Prijenos utrka[Stream,kritike na prijenos]

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

I onda još Novak kaže, nakon što Massa okrene Lewisa, da mu je sad Massa vratio istom mjerom isto tako kako je i on njega zatvarao... :lol: Koji panj... :lol:

I da, lik kao prati F1, a ne zna razlikovati bolide.... :lol:
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
mkomlj38
Početnik
Početnik
Postovi: 235
Pridružen/a: 31 ožu 2007, 18:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Lewis Hamilton
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la mkomlj38 »

danas,izlazi mssa iz boksa i ravninim dolazi barichello.idiot novak kaže:i massa se vraća ispred kubice.kakav idiot kako može tak nešto reć kad se kubica bori za 1 mjesto a massa je deseti
slika

slika
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Re: komentatori

Post Postao/la majstor iz maranella »

MP4don je napisao/la:
Slash je napisao/la:Novak - pucaj si u glavu molim te.
Nemrem više slušati tog debila.
Jao da se nadovežem... da poslodavci malo bolje prate što im vanjski suradnici rade u izravnom prenosu ne bi se dešavale stvari gdje na startu nakon što Lewis loše starta Novak viče: To, to, to... ide Kimi... [-X

Paralelno gledam i njemački prijenos i tamo toga nema... komentator treba biti objektivan i ne govoriti u znakovima koje svatko tko duže prati F1 dobro razumije i u tome vidi pristranost...

Novače, 0 bodova... #-o
To Novak nije reko, već je reko da je Kimi dobro startao, a Hamilton ne.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

majstor iz maranella je napisao/la:
MP4don je napisao/la:
Slash je napisao/la:Novak - pucaj si u glavu molim te.
Nemrem više slušati tog debila.
Jao da se nadovežem... da poslodavci malo bolje prate što im vanjski suradnici rade u izravnom prenosu ne bi se dešavale stvari gdje na startu nakon što Lewis loše starta Novak viče: To, to, to... ide Kimi... [-X

Paralelno gledam i njemački prijenos i tamo toga nema... komentator treba biti objektivan i ne govoriti u znakovima koje svatko tko duže prati F1 dobro razumije i u tome vidi pristranost...

Novače, 0 bodova... #-o
To Novak nije reko, već je reko da je Kimi dobro startao, a Hamilton ne.
Jako je ugodno bilo slušati njegovo podsmjehivanje nakon što je Massa okrenuo Lewisa... #-o
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: komentatori

Post Postao/la Toon »

Novak jednostavno danas nije bio niti blizu profesionalnog komentiranja. Možda bi trebali potražiti drugog "stručnog" komentatora.
Još kad se sjetim da je za svoje današnje idiotarije i plaćen... (trebo bi današnju dnevnicu dati u dobrotvorne svrhe, nije ju zaslužio).
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Re: komentatori

Post Postao/la -Briatore- »

Bravo Mladene, hvala na objašnjenju, nije samo Hamilton kriv, svi su krivi za prvi zavoj =D> jer su zaboravili da su gume hladne.
#BigBalls
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la Cool Finn »

Joj kakvi glupi komentari..nije raspoznao ovaj bolid nije onaj, navija za ovog,onog :roll: ...AJDE VI KOMENTIRAJTE UTRKU AK STE SVI TAK PAMETNI... utrka je ionako katastrofalno snimana od strane japanaca, tak da se Novaku (nije da ga branim) nema kaj zamjeriti ak je fulal boju bolida i rekao neko drugo ime! Uostalom na onom dijelu kad je pogriješio, nije se ni moglo vidjet o kome se radi jer ga je kamera snimala iz drugog kuta i trebalo je proći sekunda, dvije da se bolid pokaže u cijelom profilu, da bi se skužilo da je u pitanju Honda! Ma da,najbolje bi bilo da nam stave Dušanovića ili Dijakovića ili nekog trećeg...bilo bi kuhanih noga i ruka na sve strane!!! :x

Studio F1: odlična reportaža iz Singapura (Heifeld bi mogao angažirati nekog fashion gurua :badgrin: ), Mladen izgleda zamijenio pospanog Šapita(ali bolje i on nego Sušec), komentari sve u svemu OK!
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la almeida »

Niti neven ni blažičko nisu objektivni
novak je daltonist sto posto koja budala brijem da svršava na kimia
blažičko ipak nebi smio raditi ovo što je napravio
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
legolas
Početnik
Početnik
Postovi: 228
Pridružen/a: 02 stu 2007, 19:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb

Re: komentatori

Post Postao/la legolas »

