Prijenos utrka[Stream,kritike na prijenos]

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la mrd »

haha, joj umreću!! :oo:
I to baš preko twittera, ne može nikako drugačije. Majko mila.
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Slash »

Ja ne razumijem zašto vi, kao i neki tamo u komentarima čitate taj njegov sajt?
Ja znam zašto ga čitam. Zato šta je drukčiji od svih ostalih, objavljuje informacije koje drugi ne objavljuju, i SUBJEKTIVAN je, dakl e na temelju nekih informacija koje su mu dostupne čovjek nudi svoje mišljenje. Meni je to izvrsno, osvježavajuće. I ne, ne mislim, za razliku od nekih, da je NEMOGUĆE da je netko iz HR ekšli FACA u tom svijetu.
Ali, svakom svoje.
Dakle, vraćam se na početak. Meni je GP1 i forum i sajt najdebilnija stvar koja postoji vezana uz F1 - vijesti prevedene sa stranih portala, forum prepun trolova i ''navijača'' koji skaču na krivi pogled upućen njihovom pulenu, iako nikakve ni približno loše namjere nije bilo, i još uz sve to užasna brzina učitavanja. Rezultat? Ne posjećujem ni jednu ni drugu stranicu! Da, upravo tako, ne sviđaju mi se i ne posjećujem ih. Velika mudrost.

Da smatram da je Jergović kreten, idiot, lažljivac, sigurno ne bih čitao niti tekstove sa njegovog sajta, pa svima takvima savjetujem upravo taj lijek.

Pozdrav,

MJ :D :D
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Cuky »

Finče, odbio je Hornera, di neće tebe :P

Meni na njegovom sajtu ima zanimljivih članaka, ali sa ovakvim krajevima kao ovaj citat gore si jako ruši kredibilitet.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Slash »

I ovo što je Čak citirao nije kraj teksta nego odgovor na komentar ispod teksta.
Ali velim, da smatram da nema kredibilitet, ne bih čitao tekstove i amen, pa ne kužim u čemu je problem.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Chuck Norris »

Slash je napisao/la:I ovo što je Čak citirao nije kraj teksta nego odgovor na komentar ispod teksta.
Ali velim, da smatram da nema kredibilitet, ne bih čitao tekstove i amen, pa ne kužim u čemu je problem.
Onda tom logikom ako se njemu ne sviđaju Novak i Blažičko kao komentatori ima drugih opcija,nek ih ne sluša i ne kužim u čemu je problem.

Imao je kredibilitet(bar smo mislili da ima) ali mu je svakim danom sve manji i manji
Ne znam u čemu je problem ako čitam tekstove i njegove komentare i kritiziram ih,njega čita dosta ljudi i prihvata njegovo mišljenje pa samim time mi je zanimljivo da vidim šta piše iako puno toga što piše nema veza sa činjenicama
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Slash »

Pa nema problema, samo ne vidim smisao. Izbora za čitanje hvala bogu ima.
Meni je to malo mazohistički, čitanje nečega što smatram kompletnom idiotarijom, laži itd. Al velim ok, svakom svoje.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Toon »

Slash je napisao/la:Pa nema problema, samo ne vidim smisao. Izbora za čitanje hvala bogu ima.
Meni je to malo mazohistički, čitanje nečega što smatram kompletnom idiotarijom, laži itd. Al velim ok, svakom svoje.
Mladene ( :) ) pa ne smatramo sve što napišeš čistom idiotarijom...u tvojim tekstovim ima dosta lijepih riječi, zanimljivih teza i razmišljanja...samo, pobogu, stani malo na loptu prilikom, 'ajmo reč sumnjive, samopromocije i sve pet...ja isto gotovo redovito pročitam tekstove sa tvoje stranice i tu se stvarno može naći hrpa gotovo fantastičnih stvari...znam ja da ti iznosiš svoje mišljenje i baš te briga što neki misle o tome no često sa nekim "banalim" hvalisanjem uništiš sve ono lijepo...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Kenny »

Scuderia je napisao/la::lol: da da, kako da ne. Od toliko ljudi, on je bas uzeo Jergovica. :lol:

Sta je sljedece ? :roll:
Zašto bi trebalo bit realnije da je bilo ko drugi? Možda zato što je radio taj posao
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Scuderia »

Kenny je napisao/la:
Zašto bi trebalo bit realnije da je bilo ko drugi? Možda zato što je radio taj posao
Ja znam super njemacki, i evo ja preko SMSa saljem njemackim komentatorima ispravke u komentiranju. Strahovito obozavam F1.

Vjerujes li mi ?

Sigurno se pitas kakve veze ovo ima sa Jergovicem ....

