Odlazak na F1 utrku...

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
jasnica72
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 sij 2010, 19:21
Ja sam: Vozačica
Navijam za: brawn gp

Odlazak na GP Mađarske

Post Postao/la jasnica72 »

Da li ima organizirani odlazak na GP Mađarske iz Rijeke?
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Odlazak na GP Mađarske

Post Postao/la Icy »

jasnica72 je napisao/la:Da li ima organizirani odlazak na GP Mađarske iz Rijeke?
Raspitaj se po agencijama (Kompas, Generalturist), mislim da bi trebalo biti al nisam 100% sigurna. ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Senna Ri
Postovi: 1
Pridružen/a: 22 vel 2010, 16:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Senna Ri »

Planiram kupiti dvije karte za GA za Monzu, al na stranici monzanet.it ih ne vidim u prodaji, a drugdje su skuplje 10ak eura po komadu. Zna li netko u cemu je fora jer me malo i smeta sta im dio za registraciju i kupovine karata na talijanskom. Koja druga tribina bliska cijeni od GA se preporuca s obzirom da moram ovaj tjedan narucit karte.
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la gringo73 »

Senna Ri je napisao/la:Planiram kupiti dvije karte za GA za Monzu, al na stranici monzanet.it ih ne vidim u prodaji, a drugdje su skuplje 10ak eura po komadu. Zna li netko u cemu je fora jer me malo i smeta sta im dio za registraciju i kupovine karata na talijanskom.
Kako ne? Karata ima, ja se upravo sad registrirao probe radi (Ascari Uno, 3 dana - 360€ :D )... Primaju Visu i Master, troškovi dostave 15 €.
http://www.monzanet.it/eng/registrazione.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
domenico
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 lip 2007, 15:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Split

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la domenico »

Za Monzu ima uvijek karata za kupiti direktno na trkalištu. Zadnjih godina su tribine poluprazne.
Nediljko Matijaš
jasnica72
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 sij 2010, 19:21
Ja sam: Vozačica
Navijam za: brawn gp

VN Mađarske

Post Postao/la jasnica72 »

Da li se organizira odlazak na VN Mađarske iz Rijeke?
Avatar
gabrijelica
Postovi: 4
Pridružen/a: 20 ožu 2010, 00:28
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la gabrijelica »

kimi#1 je napisao/la:jutros sam rezervirao svoje mjesto u busu generalturista za monzu,pa ako neko ide također s generalturistom,može na pm:)
. . . pozzz ! . . . nova sam na ovom forumu, ali evo, čisto informativno, ja ti idem na VN Italije sa generalturistom - polazak iz Zg :) . . . jedva čekam jer ću prvi puta ići na neku od utrka . . .
slika
domenico
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 lip 2007, 15:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Split

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la domenico »

Pozdrav ekipi. Ja ove godine idem na 3 utrke: Monaco, Spa i Monza. Ima li netko sa foruma da će biti u Monacu?
Nediljko Matijaš
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la schuey »

domenico je napisao/la:Pozdrav ekipi. Ja ove godine idem na 3 utrke: Monaco, Spa i Monza. Ima li netko sa foruma da će biti u Monacu?
pa najavi se za Monzu i Spa,ja znam da Icy ide u Spa sigurno,a ja vjerovatno u Monzu opet,no još nisam ziher,a Monaco...recesija je :biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la gringo73 »

schuey je napisao/la:...a Monaco...recesija je :biggrin:
Bacio sam malo oko na Generaltirustovu ponudu (http://www.generalturist.com/hr/Putovan ... promjena=1" onclick="window.open(this.href);return false;), pa Monaco i nije tako skup; 1550kuna, a Monza 1290kn. I jedno i drugo 4 dana, busom...jedino što je za Monzu noćenje u hotelu s 4*, a za Monaco s 3*. Meni Monaco sad zvuči primamljivo...
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Icy »

gringo73 je napisao/la:Bacio sam malo oko na Generaltirustovu ponudu (http://www.generalturist.com/hr/Putovan ... promjena=1" onclick="window.open(this.href);return false;), pa Monaco i nije tako skup; 1550kuna, a Monza 1290kn. I jedno i drugo 4 dana, busom...jedino što je za Monzu noćenje u hotelu s 4*, a za Monaco s 3*. Meni Monaco sad zvuči primamljivo...
Da, nije Monte Carlo uopće skup, mislim da je tu negdje ko i Spa. A hotel u Monzi je prepredobar, sumnjam da je ovaj u Monacu puno lošiji makar je zvjezdica manje. :)
Mislila sam i ja možda otić do Monaca al nekako mi je Spa ipak draži. Samo je problem da za Spa nije garantiran polazak (za Monzu, Monaco i Hungaroring jest) pa me brine da mi zadnji čas ne otkažu ko prošle godine. :evil:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la kimi#1 »

