaboli,izgubim uopće volju za pregledem te teme. mislim da je optimalno po jednom postu 3,najviše 4 slike.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

@Sale: Poslao sam ti mail, ali ne odgovaraš, pa ću ovdije napisati. Htio bih napisati u POVIJESTI biografije vozača na hrvatskom jeziku naravno. Napisao bih ih nekih skoro 50 biografija. Ako već postoji takvo što onda ništa od ovoga, a ako ne onda tražim dopuštanje za to. Uglavnom, napisao bih biografiju nekog vozača i stavio po koju sliku istog. Can i do it?
kakav potpis staviti???
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

tex je napisao/la:
Maestro je napisao/la:@Sale: Poslao sam ti mail, ali ne odgovaraš, pa ću ovdije napisati. Htio bih napisati u POVIJESTI biografije vozača na hrvatskom jeziku naravno. Napisao bih ih nekih skoro 50 biografija. Ako već postoji takvo što onda ništa od ovoga, a ako ne onda tražim dopuštanje za to. Uglavnom, napisao bih biografiju nekog vozača i stavio po koju sliku istog. Can i do it?
šta mene tiče možeš. i ako trebaš nekakve tekstove, samo pitaj. imaj par tekstova o nekim vozačima.

Sumnjam da će trebati, ali ako bude u tim teksovima nešto što ja nemam pitat ću. Hvala puno stari.
kakav potpis staviti???
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Maestro je napisao/la:@Sale: Poslao sam ti mail, ali ne odgovaraš, pa ću ovdije napisati. Htio bih napisati u POVIJESTI biografije vozača na hrvatskom jeziku naravno. Napisao bih ih nekih skoro 50 biografija. Ako već postoji takvo što onda ništa od ovoga, a ako ne onda tražim dopuštanje za to. Uglavnom, napisao bih biografiju nekog vozača i stavio po koju sliku istog. Can i do it?
Nažalost nešto nije šljakalo s iskonovim outgoing mail serverom (ili možda tvojim yahoo incoming serverom?!), ali to je nebitno.

Što se mene tiče možeš pisati na forumu o svemu i svačemu (samo da su stvari u okviru pravilnika) ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Maestro je napisao/la:
tex je napisao/la:
Maestro je napisao/la:@Sale: Poslao sam ti mail, ali ne odgovaraš, pa ću ovdije napisati. Htio bih napisati u POVIJESTI biografije vozača na hrvatskom jeziku naravno. Napisao bih ih nekih skoro 50 biografija. Ako već postoji takvo što onda ništa od ovoga, a ako ne onda tražim dopuštanje za to. Uglavnom, napisao bih biografiju nekog vozača i stavio po koju sliku istog. Can i do it?
šta mene tiče možeš. i ako trebaš nekakve tekstove, samo pitaj. imaj par tekstova o nekim vozačima.

Sumnjam da će trebati, ali ako bude u tim teksovima nešto što ja nemam pitat ću. Hvala puno stari.
Samo naprijed!!!!

Ako budeš trebo pomoć i ja se javljam....Imam i ja dosta tekstova...
1982 UCV 1919
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Evo jedan prijedlog. Neznam možda je već bio ali pobat čemo.

Bilo bi dobro napraviti opciju u profilu da se napiše za koji team navijamo. Kada se netko novi rega s nekakvim nickom koji nam negovori puno za koga je, može odmah napisati za koga navija. To bi bilo dobro i znali bi za koga tko navija.
Odgovori