Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Schumy.d je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:Real madrid daje 42,5 miliona za Van Persija KLIK

Sve debil do debila u pm...

I da, spominje se Van der Wiel kao alternativa za Maicona, Gago + novac za Maicona i ManUtd daje 30 miliona za Benzemu KLIK
Daj kolega, pa ne vjeruješ u te sve priče valjda. ;)

Ja ti velim da su 3 ponude službene u pitanju: Gerrard, Cole i Maicon...
A svaki dan se piše o nekom novom. Schweinsteiger, Balloteli, V.Persie, Ramirez, Coentrao... samo su neki od igrača u Realu u zadnja 2 dana. ;)
Ma ne vjerujem naravno, ali mi ne idu u glavu ti "novinari" koji poslije svake utakmice na SP povezu bar 2 igraca iz pobjednicke momcadi sa Real Madridom
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Felipe Massa »

slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Real navodno blizu dovođenja Pedra Leona, desnog krila iz Getafea.
Cijena: 10 milijuna eura, igrač ima 23 godine i prošle sezone je za Getafe zabio 8 golova i imao isto toliko asistencija.

Nije to loš igrač i bilo bi možda i dobro da se dovede takav igrač jer dolazi iz drugog plana i borio bi se za svoju poziciju, ali isto tako sumnjam da bi bio nezadovoljan da ulati i dio utakmica s klupe.
U svakom slučaju, bio bi dobro pojačanje.

Vidim da Real ima u planu predsezonsku tekmu s Bayernom... :D
Zadnja izmjena: Scuderia, dana/u 23 tra 2011, 19:11, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Spajanje posta
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Trebat ` ce dobro promatrati Mesuta, gdje ce on. Ugovor mu vrijedi do 2011; a odigrao je odlicno svjetsko.
Ponuda ima, sumnjam da ce ostati u Werderu.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Scuderia je napisao/la:Trebat ` ce dobro promatrati Mesuta, gdje ce on. Ugovor mu vrijedi do 2011; a odigrao je odlicno svjetsko.
Ponuda ima, sumnjam da ce ostati u Werderu.
A jbg ako je vjerovati ludim medijima, Mou je zagrijan za njega, Schweinija i Khediru...pa onda neka zamijeni Lowa i gotovo....
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:
A jbg ako je vjerovati ludim medijima, Mou je zagrijan za njega, Schweinija i Khediru...pa onda neka zamijeni Lowa i gotovo....
:biggrin: :biggrin: Dobar.... :biggrin: :biggrin:

Da, vidio sam na njem.rtl-u da hoce tu trojku.
Mediji su Mesuta selili u Chelsea, da bi na kraju izjavili da postoji neki tajni dogovor izmedju Ozila i Bayerna, te da ce Ozil u Munchen. :roll: Tko bi ga znao.

Khediru bi Mou mogao dovuci u Madrid, jer Stuttgart trazi 15 M€, Real nudi 7M, a Khedira ima ugovor samo za ovu sezonu.

Ovaj sam post iz DN kopirao ovdje....
Ferrari-BiH je napisao/la:Mislim da je to sve uslovljeno prodajom Dzeke. Navodno sada Bayern nudi 20 miliona i Gomeza, a ako se to ostvari sumnjam da ce Mario u Wolfsburg.

I ta prica oko Dzeke mi se popela na glavu, ovaj prokleti Hoeness bi se mogao dobro opeci...
Ma da, gdje si to procitao?
Evo ja trazim po svapskim portalima, ne pise nista o tome.
Ako se to ostvari, Mandzukic opet moze igrati u Wolfsburgu, jer Grafite ima vec godina.... ;)
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Scuderia je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:
A jbg ako je vjerovati ludim medijima, Mou je zagrijan za njega, Schweinija i Khediru...pa onda neka zamijeni Lowa i gotovo....
:biggrin: :biggrin: Dobar.... :biggrin: :biggrin:

Da, vidio sam na njem.rtl-u da hoce tu trojku.
Mediji su Mesuta selili u Chelsea, da bi na kraju izjavili da postoji neki tajni dogovor izmedju Ozila i Bayerna, te da ce Ozil u Munchen. :roll: Tko bi ga znao.

Khediru bi Mou mogao dovuci u Madrid, jer Stuttgart trazi 15 M€, Real nudi 7M, a Khedira ima ugovor samo za ovu sezonu.
Ma iskreno od te trojke bih jedino Ozila vidio u Mardidu, a ova dva mi nisu bas za Madrida.....
Scuderia je napisao/la:Ovaj sam post iz DN kopirao ovdje....
Ferrari-BiH je napisao/la:Mislim da je to sve uslovljeno prodajom Dzeke. Navodno sada Bayern nudi 20 miliona i Gomeza, a ako se to ostvari sumnjam da ce Mario u Wolfsburg.

I ta prica oko Dzeke mi se popela na glavu, ovaj prokleti Hoeness bi se mogao dobro opeci...
Ma da, gdje si to procitao?
Evo ja trazim po svapskim portalima, ne pise nista o tome.
Ako se to ostvari, Mandzukic opet moze igrati u Wolfsburgu, jer Grafite ima vec godina.... ;)
Ma na jednom BH siteu, navodno navode Njemacki portali....ma kazem ti, oko Dzeke stalno neka prasina a od svega nista.

