Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la:
=D> =D> =D>

Odličan posao!
Zbilja je odlican posao. Grijat ce klupu tamo. :roll: :p
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:
=D> =D> =D>

Odličan posao!
Zbilja je odlican posao. Grijat ce klupu tamo. :roll: :p
Neće. I sam znaš koliko ga je Mourinho gorljivo zagovarao. Dobit će priliku, to je sigurno. Hoće li se snaći, to je po meni upitno.

Ako bude igrao na 80% onoga što je igrao na SP-u, bit će veliko pojačanje. Možda i novi Makelele. Ukoliko ne bude pružao ono što se od njega očekuje, dogodit će se scenarij iz tvog posta. ;)

Real se rješava svih starih igrača, igrača koji su dugo činili okosnicu kluba. Otišli su Guti, Raul, dok je Mahamadou Diarra vrlo blizu odlaska. Mourihno stvara novi Real. I ne mogu reći da mi se to ne sviđa. Jedina negativa je odlazak Raula, pa i Gutija. Baš me zagušilo u grlu dok sam na DSF-u slušao njegove izjave i gledao njegovo opraštanje sa španjolskim novinarima.

Nogomet je veliki biznis. Tako je, kako je. Da nije biznis, ne bi bio tako popularan. Da nije tako popularan, ne bi bio najvažnija sporedna stvar na svijetu, a da nije najvažnija sporedna stvar na svijetu, pitanje je da li bi nogomet činio tako važnu ulogu u životu čovječanstva. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la: Neće. I sam znaš koliko ga je Mourinho gorljivo zagovarao. Dobit će priliku, to je sigurno. Hoće li se snaći, to je po meni upitno.

Ako bude igrao na 80% onoga što je igrao na SP-u, bit će veliko pojačanje. Možda i novi Makelele. Ukoliko ne bude pružao ono što se od njega očekuje, dogodit će se scenarij iz tvog posta. ;)

Real se rješava svih starih igrača, igrača koji su dugo činili okosnicu kluba. Otišli su Guti, Raul, dok je Mahamadou Diarra vrlo blizu odlaska. Mourihno stvara novi Real. I ne mogu reći da mi se to ne sviđa. Jedina negativa je odlazak Raula, pa i Gutija. Baš me zagušilo u grlu dok sam na DSF-u slušao njegove izjave i gledao njegovo opraštanje sa španjolskim novinarima.

Nogomet je veliki biznis. Tako je, kako je. Da nije biznis, ne bi bio tako popularan. Da nije tako popularan, ne bi bio najvažnija sporedna stvar na svijetu, a da nije najvažnija sporedna stvar na svijetu, pitanje je da li bi nogomet činio tako važnu ulogu u životu čovječanstva. ;)
To sto je na SP-u odigrao dobro, ne mora apsolutno nista znaciti. Do prije dvije godine, bio je anonymus.
Da ne govorim, da ne vrijedi tolike novce + da je sklon kiksevima, no dobro. U Stuttgartu (gdje je konkurencija za zadnjeg veznog izrazita mala) je bio dobar. Ovdje gdje se 3-4 bore za mjesto.... hm. Ja ga svejedno ocekujem za neke dvije godine nazad u Stuttgartu.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Pa mislim da je bolji od Gaga, ali isto tako mislim da nije bio baš potreban Realu. Na toj poziciji su sasvim dobro pokriveni. Xabi, Lass, Diarra, Gago i sad Khedira. *ebote, 5 DMF... kud će s njima. :lol:

Ali, na prvenstvu je bio dobar, ima 23 godine, relativno jeftin, nije loše pojačanje.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schalke 2-1 HSV ((Edu,Jones /v.Nistelrooy), Raul imao dvije velike prilike, nije zabio.
Bayern - Köln 3-1 nakon 11m -> Bayern dobio Köln s pet amatera. :D :D Olic bio kapetan, zabio s bijele tocke, Pranjic odigrao cijelu utakmicu.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Scud, sta je ovo :p :biggrin: nemoj samo opet se na amatere izvlacit :biggrin:
slika

Kako je krenuo, KAPETAN ce da obori poneki klupski rekord, mogao bi postati klupska legenda u Schalkeu :biggrin:

Btw. ko je ovaj "domaci" u Bayernu???
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ferrari-BiH je napisao/la: Kako je krenuo, KAPETAN ce da obori poneki klupski rekord, mogao bi postati klupska legenda u Schalkeu :biggrin:

Btw. ko je ovaj "domaci" u Bayernu???
Odmah prvi strijelac lige. :D
Još će ga Bayern kupiti iduće sezone... :lol: :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:Scud, sta je ovo :p :biggrin: nemoj samo opet se na amatere izvlacit :biggrin:
[ [url=http://a.imageshack.us/img295/1569/capturepf.jpg] ][/url]

