Odlazak na F1 utrku...

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la kimi#1 »

jutros sam rezervirao svoje mjesto u busu generalturista za monzu,pa ako neko ide također s generalturistom,može na pm:)
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la schuey »

evo,zanima me tko s foruma sve ide na trku i na koje načine (Generalturist,privtno ili pak neka druga solucija).


@kimi#1 ja ti pošaljem pm ako platiš pivu u milanu prije spavanja :D :D :D :D :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la kimi#1 »

schuey je napisao/la:evo,zanima me tko s foruma sve ide na trku i na koje načine (Generalturist,privtno ili pak neka druga solucija).


@kimi#1 ja ti pošaljem pm ako platiš pivu u milanu prije spavanja :D :D :D :D :D
a ko je rekao da se spava?bare se talijanke,a za pivu,dok mi otac bude u nekom disku,ja i ti ćemo popit pivu :D
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la schuey »

kimi#1 je napisao/la:
schuey je napisao/la:evo,zanima me tko s foruma sve ide na trku i na koje načine (Generalturist,privtno ili pak neka druga solucija).


@kimi#1 ja ti pošaljem pm ako platiš pivu u milanu prije spavanja :D :D :D :D :D
a ko je rekao da se spava?bare se talijanke,a za pivu,dok mi otac bude u nekom disku,ja i ti ćemo popit pivu :D
hahah sa starim se ide :D :D :D ajde onda ćemo se dogovorit za pivu :D :D :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
tona2008
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 kol 2009, 15:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la tona2008 »

Planiram ove godine otići na VN Italije pa bi me zanimale informacije vezane za tu utrku. Idem automobilom , pa bi želio znati gdje je najbolje parkirati automobil , kojim putem stici do staze. Također bi me zanimalo na koja mjesta je najbolje stati itd... ako netko moze pomoći bio bih mu jako zahvalan...
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la sunseeker »

tona2008 je napisao/la:Planiram ove godine otići na VN Italije pa bi me zanimale informacije vezane za tu utrku. Idem automobilom , pa bi želio znati gdje je najbolje parkirati automobil , kojim putem stici do staze. Također bi me zanimalo na koja mjesta je najbolje stati itd... ako netko moze pomoći bio bih mu jako zahvalan...
parking je organiziran u monzi (cijela jedna cesta je zatvorena radi parkinga) i svi putokazi su ti u gradu postavljeni posebno za f1 utrku tak da parking nemreš fulat, od tamo je organiziran prijevoz busom do parka, a od ulaza u park do same staze ima nekih pol sata hoda, ovisno na koji dio staze ideš.
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Krscho »

Ja planiram jednom otić, nadam se next godine pa ako može kako se cijene vrte me najviše zanima za karte, ima neki sajt s infoima
Avatar
Joker
Postovi: 22
Pridružen/a: 27 kol 2009, 21:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Robert Kubica i Williams
Lokacija: Split, Hrvatska
Kontakt:

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Joker »

gledao sam na internetu i belgija uopće nije skupa s obzirom na udaljenost, tek par stotina kuna više od italije
''This city deserves better class of criminals'' - Joker ''The Dark Night''
gilles villeneuve
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 sij 2010, 15:18
Navijam za: Lotus

Ulaznice za utrke...gdje?? kako?

Post Postao/la gilles villeneuve »

pozdrav svima... :D nov sam na forumu, ali ne znam kom bi se obratio za savjet...ove godine sam odlučio skupiti novac i otići na utrku u monzu ili u mađarsku...paa me zanima na koji način da kupim ulaznicu?? koje su najmanje cijene i šta se isplati?? preko koje internetske stranice ili možda postoji neki drugi način nabavke ulaznica?? ako bi mi odgovore mogo dati netko ko s tim već ima iskustva i ko je išao u osobnom aranžmanu bio bih prezahvalan... :D hvala unaprijed na pomoći :D
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Ulaznice za utrke...gdje?? kako?

