Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: Ajde budi realan malo... To se dogodilo poslije nedosuđenog rugog žutog Vidalu.
Drugi gol Bayerna (autogol) je čisto zaleđe, a penal u Munchenu neću ni komentirati.

Dvostruka mjerila su čudo... ;)
Više sreće druge godine. :-"
Po tvojim postovima ispada da je Madjar navlacio za Bayern samo tako. :lol: Ali neka te. =D>

Onaj osjecaj kad i Spanjolci u Madridu gledaju i ne vjeruju svojim ocima kako Madjar pokrada Bayern, pa mu ti isti psuju i dovikuju svakakve ruzne rijeci... :bye:

A ti tjeraj dalje po svome, nakon ovakvih postova ja te ne mogu uzeti za ozbiljno.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: Po tvojim postovima ispada da je Madjar navlacio za Bayern samo tako. :lol: Ali neka te. =D>

Onaj osjecaj kad i Spanjolci u Madridu gledaju i ne vjeruju svojim ocima kako Madjar pokrada Bayern, pa mu ti isti psuju i dovikuju svakakve ruzne rijeci... :bye:

A ti tjeraj dalje po svome, nakon ovakvih postova ja te ne mogu uzeti za ozbiljno.
Pa nemam ja šta reći. Lewandowski je bio bar pola metra u ofsajdu za 1:2.

Čisto k'o suza, ja tu ne moram ništa dokazivati... Ili vidiš, ili ne vidiš.

A o faulima službena statistika kaže: Casemiro 5, Vidal 6.
Ako je to kriterij... :p

Uglavnom, očekivao sam više od Bayerna... A Real je trebao sve riješiti u prvoj tekmi.

Sad se okrećemo Atleticu... To će biti tvrđi orah.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Scud ne trudi se , navijačima Reala je to normalno suđenje tako su godinama navikli u primeri.
...put u raj nije posut ružama...
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la gjoko-mkd »

Velike su šanse da u finalu igraju dva kluba za koja navijam-Real i Juventus i ako bude tako stvarno neznam za koga ću navijati.

Inače usput...super finale šampiona iz LŠ i LEu igra se u Skoplju...pa čekamo goste u Kolovozu(mislim da tada se igra). Ako bude neko dolazio možemo se dogovoriti za koje pivo pre meča(naravno ako budem na vreme kupio kartu)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:Scud ne trudi se , navijačima Reala je to normalno suđenje tako su godinama navikli u primeri.
:lol:
Sad se pravi javio...

A između ostalog, ja priznam da je suđenje bilo katastrofalno. Ali pretjerujete sa svim jer je bilo očitih i bitnih pogrešaka i na Realovu štetu.
To nitko ne spominje, ali objektivno tako je. Hoćete li sami sebi priznati, vaša stvar. ;)

Samo nemoj biti tako licemjeran i spominjati suce s obzirom koji klub preferiraš.

P.S.
Statistika u 2 utakmice:
Real - 53 udarca (21 u okvir)
Bayern - 33 udarca (5 u okvir)

Ajde, pokralo je Bayern i prošla je lošija momčad... :thumbup:

Ispričavam se svima šta je Real prošao... Nisu zaslužili.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Schumy.d je napisao/la: :lol:
Sad se pravi javio...

A između ostalog, ja priznam da je suđenje bilo katastrofalno. Ali pretjerujete sa svim jer je bilo očitih i bitnih pogrešaka i na Realovu štetu.
To nitko ne spominje, ali objektivno tako je. Hoćete li sami sebi priznati, vaša stvar. ;)

Samo nemoj biti tako licemjeran i spominjati suce s obzirom koji klub preferiraš.

P.S.
Statistika u 2 utakmice:
Real - 53 udarca (21 u okvir)
Bayern - 33 udarca (5 u okvir)

Ajde, pokralo je Bayern i prošla je lošija momčad... :thumbup:

Ispričavam se svima šta je Real prošao... Nisu zaslužili.
Sa ovim boldanim si sve rekao.Kakve veze ima statistika s ičime ako dadneš dva gola iz očitih zaleđa koje bi i Saša Matić vidio,kad isključiš Vidala a prije toga propustiš Casemira isključiti,kad Lewandovskom sviraš zaleđe u situaciji kad bi izbio sam ispred golmana.

Uostalom kao i sinoć .Casemiro oprašta mu se ponovo crveni,Marcelovo laktarenje ništa,očita zaleđa za Real se ne sude.