schuey je napisao/la:
domenico je napisao/la:Pozdrav ekipi. Ja ove godine idem na 3 utrke: Monaco, Spa i Monza. Ima li netko sa foruma da će biti u Monacu?
pa najavi se za Monzu i Spa,ja znam da Icy ide u Spa sigurno,a ja vjerovatno u Monzu opet,no još nisam ziher,a Monaco...recesija je :biggrin:
Ovog puta smo bez Icy i drugih....falit će mi ona ekipa,falit. :(
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la schuey »

gringo73 je napisao/la:
schuey je napisao/la:...a Monaco...recesija je :biggrin:
Bacio sam malo oko na Generaltirustovu ponudu (http://www.generalturist.com/hr/Putovan ... promjena=1" onclick="window.open(this.href);return false;), pa Monaco i nije tako skup; 1550kuna, a Monza 1290kn. I jedno i drugo 4 dana, busom...jedino što je za Monzu noćenje u hotelu s 4*, a za Monaco s 3*. Meni Monaco sad zvuči primamljivo...
neki nesmiju s njima ići heheheheh :D

Icy je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Bacio sam malo oko na Generaltirustovu ponudu (http://www.generalturist.com/hr/Putovan ... promjena=1" onclick="window.open(this.href);return false;), pa Monaco i nije tako skup; 1550kuna, a Monza 1290kn. I jedno i drugo 4 dana, busom...jedino što je za Monzu noćenje u hotelu s 4*, a za Monaco s 3*. Meni Monaco sad zvuči primamljivo...
Da, nije Monte Carlo uopće skup, mislim da je tu negdje ko i Spa. A hotel u Monzi je prepredobar, sumnjam da je ovaj u Monacu puno lošiji makar je zvjezdica manje. :)
Mislila sam i ja možda otić do Monaca al nekako mi je Spa ipak draži. Samo je problem da za Spa nije garantiran polazak (za Monzu, Monaco i Hungaroring jest) pa me brine da mi zadnji čas ne otkažu ko prošle godine. :evil:
ma bit će ove godine,schumi vozi ;)

kimi#1 je napisao/la:
schuey je napisao/la:
domenico je napisao/la:Pozdrav ekipi. Ja ove godine idem na 3 utrke: Monaco, Spa i Monza. Ima li netko sa foruma da će biti u Monacu?
pa najavi se za Monzu i Spa,ja znam da Icy ide u Spa sigurno,a ja vjerovatno u Monzu opet,no još nisam ziher,a Monaco...recesija je :biggrin:
Ovog puta smo bez Icy i drugih....falit će mi ona ekipa,falit. :(
eh,eh eh... :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
jasnica72
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 sij 2010, 19:21
Ja sam: Vozačica
Navijam za: brawn gp

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la jasnica72 »

Da li je bolje ići u Mađarsku ili Moncu i zašto?
ms_paint
Postovi: 17
Pridružen/a: 28 svi 2006, 15:54
Navijam za: Nikoga

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la ms_paint »

Icy je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Bacio sam malo oko na Generaltirustovu ponudu (http://www.generalturist.com/hr/Putovan ... promjena=1" onclick="window.open(this.href);return false;), pa Monaco i nije tako skup; 1550kuna, a Monza 1290kn. I jedno i drugo 4 dana, busom...jedino što je za Monzu noćenje u hotelu s 4*, a za Monaco s 3*. Meni Monaco sad zvuči primamljivo...
Da, nije Monte Carlo uopće skup, mislim da je tu negdje ko i Spa. A hotel u Monzi je prepredobar, sumnjam da je ovaj u Monacu puno lošiji makar je zvjezdica manje. :)
Mislila sam i ja možda otić do Monaca al nekako mi je Spa ipak draži. Samo je problem da za Spa nije garantiran polazak (za Monzu, Monaco i Hungaroring jest) pa me brine da mi zadnji čas ne otkažu ko prošle godine. :evil:
Također planiram ići u monaco s general turistom, zanimaju me iskustva ako je netko vec ranije bio, dali je sve "na vrat na nos" ili se ima i nesto slobodnog vremena

također zanima dali netko ima iskustva kako je gledanje utrka sa ove prve dvije tribine ?? ove druge ne dolaze u obzir jer su preskupe...

slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Icy »

schuey je napisao/la:
Icy je napisao/la:Mislila sam i ja možda otić do Monaca al nekako mi je Spa ipak draži. Samo je problem da za Spa nije garantiran polazak (za Monzu, Monaco i Hungaroring jest) pa me brine da mi zadnji čas ne otkažu ko prošle godine. :evil:
ma bit će ove godine,schumi vozi ;)
Aha, reci to njima! Bila i u Generalturistu i u Kompasu i nigde nikaj, išla bum na Spa po zemljopisnoj karti! :roll: :evil:
Jbg, izgleda da se vidimo u Monzi :doubt:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
hciki
Postovi: 4
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la hciki »