Slash je napisao/la:Novak - pucaj si u glavu molim te.
Nemrem više slušati tog debila. I ne, ne samo zato jer je 6 puta ponovio da je Hamiltonov prvi zavoj bi katastrofalan, smeće itd. (jer, nažalost i jest), nego čovjek ne raspoznaje fucking Williams i Hondu?!?! Baš su im slični bolidi za popizdit. I Bourdaisa i Webbera. A Hamiltona sam čeka da ga popljuje.
A čuj, mora držati ravnotežu Jergoviću, ovaj ga previše hvali i diže u nebesa, aovaj drugi ga previše kudi, tako da ti nekako dođe na isto.
slikaslika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: komentatori

Post Postao/la gringo73 »

A ono što mene zna dodatno zasmetati je kad su kvalifikacije...imaju live timing kao i svi mi, ali nerijetko ne mogu zaključit jel netko u boksu, jel u brzom krugu ili out-lapu...Pa barem to nije problem! :roll:
slika
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

legolas je napisao/la: A čuj, mora držati ravnotežu Jergoviću, ovaj ga previše hvali i diže u nebesa, aovaj drugi ga previše kudi, tako da ti nekako dođe na isto.
To neka oni riješe negdje u parkiću, a ne da mi moramo slušati njihova s*anja... BTW, Novaka se treba trpjeti oko 1.5 h, dok tko ne želi slušati g. Jergovića može lako isključit TV, ako misli da zna bolje od njega... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
mkomlj38
Početnik
Početnik
Postovi: 235
Pridružen/a: 31 ožu 2007, 18:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Lewis Hamilton
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la mkomlj38 »

almeida je napisao/la:Niti neven ni blažičko nisu objektivni
novak je daltonist sto posto koja budala brijem da svršava na kimia
blažičko ipak nebi smio raditi ovo što je napravio
ček,ti još nisi skužio da novak navija za massu?
slika

slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: komentatori

Post Postao/la Krscho »

Novak je Ferrarist dok je Blažičko Mclarenovac.

Sve je to lijepo krasno ali šta mi tu možemo, sigurno nemožemo doći na Prisavlje i traziti smjenu Novaka ili npr. da se uozbilji i počne bolje komentirati.

Kak sam reko budim osretni sta ga imamo, kad se sjetim samo nekih eksperimenata s Nikom Pulićem
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: komentatori

Post Postao/la Slash »

Cool Finn je napisao/la:Joj kakvi glupi komentari..nije raspoznao ovaj bolid nije onaj, navija za ovog,onog :roll: ...AJDE VI KOMENTIRAJTE UTRKU AK STE SVI TAK PAMETNI... utrka je ionako katastrofalno snimana od strane japanaca, tak da se Novaku (nije da ga branim) nema kaj zamjeriti ak je fulal boju bolida i rekao neko drugo ime! Uostalom na onom dijelu kad je pogriješio, nije se ni moglo vidjet o kome se radi jer ga je kamera snimala iz drugog kuta i trebalo je proći sekunda, dvije da se bolid pokaže u cijelom profilu, da bi se skužilo da je u pitanju Honda! Ma da,najbolje bi bilo da nam stave Dušanovića ili Dijakovića ili nekog trećeg...bilo bi kuhanih noga i ruka na sve strane!!! :x

Studio F1: odlična reportaža iz Singapura (Heifeld bi mogao angažirati nekog fashion gurua :badgrin: ), Mladen izgleda zamijenio pospanog Šapita(ali bolje i on nego Sušec), komentari sve u svemu OK!
Pa kad već spominješ, siguran sam da bi od dotičnog gospodina bolje i ja komentirao utrku, a vjerojatno i bilo tko drugi s ovog foruma. Ako sam ja mogao iz tog ''nemogućeg'' kuta vidjeti da je Honda onda je mogao i stručni komentator. I nije ovo jedina trka da priča hrpetinu gluposti, sljedeće sezone ću počet zapisivat bisere koje provali. Sam još jedan primjer: Kvalifikacije (neznam točno koja utrka, mislim Singapur): Hamilton odveze brzi krug, vrati se u garažu, potom prikazuju Kovalainena kako mu mjenjaju gume i kako ide u još jedan brzi krug. A Novak: I evo Hamilton ide po još jedan brzi krug, očito nije zadovoljan onim prošlim krugom. Baš njih dvojica imaju totalno slične kacige :roll: . I onda šta je najbolje, opet pokažu Hamija u garaži kak sjedi u garaži, a ovaj umjesto da se ispravi počne: ''Zanimljivo Hamilton je bio išao u brzi krug a sad je u garaži''. Nedo bog ispravit se. Ili Brazil prošle godine: Hamilton ulazi u boks, Novak (urlajući): I LEWIS HAMILTON OPET VRLO VRLO SPOR, VJEROJATNO NEKI PROBLEM, Blažićko ga ispravlja i kaže mu da samo ide u boks, a ovaj i dalje po svojem : ALI RANIJE JE USPORIO.... itd. itd. :roll:

@ -Briatore- Imaš pravo, poručivanje čovjeku da počini suicid je zaista neprimjereno i ne priliči ponašanju finog, civiliziranog čovjeka, kakvim smatram moju malenkost. Stoga se ispričavam svima i gospodinu Novaku za svoju reakciju pod povišenim tlakom. Gosp. Novak biti će dovoljno da prestanete ''stručno'' komentirati :D .