Kako je krenuo, KAPETAN ce da obori poneki klupski rekord, mogao bi postati klupska legenda u Schalkeu :biggrin:

Btw. ko je ovaj "domaci" u Bayernu???
Prijatelju, evo ti sastav Bayerna, pa vidi tko je igrao, tu fali vise od 6 standardnih igraca. Cak je Pijani General htio staviti kondicijskog trenera da igra u obrani. :roll: :biggrin:

(Sattelmaier - Tymoshchuk, Demichelis, Haas, Contento - Ottl, Alaba (50. Erb) - Pranjic, Sosa (56. Hajdarovic), Mujic (47. Sansone) - Olic)


Svi ovi boldani igraju za Bayern II, tj. treca svapska liga.
Znas kada je Tymoschhuk igrao obrambenog kakva je sitaucija bila.

Evo ti sastav Schalke-a....

Neuer - Hao (47. Uchida), Papadopoulos (31. Moritz), Metzelder, Schmitz - Farfan, Matip, Rakitic, Baumjohann - Raúl (47. Gavranovic), Edu

Skoro svi vazni igraci su igrali, tako da je ovo na kraju krajeva dobar rezultat.( jer su igrali doslovno amateri, + skupili su dobro iskustvo)


Taj domaci o kojem pricas....
Evo malo vise o njemu...
KLIK

Samo nije napadac kako pise u linku, vec igra u vezi.

Cestitke Schalkeu na pobjedi, samo ce trebati vidjeti kako ce izgledati kada se vrate pojedini igraci. Ovaj rezultat meni nista ne znaci.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

@ Scud
Prvo hvala za info, a ovo sam postavio samo zbog Raula, nema veze sa Bayerom

I sala je bila naravno. Vidio sam sastave prije utakmice, za pola ih prvi put cujem.

Ali bitno je da je Raul odradio svoje :D
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:@ Scud
Prvo hvala za info, a ovo sam postavio samo zbog Raula, nema veze sa Bayerom

I sala je bila naravno. Vidio sam sastave prije utakmice, za pola ih prvi put cujem.

Ali bitno je da je Raul odradio svoje :D
Ma nista sto se tice info.....

Znam da je sala, nisam ozbiljno shvacao... Da, to su te nade Bayerna, neki ce od njih uspjeti, neki nece. Ovaj "domaci" bi mogao uspjeti, tko zna, Pijani General voli raditi s omladinom, nisu htjeli kupovati lijevog beka, jer vjeruje Contentu. =D>
Dobru polusezonu je odigrao, sad ima priliku da se dokaze. Ima mozda malo cudne sklonosti....

slika

:biggrin: :biggrin:

Drago mi je za Raula, iako igra za protivnicku (meni inace mrsku) momcad.
Nista, idem se bacit na rez kladare.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

A jos se ne moze odvojiti od sise, mlad je jos :biggrin:

Ajd ajd, nemoj da se zabrojis, da nam se izvijesni voditelj ne bi bunio :P
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:A jos se ne moze odvojiti od sise, mlad je jos :biggrin:

Ajd ajd, nemoj da se zabrojis, da nam se izvijesni voditelj ne bi bunio :P
:shock:

Are you talking about me? :biggrin:

Neće se izvjesni voditelj ljutiti. Nikad se on ne ljuti. ;) :biggrin:

Nekako jedva čekam tekmu Bayern-Real... Jesu igrane kakve pripremne utakmice? Zadnje što sam čuo je da treniraju na Kalifornijskom sveučilištu... :oops:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la: Nekako jedva čekam tekmu Bayern-Real... Jesu igrane kakve pripremne utakmice? Zadnje što sam čuo je da treniraju na Kalifornijskom sveučilištu... :oops:
Navodno se Pedro Leon pokazao odličnim pojačanjem... Mourinho je navodno jako zadovoljan s njim.
Kako novine pišu, Mou je uvježbavao taktike 4-3-3 i 4-4-2 na treninzima. Sutra dolaze Casillas, Ramos i Canales i onda će bit prvi put u punom sastavu. Di Maria je došao prije 2 dana i navodno i on pruža dobre partije na treninzima. Ronaldo je lakše ozlijeđen tako da vjerojatno neće igrati prvu pripremnu tekmu.

Mislim da bi sastav Reala mogao izgledati ovako:
--------------------- Casillas --------------------------
Ramos ------ Pepe -------------Garay ----- Marcelo
------------Khedira(Lass)----------Xabi---------------
-------------------------Kaka---------------------------
---Ronaldo------------------------------- Di Maria ---
------------------------Higuain ------------------------

Naravno, ako Maicon dođe, onda će biti rošade sa Ramosom.
Navodno se igrači "bune" na Lassa da je preagresivan. :D

A mislim da je prva tekma 04.08.