A doveli su par nekih napadaca, prodali su jedino Martinsa. Ne znam da li ima potrebe za jos jednim, iako bih naravno volio da Mario ode u neki veci klub, jer u Dinamu se ne moze dalje razvijati.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

@ Ferrari BiH - Ma mediji spekuliraju previse. Dzeko lagano *izdi jer bi htio van Wolfsburga, a ovi ga ne daju.
Samo mala zanimljiva stvar... manager Dzeke je od Ulija mladji brat. ;)

----------------------------------------
Edurado ima novi klub
KLIK

Da li je otisao zbog novca, pitanje je.....
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la: Edurado ima novi klub
KLIK

Da li je otisao zbog novca, pitanje je.....
Siguran sam da nije. I njemu i svima koji ga poznaju stalo je da se vrati na razinu igre na kojoj je bio prije ozljede. Samo da bude zdrav, ostalo je nebitno. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la: Siguran sam da nije. I njemu i svima koji ga poznaju stalo je da se vrati na razinu igre na kojoj je bio prije ozljede. Samo da bude zdrav, ostalo je nebitno. ;)
Pa ok, ali sta ne mislis da nije imao ponuda iz Liga 5-ce?
Ne znam.... ako ce se u Ukrajini vratiti u dobru formu, nemam nista protiv. ;)


Evo za Ferrari BiH-a jedna vijest koja ce ga izbaciti sa stolice ( :biggrin: :biggrin: ) a i tebe.... :D

KLIK

:biggrin: :biggrin:

-Hahaha, sta ti je vijest, ha? :D
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la: Siguran sam da nije. I njemu i svima koji ga poznaju stalo je da se vrati na razinu igre na kojoj je bio prije ozljede. Samo da bude zdrav, ostalo je nebitno. ;)
Pa ok, ali sta ne mislis da nije imao ponuda iz Liga 5-ce?
Ne znam.... ako ce se u Ukrajini vratiti u dobru formu, nemam nista protiv. ;)


Evo za Ferrari BiH-a jedna vijest koja ce ga izbaciti sa stolice ( :biggrin: :biggrin: ) a i tebe.... :D

KLIK

:biggrin: :biggrin:

-Hahaha, sta ti je vijest, ha? :D
#-o #-o #-o

Ovo ne samo da me izbacilo sa stolice, skoro me kroz prozor izbacilo. [-X Usrdno se nadam da ovo nije istina. Jer ako je, onda je to katastrofa. (bez uvrede Scud :biggrin: ).

Što se tiče Eduarda, logično je da je novac odigrao nekakvu ulogu, ali sigurno ne i presudnu. Vjerojatno je otišao tamo i na nagovor Srne (u članku o Duduovom prelasku piše da je Srna odigrao presudnu ulogu), Šahtar igra Ligu Prvaka, liga nije loša, dapače, a Ahmetov se konstatno brine da Andreica nosi Armani, Gucci, Versace... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la: #-o #-o #-o

Ovo ne samo da me izbacilo sa stolice, skoro me kroz prozor izbacilo. [-X Usrdno se nadam da ovo nije istina. Jer ako je, onda je to katastrofa. (bez uvrede Scud :biggrin: ).

Što se tiče Eduarda, logično je da je novac odigrao nekakvu ulogu, ali sigurno ne i presudnu. Vjerojatno je otišao tamo i na nagovor Srne (u članku o Duduovom prelasku piše da je Srna odigrao presudnu ulogu), Šahtar igra Ligu Prvaka, liga nije loša, dapače, a Ahmetov se konstatno brine da Andreica nosi Armani, Gucci, Versace... :biggrin:
:biggrin: :biggrin: zato i kazem, sta ti je vijest.Dobar je igrac, on je taj isti Wolfsburg ( dok je igrao u Stuttgartu) unakazio. Bilo je 4-1, sve golove je upravo on dao. Zasto je ovako lose igrao u Bayernu?

Ne znam. Steta, no sta je, tu je. Tko zna, Mou bi ga vjerovatno dotjerao ponovno u red tamo. Otac mu je Spanjolac, i to je nekakav faktor. Mada, danas je procurila vijest, da se i Wolfsburg zanima za Gomeza ( ta mi nekako izgleda najvjerovatnija)
Nach Real Madrid ist nun auch der VfL Wolfsburg an einer Verpflichtung von Mario Gomez interessiert. Laut der kroatischen Sportzeitung ’Sportskenovosti’ wollen die ’Wölfe’ den Bayern ein Tauschgeschäft anbieten. So könnte Torschützenkönig Edin Dzeko nach München wechseln, im Gegenzug erhält der VfL Mario Gomez und zusätzlich 18 Millionen Euro. Laut ’tz’ soll Wolfsburg-Manager Dieter Hoeneß bereits mit seinem Bruder Uli an dem Deal basteln.
Dakle 18 M€ ide Vukovima + Gomez, a u Munchen dolazi Dzeko.

