Ostali sportovi...

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Zgodnija je...

Julia Mancuso
5
14%
Lindsey Vonn
21
57%
Ne volim žene
2
5%
Zgodnija mi je neka treća
9
24%
 
Ukupno glasova: 37

Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Dani »

Valjda ne budu bili kanta kao Dinamo u ligi prvaka.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Valjda ne budu bili kanta kao Dinamo u ligi prvaka.
A ako dobiju tih 10 milijuna i stvarno dovedu igrače iz AHL-a, onda nebi trebali.
Da budu prvu sezonu u sredini bilo bi odlično!!

EDIT:
Kako sam se nasmijao na ovaj video:


:lol: :lol:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Toon »

Ne znam da li netko ovdje još prati ovogodišnje finale no teksašani pokazuju za sada da iskustvo i mozak više vrijede od sirove snage...trenutni rezultat finala 2-1 za veterane...
[youtube]https://www.youtube.com/tv?vq=medium#/w ... =transport[/youtube]
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Toon je napisao/la:Ne znam da li netko ovdje još prati ovogodišnje finale no teksašani pokazuju za sada da iskustvo i mozak više vrijede od sirove snage...trenutni rezultat finala 2-1 za veterane...
[youtube]https://www.youtube.com/tv?vq=medium#/w ... =transport[/youtube]
Iskreno se nadam da će bit prvaci ove sezone jer su to zaslužili više od Miamija. Oni su prava momčad, sinoć su Parker i Ginobili podbacili, ali su zato drugi igrači iskočili i pomogli u pobjedi.
Kod Miamija ako ne igra James, oni gube. Taj čovjek je stvarno zvijer od igrača i sam drži pola igre Heata.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Toon »

Ja nekako od kad znam za NBA drukam za Bullse...a Miami mi je isto ko i Holiwood ekipica iz LA...nisam fan niti jednih od ovih ali definitivno bi mi bilo draže da San Antonio preotme tron...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Toon je napisao/la:Ja nekako od kad znam za NBA drukam za Bullse...a Miami mi je isto ko i Holiwood ekipica iz LA...nisam fan niti jednih od ovih ali definitivno bi mi bilo draže da San Antonio preotme tron...
Ja za sebe ne mogu reći da sam neki poznavaoc NBA lige, ali znam često pogledati koju utakmicu, a highlightse ne propuštam.
Nekako isto razmišljamo šta se navijanja tiče. Ja sam također još od Jordan ere nekako najviše za Bullse, izgubio sam nakon toga malo volju dok nisu doveli Rosea. Stvarno šteta da ove sezone nije igrao, ali za iduću mislim da imaju jako dobre šanse za finale, barem konferencijsko.
A unazad nekoliko godina su mi Spursi također postali druga omiljena momčad i drago mi je vidjeti da ostvaruju dobre rezultate timski i bez superstara.

Miami ne volim nikako. Nekako mi se prebahato ponašaju, igru im vode 2-3 igrača i tako cijelu sezonu. Ali LeBron je stvarno strašan igrač i šteta da je u Miamiju. A i mrzim dan kad je Allen otišao k njima. To mi je isto jedan od najdražih igrača u NBA-u, samo je u krivoj ekipi.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Dani »

Schumy.d je napisao/la:
Toon je napisao/la:Ja nekako od kad znam za NBA drukam za Bullse...a Miami mi je isto ko i Holiwood ekipica iz LA...nisam fan niti jednih od ovih ali definitivno bi mi bilo draže da San Antonio preotme tron...
Ja za sebe ne mogu reći da sam neki poznavaoc NBA lige, ali znam često pogledati koju utakmicu, a highlightse ne propuštam.
Nekako isto razmišljamo šta se navijanja tiče. Ja sam također još od Jordan ere nekako najviše za Bullse, izgubio sam nakon toga malo volju dok nisu doveli Rosea. Stvarno šteta da ove sezone nije igrao, ali za iduću mislim da imaju jako dobre šanse za finale, barem konferencijsko.
A unazad nekoliko godina su mi Spursi također postali druga omiljena momčad i drago mi je vidjeti da ostvaruju dobre rezultate timski i bez superstara.

