Odlazak na F1 utrku...

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Dr. DJ »

imam pitanje za one koji su bili na VN Mađarske...

ja i frend mislimo nagodinu autom ići na utrku...pa me zanima koliko se kreću cijene karata i dali se treba unaprijed predbilježiti za karte ili bi ih bilo i za sam vikend utrke....

također me zanima na kojim ste vi tribinama bili i koje pružaju dobar pogled za neku relativno malu cijenu....

unaprijed hvala....
1982 UCV 1919
Avatar
frances
Početnik
Početnik
Postovi: 182
Pridružen/a: 26 lip 2007, 16:16
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija
Lokacija: Ma/Zg
Kontakt:

Post Postao/la frances »

ja sam bila ove godina. išla organizirano preko agencije, tako da sam preko njih uzela i ulaznicu. imala sam stajaću koja ti dođe 110 eura. upoznala sam ljude koji su bili na Silver1 tribinama, odakle se vidi niz sporijih zavoja i kažu da je to dobro mjesto
vratila se
Avatar
Biba
Test vozač
Test vozač
Postovi: 693
Pridružen/a: 21 tra 2007, 07:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Ogulin/Karlovac
Kontakt:

Post Postao/la Biba »

koliko znam po pričama cijene ulaznicu su oko 100 eura... moji iz razreda planiraju ići isto iduće godine pa smo tako se informirali i svi su nam rekli da je bolje ići sa agencijom... a i nije više tako pretjerana cijena....
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

ja sam bio dvije godine u austriji sam i ne pomisljam ici preko agencije jer te oni dofuraju na stazu i imas tam odredjeno vrijeme koliko mozes bit dok truju voznje i jos malo vremena za svrljat okolo i nazad u hotel a ja sam bio u kampu tam je potpuno drugi dozivljaj cjelu noc se nesto desava ima i koncerta uz stazu itd.
McLaren u <3
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

ja big htjeo privatno baš zbog toga da imam više slobode....
1982 UCV 1919
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

Dr. DJ je napisao/la:ja big htjeo privatno baš zbog toga da imam više slobode....
ako ikako mozes bolje idi privatno bas zbog toga jer po kampovima bude luuuuudnica!!! a sto se tice karata ja sam obadvije godine kupovao karte kad dodjem tam i nije bilo problema
McLaren u <3
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

ja sam isto bila ove godine, u privatnom aranžmanu.
ok je, sloboda i sve to, ali nije puno isplativije nego busom...osim ak vas je pun auto pa dijelite gorivo.
ulaznica što se tiče, ne moraš se predbilježiti, jer nema šanse da ih više ne bude. ipak je to mađa, nije monako!
ovo ti je službena stranica, možeš naći sve informacije o kartama, a bio je i live chat s nekim zaposlenikom ili tak nesto, pa ako se služiš engleskim možeš njega pitati za detalje.

http://www.hungaroinfo.com/formel1/index_en.htm

nagodinu će cijene biti nešto niže nego ove godine (stajanje oko 80 tj. 90 € za cijeli vikend).
najjefinije tribine su ti oko 200 €, s tim da sad ima neka akcija za brončanu tribinu za 140 €.
iskreno, ne isplati se pljuniti 120 € više, jer jedino što bolje imaš je tv, koji možeš vidjeti i sa stajanja. a i nakon 10-ak krugova puštaju na tribinu ljude sa stajanja.
s druge strane, ako si na stajanju možeš utrku gledati s različitih mjesta i možeš se najviše približiti stazi (na 15, 20 m)

naravno, ne može se stajanje usporediti s nekom od zlatnih tribina, ali ako misliš davati novce za silver i bronze, bolje nemoj, jer kao što sam već rekla, razlika u kvaliteti gotovo i ne postoji!

ako imaš još pitanja samo reci...
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Magic Alonso je napisao/la:ja sam isto bila ove godine, u privatnom aranžmanu.
ok je, sloboda i sve to, ali nije puno isplativije nego busom...osim ak vas je pun auto pa dijelite gorivo.
ulaznica što se tiče, ne moraš se predbilježiti, jer nema šanse da ih više ne bude. ipak je to mađa, nije monako!
ovo ti je službena stranica, možeš naći sve informacije o kartama, a bio je i live chat s nekim zaposlenikom ili tak nesto, pa ako se služiš engleskim možeš njega pitati za detalje.