[quote=''Krscho'']Novak je Ferrarist dok je Blažičko Mclarenovac.
[/quote]

Oboje su Ferraristi.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la Walter »

Evo Blaž priznao na HRTovom forumu da je pogriješio kad je onaj Hamiltonov potez nazvao "odličnim vozačkim" potezom!

Priznajem, pogriješio sam. Volim hrabre poteze, ali, slažem se, pretjerao je. Da je Kimi okrenuo volan imali bi krš i lom do neba
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: komentatori

Post Postao/la Adriana Lima fan »

legolas je napisao/la:
Slash je napisao/la:Novak - pucaj si u glavu molim te.
Nemrem više slušati tog debila. I ne, ne samo zato jer je 6 puta ponovio da je Hamiltonov prvi zavoj bi katastrofalan, smeće itd. (jer, nažalost i jest), nego čovjek ne raspoznaje fucking Williams i Hondu?!?! Baš su im slični bolidi za popizdit. I Bourdaisa i Webbera. A Hamiltona sam čeka da ga popljuje.
A čuj, mora držati ravnotežu Jergoviću, ovaj ga previše hvali i diže u nebesa, aovaj drugi ga previše kudi, tako da ti nekako dođe na isto.
Ovaj ga uvjek kudi,a Mladen ga hvali al i kudi.

I Novak i Blazicko su Ferraristi samo sto je Balzicko za Kimija i sada dok se ovaj vjetropirko prebacio na MAssu.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Slash je napisao/la:Sam još jedan primjer: Kvalifikacije (neznam točno koja utrka, mislim Singapur): Hamilton odveze brzi krug, vrati se u garažu, potom prikazuju Kovalainena kako mu mjenjaju gume i kako ide u još jedan brzi krug. A Novak: I evo Hamilton ide po još jedan brzi krug, očito nije zadovoljan onim prošlim krugom. Baš njih dvojica imaju totalno slične kacige :roll: . I onda šta je najbolje, opet pokažu Hamija u garaži kak sjedi u garaži, a ovaj umjesto da se ispravi počne: ''Zanimljivo Hamilton je bio išao u brzi krug a sad je u garaži''. Nedo bog ispravit se. Ili Brazil prošle godine: Hamilton ulazi u boks, Novak (urlajući): I LEWIS HAMILTON OPET VRLO VRLO SPOR, VJEROJATNO NEKI PROBLEM, Blažićko ga ispravlja i kaže mu da samo ide u boks, a ovaj i dalje po svojem : ALI RANIJE JE USPORIO.... itd. itd. :roll:
Hehehe, sad si me podsjetio... baš sam se dobro nasmijao... :lol: :lol: :lol:
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la Cool Finn »

Slash je napisao/la: Pa kad već spominješ, siguran sam da bi od dotičnog gospodina bolje i ja komentirao utrku, a vjerojatno i bilo tko drugi s ovog foruma. Ako sam ja mogao iz tog ''nemogućeg'' kuta vidjeti da je Honda onda je mogao i stručni komentator. I nije ovo jedina trka da priča hrpetinu gluposti, sljedeće sezone ću počet zapisivat bisere koje provali. Sam još jedan primjer: Kvalifikacije (neznam točno koja utrka, mislim Singapur): Hamilton odveze brzi krug, vrati se u garažu, potom prikazuju Kovalainena kako mu mjenjaju gume i kako ide u još jedan brzi krug. A Novak: I evo Hamilton ide po još jedan brzi krug, očito nije zadovoljan onim prošlim krugom. Baš njih dvojica imaju totalno slične kacige :roll: . I onda šta je najbolje, opet pokažu Hamija u garaži kak sjedi u garaži, a ovaj umjesto da se ispravi počne: ''Zanimljivo Hamilton je bio išao u brzi krug a sad je u garaži''. Nedo bog ispravit se. Ili Brazil prošle godine: Hamilton ulazi u boks, Novak (urlajući): I LEWIS HAMILTON OPET VRLO VRLO SPOR, VJEROJATNO NEKI PROBLEM, Blažićko ga ispravlja i kaže mu da samo ide u boks, a ovaj i dalje po svojem : ALI RANIJE JE USPORIO.... itd. itd. :roll:
Ma dobro, znam da su imaju svojih bisera tokom utrke (nažalost nisam gledala Singapur, ali budem) i znam da nekima to fakat ide na živce kad malo pretjeraju (i da, priznajem da se to u zadnje vrijeme previše ponavlja), al iskreno mene to zabavlja, pa čak kad bacaju i one blesave fore itd. (kak bi to tek izgledalo da su pijani) :lol: Možda bi trebalo reći Jergoviću da poruči komentatorskom "dream teamu" da malo smire strasti tokom utrke, jer to previše živcira gledateljstvo! :biggrin:
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Re: komentatori