Miami ne volim nikako. Nekako mi se prebahato ponašaju, igru im vode 2-3 igrača i tako cijelu sezonu. Ali LeBron je stvarno strašan igrač i šteta da je u Miamiju. A i mrzim dan kad je Allen otišao k njima. To mi je isto jedan od najdražih igrača u NBA-u, samo je u krivoj ekipi.
Definitivno. Od tada Garnett ne razgovara sa njim.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

pratite eurobasket? ako čemo igrat kao u zadnjim utakmicama i izbjegavat što je više moguće crne rupe i nervoze na sudačke pogreške mogli bi konačno nešto napravit + cvitković i skansi bacaju epske komentare :smijeh:
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »

ne pratim osim koliko procitam u vijestima..

tako da citam da smo pobjedili slovence nakon 18 godina? i to gusto sa jednim kosem prednosti.. i koliko mi jasno slovenci su ogorceni na sudjenje pa pretpostavljam da misle da su bili pokradeni?

vidim danas da smo ocistili i cesku..

neobicno i za procitat jer koliko inace naletim na vijesti o toj nasoj bajnoj momcadi, to su redovno teski porazi, valjda nam je to najgora skupina koju imamo kao narod..
al vjerujem da je to posljedica saveza.. nesto kao i jadne odbojkasice..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la: tako da citam da smo pobjedili slovence nakon 18 godina? i to gusto sa jednim kosem prednosti.. i koliko mi jasno slovenci su ogorceni na sudjenje pa pretpostavljam da misle da su bili pokradeni?
Ta situacija sa slovenskim plakanjem o sucima mi je presmiješna. Zanimljivo kako ne komentiraju prvo poluvrijeme i teško navlačenje sudaca za domaćine. U drugom poluvremenu su samo sudili POŠTENO za razliku od prvog. ;)
Pogledaj samo činjenicu da su našima sudili čak 3 tehničke (od toga 2 potpuno nezasluženo). Slovencima, pogađaš - nijednu (a bilo je materijala). :roll:
Armanini je napisao/la:neobicno i za procitat jer koliko inace naletim na vijesti o toj nasoj bajnoj momcadi, to su redovno teski porazi, valjda nam je to najgora skupina koju imamo kao narod..
al vjerujem da je to posljedica saveza.. nesto kao i jadne odbojkasice..
U košarkaškoj reprezentaciji uvijek dolazi do loših rezultata, ali ne znam zašto je tome tako jer igrački imamo jako dobru momčad. Ne znam da li igrači napune gaće kad dođu u repku ili ih nema tko podržati.

A odbojkašice su odlične (ponovno). :)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »

ma pretpostavio sam da je to tako nekako bilo :) kao i uvijek u tim nekim znacajnim ogledima kad favoritima ne ide po planu..
ali ne znam zašto je tome tako jer igrački imamo jako dobru momčad. Ne znam da li igrači napune gaće kad dođu u repku ili ih nema tko podržati.
da. mislim da nisi puno fulao.. koliko sam ja upoznat sa tim nasim kosarkaskim savezom, uvijek su neki "problemi", stalno nesto ne stima, a o igri se nikad ne prica..
a sve te pizdarije van terena utjecu na ono na terenu.. pogotovo kod tog naseg mentaliteta gdje nas nije tesko uzdrmat.. primjer i rukometasi (srbija, francuska), jos bolji primjer naravno nogometasi..

jer tek kad je "mir u kuci" se moze posvetit igri i samo igri..

a mozda i medju igracima nema prave atmosfere, mozda si nisu najbolji medjusobno..

A odbojkašice su odlične (ponovno).
ajd neka konacno prodju.. uvijek ih je lijepo gledat :D
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la: ajd neka konacno prodju.. uvijek ih je lijepo gledat :D
Jako zanimljiv sport! 8) :lol:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

Bar ćete se moći pohvaliti,da ste jedini koji su pobjedili evropske prvake :biggrin: :biggrin:
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Alonso-champ je napisao/la:Bar ćete se moći pohvaliti,da ste jedini koji su pobjedili evropske prvake :biggrin: :biggrin:
:utjeha: :utjeha:

Nemate lošu reprezentaciju, ali daleko je finale. Iako, uz ovakvo sudačko gurkanje možete daleko. Ali i dallje mislim da Španjolska, Francuska, Grčka pa i Litva imaju bolje reprezentacije. A da ne spominjem da smo mi dark horse. :biggrin:

EDIT:
Izgubili ste od Poljske!? Smiješno... :lol: :p

P.S.
NHF, ali onaj vaš Goran Dragič je sigurno jedan dobar igrač, ali ponašanjem mi se tako zgadio da ti to ne mogu opisati. Tako prepotentnog igrača nisam dugo vidio. Došao iz NBA, pa misli da je LeBron James. :D
Neka se ugleda malo na Parkera. ;)
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

Da,poraz od Poljske,nisam gledao pa ne mogu nista reci,valjda se opustili malo posto utakmica nije znacila nista,ili su mislili "kako će mo,lako će mo"....sad vise nemaju pravo na kiks...
Ono je bila šala :biggrin:daleko smo mi od evropskih prvaka,mada da su dosli jos Lorbek iz Barcelone,Udrih iz Orlanda i Vujačić iz Turske onda bi se mogli necemu nadati ovako neznam,kad vidim da ubaci Lakovića u igru smuči mi se...