Post Postao/la Arai »

gilles villeneuve je napisao/la:pozdrav svima... :D nov sam na forumu, ali ne znam kom bi se obratio za savjet...ove godine sam odlučio skupiti novac i otići na utrku u monzu ili u mađarsku...paa me zanima na koji način da kupim ulaznicu?? koje su najmanje cijene i šta se isplati?? preko koje internetske stranice ili možda postoji neki drugi način nabavke ulaznica?? ako bi mi odgovore mogo dati netko ko s tim već ima iskustva i ko je išao u osobnom aranžmanu bio bih prezahvalan... :D hvala unaprijed na pomoći :D
Ja sam bio prošle sezone u Mađarskoj u privatnom aranžmanu. Karte za utrku smo kupili u Hungaroringu na prodajnim mjestima i mogu reći
da je tada karata još bilo. Na ovom forumu već ima tema za odlazak na utrke, pa ti preporučam da je i posjetiš. Ima puno dobrih stvari i
konstruktivnih postova, evo LINK... Ako budeš imao kakvih pitanja ili nedoumica, samo pitaj i sigurno će ti netko pomoći. Dosta naših članova je bilo na utrkama, i to najčešće u Monzi i Hungaroringu. Nadam se da je ovo od pomoći... ;)
slika
gilles villeneuve
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 sij 2010, 15:18
Navijam za: Lotus

Re: Ulaznice za utrke...gdje?? kako?

Post Postao/la gilles villeneuve »

Ja sam bio prošle sezone u Mađarskoj u privatnom aranžmanu. Karte za utrku smo kupili u Hungaroringu na prodajnim mjestima i mogu reći
da je tada karata još bilo. Na ovom forumu već ima tema za odlazak na utrke, pa ti preporučam da je i posjetiš. Ima puno dobrih stvari i
konstruktivnih postova, evo LINK... Ako budeš imao kakvih pitanja ili nedoumica, samo pitaj i sigurno će ti netko pomoći. Dosta naših članova je bilo na utrkama, i to najčešće u Monzi i Hungaroringu. Nadam se da je ovo od pomoći... ;)
hvala na linku... :D puno mi je pomogo...al me zanimaju još neke stvari...najrađe bi otišao u monzu, pa ne znam kak stojim sa kupnjom karata...hoće li ih biti ako se odlučim za kupnju tamo?? gledao sam i služebene stranice formule1 i tamo nude karte, pa me zanima isplati li se naručivanje internetom i kako to sve ide?? ako možda znaš i o tome nešto... :D
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Ulaznice za utrke...gdje?? kako?

Post Postao/la Arai »

Ja bih prvo na tvom mjestu odlučio na koje točno mjesto želiš ići. Znači, na koji zavoj ili koju ravninu. Neznam kakvo točno mijesto ti se više
sviđa, tamo gdje su brzine bolida velike ili male... To govorim zato što sve karte nisu iste cijene, pa bi se najprije JA odlučio koje mi mijesto
najviše odgovara. A što se tiče naručivanja internetom, nemam iskustva s time pa neznam. No, možda je netko kupovao karte preko interneta, pa ti može o tome reći nešto više.
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Ulaznice za utrke...gdje?? kako?

Post Postao/la Icy »

gilles villeneuve je napisao/la:najrađe bi otišao u monzu, pa ne znam kak stojim sa kupnjom karata...hoće li ih biti ako se odlučim za kupnju tamo?? gledao sam i služebene stranice formule1 i tamo nude karte, pa me zanima isplati li se naručivanje internetom i kako to sve ide?? ako možda znaš i o tome nešto... :D
Ja se na tvom mjestu nebi kockala s kupovanjem karata na licu mjesta, ove godine nije bilo karata za kupit (vjerojatno i zato jer je Schumacher trebao vozit pa su planule), štoviše ispred ulaza se tražila karta više. Mogu se naručit i preko agencija - Kompas, Generlaturist. Možeš uzet kartu za sva 3 dana i to ti dođe 100 eura, ili samo za nedjelju 40 eura. ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
gilles villeneuve
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 sij 2010, 15:18
Navijam za: Lotus

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la gilles villeneuve »

Ja se na tvom mjestu nebi kockala s kupovanjem karata na licu mjesta, ove godine nije bilo karata za kupit (vjerojatno i zato jer je Schumacher trebao vozit pa su planule), štoviše ispred ulaza se tražila karta više. Mogu se naručit i preko agencija - Kompas, Generlaturist. Možeš uzet kartu za sva 3 dana i to ti dođe 100 eura, ili samo za nedjelju 40 eura. ;)
hvala...to me zanimalo...puno si mi pomogla :D budem zvao neku od agencija pa ću se dodatno raspitat... :D
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la 130R »