Post Postao/la Maestro »

Hm, meni nema ništa draže kad komentatori izražavaju svoje emocije na utrci. Ne znam zašto vas to živcira. Meni su ona dvojica OK. Ne bi ih ja mjenjao!!! :D
kakav potpis staviti???
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: komentatori

Post Postao/la Adriana Lima fan »

MA nedostaje im ostroumnosti u nekim sitvacijama da sagledaju krupnu sliku... I u kvalama uvjek grijese kad 2. vozaca rade svoje vrijeme istodobno i neznaju kako se racunaju krugovi dal an vrijeme onog ispred koji vozi ili nekog vozaca koji je vec napravio svoj krug tj. zabiljezio ga.
Avatar
bugatti1001
Test vozač
Test vozač
Postovi: 569
Pridružen/a: 16 ožu 2008, 08:58
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Safety Car
Lokacija: Zagreb

Re: komentatori

Post Postao/la bugatti1001 »

Kad će se konačno sankcionirati pristranost komentatora? Mislim, pristranosti u tom poslu ne smije biti.
slika
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: komentatori

Post Postao/la Ante sexy »

Adriana Lima fan je napisao/la: Ovaj ga uvjek kudi,a Mladen ga hvali al i kudi.

I Novak i Blazicko su Ferraristi samo sto je Balzicko za Kimija i sada dok se ovaj vjetropirko prebacio na MAssu.
Ma kakvi crni Ferraristi pa nisu baš nešto simpatizirali Schumachera

usput bi se složija sa Maestrovim mišljenjem
a što se tiče Blažička nisam nigdje čita za koga navija al zaključujući iz samog komentiranja na tvu mislim da jako simpatizira Alonsa :biggrin:
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: komentatori

Post Postao/la Schumy.d »

Lucky je napisao/la: Kad na vrbi rodi grožđe!
Onaj Novak je blago rečeno daltonista.
Više ni ne raspoznaje bolide na stazi,a da vuče na stranu Ferrarija uopće nije očito :roll:
I takav čovjek je sukomentator na nacionalnoj televiziji?
SRAMOTA
Kome ne valjaju, neka gleda na RTL-u ili negdje drugdje!! Bitno da mi imamo prijenos na HR televiziji!! :D
A kad smo već kod navijanja, šta je bilo kad je Ivica rekao za onaj NAJVOZAČKIJI POTEZ?? :lol:
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Schumy.d je napisao/la:
Lucky je napisao/la: Kad na vrbi rodi grožđe!
Onaj Novak je blago rečeno daltonista.
Više ni ne raspoznaje bolide na stazi,a da vuče na stranu Ferrarija uopće nije očito :roll:
I takav čovjek je sukomentator na nacionalnoj televiziji?
SRAMOTA
Kome ne valjaju, neka gleda na RTL-u ili negdje drugdje!! Bitno da mi imamo prijenos na HR televiziji!! :D
A kad smo već kod navijanja, šta je bilo kad je Ivica rekao za onaj NAJVOZAČKIJI POTEZ?? :lol:
To je bilo njegovo mišljenje i nema smisla da nastavi iznositi takve nebuloze isto kao i Novak... A dobro je znano da Novak navija za Ferrari i Kimija (sad je u paketu i Massa) dok Blažičko navija za Alonsa... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: komentatori

Post Postao/la MP4don »

Lucky je napisao/la:
MP4don je napisao/la: To je bilo njegovo mišljenje i nema smisla da nastavi iznositi takve nebuloze isto kao i Novak... A dobro je znano da Novak navija za Ferrari i Kimija (sad je u paketu i Massa) dok Blažičko navija za Alonsa... ;)
Kakav Alonso?
Ivica je veliki navijač Kimija,a komentare na njihove procjene nije vrijedno ni spominjati.Pa tako ni onaj potez Hamiltona u Japanu.
Neznam, ja mislim da je on za Alonsa, a kako je Alonso sad u slabom bolidu to ne dolazi tako do izražaja, dok večinom ismijava Kimija zbog problema s ponašanjem i alkoholiziranjem... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Odgovori