I mene bi zanimalo koji je dobar izbor za Monaco (270-450€)
Kad bi moglo brzo zbog Agencije...
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Dani »

schuey je napisao/la:
domenico je napisao/la:Pozdrav ekipi. Ja ove godine idem na 3 utrke: Monaco, Spa i Monza. Ima li netko sa foruma da će biti u Monacu?
pa najavi se za Monzu i Spa,ja znam da Icy ide u Spa sigurno,a ja vjerovatno u Monzu opet,no još nisam ziher,a Monaco...recesija je :biggrin:
I ja mislim ove godine do Monze sa frendom. On navijač Renaulta, ja McLarena u zemlji Ferrarija. Napraviti ćemo darmar. :badgrin: :badgrin:
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Mika_bar
Početnik
Početnik
Postovi: 309
Pridružen/a: 29 svi 2010, 11:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zlatni Otok Krk

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Mika_bar »

Pozdrav svima!

Evo vidim da vas ima koji ste bili na trkama (pravi F1 fanovi, svaka cast!), ove godine sam bio u Monte Carlu, zaista jedinstven dozivljaj, isplati se otic ako si mozete priustit, al preko generalturista i ne dodje tako skupo.
Inace bio sam u Spa 2007. i Imoli 2006., nadam se jos ove godine otic i u Monzu, al ne znam dal cu moc zbog posla.
Mika Hakkinen
World Championships 2
Grand Prix's 165
Wins 20
Poles 26
Formula One is a mind game, no question. You have to think so hard sometimes smoke comes out your ears!
And if you don't keep your head in gear the car will overtake you.
domenico
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 lip 2007, 15:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Split

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la domenico »

Ide li tko na Gp Italije? Ja i prijatelj idemo u srijedu 8. rujna. Bit ćemo cijeli vikend na Tribini "intera parabolica". Pozdrav svima koji budu tamo. Slike sa utrke ćete vidjeti na Facebooku i na isohuntu.
Nediljko Matijaš
FirstOfficer
Postovi: 1
Pridružen/a: 23 kol 2010, 12:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la FirstOfficer »

Bok svima,

novi sam na forumu kao registrirani član ali forum pratim već jako dugo. U subotu sam uplatio monzu u generalturistu i konačno ću si ostvariti san i otići na F1 utrku. :biggrin: Pošto vidim da dosta vas ide po svuda, htio sam vas zamoliti par informacija glede utrke i ostalog pa evo par pitanja:

1. Koliko optimalno novaca uzeti sa sobom? Htio bi si uzeti košulju i kapu od Ferrari-a i možda jednu majcu od nekog drugog tima. Navečer možda otići na večeru i to je to od posebnih troškova.

2. Koje je najbolje mjesto na stazi (naravno stajaće jer za sjedeću nisam mogao izdvojiti :biggrin:), htio bi bolje vidjeti bolide tako da bi radije bio na nekom zavoju ili prvoj šikani (ako je moguće).

3. Kakvo je mjesto gdje je hotel? Isplati li se što vidjeti i suprotno kamo da nikako ne idem. :biggrin:

4. Kakva je situacija na samoj stazi što se tiče klope i pića, ima li za kupiti? Što se može vidjeti na samoj stazi? Možda ima kakav muzejić, jesu li možda bolidi izloženi negdje, kakava je pristup štandovima sa orginalnim rekvizitima? Može li se unositi hrana i piće? Mislio sam uzeti malu deku da baš ne sjedim na travi to je ok zar ne? Ima li kakva pred utrka u nedelju?

Možda pitam neke stvari koje su vama koji ste već bili pomalo glupe ali eto... Meni je dosta važno da znam pošto idem sad i tko zna kad opet...

Hvala!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la McLewis »

ekipa jel ide tko ove godine na utrku???
McLaren u <3
Avatar
Mika_bar
Početnik
Početnik
Postovi: 309
Pridružen/a: 29 svi 2010, 11:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zlatni Otok Krk

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Mika_bar »

Ove godine mi je u planu Monza, al još je daleko...
Mika Hakkinen
World Championships 2
Grand Prix's 165
Wins 20
Poles 26
Formula One is a mind game, no question. You have to think so hard sometimes smoke comes out your ears!
And if you don't keep your head in gear the car will overtake you.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Walter »

Mika_bar je napisao/la:Ove godine mi je u planu Monza, al još je daleko...
Takođe i meni i moja dva druga.
Ali kao što kažeš još je daleko do Monze.
slika
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Centurion »

Koliko košta karta za Hungaroring?
stvarno bih htio ići ove godine (Iz Osijeka)
mislim da je jeftinije ići svojim prijevozom i naći neki hotel nego ići agencijom,
Odgovori