A što se tiče sinoć utakmice mogu samo reći Messi :klanjanje:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

A zaleđe kod autogola Ramosa nisi vidio? Penal na Casemiru isto nije dosuđen protiv Bayerna, nepostojeći penal u Minhenu kojeg je eto srećom Vidal promašio...

Kao i sinoć, čisti penal na Ronaldu odmah u prvoj minuti nije suđen, Barcelona je gol za 1-1 dala nakon nedosuđenog faula za Real na centru...a za zaleđa su i jedni i drugi sinoć bili oštećeni gdje su im igrači (kod Reala su bili Asensio i ako se ne varam Bale ili Ronaldo) u regularnoj poziciji pa ih se zaustavlja zbog navodnog zaleđa.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Cuky je napisao/la:A zaleđe kod autogola Ramosa nisi vidio? Penal na Casemiru isto nije dosuđen protiv Bayerna, nepostojeći penal u Minhenu kojeg je eto srećom Vidal promašio...
.
Zaleđe kod autogola sam vidio naknadno(nije bilo očito kao ova dva) i to opet ne mjenja puno na stvari jer je puno toga prije propušteno dosuditi u korist Bayerna.A penal na Casemiru?ne budi smiješan,simuliranje igrača kojem je već prije toga u tri navrata propušteno dati žuti karton
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

ako je penal na Robbenu dosuđen onda je trebao biti i ovaj...oba su bila simuliranje gdje su popadail ko da ih je tenk odnio, ali je kod oba postojao kontakt (i to čak jači kontakt kod Casemirovog slučaja)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Cuky je napisao/la:ako je penal na Robbenu dosuđen onda je trebao biti i ovaj...oba su bila simuliranje gdje su popadail ko da ih je tenk odnio, ali je kod oba postojao kontakt (i to čak jači kontakt kod Casemirovog slučaja)
Neozbiljan si cuky
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

nešto nam je živnuo forumčić otkada su dva majstora (svaka im čast) dobila ovlasti...baš lijepo...ja bi' se samo kratko ubacio u vašu raspravu čiji je tata jači i pošteniji...i tko je više nepravde doživio...suci griješe i to nenormalno u svim ligama...a ogroman novac se vrti i jedna loša odluka (namjerna ili ne nebitno) određuje pobjednike...riješenje je samo jedno - video tehnologija barem u LP i prvim ligama nacionalnih prvenstava - ameri su tu pet puta pošteniji od ostatka svijeta...ili će i dalje biti diskutabilnih odluka, krađa, prevara i muljaža...kod poraženog uvijek ostane onaj gorak okus da je više pokraden (namjerno/nenamjerno)...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:
Sa ovim boldanim si sve rekao.Kakve veze ima statistika s ičime ako dadneš dva gola iz očitih zaleđa koje bi i Saša Matić vidio,kad isključiš Vidala a prije toga propustiš Casemira isključiti,kad Lewandovskom sviraš zaleđe u situaciji kad bi izbio sam ispred golmana.

Uostalom kao i sinoć .Casemiro oprašta mu se ponovo crveni,Marcelovo laktarenje ništa,očita zaleđa za Real se ne sude.


A što se tiče sinoć utakmice mogu samo reći Messi :klanjanje:
Vidal je napravio više faulova od Casemira, Lewandowski je bio u ofsajdu za 1:2. Ni to isto nije suđeno. ;)
Svatko vidi i komentira samo ono šta mu paše.

A za Marcelov lakat nemam komentara. Ako je ono crveni, neka se ukine nogomet kao igra. :doubt:
Znam da navijaš za Barcu i da si naviknuo da se sudi crveni u korist Barce u svakoj utakmici, ali ovdje pretjeruješ.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Cuky je napisao/la:ako je penal na Robbenu dosuđen onda je trebao biti i ovaj...oba su bila simuliranje gdje su popadail ko da ih je tenk odnio, ali je kod oba postojao kontakt (i to čak jači kontakt kod Casemirovog slučaja)
Upravo to. Ako je jedno faul, onda je i ovo drugo. Za mene nijedno nije penal.

