Prijenos utrka[Stream,kritike na prijenos]

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la gringo73 »

Čini mi se da mi se alergija na Novaka pojačava! :evil: Jedino mjesto na kojem su obavljena pretjecanja je iskoristio i Hamilton. Ostala pretjecanja su bila u stilu; agresivno, fantastično, s vanjske strane....dok nije Hamilton prošao Coultharda. A tome je razlog jer: "to mu je omogućio, točno, situacija sa Fernandom Alonsom, gdje je Coulthard izgubio, inerciju onu..." Eto, ni ovo Hamiltonovo pretjecanje nije moglo proći bez zamuckivajućeg traženja lažnog razloga zašto se "dogodilo" pretjecanje. Novače, Novače, :glupsi:
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

gringo73 je napisao/la:Čini mi se da mi se alergija na Novaka pojačava! :evil: Jedino mjesto na kojem su obavljena pretjecanja je iskoristio i Hamilton. Ostala pretjecanja su bila u stilu; agresivno, fantastično, s vanjske strane....dok nije Hamilton prošao Coultharda. A tome je razlog jer: "to mu je omogućio, točno, situacija sa Fernandom Alonsom, gdje je Coulthard izgubio, inerciju onu..." Eto, ni ovo Hamiltonovo pretjecanje nije moglo proći bez zamuckivajućeg traženja lažnog razloga zašto se "dogodilo" pretjecanje. Novače, Novače, :glupsi:
Pa tada se je to i najviše desilo zbog tog razloga. Nerazumijem šta je drugo trebao da kaže?

EDIT: Jebeš ovakav HRT kada ide neka emisija o jebenoj hrvatskoj nogometnoj ligi.
Zadnja izmjena: Kenny, dana/u 28 ruj 2008, 16:50, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

gringo73 je napisao/la:Čini mi se da mi se alergija na Novaka pojačava! :evil: Jedino mjesto na kojem su obavljena pretjecanja je iskoristio i Hamilton. Ostala pretjecanja su bila u stilu; agresivno, fantastično, s vanjske strane....dok nije Hamilton prošao Coultharda. A tome je razlog jer: "to mu je omogućio, točno, situacija sa Fernandom Alonsom, gdje je Coulthard izgubio, inerciju onu..." Eto, ni ovo Hamiltonovo pretjecanje nije moglo proći bez zamuckivajućeg traženja lažnog razloga zašto se "dogodilo" pretjecanje. Novače, Novače, :glupsi:
a kaj je krivo reko? sve kaj je reko je istina,svaka mu čast,al pružena mu je prilika,ono Rosbya i Nakajime je predobro i savršeno,ovo je Alonso izborio za njega
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Chaotic
Početnik
Početnik
Postovi: 176
Pridružen/a: 07 srp 2008, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Chaotic »

Baš sam se lijepo nasmijao kada je Blažičko iznio svoju teoriju zavjere. :D
F1-Champ
Početnik
Početnik
Postovi: 174
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 23:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-MSC
Lokacija: ZGB

Post Postao/la F1-Champ »

gringo73 je napisao/la:Čini mi se da mi se alergija na Novaka pojačava! :evil: Jedino mjesto na kojem su obavljena pretjecanja je iskoristio i Hamilton. Ostala pretjecanja su bila u stilu; agresivno, fantastično, s vanjske strane....dok nije Hamilton prošao Coultharda. A tome je razlog jer: "to mu je omogućio, točno, situacija sa Fernandom Alonsom, gdje je Coulthard izgubio, inerciju onu..." Eto, ni ovo Hamiltonovo pretjecanje nije moglo proći bez zamuckivajućeg traženja lažnog razloga zašto se "dogodilo" pretjecanje. Novače, Novače, :glupsi:
pa kad je i istina ovo sto je reko...hamilton se vuko ko crijevo iza coultharda i nije ga ni pokuso napast dobrih 15 krugova i onda je alonso izlazio iz boksa i obavio pol posla za njega kad je usporio DC-a i da hamiltonu priliku da na ulazu na jedino moguce mjesto za preticanje bude tocno na repu DC i iskoristi brzi auto ;)
slikaslika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

A je li netko cuo za koga su zamijenili Badoera (mislim da u subotu)?
Mene osobno zivcira cinjenica da su (nasim novcem) placeni za taj posao, a neznaju prepoznati nekoga tko je tako dugo u F1.
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

Piquet20 je napisao/la:A je li netko cuo za koga su zamijenili Badoera (mislim da u subotu)?
Mene osobno zivcira cinjenica da su (nasim novcem) placeni za taj posao, a neznaju prepoznati nekoga tko je tako dugo u F1.
Znas kako se kaze; Kolko para tolko muzike
slika
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Post Postao/la MP4don »

Kod nas bolje nemože, ali komentari znaju biti katastrofalni... Ni jedna druga televizija kod nas nije sposobna raditi prijenos kao HRT... Dođe mi zlo od pomisli da trebam slušati komentatore s RTL-a ili Nove kako rade prijenos...

Što se tiče Blažička i Novaka...