E pa ima, prouci malo sve o njemu sta se pise i sta se pisalo, siguran sam da ces doci do zakljucka cemu ona moja prva poruka na tu temu.
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Kenny »

Scuderia je napisao/la:
Kenny je napisao/la:
Zašto bi trebalo bit realnije da je bilo ko drugi? Možda zato što je radio taj posao
Ja znam super njemacki, i evo ja preko SMSa saljem njemackim komentatorima ispravke u komentiranju. Strahovito obozavam F1.

Vjerujes li mi ?

Sigurno se pitas kakve veze ovo ima sa Jergovicem ....

E pa ima, prouci malo sve o njemu sta se pise i sta se pisalo, siguran sam da ces doci do zakljucka cemu ona moja prva poruka na tu temu.
Ne nisam se pitao, kužim poentu :biggrin:

Ok, pisalo se o njemu i jedno 2, ili 3 vozača da im je trebao biti menadžer, ali to je propalo, jel on za to zaslužan, roditelji koji isto jako tu mogu utjecat, čak i loše iako to ni neznaju, ili su loše na to utjecali i sami ti vozači ja neznam. Znam i za onu priču sa Kreatorom, ali ko tu nije nešto ispoštovo isto nezna, vidio sam da svako od njih ima svoju priču i to je to. Jedino neznam šta se još o njemu pričalo
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la dmarijon »

Ljudi, ne mogu vjerovati da mi pratimo F1 i uopće razglabamo o tome da li Jergović laže ili ne?!?! :) Pa najočitija stvar je da je on patološki lažljivac. Ne znam kakvih problema, ima ali to je iz aviona jasno. Surfajte i nađite negdje njegovo ime vezano uz F1. Nema. Surfajte o tome šta njegovi bivši suradnici (baš se sa svima, svima posvađao) misle o njemu: svi kažu isto: patološki lažljivac.

Njegov web je meni fora, zanimljiv (u biti, zanimljivo mi je sve vezano uz f1), ali to je to. Viidi se da čovjek strasno voli f1 i dobro ga je slušati, ali sve ostalo - van pameti.
Ja mu pokašavam (Jergoviću) na fin način reći da ne znam kakvih on ima problema, ali je skroz očito da laže. On mi piše duuuuge mailove bez ijednog dokaza, kojima samo to potvđuje.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Alonso Fernando
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 ruj 2007, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso only

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Alonso Fernando »

Frajer ima dar pisanja ali je mitoman jbg.Ne mozes ga ti ubijediti da laze jer on sam vjeruje u to.
Moram staviti Mladenov odgovor na pitanje zasto su se otac i sin Hamilton razisli.

"I onda je nešto kasnije uletio Simon Fuller (XIX Entertainment) i počeo svoju bulodožer kampanju za brend Hamilton, kampanju koja, evo, ruši sve pred sobom, i koja je valjda dobra.
(Ovdje treba reći da je bio taj jedan vakuum kad Hamilton nije imao menadžera, točno u vrijeme kad smo Peter Windsor i ja polako vidjeli da od USF1 ekipe neće biti ništa. Nagovarao sam Petera – koji dobro poznaje oba Hamiltona – da skoči na tu priliku i da možda nas dvojica vodimo Lewisovu karijeru, Peter sa svojim vezama, ja sa svojim. Na žalost, Peter se preplašio i nije pristao. Mislim da je bila dosta dobra prilika, ali…)"


Mogli smo imati Mladena kao Lewisovog managera da se onaj mish Windzor nije preplasio(cega?).
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la elder »

Alonso Fernando je napisao/la: (Ovdje treba reći da je bio taj jedan vakuum kad Hamilton nije imao menadžera, točno u vrijeme kad smo Peter Windsor i ja polako vidjeli da od USF1 ekipe neće biti ništa. Nagovarao sam Petera – koji dobro poznaje oba Hamiltona – da skoči na tu priliku i da možda nas dvojica vodimo Lewisovu karijeru, Peter sa svojim vezama, ja sa svojim. Na žalost, Peter se preplašio i nije pristao. Mislim da je bila dosta dobra prilika, ali…)
Haha, neznam kaj bi drugo rekel nego se samo smijal. :x: :x:
Darkness rises when silence dies
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la dmarijon »

Ako vam je to zabavno, pročitajte tek ovo:
Mladen
05.10.2012 u 14:39
Namjerno nikad ne čitam Hughesove najave u petak, pogotovo zato jer uz ovaj tekst na našem website moram pisati i radnu najavu za FOM-ovu TV produkciju, pa ne žilim nikakve utjecaje sa strane.
I moram reći, premda je Hughes jedan od najboljih F1 novinara danas, da FOM to (od ove sezone) naručuje od mene zato jer su ih njegove procjene zeznule nekoliko puta prije toga.
Samo neka se trkaju.
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la gringo73 »