http://www.hungaroinfo.com/formel1/index_en.htm

nagodinu će cijene biti nešto niže nego ove godine (stajanje oko 80 tj. 90 € za cijeli vikend).
najjefinije tribine su ti oko 200 €, s tim da sad ima neka akcija za brončanu tribinu za 140 €.
iskreno, ne isplati se pljuniti 120 € više, jer jedino što bolje imaš je tv, koji možeš vidjeti i sa stajanja. a i nakon 10-ak krugova puštaju na tribinu ljude sa stajanja.
s druge strane, ako si na stajanju možeš utrku gledati s različitih mjesta i možeš se najviše približiti stazi (na 15, 20 m)

naravno, ne može se stajanje usporediti s nekom od zlatnih tribina, ali ako misliš davati novce za silver i bronze, bolje nemoj, jer kao što sam već rekla, razlika u kvaliteti gotovo i ne postoji!

ako imaš još pitanja samo reci...
hvala puno....ako budem imao još pitanja javim ti se....
1982 UCV 1919
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Magic Alonso je napisao/la:ja sam isto bila ove godine, u privatnom aranžmanu.
ok je, sloboda i sve to, ali nije puno isplativije nego busom...osim ak vas je pun auto pa dijelite gorivo.
ulaznica što se tiče, ne moraš se predbilježiti, jer nema šanse da ih više ne bude. ipak je to mađa, nije monako!
ovo ti je službena stranica, možeš naći sve informacije o kartama, a bio je i live chat s nekim zaposlenikom ili tak nesto, pa ako se služiš engleskim možeš njega pitati za detalje.

http://www.hungaroinfo.com/formel1/index_en.htm

nagodinu će cijene biti nešto niže nego ove godine (stajanje oko 80 tj. 90 € za cijeli vikend).
najjefinije tribine su ti oko 200 €, s tim da sad ima neka akcija za brončanu tribinu za 140 €.
iskreno, ne isplati se pljuniti 120 € više, jer jedino što bolje imaš je tv, koji možeš vidjeti i sa stajanja. a i nakon 10-ak krugova puštaju na tribinu ljude sa stajanja.
s druge strane, ako si na stajanju možeš utrku gledati s različitih mjesta i možeš se najviše približiti stazi (na 15, 20 m)

naravno, ne može se stajanje usporediti s nekom od zlatnih tribina, ali ako misliš davati novce za silver i bronze, bolje nemoj, jer kao što sam već rekla, razlika u kvaliteti gotovo i ne postoji!

ako imaš još pitanja samo reci...

htjeo sam ti dati bod reputacije zbog ovoga odgovora....no pošto sam upravo dao briatoreu moram sačekati da prođe 30 minuta pa ću ti dati kada se sljedeći put logiram....pozz.....i još jednom hvala....
1982 UCV 1919
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Ja sam bio ove godine, sa svojim autom (službeni od firme od starog pa je besplatno gorivo, hehe). Kupio sam kartu prije utrke (bio sam samo na utrci) i to od nekog frajera za 18 eura. Vjerojatno nelegalno al rađe platim njemu 18 nego berniju 100...
Zadnja izmjena: Slash, dana/u 18 lis 2007, 21:10, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

to zvući jako dobro...eh kad bi barem imao takve sreće=)
1982 UCV 1919
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Keith je napisao/la:Ja sam bio ove godine, sa svojim autom (službeni od firme pa je besplatno gorivo, hehe). Kupio sam kartu prije utrke (bio sam samo na utrci) i to od nekog frajera za 18 eura. Vjerojatno nelegalno al rađe platim njemu 18 nego berniju 100...
a di si našao tog lika? mislim i ja bi nelegalno, ak je za 90 € jeftinije.
pitam da znam za nagodinu :!:
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

90 eura više u đepu je stvarno odlićno.....
1982 UCV 1919
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Magic Alonso je napisao/la:
Keith je napisao/la:Ja sam bio ove godine, sa svojim autom (službeni od firme pa je besplatno gorivo, hehe). Kupio sam kartu prije utrke (bio sam samo na utrci) i to od nekog frajera za 18 eura. Vjerojatno nelegalno al rađe platim njemu 18 nego berniju 100...
a di si našao tog lika? mislim i ja bi nelegalno, ak je za 90 € jeftinije.
pitam da znam za nagodinu :!:
Nisam ja našao njega, već on mene ;). Kod ulaza di se kupuju karte me zaskočio i nudio, prvo nisam htio jer sam mislio da neću moć unutra pa mi je reko ''You pay when you're in''...i to je bilo to.

E da, DJ mislim da su karte od svih tribina okrutno skupe (za moje pojmove, neznam financijsku situaciju od ostalih ;) ), mi smo bili na travi (General admission) i OK je.