A Gogi,Gogi se uzdigo poslednje dvije godine nemoguće,brat Zoran je bolji kao osoba sto puta...

Sad se sele u Ljubljanu pa mozda skoknem protiv Grcke...:-)

A,da,kazes sudije su na nasoj strani..tu se ne slazem sa tobom al necemo o tome jer necemo stici do cilja nikako :biggrin:
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Alonso-champ je napisao/la: A,da,kazes sudije su na nasoj strani..tu se ne slazem sa tobom al necemo o tome jer necemo stici do cilja nikako :biggrin:
Ajmo onda analiza Slo-Hrv. To smo obojica gledali... Da li misliš da su žalopojke vaših igrača na mjestu?
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

pa vise je tu Maljkovic "kukao" nego igraci,imao je i on kritike na suce i kad smo Spaniju pobjedili,valjda mu je to nekakva taktika...

a vidi drug,nemam pojma,sta da ti kazem kad znas sta cu ti reci :biggrin:

vazno je da ste razvalili Fince =D>
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

nisam gledao tekmu al zvučala je odlično :biggrin:
sad nek španjolska pobjedi grke,slovenci riješe talijane pa da se malo lakše diše
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

wolfman je napisao/la:nisam gledao tekmu al zvučala je odlično :biggrin:
sad nek španjolska pobjedi grke,slovenci riješe talijane pa da se malo lakše diše
Ovo je bilo skoro pa vrh. Samo da je šut izvana bio malo precizniji, ne bih imao primjedbi. Ali današnji uspjeh leži na skokovima. Nadskakali smo Fince skoro trostruko i odigrali fenomenalnu obranu, a to ne mogu pobjediti ni bolje repke od Finske.
Napokon se probudio Ante Tomić, Draper igra sve bolje i bolje i mislim da možemo pobijediti i Italiju. To jest, smatram da obavezno moramo dobiti Talijane jer oni moraju nešto izgubiti na ovom turniru, a Grci se dižu i ne bih se čudio da dobiju sve 3 sljedeće utakmice jer su po meni najveći kandidati bili za naslov prije prvenstva. Protiv njih će biti teško, tako da ako dobijemo Talijane, mislim da smo osigurali prolaz.

A ako Slovenija dobije Italiju, bit će onda jako napeto. Onda su Španjolci u teškoj situaciji, ali i Talijani koji nas moraju onda dobiti pod mus. Bit će jako veselo prekosutra. :biggrin:
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la wolfman »

:thumbup: na izvješću
sad s ovom pobjedom grka nažalost sosedje ispadaju iz milosti :-"

edit: op op četvrtfinale here we come :biggrin: =D>
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »



WOW!! :shock:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

Bio sam juce tamo gledao sam uzivo...strava...Schumy ako nisi jos gledao uzivo moras pogledati ;-)
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Alonso-champ je napisao/la:Bio sam juce tamo gledao sam uzivo...strava...Schumy ako nisi jos gledao uzivo moras pogledati ;-)
Nisam gledao uživo nikada, a i malo sam skeptičan oko toga koliko se dobro vidi sve to uživo.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Alonso-champ »

Vjeruj mi..jbt cuje se sve,nemas pojma kako gadni zvukovi se cuju kod nekog jakog udarca,kao kod ovog sto si postavio...jedva cekam kad ce biti opet...a nisam bio nikad za takve stvari al juce me drugovi nagovovorili i otiso sam i nije mi zao..
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Caldor »

Vidim slabo se pise pa da ja napisem jer iz nasih medija je tesko uopce iscitati da imamo klub hokeja u khlu. Medvescak je sa svakom utakmicom sve blize doigravanju. A s ovakvom ekipom ko zna gdje nam je kraj. Sve u svemu jedna jako pozitivna prica u HR sportu.
Odgovori