P.S. Mislim da nećemo gledati defanzivni Real. ;) :D
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la lux007 »

Sta ne bi igro Albiol tu gdje je Garay?
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la: Nekako jedva čekam tekmu Bayern-Real... Jesu igrane kakve pripremne utakmice? Zadnje što sam čuo je da treniraju na Kalifornijskom sveučilištu... :oops:
Navodno se Pedro Leon pokazao odličnim pojačanjem... Mourinho je navodno jako zadovoljan s njim.
Kako novine pišu, Mou je uvježbavao taktike 4-3-3 i 4-4-2 na treninzima. Sutra dolaze Casillas, Ramos i Canales i onda će bit prvi put u punom sastavu. Di Maria je došao prije 2 dana i navodno i on pruža dobre partije na treninzima. Ronaldo je lakše ozlijeđen tako da vjerojatno neće igrati prvu pripremnu tekmu.

Mislim da bi sastav Reala mogao izgledati ovako:
--------------------- Casillas --------------------------
Ramos ------ Pepe -------------Garay ----- Marcelo
------------Khedira(Lass)----------Xabi---------------
-------------------------Kaka---------------------------
---Ronaldo------------------------------- Di Maria ---
------------------------Higuain ------------------------

Naravno, ako Maicon dođe, onda će biti rošade sa Ramosom.
Navodno se igrači "bune" na Lassa da je preagresivan. :D

A mislim da je prva tekma 04.08.

P.S. Mislim da nećemo gledati defanzivni Real. ;) :D
DIo koji se tiče Pedra Leona me stvarno iznenadio. Mislio sam da je to još jedan igrač "prolaznik", kad ono, mogući kandidat za prvu ekipu.

Nažalost, ne vjerujem da će veza biti takva kakvom si ju opisao (iako samo Bog zna koliko bi volio da bude tako [-o< ). Zašto?

Mourihno se odriče Kake

Nikako ne bih volio da Kaka ode jer mislim da nije rekao posljednju riječ u Realu. Mogao bi odigrati vrlo važnu ulogu, a ukoliko ne ode, tada ćemo vidjeti koliko je Mourinho velik trener - hoće li uspjeti pronaći mjesto za njega, mjesto na kojem će igrati onako kako zna... :-k

Bilo je danas na radiju da je transfer Maicona zgotovljen te da se sada samo čeka potpis. Koliko im se može vjerovati... :doubt: Iako se pojavljuje nekoliko informacija, kao OVA, opet je pitanje da li je išta od toga istina.

Ako Maicon dođe, tada će to biti prava ekipa. Iako mi ta obrana ne djeluje baš čelično kada Ramos igra stopera. On je više igrač za bok. Djeluje mi presklon malim pogreškama u taktičkom postavljanju i onim sitnim dodavanjima da bi igrao stopera. Tu se takve pogreške jako skupo plaćaju.

Navodno se Mou "zaljubio" u Ozila te je postavio upravi kluba imperativ da ga se dovede. =P~ Još jedan dobar igrač, još jedan Njemac, i što je najvažnije, još jedan igrač za kojega je "zagrizao" Bayern, a da ide u Real. Njima pred nosom. :biggrin: :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

lux007 je napisao/la:Sta ne bi igro Albiol tu gdje je Garay?
Ne znam, moguće, ali mislim da je Garay pokazao više od njega. I mislim da se Mourinhu on više dopada.

Ovo za Kaku je 99% laž. Vjeruj mi jer se Kaka tek jučer mislim priključio igračima na treningu tako da priče da on odlazi padaju u vodu. Kako će Mourinho reći da on ide, a nije ga još ni probao. Riješiti takvog igrača bio bi grijeh. Isto to je Jose rekao čelnicima Reala kad su prodali Sneijdera. Kaka je iznadprosječni igrač koji ima sve, a Real zamjenu za njega nema. Tako da neće Kaka nikuda, a Mourinho je izjavio prije 2 tjedna da će graditi taktiku Reala prema KAKI i Ronaldu, tako da se oni osjećaju ugodno na terenu.

Ozila mislim da ne treba dovoditi jer će iduće sezone biti slobodan igrač, a navodno Perez inzistira da on potpiše predugovor za iduću sezonu. E, to bi tek bio posao. ;)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la: DIo koji se tiče Pedra Leona me stvarno iznenadio. Mislio sam da je to još jedan igrač "prolaznik", kad ono, mogući kandidat za prvu ekipu.

Nažalost, ne vjerujem da će veza biti takva kakvom si ju opisao (iako samo Bog zna koliko bi volio da bude tako [-o< ). Zašto?