P.S. Sorry na zakašnjelom odgovoru, nisam baš pratio...
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

ok....svaka pomoć je dobrodošla.....ima još dosta do utrke......
1982 UCV 1919
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Keith je napisao/la: Nisam ja našao njega, već on mene ;). Kod ulaza di se kupuju karte me zaskočio i nudio, prvo nisam htio jer sam mislio da neću moć unutra pa mi je reko ''You pay when you're in''...i to je bilo to.
A ja sam sa svojom kartom ulazila i izlazila kad sam htjela s onim papiricima sto ti daju na svim ulazima...Mozes to i s tom nelegalnom? Tj. jel ona izgleda kao i ove normalne?
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Magic Alonso je napisao/la:
Keith je napisao/la: Nisam ja našao njega, već on mene ;). Kod ulaza di se kupuju karte me zaskočio i nudio, prvo nisam htio jer sam mislio da neću moć unutra pa mi je reko ''You pay when you're in''...i to je bilo to.
A ja sam sa svojom kartom ulazila i izlazila kad sam htjela s onim papiricima sto ti daju na svim ulazima...Mozes to i s tom nelegalnom? Tj. jel ona izgleda kao i ove normalne?
Da, potpuno je ista, sam ne dobiš onu trakicu za objesit oko vrata :D .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Ali ja baš želim trakicu=) šala....

To je dobra stvar...to što se tiće ulaska i izlaska....
1982 UCV 1919
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Sad ja imam pitanje...jel bio neko na zlatnim tribinama u mađi?
Isplati se dati novac ili ne? Posebno me zanima gold 4.
Ja bi išla, jer sam maloljetna pa me karta ispadne 150 €.
Ima možda još neko zainteresiran za tu tribinu?? Neće niko od ovih s kojima idem na tu jer je preskupa za punoljetne (330 €).
Tražim si društvo :D! To vam je prvi zavoj (moja želja) ili ciljna ravnina.
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

A vidi ovo. Ja idem na VN Mađarske 03.08.. Idem sa starim. Njemu je to također životni san. Čovjek je navijao za Ralfa hahahahaha.
kakav potpis staviti???
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Ja još neznam diću ni štaču....Nisam se još sa frendom dogovorio....
1982 UCV 1919
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

ak hoćete na tribine, a nemate baš previše love za gold tribine, ja bi vam preporučila silver2- tribina na ravnini prije ciljne-super se vidi, više od trećine staze, točno ispred tribine je veliki ekran, a na kraju utrke ak se zaterate možete stići i na dodijelu trofeja :) naravno, govorim za Hungaroring!
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Magic Alonso je napisao/la:Sad ja imam pitanje...jel bio neko na zlatnim tribinama u mađi?
Isplati se dati novac ili ne? Posebno me zanima gold 4.
Ja bi išla, jer sam maloljetna pa me karta ispadne 150 €.
Ima možda još neko zainteresiran za tu tribinu?? Neće niko od ovih s kojima idem na tu jer je preskupa za punoljetne (330 €).
Tražim si društvo :D! To vam je prvi zavoj (moja želja) ili ciljna ravnina.
Prvi glas da dijele karte na maloljetne i punoljetne.
Hoćeš reći za djecu i za odrasle. :D :badgrin:
a ne bi čovjek rek'o, baš izgledaš zrelo. :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la gringo73 »

Magic Alonso je napisao/la:Sad ja imam pitanje...jel bio neko na zlatnim tribinama u mađi?
Isplati se dati novac ili ne? Posebno me zanima gold 4.
Ja bi išla, jer sam maloljetna pa me karta ispadne 150 €.
Ima možda još neko zainteresiran za tu tribinu?? Neće niko od ovih s kojima idem na tu jer je preskupa za punoljetne (330 €).
Tražim si društvo :D! To vam je prvi zavoj (moja želja) ili ciljna ravnina.
Ja sam bio, baš na Gold 4, iz istih razloga kao i ti, prvi zavoj. Bila je to 2005. Liuzzi je napravio salto ispred naše tribine :o Slušaj, skupo je, ali vrijedi. Netko bira mjesto da bi vidio prolazak kroz brze zavoje, ja sam htio ovo. Oduševljenje koje sam doživio kad sam vidio kako usporava F1 bolid je neopisivo, a dolete kao metak. A iza Gold tribina ti je hrpa onih prodajnih punktova, izložbeni prostori (tad McLarenov i Bridgestone šator u kojem je bio Ferrari) Jedina mana je što nije natkriveno (radila je krema za sunčanje). Video zid je ispred tebe, super. Iako je trka samo po sebi bila dosadna (tako kažu oni koji su je gledali na TV-u) ja sam bio na drugoj planeti :D
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

ja nažalost nisam bio u prilici otić na niti jednu utrku i najviše mi je žal kaj nisam mogao uživo vidjeti michaela schumachera kak vozi,naravno,u italiji :D no mislim da ću ove godine uspjet nekak skucat pare i godišnji i zapalit na cijeli vikiend aranžman(mađarska ili italija) još nisam odlučio,al ima vremena
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Odgovori