Najjače mi je kad im je mega problem prepoznati vozača pa čak i momčad, a tek dernjava na REPLAY... :lol: :lol: :lol:

Ufff, a tek poneki tehnički komentari... trenutno se sjetih teorije i objašnjenja o trganju glavčine na Glockovoj Toyoti u Njemačkoj ove godine... :badgrin: :badgrin: :badgrin:

OŠTRA KRITIKA: Ukidanje po potrebi Studia F1 nakon utrke... i vaćanje na jad i bijedu hrvatskog sporta, nogomet... :thumbdown:
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Re:

Post Postao/la Toyota fan-girl »

MP4don je napisao/la:
Što se tiče Blažička i Novaka...

Najjače mi je kad im je mega problem prepoznati vozača pa čak i momčad, a tek dernjava na REPLAY... :lol: :lol: :lol:
OŠTRA KRITIKA: Ukidanje po potrebi Studia F1 nakon utrke... i vaćanje na jad i bijedu hrvatskog sporta, nogomet... :thumbdown:


joj , da to je totalno presmiješno . a shvate
tek kad je ponovno replay ali usporeni.

to nikako ne , jer igraju ko da su im noge zasebne od tijela
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: komentatori

Post Postao/la One and only »

Poslušajte komentatora utrka na Mreži plus samo 5 minuta i do kraja života ćete pjevati hvalospjeve o Blažićko&Novak tandemu.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: komentatori

Post Postao/la Ante sexy »

Pa ljudi koji vam je vrag pa ja više volim pogledati utakmicu na obn-u nego 10 njih na htv-u komantator je ko da je umra jučer govosi samo imena igraca koji imaju loptu dok tamo stalno nekog vraga govori i bar bude zanimljivo moremo bit sritni što se Blažičko i Novak onako deru ne replay a ne da nam ko roboti citiraju neke gluposti što je ko reka
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: komentatori

Post Postao/la Toon »

Pa koga baš totalno nerviraju komentrari naših komentatora uvijek može isključiti ton :). Možda bih to i ja često učinio no zvuk motora mi je ipak puno draži pa nekako podnesem i komentatore (ponekad me nasmiju :D , ponekad iživciraju :evil: a ponekad i "rasplaču").
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re:

Post Postao/la pospani gad »

Piquet20 je napisao/la:A je li netko cuo za koga su zamijenili Badoera (mislim da u subotu)?
Da, ono stoji Luca Badoer, a njih dvojica su ga zamijenili ( čuo sam bio točno za koga, no dug je vremenski odmak od VN Singapura ).
Zamijenili su ga za sina Luce di Montezemola ili sa nekim iz obitelji Ferrarija.... ili netko treći.... i bilo je više sramota, nego smiješno...
....mislim da je to rekao gdin. Novak, a po glasu mu se osjetilo da se malo zaletio da to kaže prije sukomentatora, gdin. Blažičko je to potvrdio.... i ostali su pri toj izjavi jer
ih je zabljesnula velebnost i blještavilo grada Singapora... djelovali su kao djeca... onako...; joj koga ćemo još vidjeti iz VIP svijeta....u ovoj divnoj noći....

P.S. malo sam zavidan - nerealan ( na moju nenazočnost u tom djelu svijeta, u tom trenutku ) .... priznajem... :energize:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Re: komentatori

Post Postao/la -Briatore- »

Blažičko, :thumbdown:. Evidentno je i to da Novak preferira Ferrari, ali ovaj put je apsolutno u pravu. Otkad se takve poteze karakterizira kao najbolje? Zar nije cilj proći zavoj i izaći iz njega prvi? Mislim, tako se ko sivonja može (gotovo) svako zaletit i obići nekoga, ali onda zatvoriti još 5 bolida...Žao mi je što Sato više ne vozi i da je recimo ON bio u blizini LH. :biggrin:
Čekamo objektivno Jergovićevo oko sokolovo. Jedva čekam studio F1, da čujem što će MJ reći.
#BigBalls
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: komentatori

Post Postao/la Vleki »

Pretpostavljam da nisu bili u japanu :biggrin: , tako da se vadim na onu "rano im je bilo", prerano, nemojte ih uzet za zub, i slažem se da je novak ovaj put pogodio (to kažem jer mi se njegovi komentari poteza hamiltona ne svođaju jer svaki put umanjuje njegove poteze ili preuveličava greške - nije objektivan) što se tiče onog poteza na startu od strane hamiltona.
Od početka do kraja, u dobru i u zlu, uvjek vjeran Schumy-ju.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: komentatori

Post Postao/la Slash »

Novak - pucaj si u glavu molim te.
Nemrem više slušati tog debila. I ne, ne samo zato jer je 6 puta ponovio da je Hamiltonov prvi zavoj bi katastrofalan, smeće itd. (jer, nažalost i jest), nego čovjek ne raspoznaje fucking Williams i Hondu?!?! Baš su im slični bolidi za popizdit. I Bourdaisa i Webbera. A Hamiltona sam čeka da ga popljuje.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: komentatori

Post Postao/la Krscho »

PA kako jako Blažičko govori za Luisa, tako Novak ga lijepo spušta na zemlju.
Ja nemam nist protiv Novaka, a niti protiv Blažička, budimo sretni sta ih imamo prošli komentatori su bili gorji
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Slash je napisao/la:Novak - pucaj si u glavu molim te.
Nemrem više slušati tog debila.
Jao da se nadovežem... da poslodavci malo bolje prate što im vanjski suradnici rade u izravnom prenosu ne bi se dešavale stvari gdje na startu nakon što Lewis loše starta Novak viče: To, to, to... ide Kimi... [-X

Paralelno gledam i njemački prijenos i tamo toga nema... komentator treba biti objektivan i ne govoriti u znakovima koje svatko tko duže prati F1 dobro razumije i u tome vidi pristranost...