Preko agencija oni uzmu dodatnu proviziju pa dođe nešto skuplje.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
gilles villeneuve
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 sij 2010, 15:18
Navijam za: Lotus

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la gilles villeneuve »

Preko agencija oni uzmu dodatnu proviziju pa dođe nešto skuplje.
zvat ću sutra baš neku od njih pa ću rezervirat kartu...moram to doživjet uživo :D
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la 130R »

gilles villeneuve je napisao/la:
Preko agencija oni uzmu dodatnu proviziju pa dođe nešto skuplje.
zvat ću sutra baš neku od njih pa ću rezervirat kartu...moram to doživjet uživo :D
Prvo provijeri cjenu karte u agencijama, a onda pogledaj po internetu cjene, ne znam točno kolika je razlika u cjeni, ali ako možeš kartu naručit nekako preko interneta možda se isplati. Sve ovisi o razlici između cjena. Meni je lani agencija za Monzu uzela 100-injak kuna više za kartu.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
gilles villeneuve
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 sij 2010, 15:18
Navijam za: Lotus

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la gilles villeneuve »

Prvo provijeri cjenu karte u agencijama, a onda pogledaj po internetu cjene, ne znam točno kolika je razlika u cjeni, ali ako možeš kartu naručit nekako preko interneta možda se isplati. Sve ovisi o razlici između cjena. Meni je lani agencija za Monzu uzela 100-injak kuna više za kartu.
razmišljo sam si o tome...budem si pogledo kak je s cijenama pa ću donijet odluku... :D al hvala na pomoći :D
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Dodi_napalm »

ja kontam ili belgija ili hockenhaim... puno mi je 300 i kusur za kartu.. još sam na vagi dal idem ili ne...
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
gilles villeneuve
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 sij 2010, 15:18
Navijam za: Lotus

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la gilles villeneuve »

ja skupljam pare...štednja je...al moram otić :D
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la 130R »

Dodi_napalm je napisao/la:ja kontam ili belgija ili hockenhaim... puno mi je 300 i kusur za kartu.. još sam na vagi dal idem ili ne...
Ako možeš ići u Belgiju idi, karta za tri dana stajača je 180 eura (meni je bila 150 2008.), ali s njom možeš vidjet sve zavoje na stazi, i svi se lijepo vide, za razliku od Monze gdje se sa stajačim kartama slabo vidi stazu. Na Hockenheimu nisam bio, ali znam neke koji su bili na skoro svim stazama u Europi na F1 i svi se slažu da je Belgija najbolja. Ako želiš sjedeče karte onda je druga stvar, jer s njima se na svim stazama vidi lijepo, ali ako ideš u Belgiju, po meni se one ne isplate, jer sjediš samo na jednom zavoju, a ovako možeš običi cjelu stazu za duplo manje para.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Dodi_napalm »

Bil sam u Belgiji i bilo je fantastično... totalno posebna staza i dožvljaj uživo je fenomenalan. Sve brdo, pa spust skoro da nema ravnih dijelova kaj se na TV-u uopće ne kuži. Zato bi još jedanput to ponovil, osobito sad kad je Scho back.
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Felipe Massa »

Trebao bih ici ove godine na Hungaroring.Nasao sam ovde karte.Neki kazu da je ovde i najjeftinije.E sad mene zanima da li je ova ponuda samo za utrku ili za sva 3 dana? U Bronze dijelu karte su oko 150 eura.Sad neznam da li je to ok..
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la 130R »

Felipe Massa je napisao/la:Trebao bih ici ove godine na Hungaroring.Nasao sam ovde karte.Neki kazu da je ovde i najjeftinije.E sad mene zanima da li je ova ponuda samo za utrku ili za sva 3 dana? U Bronze dijelu karte su oko 150 eura.Sad neznam da li je to ok..
Piše ti u zagradi wkd. za vikend kartu i sun. za nedjelju. ;)
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Felipe Massa »

130R je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:Trebao bih ici ove godine na Hungaroring.Nasao sam ovde karte.Neki kazu da je ovde i najjeftinije.E sad mene zanima da li je ova ponuda samo za utrku ili za sva 3 dana? U Bronze dijelu karte su oko 150 eura.Sad neznam da li je to ok..
Piše ti u zagradi wkd. za vikend kartu i sun. za nedjelju. ;)
aha hvala
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Odgovori