I zaleđe Lewandowskog kod gola nije bilo "tako očito", a spominje suđeno nepostojeće zaleđe od 3,5 cm.
Eto, to je bilo očito. :|
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Toon »

Prije točno 348 dana je NUFC ispao iz premierleague...danas se vratio.... :festa2: :pijan:
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Strani nogomet

Post Postao/la zonelsk »

Suđenje je bilo katastrofa za jedne i druge, ali naravno nakon tekme dolazi cisti novinarski objektivizam i izvlace se samo situacije di je Bayern oštecen.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la pospani gad »

zonelsk je napisao/la:Suđenje je bilo katastrofa za jedne i druge, ali naravno nakon tekme dolazi cisti novinarski objektivizam i izvlace se samo situacije di je Bayern oštecen.
:>>

Dobar osvrt na današnji nogomet. Hehe......
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Toon je napisao/la:Prije točno 348 dana je NUFC ispao iz premierleague...danas se vratio.... :festa2: :pijan:
Ajde ti se bar imas cemu veselit :biggrin:
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la pospani gad »

Toon je napisao/la:nešto nam je živnuo forumčić otkada su dva geliptera dobila ovlasti...baš lijepo...ja bi' se samo kratko ubacio u vašu raspravu čiji je tata jači i pošteniji...i tko je više nepravde doživio...suci griješe i to nenormalno u svim ligama...a ogroman novac se vrti i jedna loša odluka (namjerna ili ne nebitno) određuje pobjednike...riješenje je samo jedno - video tehnologija barem u LP i prvim ligama nacionalnih prvenstava - ameri su tu pet puta pošteniji od ostatka svijeta...ili će i dalje biti diskutabilnih odluka, krađa, prevara i muljaža...kod poraženog uvijek ostane onaj gorak okus da je više pokraden (namjerno/nenamjerno)...
Pratim nogomet zbog sina. Dobro, i ja nekad pogledam reprezantaciju, ili kada se priča o velikom događaju ( Juve mi sada djeluje herojski, ali mislim da će ga Monaco zgaziti - op.a )
A ovaj komentar za geliptere / hohštaplere povodom vraćanja života na http://forum.f1-hr.com/ je..... dobar / nice..... O:)

Sada ide ban? Test ban? :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Disciplinska? 8)
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:
Toon je napisao/la:nešto nam je živnuo forumčić otkada su dva geliptera dobila ovlasti...baš lijepo...ja bi' se samo kratko ubacio u vašu raspravu čiji je tata jači i pošteniji...i tko je više nepravde doživio...suci griješe i to nenormalno u svim ligama...a ogroman novac se vrti i jedna loša odluka (namjerna ili ne nebitno) određuje pobjednike...riješenje je samo jedno - video tehnologija barem u LP i prvim ligama nacionalnih prvenstava - ameri su tu pet puta pošteniji od ostatka svijeta...ili će i dalje biti diskutabilnih odluka, krađa, prevara i muljaža...kod poraženog uvijek ostane onaj gorak okus da je više pokraden (namjerno/nenamjerno)...

A ovaj komentar za geliptere / hohštaplere povodom vraćanja života na http://forum.f1-hr.com/ je..... dobar / nice..... O:)

Sada ide ban?
Ne vidim naziv gelipteri u njegovom postu 8)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

slika

I tako, stiglo finale. 2 najbolje momčadi ove sezone. Čeka nas jedna odlična utakmica...

Hoće li Juveova granitna obrana izdržati da ne primi gol od goropadnog Realovog napada koji zabija barem po gol u zadnjih 60-ak utakmica zaredom?
Hoće li Gigi Buffon prvi put u karijeri osvojiti ligu prvaka ili će Real biti prvi klub koji je obranio titulu najjačeg klupskog natjecanja na svijetu?
Tko će se radovati - Kovačić i Modrić ili Mandžo i Pjaca?

Šta kažete?
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Strani nogomet

Post Postao/la zonelsk »

Srce kaze Real....nema drugo :)
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

slika

:peace: :pijan:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Cuky »

A jučer dva penala za Barcu hahahahahaahha

Prvo Jordi Alba se baca kao tuljan po terenu


A onda i Neymar pokazuje da i dalje nije zaboravio na svoje glumačke talente
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la F1NAC »

zar nema kazne(novčana ili opomene) kad se vidi glumatanje ovako očito? koji užas
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ionako se samo Realu pomagalo ove sezone... :lol:

Ja sam za video tehnologiju. Albi bi za ovo direktni crveni dao bez trunke razmišljanja s mogućnosti pregleda snimke.
Ovo nema veze sa sportom, a niti sa fair playom. Najžalosnije od svega je što on sam traži penal poslije pada, a Suarezova reakcija je još bolja, razmahao se kao vjetrenjača na buri. :roll: #-o

A Neymar je uveo nove kriterije za penal. Na pola današnjih penala koji se sude, suci bi prije 2-3 godine samo odmahnuli rukom. :thumbdown:
Odgovori