Mourihno se odriče Kake

Nikako ne bih volio da Kaka ode jer mislim da nije rekao posljednju riječ u Realu. Mogao bi odigrati vrlo važnu ulogu, a ukoliko ne ode, tada ćemo vidjeti koliko je Mourinho velik trener - hoće li uspjeti pronaći mjesto za njega, mjesto na kojem će igrati onako kako zna... :-k

Bilo je danas na radiju da je transfer Maicona zgotovljen te da se sada samo čeka potpis. Koliko im se može vjerovati... :doubt: Iako se pojavljuje nekoliko informacija, kao OVA, opet je pitanje da li je išta od toga istina.

Ako Maicon dođe, tada će to biti prava ekipa. Iako mi ta obrana ne djeluje baš čelično kada Ramos igra stopera. On je više igrač za bok. Djeluje mi presklon malim pogreškama u taktičkom postavljanju i onim sitnim dodavanjima da bi igrao stopera. Tu se takve pogreške jako skupo plaćaju.

Navodno se Mou "zaljubio" u Ozila te je postavio upravi kluba imperativ da ga se dovede. =P~ Još jedan dobar igrač, još jedan Njemac, i što je najvažnije, još jedan igrač za kojega je "zagrizao" Bayern, a da ide u Real. Njima pred nosom. :biggrin: :biggrin:
Zbilja smo zagrizli za njega. Ponudili smo vec 50 milijuna eura da ga dovedemo, ali ne ide. :biggrin: Uprava Bayerna ne zna sta da radi, izgubljeni su skroz, zele ga svim sredstvima. :biggrin:

A to zanimanje se sve svodilo na novinarske mastarije. Nigdje nisam vidio da je netko od uprave sluzbeno pricao o doticnom. :o Da je bilo sluzbeno, pa hajde, a ovako kada novinari pisu.... :progonjeni:

Cemu kupovanje, kada u omladinskom pogonu ima lijepi broj igraca. A koliko ja znam, dobro "smo" popunjeni u tom podruciju, tako da nam on ne treba. :p (eventualno ako kazne Riberya, no i tad imamo rijesenje za tu stranu.

Tako da.... ne budemo se mi previse srdili ako ode. :p
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Robben dva mjeseca out

Možeš ga jebati sada. Scuderia će popizdit... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Real Madrid vs America 3:2 =D>

Strijelci: Canales, Higuain, Ronaldo
Golovi:
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

JA NE MOGU VJEROVAT!!!

Kaka "out" 4 mjeseca

Prebačeno iz teme Domaći Nogomet:
Chuck Norris je napisao/la:Evo i parova LP

Tottenham dobro prošao igra protiv mladih dječaka :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Danas su Mandžukić i Eduardo zabili svoje prve golove u svojim novim momčadima. =D>
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Prvi trofej u novoj sezoni, Bayern je vec osvojio....

Njem.Supercup
Bayern 2-0 Schalke ( Muller, Klose)
=D> :thumbup:

Klose asistent Mulleru, Olic asistent Kloseu. =D> :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mnoQ5JHA ... r_embedded[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=swpHvWRv ... r_embedded[/youtube]
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

LA Galaxy - Real Madrid 2:3 =D>

Real je opet pobijedio golovima Higuaina (2) i Leona.
Nakon što su gubili 0:2, Real sve preokreće u 20 minuta i pobjeđuje.
Ponovno je odličan bio Canales. :thumbup:

Mediji su se raspisali kako će Real već ovog ljeta kupiti Ozila kao zamjenu za ozlijeđenog Kaku, ali Mourinho je rekao da za to nema potrebe jer ima Canalesa. Pretpostavlja se već sad da će ovaj dečko (19 god) igrati u prvoj postavi Reala. :D
Obratite pozornost na njegovo dodavanje petom kod zadnjeg gola. Stvarno je talent.

Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la:LA Galaxy - Real Madrid 2:3 =D>

Real je opet pobijedio golovima Higuaina (2) i Leona.
Nakon što su gubili 0:2, Real sve preokreće u 20 minuta i pobjeđuje.
Ponovno je odličan bio Canales. :thumbup:

Mediji su se raspisali kako će Real već ovog ljeta kupiti Ozila kao zamjenu za ozlijeđenog Kaku, ali Mourinho je rekao da za to nema potrebe jer ima Canalesa. Pretpostavlja se već sad da će ovaj dečko (19 god) igrati u prvoj postavi Reala. :D
Obratite pozornost na njegovo dodavanje petom kod zadnjeg gola. Stvarno je talent.
+ zaboravio si reci, da je Khedira opet gledao utakmicu s klupe. :D ;)
slika
Odgovori