Novače, 0 bodova... #-o
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: komentatori

Post Postao/la Kenny »

Slash je napisao/la:Novak - pucaj si u glavu molim te.
Nemrem više slušati tog debila. I ne, ne samo zato jer je 6 puta ponovio da je Hamiltonov prvi zavoj bi katastrofalan, smeće itd. (jer, nažalost i jest), nego čovjek ne raspoznaje fucking Williams i Hondu?!?! Baš su im slični bolidi za popizdit. I Bourdaisa i Webbera. A Hamiltona sam čeka da ga popljuje.
Pa tada je bilo sa onboard camere, a Honda je bila pored Hailtona tako da je teško prepoznati iz tog kuta.
MP4don je napisao/la: Jao da se nadovežem... da poslodavci malo bolje prate što im vanjski suradnici rade u izravnom prenosu ne bi se dešavale stvari gdje na startu nakon što Lewis loše starta Novak viče: To, to, to... ide Kimi... [-X

Paralelno gledam i njemački prijenos i tamo toga nema... komentator treba biti objektivan i ne govoriti u znakovima koje svatko tko duže prati F1 dobro razumije i u tome vidi pristranost...

Novače, 0 bodova... #-o
To je bila stvarno glupost što je napravio, ali svi smo mi obični ljudi pa se može pogrješiti.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Kenny je napisao/la: To je bila stvarno glupost što je napravio, ali svi smo mi obični ljudi pa se može pogrješiti.
Ali to nije bilo prvi put, svaki put kada se desi slična situacija ovaj tako viče... Zadnja je bila Belgija... jest da je rijetkost da Ferrari pretječe McLaren, ali i u tim rijetkim trenucima Novak pokazuje primitivizam... halo... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: komentatori

Post Postao/la Kenny »

MP4don je napisao/la:
Kenny je napisao/la: To je bila stvarno glupost što je napravio, ali svi smo mi obični ljudi pa se može pogrješiti.
Ali to nije bilo prvi put, svaki put kada se desi slična situacija ovaj tako viče... Zadnja je bila Belgija... jest da je rijetkost da Ferrari pretječe McLaren, ali i u tim rijetkim trenucima Novak pokazuje primitivizam... halo... ;)
Na Beliji se nijednom nije čulo ajde Kimi ili tako nešto, pa puno mi je bolje čuti takvog komentatora nego da samo smireno priča, kada se dere ko tada to je meni puno bolje.

Sada sam se ja sjetio da je jednom Blaž rekao da Novak navija za Buttona.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Kenny je napisao/la:
MP4don je napisao/la:
Kenny je napisao/la: To je bila stvarno glupost što je napravio, ali svi smo mi obični ljudi pa se može pogrješiti.
Ali to nije bilo prvi put, svaki put kada se desi slična situacija ovaj tako viče... Zadnja je bila Belgija... jest da je rijetkost da Ferrari pretječe McLaren, ali i u tim rijetkim trenucima Novak pokazuje primitivizam... halo... ;)
Na Beliji se nijednom nije čulo ajde Kimi ili tako nešto, pa puno mi je bolje čuti takvog komentatora nego da samo smireno priča, kada se dere ko tada to je meni puno bolje.

Sada sam se ja sjetio da je jednom Blaž rekao da Novak navija za Buttona.
Bilo je bilo, čulo se kada je Kimi pretjecao... a ovaj samo što na sav glas ne viče... neka vrsta navijanja je bila... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la Walter »

Ni jedan ni drugi nisu objektivni.Pogotovo danas Blaž kad je rekao da je onaj potez Hamiltona na startu odličan "vozački potez".
slika
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Walter je napisao/la:Ni jedan ni drugi nisu objektivni.Pogotovo danas Blaž kad je rekao da je onaj potez Hamiltona na startu odličan "vozački potez".
Ali Novak tako buba svaki put, baš svaku utrku... nije ugodno slušati njegovo podmuklo smijanje u pozadini pogotovo danas kada je Massa okrenuo Lewisa... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Re: komentatori

Post Postao/la -Briatore- »

Slash je napisao/la:Novak - pucaj si u glavu molim te.
Čemu ovakvi komentari?
Poruka čovjeku da izvrši samoubojstvo nije baš normalna u civiliziranom društvu.

Inače, Blaž je priznao da je pogriješio i na tome mu skidam kapu. Čovjek je velik kada nema kompleksa javno priznati pogrešku:

http://forum.hrt.hr/viewtopic.php?t=110 ... &start=450
#BigBalls
Odgovori