Olic + Dzeko u napadu;
To bi bilo dobro.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

@ Scud sjecas se da sam prije par dana govorio o tom dogovoru dva burazera Hoenessa ;)

A ova vijest o Madridu, pa ja bih onda poceo da navijam za Rayo Vallecano :biggrin:

A Dudu, ma naravno da je zbog love, jucer sam gledao intervju sa nekim urednikom Vecernjih, i kako on kaze, jedini zahtjevi su bili da igra konstantno i da nema manja primanja nego u Arsenalu.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Navodno su iz ManCitya izjavili da su bili spremni kupiti Ikera iz Reala. Spremali su ponudu od 130 milijuna funti!!!?? :shock: :shock:

Ali, naravno, iz Reala je došao odgovor da nikakve ponude ne dolaze u obzir, a Iker je rekao da nema namjeru otići iz kluba. =D> =D>
Svaka čast care!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:@ Scud sjecas se da sam prije par dana govorio o tom dogovoru dva burazera Hoenessa ;)

A ova vijest o Madridu, pa ja bih onda poceo da navijam za Rayo Vallecano :biggrin:

A Dudu, ma naravno da je zbog love, jucer sam gledao intervju sa nekim urednikom Vecernjih, i kako on kaze, jedini zahtjevi su bili da igra konstantno i da nema manja primanja nego u Arsenalu.

Znam, sjecam se. Samo da ne zavrsi kao Gomez..... :| ;)

Hehehe, ne boj se, neces morati navijati za Vallecano, nece od tog transfera biti nista. ;)
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Po svemu sudeći kapetan ostaje. Srce i duša Liverpoola , nitko nema takvog kapetana. =D>
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ighvl9_ ... re=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ARCXUPKm ... KNjtvXQ9hE[/youtube]
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Po svemu sudeći kapetan ostaje. Srce i duša Liverpoola , nitko nema takvog kapetana. =D>
Ima, ima... ;)

Samo je jedan Raul Gonzalez Blanco!
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Kao sto moj prijatelj rece jednom navijacu Liverpoola

Suti i pjevaj :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Bibi »

Sta bi s Raulom na kraju?
Nekako je bilo sve dogovoreno da predje u Schalke,a sad se ukljucio u Tottenham LINK
Bolje bi mu bilo (ako vec mora ici) da ode u Schalke.Prodali su Kuranyja i sigurno bi Raul vise igrao nego u Tottenhamu.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Felipe Massa »

Dani je napisao/la:Po svemu sudeći kapetan ostaje. Srce i duša Liverpoola , nitko nema takvog kapetana. =D>
Mozda bi i bilo tako da se nije rodio jedan covjek :


Dao je sve za MANCHESTER UNITED,a ovaj video ga savrseno opisuje
Dovoljno je pogledati prvih 20 sekundi ;)
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Bibi »

Ma daj molim te!
Covjek kojem mu je na svakoj utakmici bio cilj nekome slomiti nogu.Halandu krvnicki slomio nogu(nakon toga nikad vise nije odigrao utakmicu),branio Taylora nakon starta nad Eduardo,kronicni alkoholicar.Je pravi kapetan nema sta,gadi mi se takav igrac.A kao i trener nije nista bolji(Ipswich zna se sta je bilo).Giggs je pravi kapetan i pravi voda,a ne ovaj kostolomac.Nije ni do pete Gerrardu.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Felipe Massa »

Bibi je napisao/la:Ma daj molim te!
Covjek kojem mu je na svakoj utakmici bio cilj nekome slomiti nogu.Halandu krvnicki slomio nogu(nakon toga nikad vise nije odigrao utakmicu),branio Taylora nakon starta nad Eduardo,kronicni alkoholicar.Je pravi kapetan nema sta,gadi mi se takav igrac.A kao i trener nije nista bolji(Ipswich zna se sta je bilo).Giggs je pravi kapetan i pravi voda,a ne ovaj kostolomac.Nije ni do pete Gerrardu.
;) Pa nece kapetan bit neka pi*kica.I taj start(nad Halandu) je bilo samo vracanje za jedan prijasnji start na njemu od tog igraca.
Giggs je takodje sjajan kapiten,ali Roy je Roy. ;)
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Bibi »

Vratio mu je start sa stilom unistivsi mu karijeru :roll:
Zna se koja je definicija kapetana.On mora biti prava voda na terenu i izvan njega i biti uzor mladima.
Maldini,Raul,Baresi,Zanneti,Beckenbauer su samo od nekih koji su mi na pamet pali od "pravih" kapetana.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dečki moji, Raul ima preko 700 utakmica odigranih i nikad nije dobio crveni karton... =D>

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ieHO05BswlU&start=45[/youtube]
Znaš gdje će Eto'o pucati... Znaš da ideš to obraniti... i obranit ćeš!! :klanjanje:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Pa kad igra na mjestu napadača. On je kao Šuker. Nikada se nije zamazao. Dobar je on, ali nema taj učinak na ekipu kao Gerrard. Ne želi ga Mou bez veze sve ove godine. Po meni je bolji kapetan bio Hierro od Raula.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Odgovori