dmarijon je napisao/la:Ako vam je to zabavno, pročitajte tek ovo:
Mladen
05.10.2012 u 14:39
Namjerno nikad ne čitam Hughesove najave u petak, pogotovo zato jer uz ovaj tekst na našem website moram pisati i radnu najavu za FOM-ovu TV produkciju, pa ne žilim nikakve utjecaje sa strane.
I moram reći, premda je Hughes jedan od najboljih F1 novinara danas, da FOM to (od ove sezone) naručuje od mene zato jer su ih njegove procjene zeznule nekoliko puta prije toga.
Ja imam neke informacije o tome tko će naslijedit Bernija nakon što ovaj otiđe...ali ne mogu još o tome. Možda se može naslutit. :biggrin:
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Kenny »

gringo73 je napisao/la:
dmarijon je napisao/la:Ako vam je to zabavno, pročitajte tek ovo:
Mladen
05.10.2012 u 14:39
Namjerno nikad ne čitam Hughesove najave u petak, pogotovo zato jer uz ovaj tekst na našem website moram pisati i radnu najavu za FOM-ovu TV produkciju, pa ne žilim nikakve utjecaje sa strane.
I moram reći, premda je Hughes jedan od najboljih F1 novinara danas, da FOM to (od ove sezone) naručuje od mene zato jer su ih njegove procjene zeznule nekoliko puta prije toga.
Ja imam neke informacije o tome tko će naslijedit Bernija nakon što ovaj otiđe...ali ne mogu još o tome. Možda se može naslutit. :biggrin:
Imenovat ćemo ga Slash :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la F1NAC »

ja mislim da je jergovic imao prste u tome da Hamilton pređe u Mercedes
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Chuck Norris »

Usta moja hvalite me
Utrke u Hrvatskoj trebao bi komentirati netko pametan i kvalitetan, kao glavni komentator, i ja kao su-komentator. Ali, to se više ne može dogoditi.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Slash »

Haters gonna hate...
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Scuderia »

Ni Ujevic nije ovako pisao iako je vecinu vremena imao promil viska
Zanima me samo tko jos njegove price smatra ozbiljnim ?

Sta je sljedece na repertoaru ?

Titanic ne bi potonuo da je imao mene i moje decke iz EFOEMA. :roll:
slika
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la elder »

Sam neznam od kud je on tak velika faca, pozna sve, zna sve. Pa zasto onda ne radi za FOM ili koju drugu organizaciju. Mah kako me njegove izjave bacaju iz takta. Sutra budemo jos culi, da je on pronasel i preporucil Mclarenu Hamiltona ili Red Bull-u Vettla :) nebi me nis cudilo
Darkness rises when silence dies
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la dmarijon »

Ja u biti mislim da je Lewis Hamilton samo Avatar od Jergovića. A vjerojatno i Bernie ...

Ne znam gdje napisati, a mozgam o tome već duže, pa ću ovdje. Vidim (ali ne želim potpuno čitati) da se na Jergovićevom web-u na sve strane raspištoljilo i pljuje po komentarorima F1 s kreator grupe.
Činjenica je da je HRT digao ruke od formule i da je Kreator totalno neočekivano uskočio. Činjenica je da nije njih da u hrvatskoj ne bi bilo prijenosa formule. Morali bi je gledati na raznim linkovima kao da je to neki totalno sporedan sport. (Znam da je i sada neki tako gledaju, ali to nije bitno :) )

Koliko god ti komentatori i griješili (ponekad sporadično, ponekad bez izlike), mislim da je strašno licemjerno tako ih javno prozivati i kritizirati.
Da nije njih, tj. cijele te ekipe, F1 u Hrvatskoj ne bi bilo.
Samo neka se trkaju.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la King iCool »

Jergović je takav jadnik da ne može otići niti na utrku u Mađarsku ako ga netko ne pozove a kamoli da ima broj od nekog tamo tko bi mu slao poruke. Za njega u F1 nitko niti ne zna da postoji ali važno da se lik hvališe.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la Toon »

dmarijon je napisao/la: Koliko god ti komentatori i griješili (ponekad sporadično, ponekad bez izlike), mislim da je strašno licemjerno tako ih javno prozivati i kritizirati.
Da nije njih, tj. cijele te ekipe, F1 u Hrvatskoj ne bi bilo.
...mislim da je "glavni lik" u cijeloj priči bio Dijaković - čovjek neizmejrne ljubavi prema F1 ali jako loše komunikacije i poprilično veliki naivac...nekako mi je on ostao kao pozitiva sa te strane...možda griješim no...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Mladen Jergović i njegove (izmišljene) priče

Post Postao/la sale »

Vidim da vam je bilo zabavno, ali prije nego što ova tema postane, kako Blaž voli reći, septička jama ( :) ), bacam je pod ključ.

S obzirom da u pravilima foruma ne toleriramo vrijeđanje drugih članova, vozača, javnih osoba itd., ne vidim zašto bismo napravili iznimku za MJ-a.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori